>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś wieczorem (w Polsce o 12.15) w Perth arcywazne spotkanie: Glory vs Nix.
Obie ekipy tracą do top6 7 pkt. Przegrany raczej odpada z rywalizacji o play - offy. Kadrowo ekipy bez osłabień, ma kto strzelać więc moje kierunki to: bts, over 2,5... Może coś live jeszcze ukąsze... GL!
Edit zaliczone :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +752
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
live 75'
Macarthur - Jets 2:2

1 - @3,4
ov4,5 - @1,9

Chyba najwyższa pora iść w kierunku gola i win gospodarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +489
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
oho:) sklady ofensywnie:) czyżby kolejne 2:2 dzisiaj?:) trzecie?;) co prawda ten się jeszcze nie skończył;)
Na ostatni dzisiejszy mecz ja sobie życzę grzecznie, po prostu 2,5:)

czyli juz wiemy:) za chwile padnie wynik 2:2 Perth - Wellington;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Można powiedzieć do niedzielnego rosołku bet architekt z Forbet na podwojenie:

Perth Glory vs Wellington Phoenix: BTTS + powyżej 9.5 rzutów rożnych: @2.16 Forbet ❌ nabijać rógów nie kazano

Walka o play-offy powinno być ciekawie i ofensywnie. Oby poziom strzelania utrzymali, jak w poprzednich spotkaniach :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Glory ov1.5 ktory to juz raz ????????????????????????? i oczywiscie jak zawsze beda mnie wk..... w poludnie
nic nowego Richard daj se juz spokuj z trenowaniem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +278
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
⛔ Skoro składy ofensywne to
Perth -Wellington ht [email protected] próbujemy a można też spróbować ht over2.5@8
Słabo to idzie to może chociaż gola do [email protected]
3x ⛔No porażka totalna , okazje niby są ale skuteczność słabiutka .
Kurka wszystko dobrze tylko w drugiej połowie .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
⛔ Skoro składy ofensywne to
Perth -Wellington ht [email protected] próbujemy a można też spróbować ht over2.5@8
Słabo to idzie to może chociaż gola do [email protected]
3x ⛔No porażka totalna , okazje niby są ale skuteczność słabiutka .
Błyskawicznie "zrobiony" bts w 2 pol. Super bramki, czekam na overa...
Post automatycznie złączony:

Dziś wieczorem (w Polsce o 12.15) w Perth arcywazne spotkanie: Glory vs Nix.
Obie ekipy tracą do top6 7 pkt. Przegrany raczej odpada z rywalizacji o play - offy. Kadrowo ekipy bez osłabień, ma kto strzelać więc moje kierunki to: bts, over 2,5... Może coś live jeszcze ukąsze... GL!
Edit zaliczone :)
No i fajnie, dlugo nie trzeba było czekać :)
Edit
I pyk 1-3, dziś Australia jest kochana :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Glory ov1.5 ktory to juz raz ????????????????????????? i oczywiscie jak zawsze beda mnie wk..... w poludnie
Kazdy ma "swoją" klątwę, ja drzewiej borykałem się z Roar i po prostu olewałem ich mecze. Po roku przeszło :) O Glory to wiesz dobrze co pisałem, oni są do poprawki, brak obrony :) (wielbłądy dziś i prezenciki), formacje nie pracowały w defensywie, bramkarz nie robił różnicy, ba jesli już to w drugą stronę... Atak? Jakim cudem 2 bramek nie strzelili? Nawet Pan Li się zdziwił... A Tak sie w A-league nic nie osiągnie...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No i stało się, Brebner wyleciał z roboty po derbowym laniu... Na razie zespół Victory poprowadzi Steve Kean, który był kiedyś menagerem Blackburn Rovers. W tym sezonie był asystentem w sztabie szkoleniowym. Ponoć ma wytrzymać na tym gorącym krześle do konca sezonu. Co potem? Na razie lawina spekulacji, wymienia się takich panów jak: Aloisi, Popovic, a nawet Ufuk Talay. Ja tam bym od razu zadzwonił do Muscata: Halo Kevin? Broken arrow, powtarzam broken arrow! :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Aloisi czyli grający trener? Bo mówimy o piłkarzu tak?
ps. Nie wiem czy wiecie ze trenerem Totenhamu został 29letni wychowanek klubu - Ryan Mason:)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
I wszystko jasne, od lipca Tony Popovic trenerem Melbourne Victory. No i dobrze, Tony to uznana marka, autorytet i sukcesy. Co prawda w Europie mu nie poszło, ale na Antypodach może powtórzyć sukcesy, ktore osiągał z WSW i Perth.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Western United vs Wellington Phoenix: BTTS @1.52 PZBuk ✅ Tasmania odczarowana i oglądamy bramki :D

Może kurs marny, ale dubla odpowiedni. Połączę sobie z 2. Bundesligą. Liczę na gole. Obie ekipy mają o co walczyć, są blisko strefy play-off, szczególnie Western United, które ma do nadrobienia kilka spotkań. Besart w formie i z jego strony zapewne będzie największe zagrożenie. Nix także nie odstaje jeżeli chodzi o bramki i jakie by Glory nie było to trzy trafienia na ich obiekcie to też spory sukces. Uważam, że są spore szanse na BTTSa w tym starciu o czołową szóstkę A-League. 11 dni temu w bezpośrednim pojedynku padł wynik 3:2, o podobny dzisiaj się nie obrażę :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +341
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
No tak, w meczu WU vs Nix, scenariusz kolegi sunxl wydaje się naturalną konsekwencją tego co widzimy w ostatnich spotkaniach. @ niestety taki jaki widać, operatorzy też wiedzą, że oba teamy muszą walczyć o 3 pkt jeśli marzą o top6. Ja na razie pass wobec tego, może coś mnie na live skusi?
Ps
Mecz na Tasmanii jakby ktoś chciał wchodzić w szczegóły... GL!
Edit
Ht 1-1, kierunek bts zaliczony...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ja się boję, że będzie tak jak z CCM... czyli WU zagra swoje i bardziej się skupi na zniechęcaniu do gry niż samym ataku. To Nixi bardzie potrzebują zwycięstwa gdyż mają stratę 2 punktów i 2 mecze więcej rozegrane. WU może spokojnie czekać na swoją szansę. Powiem szczerze - zwycięstwo gości bardzo by mnie zaskoczyło. Jednak kurs na 1x jest mizerny.

Z drugiej strony ostatnie 3 wyjazdy Nixów to aż 8 goli... i o ile ostatnie 3 gole zaaplikowali Perth - czyli zespołowi bez obrony to wcześniej 3 i 2 strzelili odpowiednio WSW i Jets. Ciężki mecz do typowania.

Ja sobie pobiorę: 1 z opcją Remis - nie ma zakładu - @1,7

Do tego połączony:
un4,5+rzuty rożne un12,5 - @1,68

i bardzo delikatnie 1+un3,5 - @3,5

Trochę mnie kuszą rzuty rożne, bo oba zespoły zupełnie ich nie grają w obecnej konfiguracji (WU dom, Nixi wyjazd), więc jak pojawią się na live kursy na to, to jakiś under jeszcze dodam (jak linia będzie w miarę akceptowalna).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +283
Do góry Bottom