>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: Premier League 2021

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajsza Premier League przyniosła nam dość sporo zaskakujących wyników i niestety nietrafiony kupon. Dziś próbujemy dalej i miejmy nadzieję wchodzimy na zieloną drogę.

Anderson-De Sousa
Typ: Anderson - 2.3/betlic


Obaj zawodnicy zremisowali wczoraj swoje spotkania jednak dysproporcja pomiędzy AVG obu zawodników była dość zróżnicowana. Gary gonił od połowy spotkania i koniec końców zremisował z bardzo solidnym w ostatnim czasie Wadem. W tym pojedynku uzyskał on AVG99 i gdyby zagrał trochę lepiej na podwójnych to miałby szansę na wygranie tego spotkania. De Sousa zaś rzucał na 91 i również średnio na kończących. W grze Szkota było widać, że mu się chce, a ten kto zna grę Gary’ego ten wie, że to najważniejszy aspekt. Kurs na wygraną byłego mistrza świata jest bardzo wysoki i moim zdaniem jest ewidentnie warty spróbowania. Dla tych, którzy się boją, a mogą, polecam zagrać Gary lub remis po również atrakcyjnym kursie.

Clayton-Durrant
Typ: Clayton - 1.45/betclic


105-88 to średnie z trzech lotu obu zawodników podczas wczorajszego wieczoru. W tym momencie znajdują się oni na różnych biegunach i mimo formuły, gdzie możemy mieć remis, nie należy przejść obok dość przyjemnego kursu na wygraną Walijczyka. Johny w tym roku kalendarzowym jest w fenomenalnej formie, co pokazał wygrywając Mastersa czy Playersy. Wczoraj również zaliczył świetny występ i gdyby nie 100% Wrighta na kończących to zapewne cieszyłby się z wygranej. Dziś powinno być dużo prościej, bo Anglik jest naprawdę słaby. Nad jego formą i słabszymi występami w ostatnim czasie było już dużo pisane i obowiązkiem wydaję się grać przeciwko niemu w najbliższych dniach!



Poboczne do tasiemki:
van den Bergh najwyższe zamknięcie powyżej 103.5 - 1.84
Najwyższe zamknięcie powyżej 120.5 (Wright-MVG) - 1.84
Anderson lub remis - 1.51
Wade lub remis - 1.34

fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +472
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Van den Bergh - Durrant
Van den Bergh zwycięstwo i najwiecej 180 @ 1.9 Unibet ✅
Van den Bergh to win @ 1.4✅

Piszę na szybko, bo kursy pewnie polecą. Unibet i tak ma najwyższy kurs na czysty win 1.4, gdzie u innych bukow nawet do 1.17 zeszły.

Glen Durrant jak widać nie złapał formy i prezentuje się dość słabo. Rzucił zaledwie jedną 180 w dotychczasowych spotkaniach przy 8 Belga. Jak wiadomo sektor na potrójne 20 jest lubiany przez Dimitriego i często wykonywany przez niego. Anglik już od jakiegoś czasu prezentuje formę spadkową i nie spodziewam się tutaj jakiegoś nagłego przebłysku.
Średnia Anglika poniżej 90 przy ponad 100 na korzyść Belga jest widoczna w meczach. Wyzerowania również delikatnie po stronie Van den Bergha, ktory przy swoim optymalnym poziomie powinien sobie tutaj poradzić bez problemu.

Stawiam zdecydowanie na wygrana Belga, który jest najprościej mówiąc lepszy, a jego przeciwnik jest w ewidentnym dołku na chwile obecną. Faworyt gra stabilniej i pewniej, będzie szybciej dochodził do checkoutow i nawet przy średniej skuteczności przy wyzerowaniach powinien pewnie to spotkanie wygrać.
Co do samych 180 to kurs pewnie wysoki ze wzgledu na słabą skuteczność Belga z MVG, ale w mojej opinii to tylko plus, bo jezeli zszedł ze swojej średniej to w następnym meczu przy większym luzie powinien rzucić spokojnie 5/8 180 gdzie na Anglika wystarczy to spokojnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +431
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajszy dzień zakończyliśmy plusikiem po dość spokojnej wygranej Claytona oraz solidnym występie Andersona, który jednak pod koniec namieszał. Dziś dużo niższy kurs, jednak kupon również wydaję się „pewniejszy”.

Cross-MVG
Typ: MVG


Obaj zawodnicy podczas tegorocznego Premier League mają na swoim koncie wygraną oraz remis. Poza taką samą ilość punktów obaj darterzy grają również na bardzo podobnym poziomie jeżeli chodzi o AVG oraz lotki kończące. Ja jednak typuje dość pewną wygraną Holenderskiego zawodnika, który lubi grać przeciwko Crossowi. Jeżeli spojrzymy na H2H to możemy dostrzec sporą przewagę MVG. Jeżeli spojrzymy na ostatnie 10 spotkań to możemy dostrzec 9 wygranych MVG, a jeżeli spojrzymy na H2H tylko w Premier League to tam „Mighty Mike” wygrał 4 na 4 spotkania. Dziś spodziewam się podobnego scenariusza.

Durrant-van den Bergh
Typ: van den Bergh


Kontynuuje grę przeciwko Durrantowi, który do tego pory zagrał odpowiednio 88.81 oraz 87.99. Są to dużo niższe wyniki niż te, który zaprezentował podczas dwóch pierwszych dni jego rywal, ponieważ „Dima” rzucał odpowiednio 99.52 oraz 103.7 i zalicza się do grona 5 zawodników, którzy jeszcze nie przegrali spotkania. Dziś spodziewam się podobnej sytuacji i typuje wygraną młodego Belga, który do tej pory wykorzystuje swoją szansę w Premier League i wydaję się, że będzie chciał tutaj powalczyć o najlepszą czwórkę.

Poza tym myślę, że Clayton jest w takiej formie, że granie Clayton lub remis po @1.34 czy minimum 5 legów w wykonaniu Andersona po 1.42 również wydaję się przyjemną opcją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +402
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajszy dubel zaksięgowaliśmy na plus, więc dziś postaram się trafić trzeci kupon z rzędu!

van den Bergh-Wright
Typ: van den Bergh więcej 180’s


W spotkaniu, które otworzy dzisiejszy wieczór zobaczymy pojedynek jednego z trzech niepokonanych do tej pory darterów, czyli van den Bergha z byłym mistrzem świata – Peterem Wrightem. Szkot ostatni sezon miał dosyć nierówny i również nierówno gra do tej pory w Premier League. W trzech spotkaniach wygrana, remis oraz porażka. Wydaję mi się, że Dima ma szansę urwać punkt swojemu starszemu koledze. Idę tutaj jednak w stronę większej ilości 180s młodego Belga, ponieważ do tej pory prezentuję się on w tym aspekcie dużo lepiej niż Szkot. 11x180’s w 31 legach przy zaledwie 4 rzuconych maxach przez Wrighta w 32 legach. Moim zdaniem liczby nie kłamią i po takim kursie warto zagrać powyższe zdarzenie.

Wade-MVG
Typ: MVG


Dopełnieniem naszego dubelka jest wygrana van Gerwena, który wczoraj oddał zaledwie 3 legi dobrze grającemu Crossowi rzucając na AVG108. Anglik do tej pory zaledwie raz zbliżył się do 100 kiedy podczas swojego pierwszego spotkania zremisował z Andersonem. Jeżeli spojrzymy w H2H to również dostrzeżemy, że ostatnie 10 spotkań pomiędzy tymi zawodnikami to aż 8 wygranych MVG, przy zaledwie jednej wygranej Wade i jednym remisie. Moim zdaniem kursik bardzo przyjemny, więc polecam.

AKO: 3.03/betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Jak muszą sie czuć tacy zawodnicy jak Smith, Cullen, King czy Chisnall widząc co odwala ten Durrant. Można zagrac jeden, dwa słabsze mecze. Ale żeby każdego dnia grać taka padake chyba ani razu nie przekraczając średniej 90 punktów??? Chyba czas zmienic cos w regulaminie!!!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Świat sportu został dziś zdominowany przez informację o powstaniu SuperLigi. Sport to nie tylko piłka, a dziś rozpoczyna się kolejny cykl darterskiej Premier League. Codziennie przez najbliższe kilka dni pojawi się kupon na te rozgrywki. Na dzisiejsze spotkania przygotowałem dubelka z kursem @2.5. Zapraszam do sprawdzenia!

De Sousa-Wade
Typ: De Sousa więcej 180’s


W tym spotkaniu idziemy najniższą linią oporu i typujemy więcej 180’s w wykonaniu De Sousy. Portugalczyk z dnia na dzień rozkręcał się w Premier League i po pierwszych trzech spotkaniach gdzie rzucił 9 maxów, w kolejnych dwóch spotkaniach pobił rekord Premier League rzucając 11 maxów przeciwko Aspinallowi, a następnie rzucił aż 6x180’s w spotkaniu przeciwko van den Berghowi. W tym momencie jego licznik wynosi 26x180’s, co pozwala mu być najlepszym darterem w tym aspekcie w dotychczasowym Premier League. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja jeżeli chodzi o Wade, ponieważ rzucił on zaledwie 10x180’s i klasuje się on dopiero w końcówce stawki. James nigdy nie słynął z wielkiej ilości 180’s, a 6 z 10 maxów w tegorocznej Premier League stanowi spotkanie z Garym. W moim odczuciu format jest wystarczająco długi aby De Sousa zdominował Wade w 180’s, więc jak najbardziej kurs jest warty zagrania.

Aspinall-Wright
Typ: Aspinall (+0.5 180’s)


Na początku wytłumaczę o co chodzi w tym zakładzie, ponieważ nie każdy musi zrozumieć. Aspinall musi mieć więcej lub tyle samo 180’s co jego przeciwnik, czyli w naszym wypadku Peter Wright. Nie za bardzo rozumiem kurs na to zdarzenie i jestem zdania, że mamy tutaj value. Szkot do tej pory rzucił zaledwie 13 maxów. Aspinall rzucił ich więcej, a mianowicie 17. Jeżeli spojrzymy na przelicznik ilości maxów do ilości rozegranych legów to dostrzeżemy, że Aspinall rzuca 0.3 180’s na mecz, a Wright zaledwie 0.23. Mimo, że matematyka nie pokazuje wszystkiego to jest to spory argument na to, że nasz zakład okażę się trafiony. Jeżeli spojrzymy na ostatnie 5 telewizyjnych pojedynków między oboma darterami to dostrzeżemy, że nasz zakład został pokrywany trzykrotnie. Moim zdaniem przy tak wysokim kursie jak najbardziej warto zagrać powyższe zdarzenie.

AKO: 2.5/betclic [/ICONPLUS][/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +282
P 0

pavlinho

Gość
Ja gram dzisiaj tak:

#1 De Sousa win @ 2.15
#2 Van den Bergh over 3.5 180`s @ 1.77
#3 Aspinall +0.5 180`s @ 1.92 miałem grać over 2.5 180`s ale to co zaproponował brodaty-zolw jest ciekawszym rozwiązaniem.

na dokładkę Midtyjland X2 @1.2 i wysyłam to w totalbecie za 250, wychodzi prawie 2250 do zgarnięcia.

Jeżeli De Sousa nie będzie dzbanił w liczeniu to pokona Wade, którego fanem darta nie jestem. Gra na wyższych średnich niż Wade - kolejno:

91.66 i 6/17
97.08 i 5/9
108.48 i 3/10 (grał na takiej średniej z bolącą ręką dlatego tylko dwa maxy xD bo schodził na T19 no i wtopa)
100.95 i 6/25 (powinien już tutaj wygrać z Aspinalem ale dable...)
104.30 i 7/14

No a Wade

98.14 6/12
88.78 3/8
92.50 4/13
95.79 7/13
90.82 7/14

różnica zauważalna, maxów ile rzucał to sobie każdy może sprawdzić ale poza meczem z MVG to cienizna.
De Sousa zaczął ładować hurtowo 180, jest to dla niego kluczowy pojedynek jeżeli myśli o grze w dalszej fazie, początkowy stres chyba z niego zszedł.

Jak VDB chce wygrać z Claytonem to musi rzucać dużo maxów co zresztą pokazywał, że potrafi. Pokrył linie w 3/5 meczach a z Durrantem gdzie mecz trwał 7 legów rzucił ich "tylko" 3, nie pokrył też w 1 meczu z MVG gdzie tylko siadł 1. Z De Sousą mu wybitnie nie szło, szukał potrójnych po całej tarczy a i tak linie pokrył w ostatnich legach.

Aspinall ładuje wszystkie lotki w okolice T20, jak mu siądą maxy to nie będzie co zbierać i wątpię żeby Wright mu w tym aspekcie zagroził.

edit: jak ktoś się cyka to De Sousa z X w okolicach 1.4
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajszy kupon wszedł bardzo gładko i dziś próbujemy kontynuować zielona drogę. Niestety jestem w trasie i nie jestem wstanie napisać analizy, wiec wrzucam wam „suchego dubelka” z krótkim opisem. Mam nadzieje, że wam to nie przeszkadza, a jako zadośćuczynienie na dwa najbliższe dni pojawia się analizy z każdym meczem tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Dzisiaj znów idziemy w 180s, które wczoraj siadły bez problemu. W hitowym spotkaniu pomiędzy MVG, a Andersonem idzie w więcej 180s Szkota, który zawsze potrafił rzucać ich sporo. MVG wczoraj zaledwie 1 sztuka i mimo, ze dziś już tak słabo nie zagra to nie rzuca ich dużo. Gary jest dużo bardziej regularny w tym aspekcie i wydaje mi się, ze dziś rzuci ich również sporo, a na pewno więcej niż MVG.

Do tego Dima i jego większa ilość maxow w spotkaniu z Crissem. Rob gra lepiej, ale nadal jest nieregularny na tarczy oraz na kończących. Dima poza dwoma spotkaniami, gdzie zagrał średnio to gra fenomenalnie. Średnia koło 100 i spora ilość maxow. Poza spotkaniem z MVG na otwarcie gdzie rzucił jedno maxa to za każdym razem przynajmniej 4x180s co dla Crossa jest sufitem. Moim zdaniem dubelek pewny, wiec polecam!

Dima więcej maxow x Anderson więcej maxow
AKO: 2.25/Betclic


Jeżeli graliście wczoraj, gracie dzisiaj lub widzicie to zostawcie coś po sobie 👍 jeżeli macie jakieś pytania to piszcie, a na pewno postaram się odpowiedzieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 0

pavlinho

Gość
Nie czuję dzisiejszych meczów, wyczuwam, że będą jakieś jaja dlatego czekałem aż skończy się pierwsze i obejrze kawałek drugiego.

#1 Aspinall - Clayton @ checkout over 120.5 @ 1.84

Obaj w swojej topowej formie, wyczuwam dobry mecz, może być ciężko o przełamania a przy ich stylu rzucania cały czas w okolice T20 i zdobywanie często po 140 punktów wyczuwam tu dzisiaj jakiś wysoki checkout bo każdy będzie chciał wygrać a przy przełamaniu może być ciężko o odłamanie.

#2 Wright - Wade @ 1X @ 1.33 xDDD

Zdziwiłem się na plus formą Wade'a ale nie wróżę mu dzisiaj sukcesu, remis max (bo obawiam się chimeryczności Wrighta) bo drugi raz nie zagra na takiej średniej drugi dzień z rzędu plus utykał.

#3 MVG - Anderson @ Anderson over 3.5 180`s @ 1.84 było pare szans

MVG drugi raz nie zagra takiej padaki, Andersonowi natomiast siadają tu maxy regularnie oraz bardzo pasuje mu format turnieju i rozgrywanie go w jednym miejscu co przekłada się na jego w miarę spoko formę. Jak nie będzie dzbanił na dablach to może i wygra z MVG ale to już bet dla hardkorów chociaż zastanawiałem się nad słaniem singla na Andersona (były szanse)

Wszystko fortuna, gram tripla za 284.55 żeby zgarnąc tysiaczka
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 0

pavlinho

Gość
Dzisiaj to tylko do grania według mnie over 7.5 180`s w okolicach 1.85 w zależności od bukmachera w meczu Anderson - VDB. VDB maszyna do maksów, Anderson wczoraj pierwszy raz się zaciął na maxach od pierwszego meczu z Claytonem i często brakowało mu jednej lotki ale dzisiaj przewiduje poprawę. Obaj są w czołówce rzucania maksów. Nie wiem co tu więcej pisać, statystyki każdy sobie może sprawdzić.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Na dziś przygotowałem dość spokojnego trebelka, gdzie naprawdę mamy niskie kursy oraz potężnego singla. Zapraszam do sprawdzenia analizy.

MVG-De Sousa
Typ: De Sousa więcej 180’s - 1.25/betclic, De Sousa (+2.5) - 1.57/STS De Sousa win - 3.2/betclic


Moim zdaniem mecz dnia i jeden z najciekawszych spotkań do tej pory. Forma Holendra to spory znak zapytania, ponieważ mimo wygranej z Durrantem oraz remisu z Andersonem to zupełnie nie jestem przekonany jego grą. W obu spotkaniach podwójne poniżej 30%, a gra na tarczy mocno szarpana. Inaczej zupełnie prezentuje się forma Portugalczyka, który dla mnie osobiście jest sporym faworytem do tego żeby zagrać we finałowej czwórce. Z Wadem fenomenalny mecz z blisko 80% skutecznością na podwójnych, 5x180’s oraz AVG101. Z Durrantem troszeczkę gorzej, ale nadal pewnie 41%, 96 oraz 5 maxów. Przeciwko 180’s MVG gramy po raz kolejny i tutaj ten becik wydaję się pewniakiem. Do tego dochodzi gra w stronę De Sousy, bo dla mnie to spotkanie to typowe 50:50, więc takie faworyzowanie MVG w moim odczuciu jest sporym błędem buków. Jeżeli spojrzymy w H2H obu zawodników to dostrzeżemy 2 wygrane portugalskiego zawodnika w ostatnich 5 spotkaniach. Niby mało, ale to i tak chyba najlepszy wynik wśród wszystkich darterów występujących w PDC.


Wade-Clayton
Typ: Clayton więcej 180’s - 1.33/betclic


Bet skrojony idealnie do naszego trebla. Wade zagrał w tym tygodniu dwa fenomenalne spotkania, grając odpowiednio na AVG104 oraz 105, co przekłada się na najlepszy wynik w drugiej części PL. Nijak się to jednak przełożyło na 180’s, ponieważ rzucił ich on odpowiednio 1 oraz 2. Clayton wczoraj zaledwie jeden max jednak bardzo często ostatnia lotka uciekała mu z T20. Traktuje to jako wypadek przy pracy, ponieważ jego średnia w 7 meczach na ten moment wynosi 4x180’s na mecz co jest dużo lepszym wynikiem niż ten Wade.

Wright-Durrant
Typ: Wright - 1.3/betclic oraz Wright (-2.5) - 1.5/STS


Peter po bardzo słabych występach w Premier League ma dzisiaj obowiązek wygranej z Durrantem, ponieważ jego bezpośredni rywal do odpadnięcia po jutrzejszej rywalizacji – Rob Cross podejmie jutro… Durranta, czyli najsłabszego w stawce dartera. Glen rozegrał wczoraj swój najlepszy pojedynek w tegorocznym Premier League grając na średniej… 89. To pokazuje jak słaby poziom w tym momencie prezentuję obrońca tytułu. Wright mimo, że przegrał oba swoje spotkania w tym tygodniu to w obu zagrał na AVG98 co jest dużo lepszym wynikiem niż najlepszy wynik Glena. Moim zdaniem Wright wyga to spotkanie bardzo pewnie, więc opcja z delikatnym handicapem również wydaję się bardzo dobra.


De Sousa więcej 180s x Clayton więcej 180s x Wright
AKO: 2.16/betclic
De Sousa (+2.5) x Wright (-2.5)
AKO: 2.36/STS
De Sousa win - 3.2/betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczoraj MVG nas troszeczkę pokarał, bo zagrał swój najlepszy mecz w tegorocznej PDC, utrzymując przez długi okres czasu AVG na poziomie 110+ oraz rzucając 7x180’s, gdzie podczas 7 poprzednich spotkań rzucił ich łącznie 12. Dziś rozgrywamy ostatnią kolejką pierwszej części, po której odpadnie dwóch zawodników – Durrant oraz Cross.

Cross-Durrant
Typ: Cross


Właśnie na spotkaniu dwóch zawodników, którzy dziś odpadną postaram się skupić. Mimo, że obaj Panowie odpadną po dzisiejszym spotkaniu to uważam, że żadna ze stron nie odpuści i będzie chciała się pożegnać godnie z Premier League. W szczególności Durrant, który do tej pory przegrał wszystkie 8 spotkań. Jest to najgorszy wynik w historii PL i uważam, że może od go dzisiaj „poprawić”, bo gdy patrzę ja jego grę to uważam, że Cross jest przynajmniej półkę wyżej. „Duzza” w żadnej z tegorocznych kolejek nie zagrał nawet na AVG90, a zdarzały mu się nawet takie spotkania jak wczoraj z Wrightem, gdzie zagrał poniżej 80. Rob, mimo zaledwie 5 punktów był wstanie zagrać sporo bardzo solidnych spotkań, gdzie jego AVG oscylowała koło 100, a także nie zagrał nigdy poniżej 90. Jeżeli dojedzie na podwójnych to spokojnie powinien pokonać bardzo słabego Durranta, więc kursik jest jak najbardziej godny gry.

Wright-De Sousa
Typ: De Sousa powyżej 4.5 180s


Po raz kolejny idę w 180’s De Sousy jednak teraz idę w jego overek, który w 7 dotychczasowych spotkaniach pokrył aż 5 razy z czego 5 w ostatnich 5 spotkaniach. Jest to dość istotne spotkanie jeżeli chodzi o układ pierwszej czwórki, ponieważ obaj zawodnicy mają po 8 punktów i tracą zaledwie 1 punkt do czwartego Wade. Spodziewam się wyrównanego spotkania, które przyniesie nam minimum 11 legów, co powinno pozwolić Portugalczykowi pokryć linię wystawioną na to spotkanie.

AKO: 2.47/betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 0

pavlinho

Gość
Aspinall - Anderson # over 6.5 180`s # 1.80 kolejny po MVG który nie dojechał na mecz

Obaj prezentują dobrą formę, na maxach też spoko forma, ładują w T20 aż miło, okazyjnie schodzą na T19 i T18, jak im ta trzecia lotka w T20 będzie wchodzić to tych maksów zobaczymy koło 10. Rok temu pomiędzy nimi w Premier League było ich 9. Mecz ważny dla obu w kontekście utrzymania/awansu do TOP4.

Clayton - MVG # MVG # 1.80 ni chuja więcej nie zagram na tego barana, tylko ładować na dogi przeciwko niemu

Jak stawiam na MVG to wtapia, jak przeciwko niemu to wygrywa xD Nie wiem co się dzieje w tym tygodniu z Claytonem ale forma ostro w dół, wiem natomiast co się dzieje w tym tygodniu z MVG - obudził się w nim POTWÓR po spotkaniu z Durrantem gdzie każdy toczył sobie z niego bekę. Pora na odgryzienie się za Mastersa. Czy Clayton jest w stanie zagrać swój topowy z ostatniego czasu dart? Nie wiem ale wydaje mi się, że nie w tym tygodniu. Czy MVG zagra kolejny topowy mecz? Tego jestem bardziej pewny więc idę w stronę MVG.

De Sousa - Wright # De Sousa z X # 1.58

Ważny mecz dla obu. Początkowo zastanawiałem się czy iść w czystą jedynkę ale podpieram się remisem, bo Wright gra słabo ale zawsze może odpalić. Jeżeli mam być szczery to de Sousa gra taki dart, jaki każdy chce oglądać, dużo maxów, nietypowe rozwiązania więc spoko się to ogląda. Do każdego meczu wychodzi skupiony w 200% i nie dzbani w liczeniu jak to ma w zwyczaju. Wczoraj słabiej na podwójnych i słabsza średnia, dzisiaj powinno być lepiej. Wright mało maksów, forma to huśtawka. Gra na AVG w okolicach 100 ale to może być za mało na de Souse w obecnej formie. Jak Wright wygrywa to raczej jak jego przeciwnik ostro dzbani na podwójnych.

Van den Bergh # over 3.5 180`s # 1.55

Mój standardowy bet w przypadku VDB. Fortuna ma linie niższą o 1 punkt niż totalbet. Maszyna do maksów ale ostatnio coś świruje i schodzi na T18 jak jedna z lotek mu dobrze nie siądzie i nie jest tak uparty w ładowaniu w T20 jak Anderson, Aspinall czy chociażby Clayton. Szykuje się dobry mecz bo Wade się obudził i zaczął grać topowego darta. Może być tu 7-5, 6-6 lub 5-7. Mam nadzieje, że Dmitri nie zagra słabo i pokryje linie.

AKO 9.05 w fortunie za 250 zł do wyjęcia 1991.00
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wraca darterska Premier League, a my wracamy z kolejnymi typami na lotki. Dziś rozpoczyna się kolejna faza Premier League, gdzie po odpadnięciu Durranta oraz Crossa zostało 8 zawodników, którzy w najbliższym czasie zmierzą się ze sobą w spotkaniach każdy z każdym.

van den Bergh-van Gerween
Typ: van den Bergh więcej 180’s


Poza tym, że pożegnaliśmy dwóch zawodników to wydłużyliśmy fazę do Bo14. Co to oznacza? Zawodnicy mogą rozegrać maksymalnie 14 legów, więc aby wygrać musimy wygrać aż 8 legów. Formuła ta powinna pozwolić na zmniejszenie losowości i takie zdarzenia jak zawodnik X rzuci więcej 180’s od tego drugiego powinny wchodzić łatwiej. Właśnie w spotkaniu młodego Belga z Holendrem kieruje się ku zdarzeniu van den Bergh rzuci więcej 180’s, ponieważ robi on to dużo lepiej niż MVG. Holender poza spotkanie z De Sousa, gdzie zagrał fenomenalne spotkanie pod każdym względem to nie zachwyca jeżeli chodzi o maksymalne podejścia. Zazwyczaj są to 2 sztuki, więc nawet przy wydłużeniu formatu powinien ich rzucić maksymalnie 3 albo 4. Dima mimo, że w ostatnich spotkaniach zazwyczaj remisował ze swoimi przeciwnikami w tym aspekcie to nie schodzi poniżej 4x180s. Do tego dochodzi wydłużony format, więc w moim odczuciu stać go nawet na 6 maksymalnych podejść. Kurs dość przyjemny, więc jako jeden z budulców naszego dubelka jest jak najbardziej do zaakceptowania.

Wright-Aspinall
Typ: Aspinall powyżej 3.5 180’s


Wydaję mi się, że ta linia w poprzednim formacie byłaby do zaakceptowania, a teraz jest to obowiązek do zagrania. Anglik nie szaleje po tarczy i potrafi rzucać 180s. Obaj Panowie powinni stoczyć wyrównany bój, który musi nam dać minimum 13 legów, a to powinno spokojnie wystarczyć na rzucanie jednej 180’s przez Aspinalla w częstotliwości co 3 legi. Kurs warty gry, a razem ze zdarzeniem na Dime daje nam przyjemnego dubelka.

AKO: 2.47/betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 0

pavlinho

Gość
Van den Bergh - Aspinall # over 8.5 180's # 2.02 # totalbet (u innych stoi trochę wyżej u innych niżej)

Spodziewałem się tu raczej linii 9.5 a nawet 10.5 ale linia ustawiona na 8.5 po wczorajszym złomowaniu Dimitriego przez MVG i średniej grze Aspinalla (dopiero w ostatnim legu rzucił 4 i 5 maksa). Cóż mogę napisać, chłopaki nie mogą sobie pozwolić na zagranie padaki, gra toczy się o awans do TOP4. Spodziewam się zaciętego spotkania,14 legów i wyniku w stylu 8-6/7-7/6-8 a kto wygra to szczerze mówiąc nie mam pojęcia. W pierwszym meczu granym między sobą w formule bestof12 obaj rzucili maksów 12 (7-5 w maksach dla VDB) a my tutaj gramy w formule bestof14. Raczej szykuje się napierdalanka w maksach bo obaj to lubią i to ich nakręca.

EDIT

Do grania jeszcze jeden bet

James Wade - J. de Sousa # de Sousa co najmniej 3 maksy więcej od Wade # 1.70 # totalbet

dla mnie petarda, de Sousa uwielbia rzucać maxy i przychodzi mu to z łatwością w przeciwieństwie do Jamesa. Wade ma ich chyba poza Durrantem najmniej w lidze z tego co pamiętam. W ich pierwszym meczu w maxach było 5-1 dla The Special One. Wczoraj Wade 1 max, de Sousa 4 i mam nadzieje, że co najmniej tyle dziś też rzucą a w przypadku de Sousy nawet więcej. Czy możemy spodziewać się 6 maksów de Sousy? Raczej tak. Czy Wade rzuci więcej niż 3 maksy? Raczej nie. Ale jak zwykle wszystko okaże sie na tarczy. Z fartem.

NA MIĘKKO :cool:
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
P 0

pavlinho

Gość
Wright - de Sousa # 2 # 1.73

Wright bez formy, odpali raz na 5 meczów i mam nadzieje że to nie będzie dziś, plus wczoraj coś tam go bolało ramię/bark no ale to było wczoraj a dziś to dziś. Zapytałbym Jose jakim cudem zremisował wygrany wczoraj mecz ale pewnie sam nie wie xD Prezentuje się równiej, walczy o to TOP4 (chociaż wczorajszym występem raczej to pogrzebał) a Wright gra chyba o to samo co Anderson - o wkurwienie typujących i bukmacherów. W pierwszym spotkaniu remis i to de Sousa cały mecz gonił Wrighta żeby uszczknąć remis. Mam nadzieje, że dzisiaj będzie skupiony w 150% i na dłuższym dystansie po prostu wygra ten mecz bo jest lepszy i bardziej regularny.

VDB - Anderson # 1 # 1.85 ale się Gary po nim przejechał, nie wiem kiedy ostatnio widziałem taki mecz w jego wykonaniu wow

Mógłbym skopiować praktycznie 3/4 powyższej analizy. Anderson odpala raz na jakiś czas i mam nadzieję, że było to wczoraj. Dimitri gra równo i swoje, nawet z MVG miał AVG ponad 106, tam nikt by nic w tym meczu nie ugrał z Mighty Mikem. Wczoraj stalowe nerwy, jak powtórzy dzisiaj to co grał wczoraj to lekko 8-3 bo Anderson dzbani niemiłosiernie na podwójnych. W pierwszej rundzie 7-5 dla Dimitriego ale tamto spotkanie to jeden i drugi zagrali taki paździerz, że na takim poziomie rzadko się to zdarza i nie dało się tego oglądać.

Clayton - Aspinall # under 8.5 180's # 1.75

Typ na czuja i najmniej pewny, ale z szansami na sukces. Aspinall musi zagrać w końcu słabiej na polu T20, w pierwszym i drugim meczu rzucił 5 i 6 maksów a cały czas linii nie będzie pokrywał, często mu ta jedna z trzech lotek nie wchodzi w T20. Wielokrotnie w tej edycji PL zdarzały się mu spotkania, gdzie rzucał 2 lub 3 maksy np. z de Sousa, Wade, MVG, Claytonem, Andersonem więc z pokrywaniem linii tak pół na pół. Więc nasuwa się pytanie czemu nie under 4.5 Aspinalla? Kurs mnie nie satysfakcjonuje a może znowu mieć dzień i pokryć tą sporą linię, a pokrył ją chyba tylko 4/11 razy. Clayton z Wadem 6 maksów, a z MVG 0. Jest strasznie niestabilny, kiedyś ogólnie to zawsze grałem na jego undery maksów ale chłopak zrobił progres. Zakładam, że jak będziemy tu mieli jakiś festiwal maksów to tylko z jednej strony. 4-4 w maksach by mnie nie zdziwiło i nawet bukmacherzy tak przewidują.W pierwszym meczu maksów były 3 sztuki.

2/3 nie ma tragedii
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Decydujący tydzień darterskiej Premier League przed nami! Podczas ostatnich sesji obiecałem sobie, że odpuszczę granie niskich kursów i na dziś przygotowałem dla was bardzo ciekawego dubelka z łącznym kursem @3.37!


Wade-Wright
Typ: Wade powyżej 2.5 180’s


Wright ma za sobą bardzo słabe występy, gdzie poza poszukiwaniem odpowiedniego kompletu lotek, poszukuje również formy. Trzy bardzo słabe mecze, trzy porażki i tylko w jednym z nich udało mu się osiągnąć średnią powyżej 90. Jeżeli nie pokona od Wade to żegna się z finałową czwórką, zresztą podobnie jest w przypadku Anglika, który jeżeli myśli o finałowej czwórce to musi wygrać poniedziałkowe spotkanie z Wrightem. Ja dostrzegłem tutaj bardzo niską linię na 180’s Anglika, którą zamierzam wykorzystać. Żeby nasz zakład wszedł to potrzebujemy zaledwie trzy maxy wy wykonaniu Jamesa. Mimo, że nie jest on maszynką do 180’s to praktycznie zupełnie nie zmienia on sektoru z 20 i zdarza mu się rzucić parę maksymalnych podejść. Jeżeli spojrzymy na trzy jego ostatnie spotkania w Premier League, gdzie formuła została wydłużona do maksymalnie 14 legów to udawało mu się ją pokryć 2 na 3 razy. Moim zdaniem kurs ewidentnie warty ryzyka.


MVG-Aspinall
Typ: MVG


Pojedynek na szczycie, który może dać nam już pierwszego półfinalistę. Mowa o MVG, któremu brakuje wygranej w tym spotkaniu aby ten awans sobie zapewnić. Mimo, że Holender nadal jest nierówny to jednak jest równiejszy od reszty stawki i dzięki temu jest liderem. Ostatnie mecze to naprawdę popis Mighy Mike, który pewnie pokonał Wade, Claytona oraz Dime dwukrotnie grając w okolicach AVG110. Młody Anglik mimo, że jest wysoko to od wydłużenia formatu dwa spotkania przegrał i pokonał bardzo słabego Wrighta. Moim zdaniem MVG to wygrywa i dorzucam do 180s Wade tworząc mocnego dubla.

AKO: 3.37/betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 0

pavlinho

Gość
Kibice wracaja, 1k ale zawsze coś, to nic mi nie przychodzi na myśl jak załadować hajs na MVG jak kolega wyżej, którego gra najbardziej ucierpiała z powodu braku kibiców. Inne pomysły na pierwsza kolejke to jutro.

edit:

gram tylko van Gerwena. Zobaczymy czy kibice będą mieli wpływ na debiutantów i przyatakuje coś w kolejnych dniach.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom