>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

V kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat piątego ekstraligowego weekendu.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

9.05.2021
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław, godz. 16.30
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów, godz. 19.15
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Częstochowa @ 1,6 sts

Brak Tajskiego to duże osłabienie i Z/Z tego nie zrekompensuje. Zasadniczo to Wrocławianie mają dwóch pewniaków: Artioma i Magica, który wykręca dwu-cyfrówki Dla mnie postawa Czugunowa i Bewleya to pewna zagadka. Po ostatnim występie Fredki można powiedzieć, że Częstochowa również ma dwóch pewniaków - Madsena oraz Lindgrena. Coraz lepiej radzi sobie również Smektała. Sądzę, iż Jeppesen jest w stanie powalczyć z drugą linią Wrocławian. Jest jedna dziura w zespole gospodarzy - Woryna, ale którego mogą zastąpić solidni na częstochowskim torze - Miśkowiak czy Świdnicki. Również wspomniana para juniorska wygląda o wiele lepiej niż rówieśnicy z Wrocławia. Gdyby był Tajski to zapewne bym szedł w stronę Wrocławian. W przypadku Z/Z musi 4 zawodników pojechać na solidnym poziomie. Wątpie, aby juniorzy z Wrocławia zrobili różnicę.
 
Ostatnia edycja:
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Bukmacherzy i media myślą, że będzie zmiana w składzie Stali i Pytlewskiego zastąpi Nowacki. Tej zmiany jednak na 100 procent nie ma.

Także grać należy( idealny do dubla typ):
Falubaz +0.5 w juniorskim 1 1.57 (sts)

Nie ma szans, że Pytlewski zrobi jakiś punkt i Falubaz przegra ten bieg. Grajcie, póki to będzie w ofercie, bo to jest pomyłka buka wynikająca z niewiedzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w Lindgrena over 9.5 @ 1.75 Betclic, kursik bardzo przyjemny a chłop patrząc na biegi u siebie i formę przyjezdnych oslabionych brakiem Woffindena spokojnie te 10 pkt powinien zrobić. Dodatkowo dorzuca Miśkowiak under 5,5 @2.00 Betclic i under na Bewleya 4,5 @2.00 Kursy zacne a chłopaki mają trudne biegi zwłaszcza ten drugi.
Post automatycznie złączony:

W co myślicie o parze H2H więcej punktów w meczu Lindgren- Janowski na Szweda kurs aż 2.22. Warto spróbować?
 
Ostatnia edycja:
M 1,5K

mattor

Użytkownik
Juniorzy Falubazu są najgoszą parą Ekstraligi i to już widać gołym okiem ,idąc tak dalej w optykę wśród ślepych jednooki królem ,ale niewątpliwie handicap +0,5 może być decydujący ;) na DMPJotach jakis czas temu w Lesznie Ragus i Tufft przegrywali z czwartym garniturem juniorów z Leszna,czy oni poziomem są zdecydowanie mocniejsi od Pytlewskiego ?... Biegi juniorskie na takim poziomie to loteria,Można spojrzeć na ostatnie takie biegi w 1 lidze gdzie większość kończy się w dwójkę ...

co nie zmienia faktu
Stal Gorzów @1.45 , Zmarzlik jeszcze lepszy jak w zeszlym roku ? Jak widać da się ,Vaculik wraca na tor gdzie kręci wysokie wyniki , przy meczu na styku w 2/3 ostatnich biegach jedzie para Vaculik/Zmarzlik ,jesli Protasiewicz się zdrowotnie nie podbudował są bez szans
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Woryna over 3.5 @1.70 sts też do gry moim zdaniem. pech Kacpra mogli go puścić w nominowanym 1 pkt :(
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Juniorzy to będzie ragus i osyczla. Ale mam zagwostke z ta czewa, może być tak ze janowski i artiom pojadą 7 razy
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Juniorzy to będzie ragus i osyczla. Ale mam zagwostke z ta czewa, może być tak ze janowski i artiom pojadą 7 razy
Zgadza się. Oni są o poziom, dwa wyżej od beznadziejnego Pytlewskiego. Nawet jak Jasiński wygra bieg, to Pytlewski z pola c lub d i tak zrobi 0.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Pawliczak under 3.5 @1.94 Betclic chłop ma bardzo trudne biegi dodatkowo Karczmarz dostał nowy silnik , będzie mu bardzo ciężko te 4 pkt przywieźć.
Post automatycznie złączony:

H2H Karczmarz - Pawliczak [email protected] S sts
H2H Protasiewicz - Woźniak [email protected] STS
Na moje kursy za wysokie A już w przypadku Protasa to wgl kosmos na moje powinni mieć podobny wynik Ale daje Piotrkowi lekki handicup w postaci meczu u siebie no i ten kurs.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ogólnie derby ciężki temst, wiadomo ze coś oczywistego staje się wgl nieoczywiste tak wiec rzuciło mi się w oczy para
Dudek+Dricke na Thomsena+Vacul typ 1 kurs 1.70. Dudek i fricke raczej dość pewnie jada, możliwe ze pojadą po 6 razy. Thomsen lubi pogubić punkty, a Vacul tez potrafi zawalić jeden bieg :)
Czewa-Sparta 1 handi -4.5. Niby pewniaki artiom i janowski, reszta niewiadoma. Juniorzy 7-1 wiec skłaniałbym się raczej w stronę czewy, choć może być na odwrót. Po cichu liczę na odrodzenie Woryny. Pozdrawiam życzę zieloności
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Jasinski over 2.5 kurs 1.57 sts
To taki typ na dzien dobry ,do dubla pasuje idealnie do tennisa....ma biegi 2 i 4 gdzie zrobi 3 i 0 lub 2 i 1 tak to widze😉
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Lindgren over 9 @ 1.9 bet365 Defekt i zmysl taktyczny trenera zabral overek

Lindgren w ostatnim meczu byl naprawde szybki i pokazal , ze potrafi. Dzisiaj nie ma tak trudnych biegow wiec 10 punktow mysle , ze wykreci.
W swoich biegach ma Bewleya , 2xWoryne , Czugunowa , Curzytka , Jeppesena.
Wyglada typ optymistycznie.

Janowski over 11 @ 1.66 bet365 15

Janowski podobnie jak i Lindgren nie ma tak ciezkich biegow + bieg za Taia. Mam tez nadzieje , ze taktyk pojdzie to w perspektywie 7 startow ma dzis. 12 punktow przy 6-7 startach jak na Magica wyglada spoko.

Ragus - Jasinski 2 @1.95 bet365 Jaka szansa ze w najwazniejszym biegu jest defekt... :mad:

Ragusowi wyszly 2 biegi juniorskie w dwoch pierwszych meczach sezonu, pozniej juz bylo gorzej. Jasinskiego stawiam na wyzszym poziomie zdecydowanie i mysle , ze w juniorskim juz ten typ sie rozstrzygnie praktycznie
 
Ostatnia edycja:
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Eltrox Włókniarz Częstochowa -2.5 pkt. @1.65 eWinner
Madsen powyżej 11.0 @2.00 Forbet
Lindgren poniżej 9.5 pkt. @1.95 eWinner

Na dzisiejszy pierwszy ekstraligowy mecz próbuję dość mocne typy. Zgadzam się z większością powyżej i typuję, że ZZ nie uchroni Spartan od porażki, niestety o ile Janos i Artem są mocnymi punktami, tak kolejni nie są w stanie zastąpić Taia w skali 1:1. Z racji, że kurs na Włókniarz mizerny próbuję lekkie handi w ich stronę .
Madsen to absolutny top od kilku sezonów, jeździ równo, jest szybki i tak naprawdę dziś jest faworytem nawet z czołowymi jeźdźcami przyjezdnych, uważam że linia do grania, bo Leon te 12-13 oczek przywiezie, a nawet liczę na jakiś płatny komplet z jego strony.
Nie podzielam zdania kolegi nade mną odnośnie Fredki. Co prawda w ostatnim meczu było on szybki, jednak to był mecz przeciwko Falubazowi, który ma swoje problemy. Wcześniej z rywalami z wyższej półki Szwed zdobył 5 oczek z Unią i 7 z Motorem, więc moim zdaniem poniżej 9.5 jest dziś do grania. Pewnych punktów Lindgren ma 6, czyli aby przeskoczyć moją linię musiałby zdobyć 4 dodatkowe z rywalami z jego półki. Pewnie coś do tego dorzuci, jednak nie wierzę, że będzie dziś tak szybki, jak najlepsi w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
C 407

cekaem

Użytkownik
Włókniarz -2,5 1.6 forbet
Przy pełnych składach grałbym zdecydowanie na Sparte, jednak brak Tajskiego będzie bardzo odczuwalny i zz tego nie zrekompensuje. Jeszcze jakby Sparta miała przewagę w formacji juniorskiej to mogłaby w tych biegach chociaż nie tracić ,a tak praktycznie tylko bezbłędna jazda Janowskiego , Laguty i do tego Gleba sprawi, że wygrają w Czewie. Ostatnie jazdy Smektały i Lindgrena dają nadzieję, że obaj łapią już formę dlatego skłaniam się ku Włókniarzowi.

Smektała - Czugunov (-1,5/+1,5) 2 1.66 forbet
Tutaj typ ze względu na to, że Smektała potrzebował do tej pory czasu na to by dobrze przełożyć się w meczu, zaczyna zazwyczaj kiepsko. Do tego należy dodać więcej biegów po stronie Czugunova. W zeszłym sezonie w Częstochowie zdobył 10 pkt, w tym roku jak powtórzy ten wynik, a jego ostatnia forma jest zwyżkowa sprawia, że typ powinien być zaliczony.

Lindgren powyżej 9,5 1.75 forbet

Stal -4,5 1.75 forbet
Stal jest w niesamowitym gazie. Mocna formacja seniorska, dwóch wspaniałych liderów, póki co wyrastają na faworytów do złota. Już w zeszłej kolejce Motor pokazał w Zielonce jak jeździć. Pomimo olbrzymiego pecha i tak wygrał spotkanie. Dlatego Gorzów tym bardziej powinien spokojnie wygrać z Falubazem. Zielonka niestety ma za dużo dziur w składzie, liderów słabszych a na pewno bardziej chimerycznych. Nie widzę tutaj za bardzo opcji na powalczenie dla Falubazu.

Fricke powyżej 8,5 1.75 forbet
Max od początku sezonu bardzo pozytywnie zaskakuje. Liczę dzisiaj na jego 6 biegów w związku z czym pokrycie tej linii powinno być spokojne.

Vaculik - Thomsen (-1,5/+1,5) 1 1.7 forbet
Vaculik w tym sezonie w każdym meczu pokrywał ten zakład. Liczę, że w tym meczu będzie podobnie. Vaculik w parze z Karczmarzem, Thomsen z Woźniakiem. Także tu handicap po stronie Słowaka. Thomsen naprawdę bardzo dobrze jedzie od początku tego sezonu jednak Vaculik to kosmos. Liczę, że statystyka zostanie podtrzymana.
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Łaguta over 12,5 pkt ewinner @1,60

Dla mnie to okazja od buczka. Artiom będzie ciagnał ten wozek dzisiaj z Mackiem, lubi czestochowski tor, jest bardzo prawdopodobne ze dzisiaj pojedzie aż 7 razy z taktycznej i z/z, a w ewinner liczymy wszystkie starty, to zawodnik Top Ligi Polskiej. Dajmy na to ze pojedzie 6 razy bez taktycznej to 13 pkt w 6 startach to musi wozic same 2 miejsca i raz wygrać. Uwazam ze to jeden z lepszych typow na dzisiaj jak panowie wyzej typują

Włokniarz -2,5 @1,65, forbet

Rywal oslabiony, wiele niepewnych punktów w zespole gości. Piotra Swiderskiego moze martwic postawa Kacpra Woryny, Lepiej jedzie juz Smyk, przy pewnych punktach Madsena i Lindgrena i zdecydowanej przewagi na juniorce uwazam ze Czestochowianie dzisiaj spokojnie to biorą.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Eltrox Włókniarz Częstochowa -2.5 pkt. @1.65 eWinner
Madsen powyżej 11.0 @2.00 Forbet
Lindgren poniżej 9.5 pkt. @1.95 eWinner

Na dzisiejszy pierwszy ekstraligowy mecz próbuję dość mocne typy. Zgadzam się z większością powyżej i typuję, że ZZ nie uchroni Spartan od porażki, niestety o ile Janos i Artem są mocnymi punktami, tak kolejni nie są w stanie zastąpić Taia w skali 1:1. Z racji, że kurs na Włókniarz mizerny próbuję lekkie handi w ich stronę .
Madsen to absolutny top od kilku sezonów, jeździ równo, jest szybki i tak naprawdę dziś jest faworytem nawet z czołowymi jeźdźcami przyjezdnych, uważam że linia do grania, bo Leon te 12-13 oczek przywiezie, a nawet liczę na jakiś płatny komplet z jego strony.
Nie podzielam zdania kolegi nade mną odnośnie Fredki. Co prawda w ostatnim meczu było on szybki, jednak to był mecz przeciwko Falubazowi, który ma swoje problemy. Wcześniej z rywalami z wyższej półki Szwed zdobył 5 oczek z Unią i 7 z Motorem, więc moim zdaniem poniżej 9.5 jest dziś do grania. Pewnych punktów Lindgren ma 6, czyli aby przeskoczyć moją linię musiałby zdobyć 4 dodatkowe z rywalami z jego półki. Pewnie coś do tego dorzuci, jednak nie wierzę, że będzie dziś tak szybki, jak najlepsi w tym meczu.
Przepraszam Cię ale próbujesz porównać mecz na wyjezdzie z Motorem który pokazał że będzie się liczył w tym roku i z aktualnym mistrzem do meczu u siebie z osłabiona Spartą ? Na tym bazujesz typ na under Lindgrena? Powiem tak jak Lindgren nie zrobi tych 10 pkt to był mój ostatni post w tym dziale :)
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Z luznych typow jeszcze wpadl mi w oko mały becik dnia i kurs kusi powiem szczerze...
Pawliczak under 3.5 kurs 1.88 sts
No żal nie sprobowac,nie ukrywam ze licze na to ze Pawliczak nie odjedzie swoich programowych biegów...sam jestem ciekaw jak to wyjdzie ale uwazam ze linia nie zostanie przekroczona...
Post automatycznie złączony:

I tal trochecpod prąd bo idzie masówka na Włókniarz....hmmm Czestochowa jakos mnie tu nie przekonuje,jakos tak miękko wygladaja...niby równy skład ale czegos tam brakuje....jakos nie ufam Swiderskiemu, Wrocław jak to dobrze rozegra to prawie w kazdym biegu moze miec Janowskiego lub Lagute....chociaz Sledz tez orłem nie jest taktycznym...to po cichu liczę na dobry mecz Gleba...
Reasumując biore Wrocław +8.5 po kursie 1.45sts☺i dokladam to do pary Ragus-Jasinski 2 kurs 1.57 sts to daje Ako 2.28 to mi wystarcza na tym kuponie
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Pawliczak-Karczmarz 2 kurs 2.01 sts zaatakuje grubo razem z setem Nischioka co da ladne ako i solo tez puszcze ten zuzel...w przypadku remisu bezpieczny zwrot
Z luznych typow jeszcze nie bylbym sobą gdybym nie zaryzykowal standardowo przeciwko Panu Piotrowi😉😉2 razy dal zarobic a raz byla wtopa...Protas under 6.5 sts kurs 1.94
 
Ostatnia edycja:
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław


Początek sezonu, ale już bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Nie jestem szczególnie przekonany o tym że Częstochowa tak łatwo zwycięży. Gdyby był Tajski to bez wahania grałbym zwycięstwo gości. Mamy ZZ czyli dodatkowe biegi dla Janowskiego i Łaguty. Liczę też na dobrą jazdę Gleba. Oczywiście teoretycznie juniorzy zrobią różnicę na korzyść Czewy, ale myślę że Curzytek z Liszką w końcu odpalą.
Oglądałem Włókniarza wyglądali bardzo słabo. Problemy Woryny Smektały Madsen średni. Spodziewam się wyrównanego spotkania. Mam nadzieje że sztab szkoleniowy Wrocka wyciągnął wnioski po blamażu w Grudziądzu. Na koniec ujmę to tak wiadomo że Włókniarz jest tu faworytem ale obie drużyny mają swoje problemy także spodziewam się wyrównanego spotkania.

Typ Sparta Wrocław + 6.5

Kurs 1.60

Bukmacher Forbet



L. Madsen Suma zwycięstw biegowych

Typ : poniżej 2,5 zwycięstwa.

Kurs 1.55

Bukmacher Forbet



Nie jest to ten sam Madsen co w poprzednim sezonie będzie jeździć z Janowskim i Łagutą a czuje że dziś Ci panowie będą nieźle zmotywowani i pokażą jak się jeździ 3 zwycięstwa Madsena mogą być trudne do osiągnięcia.


Sparta Rozbiła dziś Włókniarza Janowski Łaguta jazda kosmiczna, ale trzeba przyznać że 2 linia też zrobiła swoje. Wróci Tajski i będzie tylko lepiej :cool: I powiedzmy sobie szczerze Włókniarz o fazie playoff może już dziś zapomnieć
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +276
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom