>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2020/21

Status
Zamknięty.
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
02/04/2021 20:00 CET
Thomas Davis (Ostrów - Lublin) poniżej 14.5 punktów
1.80 (Fortuna)

Inne buki mają 13.5, ale dla chcących grać u innych odradzam granie w STS, bo tam musi wyjść w startującej piątce (inaczej zakład zostanie rozliczony jako nieważny), a wychodzi, że zacznie raczej przy powrocie Laksy z ławki.

Lublin ma teraz 10 do gry, a Davis zagrał w ostatnim meczu 20 minut chociaż grał dobrze. Nie wynika, żeby grał więcej, bo jest duża konkurencja i jeśli Laksa i Dorsey-Walker zagrają lepiej to jego minuty mogą jeszcze polecieć w dół. Linia mega wysoka, a Davis nie jest dla mnie jakimś wybitnym zawodnikiem i tym razem, jeśli nie będzie tak wymuszał fauli i wolnych (7/7 w ostatnim meczu) to nie rzuci 15 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +520
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
03/04/2021 20:20 CET
Legia Warszawa - King Szczecin under 163.5
1.85 (STS)
5/10

Po pierwszym meczu linia podbita do góry, bo w regulaminowym czasie rzucili 170 punktów. Patrząc jednak na cały sezon i szczególnie na mecze Legii w tej hali to wynika z tego under, bo w tej hali pada mało punktów. Mecz był 2 dni temu i myślę, że przez to tempo meczu dzisiaj będzie słabsze, bo w 1 było naprawdę szybko. Jeśli więcej zagra Lampe to również tempo powinno być wolniejsze, bo to wysoki zawodnik, któremu zajmuje dużo czasu poruszanie się od kosza do kosza względem Fakuade.

Dodatkowy zakład:
Cleveland Melvin (Legia - King) poniżej 15.5 punktów
1.90 (ewinner)/1.83 (Betfan)

Fortuna ma 14.5. W pierwszym spotkaniu Lampe zagrał tylko 5 minut, a Fakuade miał problemy z faulami + dogrywka, w której Melvin grał i dorzucił 2 punkty. Jeśli dziś Lampe pogra więcej, Fakuade nie wejdzie w problem z faulami to Melvin powinien pograć mniej. Może też tym razem lepiej w mecz wejdzie Zach Thomas, który też przez to pogra więcej i zabierze minuty Melvina. I jak pisałem spodziewam się underu meczowego, a Melvin linię ma wysoką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +407
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
05/04/2021 17:30 CET
Trefl Sopot - Slask Wroclaw over 161.5
1.85 (STS)
5/10

147 i 163 - tyle padło punktów w dotychczasowych dwóch meczach. Przy 5/23 w G1 Śląska za 3 i 4/28 za 3 oraz w G2 3/22 za 3 Trefla. To będzie klucz w tym meczu dla Trefla, aby uruchomić rzuty za trzy i je trafiać, bo inaczej nie mają czego szukać w tej serii. Przez to Stefański powinien dzisiaj dawać bardziej ofensywne line-upy, aby trafiali trójki. Przy okazji to może być ostatni mecz i przy wyrównanym wyniku będą faulować i będą wolne. Jak trójki zaczną wpadać to linię powinni dzisiaj przebić z mocniejszym o wiele wynikiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +367
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Dorzucę od siebie dzisiaj typ na under punktowy Dziewy poniżej 11,5 pkt po kursie 1.9 w ewinner. Dziewa zagra około 20 minut i powinien oddać 8-11 akcji rzutowych w tym czasie ale w 4 meczach w tym sezonie przeciwko Sopotowi ani razu nie rzucił powyżej tej linii. Będzie mu ciężko przeciwko Olejniczakowi który w obronie grać potrafi a sam Dziewa z dystansu nie za bardzo może rzucić aby wyciągnąć Dominika z strefy podkoszowej. Spodziewam sie twardej walki, wolniejszego tempa ale dokładniejszych akcji i mimo wszystko underu punktowego bo to może być ostatni mecz w tej parze jeżeli Stefański czegoś nie wymyśli i nie zaskoczy Śląska. Dziewa dzisiaj po raz kolejny powinien nie pokryć linii wystawionej przez bukmachera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +219
M 472

mike7808

Użytkownik
King Szczecin - Legia Warszawa

Typ: Legia Warszawa
Kurs 2.80 ForBET ✅

4 mecz rywalizacji, którą obserwuję od początku. Po 3 meczach 2-1 prowadzi Legia. Liczyłem, że we wtorek zakończą rywalizację, ale po słabej pierwszej połowie Legia nie była w stanie przełamać gospodarzy. Wprawdzie zbliżyli się 2 razy na 1 punkt do Wilków ale to wszystko na co było ich stać. Dobra druga połowa nie wystarczyła, żeby odwrócić losy meczu. Myślę, że dzisiaj wyciągną wnioski z błędów jakie popełnili i powtórzą swoją doskonałą dyspozycję z meczu numer 2, gdzie pokonali Szczecin we własnej hali 90-67. Półfinały rozpoczynają się już 14 kwietnia i zdecydowanie lepiej byłoby przystąpić do nich mając kilka dni więcej odpoczynku niż wracać do Bemowa na 5 mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +315
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
ZAKŁAD DŁUGOTERMINOWY
Stal Ostrów - Mistrz Polski
4.00 (Fortuna/STS)
9/10

Kurs od ogłoszenia, że gospodarzem finałowej "bańki" będzie Stal Ostrów nie zmienił się praktycznie nic. Wcześniej w serii ze Startem było 4.50, ale po awansie zeszło na 4.00 i dalej uważam to za świetny kurs do gry.

Kurs niezmieniony, a przecież Stal otrzymała ogromny handicap, bo wszystkie mecze półfinałowe oraz w razie awansu do finału rozgrywać będzie jako gospodarz, co ma wielkie znaczenie przy każdym kursie na pojedyncze spotkania. Dodatkowo Stal we własnej hali w regularnym sezonie jest 13-2, a od przyjścia Milicica 5-0 w tym wygrane z Zastalem, Treflem i Legią, a więc trzy drużyny z PO w tym dwie półfinałowe oraz bardzo dobra gra w FIBA Europe Cup i awans do TOP 4.

Ogromny handicap daje "bańka" pod względem batalii półfinałowej z Legią, która we własnej hali zrobiła 13-2 w regularnym i 2-0 w PO, a mieli tylko 8-7 na wyjazdach i 1-1 w PO. Jak widać Legia traci wiele na wyjazdach, co powoduje kurs 1.20 na awans Stali do finału.

Jednak decydującym dla mnie czynnikiem grania tego zakładu jest odejścia Iffe Lundberga z Zastalu. Lundberg kręcił w 31 minut - 16.9 PPG (48% FG, 39.7 3PFG%), 4.0 REB i 6.4 asyst do 1.8 strat. Teraz jest w CSKA Moskwa, które ma drugie miejsce w sezonie regularnym Euroligi i ma w 19 minut - 9.4 punktów na mecz na świetnej skuteczności będąc 6 strzelcem zespołu. Zastal miał topowego grajka na warunki Euroligi i wg mnie on robił mega różnicę, a kurs na mistrza dalej jakby on grał.

Po serii ze Spójnią widać, że Zastal jest do pokonania. Spójnia w Stargardzie zrobiła z nimi 1-1, gdzie w drugim meczu mieli +4 na 50 sekund do końca i byli mega blisko wyrównania serii do remisu 2 do 2. Dodatkowo wchodzi możliwość kontuzji, bo Groselle jeszcze niedawno pauzował przez kontuzję i zawsze jest możliwość odnowienia kontuzji, co spowodowałoby ogromną różnicę i wtedy będę w szoku, jeśli Zastal wygra mistrza.

Stal ma szeroki skład i nawet przy kontuzji jednego z graczy zagranicznych (szczególnie obwodowego) dalej mają poza składem Taureana Greena, który nie może grać, bo jest limit 6 obcokrajowców, a Stal ma ich 7. Więc jednego grajka mają w zapasie.

Wygląda, że finał będzie Stal - Zastal i czy te mecze wystawiane będą w serii 3.45 - 1.25? No nie sądzę, bo spodziewam się wyrównanej serii i dla mnie ten kurs na mistrzostwo Stali jest bardzo źle wystawiony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +666
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Szybko i krótko bo zaraz gra moja ukochana Stal.

Geoffrey Groselle zdobędzie double-double / szkoda, 8 pkt 11 zb
3.0 w forBet

Zastal wczoraj zdominował walkę o zbiórki wygrywając w tym aspekcie ze Śląskiem 43:33 w tym aż 17 zbiórek w ataku.
Sam Groselle miał 12 zbiórek. Skrzętnie wykorzystywał swoje warunki fizyczne zbierając zarówno pod bronioną tablicą (6 zb)jak i pod atakowaną (6 zb). Dziś zagrają dzień po dniu, zmęczenie powinno przełożyć się na skuteczność zawodników co da więcej szans na zbiórki. O punkty się raczej nie obawiam, Groselle jest najlepszym zawodnikiem PLK, fantastyczny ofensywny arsenał pod koszem, 5 koszy powinien trafić. Po takim kursie warto spróbować. Wczoraj miał 17 punktów i 12 zbiórek. Dziś może być podobnie.

Edit: Analiza kolegi krzepki89 w Typy Dnia jest lepsza. Proszę o skasowanie mojego posta.
 
Ostatnia edycja:
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Szybko i krótko bo zaraz gra moja ukochana Stal.

Geoffrey Groselle zdobędzie double-double
3.0 w forBet

Zastal wczoraj zdominował walkę o zbiórki wygrywając w tym aspekcie ze Śląskiem 43:33 w tym aż 17 zbiórek w ataku.
Sam Groselle miał 12 zbiórek. Skrzętnie wykorzystywał swoje warunki fizyczne zbierając zarówno pod bronioną tablicą (6 zb)jak i pod atakowaną (6 zb). Dziś zagrają dzień po dniu, zmęczenie powinno przełożyć się na skuteczność zawodników co da więcej szans na zbiórki. O punkty się raczej nie obawiam, Groselle jest najlepszym zawodnikiem PLK, fantastyczny ofensywny arsenał pod koszem, 5 koszy powinien trafić. Po takim kursie warto spróbować. Wczoraj miał 17 punktów i 12 zbiórek. Dziś może być podobnie.
o kurczaki , przyznam że nie widziałem tego typu przed dodaniem na typ dnia... :((( a teraz dopiero patrzyłem ,,dzwoneczek,, jeśli naruszyłem regulamin jako plagiat w typie dnia to oczywiście proszę mnie ,,ukarać,, ale to nie było zamierzone
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Garbacz under 15.5 sts kurs 1.85
Dzis nietypowo bo koszykowka,nie ma zuzla to trzeba dorobic😉typ glownie i tylko dlatego ze Kuba konczyl wczoraj z kontuzją stawu skokowego...niby jest wszystko jest ok ale przez moment nie bylo nawet pewne czy zagra,a jak zagra to w jakim wymiarze czasowym...licze ze moze dzis odczuwac dyskomfort i linia nie zostanie przekroczona...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja podobnie jak wczoraj uderzam w over 12,5 Jimmiego Florenca. | 11 pkt...
Od początku linia wydawała się dziwnie niska. Wczoraj weszło, Jimmy dosyć łatwo penetrował, wpadły też dwie trójki.
Jimmy jest jednym z dwóch zawodników w zespole, którzy mają przyzwolenie na wyłamanie się ze schematów taktycznych trenera. I faktycznie to robi, jego dwie/trzy trójki z rzędu to chyba powoli jego znak firmowy. Do tego penetracje w które wchodzi często wysyłają go na linię rzutów osobistych a tam wygląda nie najgorzej. Potencjalny brak Garbacza lub jego ograniczenie sprawi że pewnie James weźmie na siebie większą odpowiedzialność za punkty.
Wierzę że Florek rzuci jakieś 15-20 punktów, wpadnie parę szalonych trójek, jakieś 2+1. Jeżeli Stal chce prowadzić 2:0 to Florence musi zrobić over.
 
Ostatnia edycja:
E 6,5K

elan96

Użytkownik
ZAKŁAD DŁUGOTERMINOWY
Stal Ostrów - Mistrz Polski
4.00 (Fortuna/STS)
9/10

Kurs od ogłoszenia, że gospodarzem finałowej "bańki" będzie Stal Ostrów nie zmienił się praktycznie nic. Wcześniej w serii ze Startem było 4.50, ale po awansie zeszło na 4.00 i dalej uważam to za świetny kurs do gry.

Kurs niezmieniony, a przecież Stal otrzymała ogromny handicap, bo wszystkie mecze półfinałowe oraz w razie awansu do finału rozgrywać będzie jako gospodarz, co ma wielkie znaczenie przy każdym kursie na pojedyncze spotkania. Dodatkowo Stal we własnej hali w regularnym sezonie jest 13-2, a od przyjścia Milicica 5-0 w tym wygrane z Zastalem, Treflem i Legią, a więc trzy drużyny z PO w tym dwie półfinałowe oraz bardzo dobra gra w FIBA Europe Cup i awans do TOP 4.

Ogromny handicap daje "bańka" pod względem batalii półfinałowej z Legią, która we własnej hali zrobiła 13-2 w regularnym i 2-0 w PO, a mieli tylko 8-7 na wyjazdach i 1-1 w PO. Jak widać Legia traci wiele na wyjazdach, co powoduje kurs 1.20 na awans Stali do finału.

Jednak decydującym dla mnie czynnikiem grania tego zakładu jest odejścia Iffe Lundberga z Zastalu. Lundberg kręcił w 31 minut - 16.9 PPG (48% FG, 39.7 3PFG%), 4.0 REB i 6.4 asyst do 1.8 strat. Teraz jest w CSKA Moskwa, które ma drugie miejsce w sezonie regularnym Euroligi i ma w 19 minut - 9.4 punktów na mecz na świetnej skuteczności będąc 6 strzelcem zespołu. Zastal miał topowego grajka na warunki Euroligi i wg mnie on robił mega różnicę, a kurs na mistrza dalej jakby on grał.

Po serii ze Spójnią widać, że Zastal jest do pokonania. Spójnia w Stargardzie zrobiła z nimi 1-1, gdzie w drugim meczu mieli +4 na 50 sekund do końca i byli mega blisko wyrównania serii do remisu 2 do 2. Dodatkowo wchodzi możliwość kontuzji, bo Groselle jeszcze niedawno pauzował przez kontuzję i zawsze jest możliwość odnowienia kontuzji, co spowodowałoby ogromną różnicę i wtedy będę w szoku, jeśli Zastal wygra mistrza.

Stal ma szeroki skład i nawet przy kontuzji jednego z graczy zagranicznych (szczególnie obwodowego) dalej mają poza składem Taureana Greena, który nie może grać, bo jest limit 6 obcokrajowców, a Stal ma ich 7. Więc jednego grajka mają w zapasie.

Wygląda, że finał będzie Stal - Zastal i czy te mecze wystawiane będą w serii 3.45 - 1.25? No nie sądzę, bo spodziewam się wyrównanej serii i dla mnie ten kurs na mistrzostwo Stali jest bardzo źle wystawiony.
Warto jeszcze to grać? 3.25 w STS stoi obecnie
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Warto jeszcze to grać? 3.25 w STS stoi obecnie
Nic się nie zmieniło. Zarówno Zielona Góra jak i Ostrów awansowały do finału bez straty meczu. Oba zespoły bez poważniejszych urazów.
Zielona Góra w czwartek ma mecz w Astanie, zaś Stal w weekend ma dwa mecze w Izraelu. Pierwszy mecz finałowy w środę wieczorem więc teoretycznie więcej odpoczynku będzie miał Zastal.
Gdyby wyrażać procentowo szanse obu drużyn na zwycięstwo w finałach to dałbym 60-40 dla Zielonej Góry. Jak dobrze wejdą w meczu to ciężko ich zatrzymać.
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Warto jeszcze to grać? 3.25 w STS stoi obecnie
Dalej STS ma mega wysoko to wycenione i warto grać, bo Ostrów będzie w każdym meczu gospodarzem - ogólnie nie będę się powtarzał, bo już napisałem długą analizę. Kurs jest dalej taki, jakby Zastal wymiatał jak we wcześniejszej fazie sezonu...

22/04/2021 20:30 CET
Legia Warszawa - Slask Wroclaw (+6.5)
1.90 (STS)
5/10

Przy tym zakładzie mamy małe mistrzostwo świata. Mecz jest na neutralnym gruncie i mamy na wygraną Śląska 3.15 w iForbecie/STS, a zarazem iForbet daje 1.90 na wygraną serii przez Śląsk i 1.77 na Legię, gdzie mecze ciągle będą w Ostrowie. Nie wiem czy to pograli ludzie z zagranicy nieświadomi, że mecz jest w Ostrowie czy o co tutaj chodzi, ale pozostaje tylko grać Śląsk, który jutro gra pełnym składem z myślą o wygranej. Można próbować również wygraną, bo 3.15 to źle wystawiony kurs.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
W stsie jest teraz kurs 6 ze Stal wygra serie,opłaca się grać?
Dzisiejszy mecz pokazał że nie. Drużyna z Zielonej Góry jest bardziej opanowana, ułożona, może nie znacznie lepsza sportowo ale pod względem mentalnym i psychicznym. Pograłem Stal, każdy mecz oglądam odziany w koszulkę i szal Stali ale to jest forum bukmacherskie więc powiem wprost - Stal tego nie wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Do dubla myślę, że ciekawy typ:

Zastal wygra 2 połowę (remis=zwrot)
1,49 w forbet

Tak jak pisałem powyżej, Zastal jest mocniejszy mentalnie a Stal regularnie pali końcówki. Tak było w Tel Awiwie, gdzie polegli z Ironi Ness Ziona, tak było wczoraj w pierwszym finale. Dochodzi do tego zmęczenie, frustracja, irytacja, słyszałem o jakichś zgrzytach wewnątrz zespołu. To na pewno nie pomaga zachować koncentracji. Zastal ma często problemy z pierwszymi połowami ale w drugich już kontroluje przebieg meczu. Z bólem serca ale nie sądzę by dziś Stal pokazała coś więcej niż wczoraj.
 
Ostatnia edycja:
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Groselle ponad 17,5 punktów
1,85 Totalbet
Myślę, że to ciekawy typ który ma szansę na win.
W dwóch meczach zdobywał ponad 20 punktów, a w dwóch po 15. W ostatnim meczu show zrobił Koszarek, ale śmiem wątpić czy to powtórzy, Ktoś musi przejąć pałeczkę w zdobyciu ponad 20 punktów i myślę, że to właśnie będzie olbrzym z Teksasu.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Groselle ponad 17,5 punktów
1,85 Totalbet
Myślę, że to ciekawy typ który ma szansę na win.
W dwóch meczach zdobywał ponad 20 punktów, a w dwóch po 15. W ostatnim meczu show zrobił Koszarek, ale śmiem wątpić czy to powtórzy, Ktoś musi przejąć pałeczkę w zdobyciu ponad 20 punktów i myślę, że to właśnie będzie olbrzym z Teksasu.
Ciężki temat z tymi liniami na podkoszowych, wszystko zależy od tego jak będzie wyglądała sprawa z faulami. Ostatnio GG i Freimanis szybko łapali przewinienia i było ryzykownie. W decydującym meczu nie będzie ryzykowania i przy dwóch szybkich faulach GG pewnie zejdzie na dłuższy czas. Podobnie z drugiej strony z Sobinem, ktory normalnie rzucałby te 10+. Raczej szedłbym w under mimo wszystko.
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
ZAKŁAD DŁUGOTERMINOWY
Stal Ostrów - Mistrz Polski
4.00 (Fortuna/STS)
9/10

Kurs od ogłoszenia, że gospodarzem finałowej "bańki" będzie Stal Ostrów nie zmienił się praktycznie nic. Wcześniej w serii ze Startem było 4.50, ale po awansie zeszło na 4.00 i dalej uważam to za świetny kurs do gry.

Kurs niezmieniony, a przecież Stal otrzymała ogromny handicap, bo wszystkie mecze półfinałowe oraz w razie awansu do finału rozgrywać będzie jako gospodarz, co ma wielkie znaczenie przy każdym kursie na pojedyncze spotkania. Dodatkowo Stal we własnej hali w regularnym sezonie jest 13-2, a od przyjścia Milicica 5-0 w tym wygrane z Zastalem, Treflem i Legią, a więc trzy drużyny z PO w tym dwie półfinałowe oraz bardzo dobra gra w FIBA Europe Cup i awans do TOP 4.

Ogromny handicap daje "bańka" pod względem batalii półfinałowej z Legią, która we własnej hali zrobiła 13-2 w regularnym i 2-0 w PO, a mieli tylko 8-7 na wyjazdach i 1-1 w PO. Jak widać Legia traci wiele na wyjazdach, co powoduje kurs 1.20 na awans Stali do finału.

Jednak decydującym dla mnie czynnikiem grania tego zakładu jest odejścia Iffe Lundberga z Zastalu. Lundberg kręcił w 31 minut - 16.9 PPG (48% FG, 39.7 3PFG%), 4.0 REB i 6.4 asyst do 1.8 strat. Teraz jest w CSKA Moskwa, które ma drugie miejsce w sezonie regularnym Euroligi i ma w 19 minut - 9.4 punktów na mecz na świetnej skuteczności będąc 6 strzelcem zespołu. Zastal miał topowego grajka na warunki Euroligi i wg mnie on robił mega różnicę, a kurs na mistrza dalej jakby on grał.

Po serii ze Spójnią widać, że Zastal jest do pokonania. Spójnia w Stargardzie zrobiła z nimi 1-1, gdzie w drugim meczu mieli +4 na 50 sekund do końca i byli mega blisko wyrównania serii do remisu 2 do 2. Dodatkowo wchodzi możliwość kontuzji, bo Groselle jeszcze niedawno pauzował przez kontuzję i zawsze jest możliwość odnowienia kontuzji, co spowodowałoby ogromną różnicę i wtedy będę w szoku, jeśli Zastal wygra mistrza.

Stal ma szeroki skład i nawet przy kontuzji jednego z graczy zagranicznych (szczególnie obwodowego) dalej mają poza składem Taureana Greena, który nie może grać, bo jest limit 6 obcokrajowców, a Stal ma ich 7. Więc jednego grajka mają w zapasie.

Wygląda, że finał będzie Stal - Zastal i czy te mecze wystawiane będą w serii 3.45 - 1.25? No nie sądzę, bo spodziewam się wyrównanej serii i dla mnie ten kurs na mistrzostwo Stali jest bardzo źle wystawiony.
I po 25 dniach można zaksięgować zakład na mistrzostwo Ostrowa. Chociaż ogólnie po całej rywalizacji widać jak właśnie ogromnym handicapem było granie wszystkich spotkań we własnej hali + granie meczów dzień po dniu, gdzie było to niszczące dla wysokich Zastalu i Groselle dzisiaj ledwo zipiał. Ostrów dostał przeogromny handicap od ligi i go wykorzystał. My dostaliśmy od bukmacherów, którzy fatalnie to wystawili i potem w kursach meczowych też popełniali ciągle błąd i dawali Zastal faworytem i nawet trwało to do dzisiaj, gdzie na Stal kilka godzin przed meczem było 2.20.

Dobre zakończenie sezonu PLK i pozostaje teraz czekać kilka miesięcy na powrót, aby następny był jeszcze lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +682
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Gratki za typ movieplk. Ten kurs był bardzo zachęcający ale mimo wszystko Zielona grała świetny sezon i wydawało mi się, że nie powinni tego przegrać choć po takim kursie nie zagrałbym w stronę Zastalu.
Same finały były bardzo dobre. Garbacz i te jego trójki to było coś na co Zastal nie miał odpowiedzi. Przewaga parkietu też zrobiła swoje ale przede wszystkim głębia składu dała Stali to mistrzostwo. Zielona Góra była dzisiaj bez paliwa a mimo to pokazali jak powinno się grać do końca. Koszarek zaskoczył na duży plus, prawdziwy kapitan Zielonej. Sezon zakończony i teraz trzeba poczekać na kadrę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom