>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford,
Co by nie mówić to w meczach Rozbitkow / Piratów to emocji nie brakuje :) vide akcja z 50 min. To bylo coś... :)
Edit
Pare minut do konca, ręka Victory i co? Karny, hurra, o nie... Gramy dalej, to wychodzi na mecz podpuchę, dubla mi rozwala, ale coś jakbym czuł że to za latwy kierunek dlatego tylko
symbolicznie dla lepszego ogladania dalem...
Edit2
92 min. Simon przy rożnym zlapany w pół przez obronce Victory, drugi tylem glowy (niechcaco, ale jednak) wali go w twarz i jakby ktoś myślał, ze karny, ee to nie...
Ft 1-1, sedziowanie ch... Nie pierwszy raz, ale nie ma co płakać. Trzeba bylo ich rozwalić a nie się cackać z przeciwnikiem. Nastepne mecze i tak zagram przeciw Victory :) dubel w piach ale za symboliczne pre zagrane
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
nie ogladam tej ligi, ale skusilem sie po waszych wpisach na gospodarzy i obejrzalem mecz
Dramatyczny poziom gospodarzy, a widze oni liderami sa
Ta liga jest tak slaba czy poprostu natrafilem na taki mecz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +177
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
nie ogladam tej ligi, ale skusilem sie po waszych wpisach na gospodarzy i obejrzalem mecz
Dramatyczny poziom gospodarzy, a widze oni liderami sa
Ta liga jest tak slaba czy poprostu natrafilem na taki mecz?
Jest mega ogórkowa, ale też są mecze z wynikami 6-2, 6-0, 4-3 itd. I wtedy jest najlepsza. O gospodarzach w meczu w Gosford jak czytasz nasz dział to wiesz wszystko :)
Edit
W Perth za to zgodnie z planem, 1-0, ladnie...
Edit2
2-0 ht ale czerwo wyłapane przez Glory. Ostatni raz darmowa rada dla Garcii: KUPCIE SOBIE W KOŃCU OBROŃCĘ!!! a najlepiej 2. Obojętnie skąd: Japonia, Korea obojętnie!!! I przestańcie mnie wk....ć :) Dziękuję za uwagę...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +153
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Jest mega ogórkowa, ale też są mecze z wynikami 6-2, 6-0, 4-3 itd. I wtedy jest najlepsza. O gospodarzach w meczu w Gosford jak czytasz nasz dział to wiesz wszystko :)
Edit
W Perth za to zgodnie z planem, 1-0, ladnie...
Edit2
2-0 ht ale czerwo wyłapane przez Glory. Ostatni raz darmowa rada dla Garcii: KUPCIE SOBIE W KOŃCU OBROŃCĘ!!! a najlepiej 2. Obojętnie skąd: Japonia, Korea obojętnie!!! I przestańcie mnie wk....ć :) Dziękuję za uwagę...
glosno mu tego nie mow bo jeszcze gotowy cie posluchac i kupi z Giblartaru🤢
 
Otrzymane punkty reputacji: +178
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Na jutro - Nixi - Macarthur

Nixi muszą powalczyć o win, jeżeli chcą jeszcze myśleć o playoffy. 3 punkty dla Macarthur to nadal pozycja w top 6. Ostatnie mecze obu drużyn to wygrane.. i raczej chyba adekwatne do przeciwników... Nixi 4:1 ze słabym Victory, Macarthur 2:1 z mocniejszym WU. Jak dla mnie minimalnym faworytem są Nixi. Dlatego delikatnie pobieram 1 - @2,52. Do tego, skoro oba zespołom zależy na wygranej i mają cel do osiągnięcia to liczę, że będą bramki - ov2,5+bts - 1,76 i replay z dnia dzisiejszego - ov3,5 - @2,49

Adelaide - SFC - spotkanie konkursowe... typy są zróżnicowane i to chyba dobrze... jak dla mnie to bukmacherzy lekko przesadzili z faworyzowaniem SFC. Owszem wygląda na to, że goście tego spotkania się rozpędzają, ale to gospodarze są w pełnym gazie. Wystawiam w tym spotkani 1 - @3,15
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nix vs Bulls
W Wollongong piękna pogoda, tylko pilkarze nudy przedstawili w ht. 0-0 to sprawiedliwy wynik, a ja jestem zawiedziony, bo liczylem na bramki. U Nix brakuje mi Piscopio, jego podania to zawsze jest coś. A tak bieda, chyba że się ogarną...
Edit
Za to u babek Victory demoluje Perth, dziś oddają to co zabrały swego czasu, a mecz jeszcze się nie skończył. Konsekwentnie przeciw Perth, tam się nic nie zmieniło :)
Edit2
W Wollongong ft 1-0, brak Piscopio był zauważalny, nie wiem czy Nix dostaną się do PO. A może nie chcą? Kontrowersyjna teza, ale może po prostu chcą wrócić do domu? Po tylu miesiacach tułaczki...
U babeczek rozwałka Perth, dostały 6-0, rachunki wyrównane :)
I na koniec spotkanie w Adelaidzie, dobrze by było jakby Reds nie przegrali, a jak będzie? Chyba live zostaje...
Edit3
Emocjonujaca końcówka i super wynik dla Redsow ft 1-0, brawo majekx! Fajny @ zaliczony :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +523
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Big V vs Sky Blues
04.04.2021 AD
Big Blue, dawniej pojedynek gigantów elektryzujący Melbourne i Sydney.
W swiateczny poranek tym razem przed nami widowisko zespołów odpowiednio: kulawo - garbaci z Melbourne i śpiąco - tłuste i bez formy koty z Sydney.
Mimo wszystko (bo rzadko grywam derby, a i Sydney podnosiło mi ciśnienie w tym sezonie nie raz) pobieram 2 po @ 1,83. Ba, nawet za monetę. Na chwilę obecną dla mnie zespół Brebnera mimo remisu z Piratami/Rozbitkami reprezentuje cytuję siebie "dno i metr mułu". Sky Blues dwa piętra wyżej i widziałem w końcu u nich zdrowe wkurw... po przegranej w Adelaidzie. Okazję na rehabilitację mają już w wielkanocną niedzielę... GL!
Ps nie wiem, czy będę miał rację (gdy Triady wchodzą do gry, a Pan Li podkręca wąsa, to nie ma zmiłuj) ale na moje oko to do niedzieli @ bedzie na poziomie 1,6...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +646
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
Jak qowalsky6 qowalsky6 - też pobieram 2 - @1,68. Tym razem jedyny argument z Victory to motywacja gry z przeciwnikiem z SFC - big blue derby. Jednak to SFC walczy o coś i wydają się znacznie mocniejsi. Kursy powoli ale równomiernie spadają i faktycznie - granie w okolicach @1,6 to już mało opłacalne połączenie 'ryzyko do potencjalnego zysku'. W innych okolicznościach bym zagrał 'na przekór'... ale naprawdę, sportowo nie widzę, żadnego argumentu za Victory. Aż sam jestem ciekawy jak ten mecz się zakończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Panowie i Panie jakieś przemyślenia na jutro? Ja spróbuje z dubelkiem:

Western United vs Melbourne City: 2 @1.55
Central Coast Mariners vs Adelaide United: powyżej 9.5 rzutów rożnych @.155
AKO @2.40 Superbet


Kto oglądał w ostatnim czasie City to może śmiało powiedzieć, że na ten moment jest to najlepiej grająca ekipa w A-League. Naprawdę przyjemnie obserwuje mi się spotkania z ich udziałem i nawet gdy ich najlepszy strzelec Jamie Maclaren ma trochę gorszy dzień, to od czego są koledzy. Widać, że zawodnicy tego klubu cieszą się z każdej minuty spędzonej na boisku i jest ta zespołowość, która buduje wyniki. Wraz z Adelaide notują serię sześciu wygranych z rzędu i czy zatrzymają się z ubiegłorocznym beniaminkiem? Szczerze mówiąc nie lubię grać takich kursów na zwycięstwa przyjezdnych, ale nie widzę argumentów przeciw. Western United to nie jest ta sama drużyna co w poprzedniej kampanii i mają spore wahania formy. Dodatkowo City im kompletnie nie leży pięć spotkań w historii i pięć przegranych szczególnie ten pamiętny półfinał w poprzednim roku. Dodatkowo to faworyci są w rytmie meczowym, ostatni raz pojawili się na boisku w piątek, a gospodarze 11 dni temu, co będzie miało znaczenie. Stawiam na pewnych siebie piłkarzy z Melbourne.

Co do drugiego pojedynku trochę krócej, gram kornery. Hit tej serii gier i kto by się jeszcze kilka miesięcy temu spodziewał, że akurat te dwa kluby będą liderować teraz w A-League? Tutaj zastanawiałem się nad X2, bo The Reds tak jak City prezentują się świetnie, ale ta ich obrona nie jest przekonująca. Może Piraci, Rozbitkowie, Marynarze, a po prostu CCM mają w ostatnim czasie spadek formy bo remis z Victory to nieco wstyd, ale mogą jutro postraszyć. Liczę na ciekawe ofensywne widowisko i zmotywowani ewentualną wygraną City oba zespoły będą walczyć o komplet punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +618
majekx 735,5K

majekx

Znawca A-League
City to mocny faworyt... jednak po kursie @1,56? ja w to nie wchodzę... za duże ryzyko, za mały kurs.. a, że to antypody, to tam już nie takie 'cuda' się działy. Ja sobie delikatnie pobieram pod prąd 1X - @2,11.

Owszem City ma niezłą serię.. ale 2/3 tego i to 3 ostatnie spotkania grali u siebie. Na wyjazdach ograli WSW (to akurat argument 'za') ale i Victory (to już nie jest aż taki duży argument 'za'). WU na swoim boisku co prawda przegrali z WSW, a ograli nieobliczalne Brisbarne, mocne i z doświadczonymi zawodnikami Macarthur oraz będące w gazie Glory (w chokejowej wymianie ciosów). Owszem City jest w gazie ma bardzo mocny atak i ja się z tym zgadzam, ale Berisha i spółka lubią takich przeciwników i wychodzę z założenia, że jak nie gram czystej 2 ze względu na kurs to patrzę w drugą stronę i tutaj kurs 1X jest całkiem przyjemny - idę w tę stronę.


CCM - Adelaida - kolejne ciekawe spotkanie. CCM, które ostatnio dosyć mocno zwolniło kontra Adelaida, która jest na fali. Bukmacherzy cały czas patrzą, przez pryzmat aktualnej sytuacji ligowej i stawiają za faworyta zespół gospodarzy. Ja tutaj wystawiam 2 - @3. CCM jeżeli chce nadal się liczyć w walce o top 2 musi postarać się o dobry wynik. Adelaidzie to na rękę. Potrafi wyczekać przeciwnika i ograć jedną akcją. To pokazali w meczu z SFC i obawiam się, że teraz może być podobny scenariusz (jeżeli CCM nie wyciągnie wniosków).

Nie ma co - oba spotkania ciekawe, oba takie 'śliskie' do typowania, oba mocno wystawiane jako overowe. Tutaj zapala mi się czerwona lampka pod tytułem, że w Australii nic nie ma łatwo. Dlatego oba moje typy to typy 'pod prąd', i stawki rekereacyjne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +350
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Witam ja zagram ov 1.5 City po @1.62 kurs szalu nie robi ale mysle ze City wygra bez problemu zdaja sobie sprawe z niemocy Sydney CCM juz sie wyszalalo i powoli beda atakowac podjum..co do drugiego meczu to sklaniam sie delikatnie w strone Adelaide sa w gazie i powinni wygrac te spotkanie ale ten mecz zostawimy na live zagram btts jak kurs podskoczy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Western United FC - Melbourne City FC
Typ: over 11.5 RR @2,02 Unibet ✅ (1:12)

Gospodarze lekko ponad 7 rogów u siebie na mecz a City 5,50 w delegacjach. Liczę na podtrzymanie tych statysyk i minimum 12 cornerow. Oba ostatnie mecze h2h gdy City było gospodarzem ta linia została pokrywana a wcześniej na WU było dokładnie 11 rogów.
Kurs przyjemny a szansa duza. Wchodzę w to.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +535
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam wszystkich .
Wolne więc obejrzę jakieś mecze w środku tygodnia .
Western Utd - Melbourne City w tym meczu nie idę pod prąd , uważam ,że City jest w takim gazie iż rozjedzie WU i mój typ na to spotkanie to
⛔Melbourne City over 2.5 gola @2.33
Pozdrawiam i zieloności wszystkim .
Ups ale rozjechali , momentami to wyglądało tak ,że City nie chciało strzelić gola , graty dla kolegi majekx jednak co znawca to znawca .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Poszła masówka na overy City a tu proszę piękny łamak żeby oskubać 90% frajerow takich jak ja pięknie Marcin ty frajerze
 
Otrzymane punkty reputacji: +182
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Dobra drugi mecz gramy
over 2.5 [email protected] ✅
Dobre i to , ale dwa fikoły jednego dnia , spróbuje remisu @6 za drobne ⛔
Drobne w piach trudno .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Pierwszy mecz dziś zaskoczył. Zobaczymy jak będzie w drugim. Ja liczę na over 2,5 gola oraz over 10,5 rożnych (mam to zagrane w dubelkach z zakończonym meczem). Poza tym spróbuję zaatakować kartki na live, jak mecz będzie się ciekawie układał.
 
Do góry Bottom