>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Trzeba przyznac za gospodarze lepiej wygladaja brakuje wykonczenia a szczegolnie pier... z lewej nogi z 16 metrow
Suma szans na gole = sumie strzałów na bramkę jak mawial sp Kazimierz Górski, widocznie coach Jets tego nie rozumie...
Ps
A Diamanti dalej na ławie, nie rozumiem o comeone?
Edit
Ok, jest makaron na boisku, czyli szanse rosną dla gości...
Edit2
Okazji mnóstwo, Jestsi napieraja, WU kontrują, over 1,5 za drobne po @ 2,50...
Edit 3
Emocje były ale bramki nie padły, kierunek na dnb WU jak najbardziej był słuszny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Hmm warto za jakiś czas celować w over. Diamanti w grze, a gospodarze muszą ruszyć yć, więc szanse mogą być z obu stron

Edit no i mój plan poooszedl 😋 był var ale i tak nie ma live overa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +186
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Składy na drugi mecz:




Pierwsze spotkanie skutecznie mnie wyleczyło z jakiegoś większego kombinowania.... Jets grali coś raptem przez kilkanaście minut pierwszej połowy... do tego sędzia dostosował się do poziomu meczu...

Na drugie spotkanie.. bez kombinowania 2 - @1,77
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +508
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
pierwsze 15 minut ogladam i nie wydaje mi sie zeby gospodarze tu cos osiagneli City napiera
edit 0-1
2-3 FT gospodarze powalczyli ale wygrac z City to troszke dla nich za wysokie progi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Osobiście chodzi mi po glowie bts ale @ 1,55 dla mnie jest za niski. Natomiast swiateczny remisik nie jest moim skromnym zdaniem niemożliwy. Za drobniaki x po @ 4,0 pobieram, przy jajeczku, obejrzę sobie to widowisko. GL!
Trza było brać, a nie marudzić.W Wollongong już 1-1 :)
Edit
1-2 fajnie, ze tu przynajmniej bramki padają...
Edit
Ft 2-3, fajny mecz, w 93 min. Pilkarz City wybija piłkę zamierzająca do pustej bramki. Szkoda, bo @ 4 koło nosa, ale na bts i overach można było się dorobić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +537
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Na dziś.. WSW - CCM 2 - @2,63

Chyba bukom się odwidziało kto jest faworytem, bo kursy na 2 spadają. Myślę, że kirs na CCM jest bardzo przyjazny. Gospodarze nie mają już ciśnienia spowodowanego serą zwycięstw, a ostatni mecz z mocną Adelaidą pokazał, że wrócili na wcześniejsze tory. WSW natomiast ostatnio zaliczyło wpatkę z nienajmocniejszym Brisbane.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +257
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Ja dziś znów spróbuję overy bramek i rogow, zobaczę na live w fortunie, co zaproponują i wtedy dopisze😋 (jak nie dopisze to znaczy, że nie zdążyłem) obie drużyny bramkostrzelne, a Piraci to już w ogóle, karne marnują, żeby za dużo nie strzelać 😋
Trochę zmieniam plany, bo jeszcze RR nie dali na live, a mi się czas kończy, więc spróbuję over 1,5 bramki Piratów.

WSW - Ccm over 1,5 bramki gosci
Fortuna 1,94

Edit no wreszcie coś trafione 😋 Piraci 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +256
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na dziś.. WSW - CCM 2 - @2,63

Chyba bukom się odwidziało kto jest faworytem, bo kursy na 2 spadają. Myślę, że kirs na CCM jest bardzo przyjazny. Gospodarze nie mają już ciśnienia spowodowanego serą zwycięstw, a ostatni mecz z mocną Adelaidą pokazał, że wrócili na wcześniejsze tory. WSW natomiast ostatnio zaliczyło wpatkę z nienajmocniejszym Brisbane.
Dla mnie to taki troche no bet. Ani Marynarze nie są poza zasiegiem Wędrowcow, ani gospodarze tacy extra by spokojnie objechać gości. Dlatego dla mnie to logiczna przesłanka do podziału punktów. Symbolicznie x pobiorę po @ 3,50...GL
Ps
Sklady mocne, choć mam na dzieje, że sie poswiateczny remis jednak trafi.
Edit
X po @ 2,0 ht za drobne biorę, nie idą od poczatku na całość....
Edit2
Troisi 3 okazje na remis (w tym w 46 min.) ale przyznaję, nie byłby to sprawiedliwy wynik, bo Marynarze lepiej grali i zasłużone prowadzenie 0-1...
Edit3
W 2 pol. Wejscie smoka, Kamau 2 bramki, potem VAR i karny dla Marynarzy. Mamy 2-2...
Edit4
Ft 2-2, choć wynik do końca był sprawą otwarta (patrz poprzeczka ratowała Marynarzy w 94 min. ) to dla mnie wtorek z plusikiem... :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +540
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Dzisiejszym meczem niestety ale Glory skomplikuje sobie droge do top 6 bedzie lanie. Garcia Richard to dzban nad dzbanami nie umi zmotywowac druzyny lub druzyna nie chce byc zmotywowana przez niego,obrony brak pomocy brak niby napad potezny a wielkie g... z tego wynika krotko i na temat Sydney ov 1.5 ale glory w pape chociaz braklo paru minut
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +249
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzisiejszym meczem niestety ale Glory skomplikuje sobie droge do top 6 bedzie lanie. Garcia Richard to dzban nad dzbanami nie umi zmotywowac druzyny lub druzyna nie chce byc zmotywowana przez niego,obrony brak pomocy brak niby napad potezny a wielkie g... z tego wynika krotko i na temat Sydney ov 1.5
Garcia miał u mnie kredyt zaufania, ale od kiedy nie słucha moich uwag :) odnośnie potrzeb drużyny w zakresie przede wszystkim OBRONY (a właściwie jej braku), to może spadać. Dziś nie za wiele widzę argumentów za drużyną z Perth. Dodatkowo nie zagra kapitan, czyli Castro. No i mamy takie @ jakie mamy na sukces Sky Blues. Prawda, gospodarze też mnie nie powalają swoją formą w tym sezonie, ale chociaż mają defensywe (zazwyczaj) na posterunku. A od kiedy wrócił Bobo, to i z przodu coś tam drgnęło. Co do zabawy pod hasłem : kto wygra? to niby wszystko jest jasne. No wlasnie, aż za bardzo. Poczekam na live, może "coś" zobaczę co mnie skłoni do wzięcia udziału w tych "zawodach"...
 
Otrzymane punkty reputacji: +255
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
W PZBuk można ciekawie łączyć zakłady i spróbujemy dzisiaj:

Sydney FC vs Perth Glory:
Sydney FC wygra + powyżej 9.5 rzutów rożnych
AKO @2.14 PZBuk ✅


Zwycięstwo w derbach zawsze smakuje najlepiej i często jest tak, że po takim sukcesie idziesz za ciosem. Morale wysokie, motywacja także spora i uważam, że gospodarze sięgną po wygraną. Dla mnie Glory gra bardzo chaotyczny futbol, często oddaje piłkę i próbuje z kontry, bo jak ją trzyma przy sobie to pojawiają się kicksy i tym samym sytuacje dla przeciwników. Obawiam się tylko tych trzech dni odpoczynku u faworytów, bo to przy takim rozregulowanym sezonie może mieć znaczenie, ale A-League to nie Bundesliga czy inne Premier League, gdzie takie szczegóły mogą ważyć na zwycięstwie. Nie mniej jednak mistrz może się nieco pomęczyć stąd kornery. W spotkaniach z udziałem obu drużyn pojawia się ich sporo, 10 myślę, że do zrobienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +448
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Kolega qowalsky6 qowalsky6 dobrze mówi, w końcu znawca 🙂 aż za bardzo tu wszystko pasuje, do łatwego zwycięstwa gospodarzy. A przecież to przecież Australia czyli liga gdzie Rozbitkowie zmieniają się w Piratów w ciągu jednego roku😋 co tu zagrać over Sydney niski kurs, over meczu też srednio. RR to loteria, a gospodarzom zdążają się undery. Coś w stronę Perth, to samobójstwo chyba. Wieeec live.

Edit. Z łatwego zwycięstwa wyszła męczarnia, choć gdyby nie zabrali tych kilku minut to over Sydney może, może. Ogólnie dobrze, że ominalem ten mecz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +189
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Witam panowie:) siła rażenia dzisiejszego hitu poraziła i mnie:)
Over 2,5 i obie strzelą - 2 i drobniej over 3,5 gola - 2,45. Wszystko na STS:)

Oho 45 minut opóźnienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +189
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Złej pogody, to co tam oznacza? Ulewa była/jest? Nie mam możliwości poszukania stremu aktualnie, a stan murawy po takiej ulewie, to może dużo zamieszać w betach i trzeba będzie próbować live w jakieś underki chyba
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jest burza lub będzie mała szansa że Glory przypadkiem coś puknie
Niby za 7 min. Mają zacząć
Live
Po 15 min.
Obie ekipy grają tak, ze nie widać faworyta :), no to x2 po @ 2,25 symbolicznie pobrane, dla sportowych emocji...
Edit
Zakonczono przed czasem, ft 1-0, kicha wyszła...
 
Ostatnia edycja:
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Faul za faulem. Kartka za kartka. Żenujące spotkanie póki co.

44 minuta. Świetny grzał Bobo i jeszcze lepsza obrona bramkarza Perth. W końcu cos...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom