>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jets vs Glory,
Widzę majekx na posterunku jesli chodzi o kierunek tego widowiska. Miał być elaborat ale... Ten mecz to ostatni test dla Perth, czy zawalczą o top6, czy nie? Znacie ich bolączki, klopoty gospodarzy też były opisywane.. Mimo wszystko uważam gosci za "lepszych" (z tych gorszych :)) i powiem sprawdzam ale tylko za drobne. To chory sezon itd. Kierunek: Glory, @ 2,70, jak bedzie? Tylko Pan Li wie...
Edit
Na lawce Glory pojawią sie Chianese i Ikonomidis. Nie bedzie Castro.
U Jetsow nie pojawi się Ugarkovic. Tak, czy siak ten mecz "pokaze" czy Glory stracili sezon, czy mają jeszcze szanse. O Jets nie piszę bo po przegranej z Victory nie mają zadnych szans na play-offy...
Edit
Bez komentarza ft 1-1...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Witam nie będę orginalny i nic nowego nie napiszę majekx i qowalsky6 już napisali wszystko ja że swoje strony gram Glory ov 1.5 i niech mnie nawet dziś nie wyprowadzają z nerw bo dość mi krwi napsuli w tym sezonie Richard wieże w ciebie
EDIT dosc wiary w tych patalachow
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
Z 754

zuraw94

Użytkownik
Witam nie będę orginalny i nic nowego nie napiszę majekx i qowalsky6 już napisali wszystko ja że swoje strony gram Glory ov 1.5 i niech mnie nawet dziś nie wyprowadzają z nerw bo dość mi krwi napsuli w tym sezonie Richard wieże w ciebie
A w sumie pobiorę Glory ov 1.5 własnych, kurs fajny i spróbujemy :) Oby z fartem!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle, ht 0-0, początek dla Glory, potem przewaga gospodarzy (patrz słupek). Jakby nie Reddy, to goście by przegrywali. Wyklarowała się 3-ka przeciwko której można bedzie śmiało Stawiać w nastepnych meczach:Victory, Perth, Jets. I to obojetnie jak się ten mecz skończy... Jakbym miał grać live to po ht na pewno nie dawalbym na gości. To a propos wyższości grania live nad pre :) No ale stało się, dalem pre za drobne na Perth, to pozostaje liczyć, że Triady to tak ustawiły :) i w 2 pol. Perth jak feniks z popiołów się odrodzi i wyciagnie ft 0-1. Na razie jednak tak, to nie wygląda...
Edit
Chianese wejscie smoka 0-1, ale co z tego, jak Japs po chwili pomylił boisko z obroną Iwo - Jimy, karny i 1-1..
Edit2
Ft 1-1, co tu gadać? Będę grał przeciw tym ekipom i Victory. Tyle...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Te rożne szły jak krew z nosa, ale jakoś w 74 minucie dobili do 8 sztuk a potem 0 przez 20 minut mimo, że piłka że 30 razy była w polu karnym. Jak zaczarowane. Newcastle totalnie amatorzy, oni od 60 minuty ledwo biegają.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Te rożne szły jak krew z nosa, ale jakoś w 74 minucie dobili do 8 sztuk a potem 0 przez 20 minut mimo, że piłka że 30 razy była w polu karnym. Jak zaczarowane. Newcastle totalnie amatorzy, oni od 60 minuty ledwo biegają.
Racja, piłki często stykowe były i kilka razy sędzia mógł pokazać na narożnik, ale ciut innego meczu się spodziewałem, Glory mogło bardziej przycisnąć w końcówce i 3 punkty by wywieźli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Racja, piłki często stykowe były i kilka razy sędzia mógł pokazać na narożnik, ale ciut innego meczu się spodziewałem, Glory mogło bardziej przycisnąć w końcówce i 3 punkty by wywieźli.
Ale Perth dało z siebie wszystko :) tylko, że to dziś był poziom równy gospodarzom, czyli dno. I dobrze, wyklarowało się top6, wyklarowała się też grupa, która będzie sobie przekazywać czerwoną latarnię wraz z wooden spoon.
Edit
A teraz zupełniej z innej beczki
Dubel mieszany irlandzko (dziś) - australijski (sobota).
Zaskoczenia nie będzie u Irishow stawiam 2 na Shamrock w potyczce z Derry. @ 1,6 slaby ale i moi kochani Candystripes, na razie to dno. Nie mogę ich ogladać - nawet po piwie :)
Edit na trzeźwo tym bardziej, Derry biegali dziś jak nakręceni lecz nic to nie dało, 4 wtopa, ft 0-2...
U Aussie w sobotę Melbourne City powinno w derbach rozjechać Victory. @ na to 1,35. Mały, ale i ryzyko niezbyt duże.
Edit
Ft 7-0 gangbang na Victory...
I wyszedł januszowy :) dubel po @ 2,15, który pogrywam za miedziaka. GL...
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś w mieście kościołów pojedynek the Reds vs Bulls.
Chodzę koło tych zawodów i nie do końca wiem jak to ugryźć. Gospodarze chcą odwetu za porażkę 4-0 z lutego, do tego u siebie wyglądają lepiej. Bulls za to lepiej gra na wyjazdach, do tego obojętnie która drużyna wygra, to wskoczy na pozycję wicelidera. Waga spotkania jest, wobec tego mój kierunek to remis :) Oczywiście to nie jest żaden pewniak, to tylko moje zdanie. Na takie rozwiązanie mamy @ 3,60 i ja to za drobne pobieram... GL!
Ps
Co do mojego wczorajszego meczu w Irlandii, to z przykrością (jako fan Derry) muszę ich dołączyć do zestawu teamów przeciwko którym zamierzam grać w najblizszym czasie... Serce boli, ale sakiewkę lepiej mieć pełną...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +309
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Wczoraj z rogami się nie powiodło, dzisiaj bym sobie je odpuścił, ale gra przecież Adelaide, a więc jedna z moich ulubionych ekip pod kątem kornerów, szczególnie gdy grają u siebie. Typ do AKO pogram sobie z 2. Bundesligą:

Adelaide United vs Macarthur FC: powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.55 Superbet ✅ Adelaide swoje :D

Jak na A-League bardzo niska linia, która spowodowana jest zapewne gośćmi. Gospodarze to ofensywna ekipa, która lubi grać do przodu i pokazali to przecież kilka dni temu z WSW, gdzie przez połowę drugiej części gry występowali w osłabieniu, a i tak starali się zdominować rywali. Bardzo przyjemnie ogląda się United, którzy łatwego zadania mieć nie będą, bo Macarthur to najlepsza wyjazdowa ekipa w stawce i co ciekawe lepiej czują się na obcych obiektach niż na swoim. Nie mniej jednak oba kluby dysponują potencjałem w ofensywie i liczę na interesujące widowisko. Mam nadzieję, że będzie ono lepsze niż to, co oglądaliśmy wczoraj :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +268
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Ja jak zawsze na skróty ov 2.5 w meczu liczę że Adelaide będzie brało rewanż za lanie a goście coś tam może wturlaja
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +400
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Jedno pytanko, czy u Was też Fortuna nie wystawia live - linii na rożne? Do niedawna fajne kursy można było połapać. Na bukach, które posiadam nie ma nigdzie oferty live rożnych, orientujecie się może gdzie to najlepiej pograć?

Z góry dzięki za odp
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Też szukałem rożnych live i nigdzie dziś nie ma. Wczoraj też był z tym problem
(znalazłem tylko na Noblebet). Normalnie to jest to na live do pogrania u większości buków, ale czasami są jakieś "zawirowania" i nigdzie tego nie oferują. Nie wiem od czego to zależy...

EDIT: Widzę, że na PZbuk pojawiły się w przerwie, ale kursy nie powalają według mnie.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Oglądając w ostatnim czasie Adelaide to ich gra może się podobać. Przede wszystkim spokój na przedpolu i mądre rozgrywanie piłki wokół 16 przeciwnika, szukając wolnych przestrzeni lub kąśliwych wrzutek. Kto wie, może zamieszają w play-off, ale widać, że jeżeli utrzymają formę do końca, to będą trudnym rywalem dla każdego, szczególnie w swojej twierdzy :)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kilkuminutowy VAR i mamy 3:1 dla Adelajdy. Panowie polecam zobaczyć bramke. Cudeńko:)
Nie to że się czepiam, ale wszystkie gole dla Reds (i to jak padły) chętnie bym sobie przeanalizował. Za kazdym razem mialem wrażenie że był spalony (podanie przed karnym też) , liniowy też jakiś niepewny był dlatego te VAR-y. Z z drugiej strony coś z tymi spalonymi (gdy chodzi o cm) trzeba zrobić. Tu biorąc ducha gry to i dobrze, że zapunktował zespół grający ofensywnie. Atakujesz - wygrywasz. W tym aspekcie trzeba promować grę w piłkę, a nie zapasy i murowanie bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +564
Do góry Bottom