>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Liga Narodów kobiet i mężczyzn

BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Czeka nas miesiąc siatkarskich emocji w bańce w Rimini!

Kobiety:

IMG_20210522_125236.jpg


Mężczyźni:


IMG_20210522_125303.jpg


Post automatycznie złączony:


Post trochę lakoniczny, ale trzeba się spieszyć, żeby połapać kursy.

USA wygra Ligę Narodów Kobiet @2,00 - 1xbet

Wiekszosc drużyn przyjechała tutaj w słabiutkich składach, zostawiając swoje najlepsze zawodniczki w kraju. USA wygrała te zawody dwa razy z rzędu i teraz będzie trzeci. Nie dość, że przyjechały pierwszym składem, to mają taką plejadę gwiazd, że każdy z trzech składów, który by wystawiły byłby równy. Rozegranie to jakiś kosmos. Trzy równe rozgrywające, gdzie każda następna może być tylko lepsza. Wszystkie miały świetny sezon i nawet nie da się przewidzieć, która będzie jako nominalna "pierwsza" - Micha Hancock, Jordyn Poulter, Lauren Carlini. Na środku taka sama sytuacja. Foluke Akinradewo, Chiaka Ogbogu, Haleigh Washington, a na ławce jeszcze Hannah Tapp, która ma doświadczenie z Europy, a ostatni sezon spędziła w Japonii. W ataku kandydatka do MVP - Annie Drews, a na ławce Jordan Thompson, która ma dużo do udowodnienia po nieudanym sezonie. Przyjęcie już absolutnie poza zasięgiem. Megan Courtney, Kelsey Robinson, Kim Hill, Michelle Bartsch-Hackley, Sarah Wilhite, Jordan Larson. Wszystkie są światowa czołówką. Zagrozić im może tylko Brazylia, która przyjechała również najmocniejszym składem, ale odbiega on od USA. Uważam, że Brazylia pogubi punkty po drodze i w meczu bezpośrednim. Żadna inna drużyna nie ma podjazdu do tych dwóch.

Turcja K vs Serbia K, typ: 3:0 @1,67 - 1xbet

Tu nie ma co dużo pisać. Turczynki przyjechały pierwszym skladem i stawiam je w top3. Serbki olały VNL i przyjechały drugim składem.
W Serbii brakuje: Boskovic, Ognjenovic, Mihajlovic, Bianki Busy, Veljkovic (urlop macierzyński), Rasić. Tak więc nie ma co się spodziewać dobrych rezultatów ze strony serbskich siatkarek. Siłą drużyny będzie Ana Bjelica i Katarina Lazovic. Reszta drużyny jest bardzo, bardzo słaba. Są to głównie młode dziewczyny, które dopiero wchodzą do reprezentacji.
Turczynki widzę w top3. Przyjedzie Karakurt, Gunes, Ismailoglu, Aydemir Akyol, Ozbay, Erdem Dundar, Asli Kalac. Przewaga i to ogromna będzie na każdej pozycji na korzyść Turcji.

Brazylia K -1,5 seta + USA K -1,5 seta + Rosja K + Chiny K @2,04 - 1xbet

Mała tasiemka na pierwszy dzień, ale w pełni bezpieczna. Nie mam czasu się rozpisywać. Brazylijki przyjechały pierwszym składem, Kanada ma skład całkiem okej, ale nie ta klasa. USA poza zasięgiem, mimo że Dominikana ma bardzo mocny atak. Rosjanki przyjechały pierwszym składem, Niemki są bez Louisy Lippmann, więc tracą mnóstwo w ataku. W sparingach dostawały baty od Belgii. Chinki przyjechały drugim składem, ale (tak jak pisałem podczas sezonu w koreańskiej lidze) - Korea gra bez bliźniaczek, czyli podstawowej rozgrywającej i przyjmującej. Tutaj będzie grała tylko Kim Yeon-Koung. Sama meczu nie wygra. Chinki mimo że są drugim składem, to nadal jest on dużo mocniejszy. Nie powinny stracić więcej niż jednego seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +547
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Powyższe typy już nie są grywalne, bo kursy poleciały na łeb, ale to nic zaskakującego. Dzisiaj spróbuję dorzucić jeszcze jeden, ostatni na 1. dzień. Widzę tam spore value, a kursy się nie ruszają.

Belgia K +13,5 pkt @1,84 - 1xbet Bez Grobelnej niestety
Belgia K @4,14 - 1xbet (pod zamknięcie bądź kontrę przy korzystnym wyniku) (osobiście zamknąłem, bo przed meczem na Belgię było 1,80)

Jak dla mnie Belgia może być czarnym koniem LN. Nie przyjechały w najmocniejszym składzie, natomiast nie mają też ogromnych braków. Przede wszystkim zabrakło Lise Van Hecke i Laury Heyrman. Jak na tak mały kraj to reprezentację kobiet udało im się stworzyć bardzo fajną. Być może bukmacherzy już wiedzą jakim składem wyjdzie Belgia. Ja stawiam, że najmocniejszym, więc zobaczymy Britt Herbots i Kaje Grobelny, które miały świetny sezon w lidze włoskiej. Przyjęcie uzupełni Celine Van Gestel, która miała dobry sezon w Firenze. Na środku zobaczymy Marlies Janssens oraz Dominikę Sobolska i to jest bardzo, bardzo słaba formacja. Jeżeli Belgijki chcą tu ugrać to Ilka Van de Vyver musi grać jak najmniej przez środek. Belgijki całkiem nieźle grały w meczach towarzyskich, gdzie nie dały większych szans drużynie Niemiec, a grały bez Grobelnej.
Holandia jest bez Robin de Kruijf, Laury Dijkeemy, Maret Grothues, Yvon Bellien oraz Nicole Koolhaas. A co najważniejsze, Avital Selinger nie może skorzystać z dziewczyny, która na przełomie 2020/21 została ogłoszona najlepszą holenderską siatkarką wszechczasów - Lonneke Sloetjes, która stwierdziła, że siatkówka nie sprawia jej radości i nie chce na razie grać (jakiś rok temu). Generalnie źle się dzieje w Holandii. Z tego samego powodu przerwę zrobiła Celeste Plak, która aktualnie wróciła do treningów i została powołana, ale wątpię, że wystąpi w pierwszej szóstce - nie grała przez rok w siatkówkę.
Spodziewam się takiego składu: Bongaerts - Dambrink - Buijs, Daalderop - Timmerman, Baijens. Nie jest to skład na którego widok przecieram oczy. Buijs i Daalderop gwarantują kiepskie przyjęcie, a to prowadzi to bezużyteczności Bongaerts, która uwielbia grać szybkie piłki. Spodziewam się dużej przewagi Holandii na środku, ale w ataku Belgia będzie mocna mając topowe zawodniczki występujące w lidze włoskiej.

Jak mówiłem, jest to typowy zakład pod zamknięcie z zyskiem, więc przy pozytywnym wyniku Belgii z pewnością nie będę czekać do końca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +437
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,
Pora rozpocząć jakieś pisanie i typowanie na Ligę Narodów, która rozpoczyna się już jutro :)

Włochy - Polska 2:3

Na Polki zagrałem już kilka dni temu kiedy kurs oscylował w granicach ponad 4 i był kapitalnym kursem teraz już jest mniej korzystny jednak nadal moim zdaniem do gry. Włoska kadra przyjechała mocno okrojona brakiem najlepszych zawodniczek. W kadrze brakuje m.in.
L. Bosetti, C. Chirichella, S. Fahr, M. Sylla, O. Malinov, P. Egonu czy I. Sorokaite - są to ogromne osłabienia w tej reprezentacji.
Polki co prawda również nie mają najmocniejszego składu jednak braki u nas są znacznie mniejsze - J. Wołosz, M. Grajber, N. Mędrzyk.

Myślę, że śmiało można zaryzykować na Polki, jak wspomniałem zagrałem już wcześniej na Polki zaraz po tym jak weszły w ofertę jednak ostatnio bardzo mało czasu i nie pisałem jeszcze, jednak dziś stoją jeszcze na ponad 2.

Polska 2,08

Holandia - Belgia 3:0
W pełni podpisuję się pod postem BanksyGA , na ten moment handi zmniejszone zostało już o połowę jednak moim zdaniem kurs jeszcze spadnie na Belgijki, można zaryzykować na ich zwycięstwo albo handi.

Belgia 2,50
Belgia +7,5 1,80

Turcja - Serbia 3:2

W ekipie Serbii również bardzo dużo osłabień, Boskovic, Ognjenovic, Mihajlovic, Bianka Busa, Veljkovic, Rasić - są to osłabienia, których nie da się zminimalizować przez żadne zawodniczki. Może to i na te słabsze drużyny wystarczy jednak Turcja to potęga żeńskiej siatkówki, która trzyma poziom od wielu lat. Mają mocny skład na turnieju i nie pozostaje nic innego jak zamknąć ten mecz w 3 setach.

poniżej 134,5 1,80

Niemcy - Rosja 0:3

Niemki bez Lipmann - swojej atakującej natomiast Rosjanki są w bardzo mocnym składzie. Oczywiście siatkówka Rosyjska nieco poszła poziom niżej jednak uważam, że to na Niemki powinno wystarczyć. Rosjanki mają coś do udowodnienia - dawno nie wygrały nic poważnego. Kurs na Rosjanki bardzo niski jednak nie może być inaczej, są zdecydowanymi faworytkami.

Rosja/Rosja (1 set/mecz) 1,55
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Marta Krajewska oraz Martyna Grajber nie zagrają w Lidze Narodów. Martyna Grajber to żadna strata, natomiast Krajewska widziałem jako pierwszą rozgrywającą. Zagra za nią Julka Nowicka, co nie jest dużym spadkiem jakości, natomiast Krajewska dawała dużo więcej spokoju, zawodniczka Budowlanych była bardzo chaotyczna w meczach kontrolnych z Bulgaria. Trzeba oglądać Nowicką, bo bukmacherzy nie reagują na razie na tę informację, a może znowu będzie grała słabo.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Wszystkie mecze rozgrywane sa na jednej hali?
Szukalem ale tylko widze jako lokalizacje Rimini.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Wszystkie mecze rozgrywane sa na jednej hali?
Szukalem ale tylko widze jako lokalizacje Rimini.
Na jednej hali, ale za kotarą jest drugie boisko. Dlatego nie ma hymnów, bo mecze się na siebie nakładają i podczas jednego hymnu byłyby gwizdki i krzyki.
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Gdyby grała Grobelna to Belgia by spokojnie wygrała. Serbia gra bez żadnej zawodniczki z pierwszego składu, linia niska, ale jak zdobędą 20 pkt w którymś secie to będę zdziwiony.
Z całym szacunkiem przyjmij uwagę, bo Twoje wpisy i analizy są świetne, ale w przypadku Holandia- Belgia, Holenderki po prostu zamiotły Belgijki pod dywan i mam wrażenie czy Grobelna by grała czy nie grała wynik byłby podobny, bo dziś Holenderki były po prostu o półkę ponad swoimi rywalkami. W każdym secie był praktycznie odjazd na kilka pkt na poczatku seta i szybkie 3-0.

Serbki już ubiły seta.

Siatkówka kobiet to jeszcze większa loteria niż obecne MŚ w hokeju na lodzie bez obecności zawodników NHL ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Przed nami 2 kolejka , pierwsze spotkanie Holenderki z Niemkami , Patrząc na grę dzisiejszą to Holenderki jutro to biorą ze strata max 1 seta , Holka win hc-1.5 @2.5 , Niemki są na porownywalnym poziomie co Belgijki dlatego trzeba próbować Holandię po takim kursie ;)
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Przed nami 2 kolejka , pierwsze spotkanie Holenderki z Niemkami , Patrząc na grę dzisiejszą to Holenderki jutro to biorą ze strata max 1 seta , Holka win hc-1.5 @2.5 , Niemki są na porownywalnym poziomie co Belgijki dlatego trzeba próbować Holandię po takim kursie ;)
Ty się kobiecą siatkówką interesującesz od dłuższego czasu czy od dzisiaj? Kurs na Holandie rośnie więc może warto poczekać? :)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chiny - Japonia 0:3

Wczoraj Chinki zagrały tak sobie z Korea, Kim rozegrała fatalne spotkanie tylko 13 punktów na ponad 40 ataków więc Koreanki nie mogły tego wygrać. Japonia jest dużo bardziej solidniejsza i wydaje mi się, że taki kurs można spróbować. Japonia z Tajlandią nie miały żadnych kłopotów wygrywając 3:0.

Japonia 2,05

Turcja - Włochy 3:0

Spróbuję jeszcze raz zagrać na Turcję. Wczoraj rozegrały słabiutkie spotkanie z Serbią wygrywając dopiero po 5 setach natomiast Włoszki w takim samym stosunku przegrały z Polkami. Myślę, że jeśli któraś z drużyn ma rozegrać lepsze spotkanie to jest to właśnie drużyna Turcji a kurs mimo wszystko, myślałem, że będzie niższy.

Turcja 1,85

Holandia - Niemcy 2:3

Wczoraj Holenderki wygrały wysoko 3:0 z Belgią nie sprawiając sobie żadnych problemów a myślałem, że będzie nieco inaczej no trudno. Niemki zaś przegrały 0:3 z Rosją ale nie był to na pewno tak jednostronny pojedynek jak ten Holandii z Belgią. Mimo wszystko wyżej cenię Rosję niż Holandię dlatego wydaje mi się, że możemy oglądać długi pojedynek.

powyżej 181,5 1,90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +315
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
USA vs Kanada, typ: poniżej 128,5 pkt @1,89 - 1xbet 125 pkt

Amerykanki jak wyżej napisałem są głównym faworytem do wygrania Ligi Narodów. Nie ważne jakim składem wyjdą, to jest on lepszy od każdego który wystawią pozostałe reprezentacje. Niesamowita głębia składu.
Wynik Kanady jest trochę mylny. One nie zagrały dobrego meczu, zagrały fatalnie. Brazylia w pierwszym secie zagrała na odwal. W pozostałych widać było różnicę, gdzie wygrały do 9 czy 11. Gdyby chociaż Alexa Gray grała to atak wyglądałby dużo inaczej. Ale nie da się o nich dobrego słowa powiedzieć.
Nie należy też patrzeć na wczorajszy wynik USA przez pryzmat dwóch pierwszych setów. Dominikana ma bardzo dobry atak, więc nic dziwnego że dotrzymywały kroku USA.
Amerykanki nawet na pełnym rozluźnieniu zrobią linie około 120 punktów. Kazdy inny wynik to będzie niespodzianka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Ogólnie rzecz biorąc to ta Liga Światowa wygląda trochę jak szkolne zawody w siatkę na poziomie gminy. Oczywiście chodzi o otoczkę i organizację, a nie o sam poziom gry. Z racji specyfiki turnieju i tego jak ważne trunieje nadchodzą po tym turnieju, jedyne czego się spodziewam to dużej loteryjności szczególnie u Pań. Niektórzy będą pewnie miksować składami na maksa, niektórzy będą próbować może jakiś nowości i tak na serio to tutaj może każdy z każdym, oczywiście będą mecze gdzie różnica klas zespołów nie pozwoli na większe niespodzianki, ale tak na poważnie między drużynami Holandia, Chiny, Polska, Włochy, Serbia, Rosja, Turcja i USA to może każdy z każdym i o każdej godzinie.
 
Do góry Bottom