>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jeden karny, to jeszcze może się zdarzyć, ale żeby dwóch nie strzelić??? :-/ Panu Bogu w okno poszło czy bramkarz obronił?
Potem Wkleje skróty dzisiejszych spotkań, to sobie koledzy zobaczycie (kto nie oglądał) jak to szło. No cóż powiedzieć, że w prima aprilis takie cuda to norma, trąci sloganem. Osobiscie szukalem niespodzianki w meczu WU, ale brałem bardziej zachowawczy (dla mnie ofc bo nie patrząc po @ który wynosił 4,50) scenariusz czyli x, (brawo majekx). Drugie spotkanie to był dla mnie no bet, choć kusiło pójść w stronę Adelaidy.
Ps
Pan Li zarobiony dziś i radosny pewnikiem :)
I drugi mecz
Enjoy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Jakoś dojechali do overa 2,5 mimo tych karnych. Trochę rożnych zabrakło, ale generalnie dzień z Australią na +.
Do zobaczenia jutro przy kolejnym meczu :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +123
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Witam,prima aprilis sie skonczyl to i wyniki moze nie beda smieszne..Dzisiaj szpilaja nowi ze starymi choc patrzac na tabele to niewidac kto jest kim nie bede kombinowal zwykly [email protected] Macarthur bedzie chcialo podtrzymac dobra passe a Gloty jak to Glory bedzie mnie dalej wkur...c a muszac gonic tabele stad taki a nie inny typ pozdrowienia i GL wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +306
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Ten bts całkiem sensowny.. ja jednak biorę 1 - @1,95

Pytanie czy Castro odpali.. ostatnio trochę mniej go było widać i to się przeniosło na wyniki Perth. Sam nie jestem przekonany do tego typu, zatem stawka rekreacyjna dla lepszego oglądania spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +531
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Dochodzi 70 min. Na tablicy 2-0, wiem, że Glory slabo wyglada, ale, ze aż tak? Fakt, pan z gwizdkiem przy 1-0 (ryży ch... Ams) karnego z d... podyktował, ale tym razem mi to pasowało :) Czy Glory się podniesie? W końcówce tradycyjnie poszukam 3 bramki, ale @ musi być adekwatny do ryzyka... GL!
Edit
Nie no oczy pękają, gorzej niż Ekstraklapa, nie da się oglądać, dam sobie chyba na wstrzymanie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +466
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Witam,prima aprilis sie skonczyl to i wyniki moze nie beda smieszne..Dzisiaj szpilaja nowi ze starymi choc patrzac na tabele to niewidac kto jest kim nie bede kombinowal zwykly [email protected] Macarthur bedzie chcialo podtrzymac dobra passe a Gloty jak to Glory bedzie mnie dalej wkur...c a muszac gonic tabele stad taki a nie inny typ pozdrowienia i GL wszystkim
ten zespol w tym skladzie nawet mi sie pisac nie chce brawo Garcia dostaniesz medal trenera roku
 
Otrzymane punkty reputacji: +183
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Skończył się mecz w Sydney: 2-0, co tu napisać? Poziom tragedia, jakby nie Ams to by zostało 1-0. Jednak prawdziwy "popis" to 90 min. Jak tego Glory nie strzeliło? Zespół z potencjałem a problem ma z dostaniem się do top6. Do moich "odwiecznych" uwag odnosnie "Obrony!" dorzucę jeszcze : Halo, pomocnika i napastnika też sobie dokupcie!!!
Ps
Po 2 pol. Czas przeprosić Ekstraklape, nie jest u nas tak źle!
Edit
Jutro ok. 10 czasu polskiego w Brisbane zobaczymy pojedynek: Roar vs Wedrowcy.
Obie ekipy nie są przeze mnie lubiane, z roznych względów (kto czyta ten wie). Gospodarze dawno nie wygrali, goscie po laniu od City. Nie mam pojęcia co tam się wydarzy, po glowie chodzi myśl "wszystko" tam jest możliwe. Jednak powinno być ciekawie, czyli live... Do jutra w takim razie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +464
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
W meczu Roar z WSW lewy obrońca Brown nie powinien być odsunięty za kartki? Ostatnio dostał 4, w sumie w A-lidze ma 32 więc chyba powinien być na aucie. A jest w kadrze. W Kangurowie liczą inaczej, np. co 5 kartek? Dajcie znać, jeśli ktoś wie. Tylko jakiś czas przed meczem koniecznie. Ciekawie się to zapowiada jutro: w składach nie będzie na pewno po 1 podstawowym środkowym obroncy, a do składu gospodarzy wraca napastnik Mcdonald i prawy obrońca Nevillle. U gości, jak czytam wraca do składu Georgievski, też boczny obrońca. Czyżby boki obie drużyny miały mieć zabezpieczone, ale w środku dziura i u gospodarzy, i u gości?!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W meczu Roar z WSW lewy obrońca Brown nie powinien być odsunięty za kartki? Ostatnio dostał 4, w sumie w A-lidze ma 32 więc chyba powinien być na aucie. A jest w kadrze. W Kangurowie liczą inaczej, np. co 5 kartek? Dajcie znać, jeśli ktoś wie. Tylko jakiś czas przed meczem koniecznie. Ciekawie się to zapowiada jutro: w składach nie będzie na pewno po 1 podstawowym środkowym obroncy, a do składu gospodarzy wraca napastnik Mcdonald i prawy obrońca Nevillle. U gości, jak czytam wraca do składu Georgievski, też boczny obrońca. Czyżby boki obie drużyny miały mieć zabezpieczone, ale w środku dziura i u gospodarzy, i u gości?!
Czekaj na sklady, poza tym brak czy obecność wymienionych pilkarzy na australijskich boiskach za wiele nie zmienia. To nie CR9 przykładowo czy też RL9...
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Wczoraj nie ogarnąłem, ze mecz konkursowy a dziś próbuje over 2,5 i over rogow 10.5 na live w fortunie, kurs 2,62. Rogi to trochę loteria ale czemu nie dzis😋 a bramki to wędrowcy bramkostrzelni na wyjeździe, więc będzie dobrze

Roar - Wsw over 2,5 bramki i over 10,5 rogow
Fortuna live 2,62

Edit brakło bramki niestety
 
Ostatnia edycja:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czekaj na sklady, poza tym brak czy obecność wymienionych pilkarzy na australijskich boiskach za wiele nie zmienia. To nie CR9 przykładowo czy też RL9...
No dobrze, ale ten Brown to ważny asystent w Rykach. Umiejętnie podawać piłke nie każdy potrafi, co widzimy wielokrotnie. Jeśli on gra, a już wiemy, że jest w składzie, to w świetle tych absencji należy pomyśleć o overze. Gdyby nie grał to byłbym gotów postawić na gości, którzy są skuteczni na wyjazdach. Staty H2H też zachęcają do overa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No dobrze, ale ten Brown to ważny asystent w Rykach. Umiejętnie podawać piłke nie każdy potrafi, co widzimy wielokrotnie. Jeśli on gra, a już wiemy, że jest w składzie, to w świetle tych absencji należy pomyśleć o overze. Gdyby nie grał to byłbym gotów postawić na gości, którzy są skuteczni na wyjazdach. Staty H2H też zachęcają do overa.
Każdy ma prawo do swoich przemyśleń, dla mnie, to żadne halo. To nie Berisha, czy Bobo lub Fornaroli... Powodzenia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Na singla pobieram sobie bramkę Mitchella Duke po @2.60 w Totalbet. ❌ Ostatnio sobie zbytnio nie pograł z City, chociaż zaliczył ładną asystę. Dzisiaj swoje okazje z Roar będzie zapewne miał, po ustawieniach widać, że jest ustawiony jako jedyna 9 w Wanderers, chociaż zobaczymy jak to na boisku będzie wyglądało. Jeżeli liczę na minimum dwa trafienia gości, to myślę, że ich nominalny napastnik zdobędzie przynajmniej jedną po ciekawym kursie. Widać, że czuje się dobrze w ostatnim czasie, oby przełożyć to na skuteczność i trafienie :)
 
Ostatnia edycja:
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam ja tam bez żadnych analiz i mocnego rozkminiania w dzisiejszym meczu idę w overy , zaryzykuje zagrać takie coś
Brisbane - WSW 1 ht btts @3.90 ⛔
reszta na live
Wesołych Świąt alleluja i do przodu jak mawiał klasyk .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Każdy ma prawo do swoich przemyśleń, dla mnie, to żadne halo. To nie Berisha, czy Bobo lub Fornaroli... Powodzenia...
Wiem, że wiesz więcej o tej lidze, ale zwróc uwagę na liczby: Ryki dotąd zdobyły 16 goli, przy 5 asystował Brown, czyli ma udział w dorobku bramkowym drużyny bardzo poważny. Ponad 30% ich goli z jego udziałem to nie żart. Może warto, żebyś odkrył Brązowego?! :unsure:

Własnie odkryłem, że polski Szkot ziggy Gordon gra jako środkowy obrońca u Wędrowców. Teraz to już całym sercem jestem za gośćmi
Post automatycznie złączony:

Gospodarze maja durszlak a nie obronę, Wygląda, ze będzie grubo. Już wymacali słabą prawą stronę ich obrony, a przecież i po drugiej stronie, na papierze Ryki nie wyglądają dobrze.
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Zastanawiałem się co tu ruszyć. 1,5 do przerwy...? Może być a może nie być. 1,5 gości? Ładnie walą ale trochę przestraszył mnie kurs. 2,5 w meczu? Niski kurs:) bede żałował tych gości bo było 2,4 na dwie ich bramki, w koncu poszedłem 3,5 w meczu, kurs 2,6.
niech walą. Ostatnie mecze w lidze takie brzydkie underowe :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wiem, że wiesz więcej o tej lidze, ale zwróc uwagę na liczby: Ryki dotąd zdobyły 16 goli, przy 5 asystował Brown, czyli ma udział w dorobku bramkowym drużyny bardzo poważny. Ponad 30% ich goli z jego udziałem to nie żart. Może warto, żebyś odkrył Brązowego?! :unsure:

Własnie odkryłem, że polski Szkot ziggy Gordon gra jako środkowy obrońca u Wędrowców. Teraz to już całym sercem jestem za gośćmi
Post automatycznie złączony:

Gospodarze maja durszlak a nie obronę, Wygląda, ze będzie grubo. Już wymacali słabą prawą stronę ich obrony, a przecież i po drugiej stronie, na papierze Ryki nie wyglądają dobrze.
No akurat Brown gra więc nie ma o czym gadać... WSW prowadzą 1-0...
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Do góry Bottom