>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

E 37,5K

emce15

Użytkownik
WSW - Perth
Mam nadzieje, ze goście się przebudzili, ostatnio wreszcie zaczęli strzelać i mam nadzieję, że teraz też coś wpadnie. Wędrowcy tracą bramki wiec to na plus. Typ już podany wyżej, wiec go podbijam tylko🙂
WSW - Perth over 1,5 goście
Fortuna 2,15

Edit. Po prostu pudlo🙂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
WSW po kilku porażkach ma 2 wygrane.. wygląda, że wrócili na dobre tory... ale te wygrane takie bardzo szczęśliwe... szalony mecz i 4:3 z Nixami i 0:1 z WU - gdzie WU grało już bez Filipa.
Po drugiej stronie boiska mamy Glory - 3 mecze i 1 pkt... czy to kryzys? no może mecz z Nixami takimi zapowiadał, ale pozostałe 2 mecze to 1:2 i 2:2 z CCM, CCM, którzy w tym sezonie są w pełnym gazie.

Ja to widzę tak:

ov2,5 - @1,5 - kurs słabiutki, ale i bukowie nie śpią i widzą styl gry Glory
2 - @2,8 - tutaj ostrożnie, ale jednak jak dla mnie fawotyrami, może niewielkimi, ale jednak faworytami są goście.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Składy na dziś:



Post automatycznie złączony:

Perth maksymalnie ofensywnie - Castro, Fornaroli, Keogh, D'Agostino, Kilkenny - oni potrafią samodzielnie wygrać spotkania...

Pobieram jeszcze:
ov3,5 - @2,21
ov4,5 - @3,7
oczywiście bez szaleństw ze stawką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wszystko gra, ale popatrz na ławkę WSW, chyba Robinson ma większe pole manewru. Nvrm niech padają gole!!!
Ps
Pogoda ok, to nie Perth gdzie potrafi 40 stopni przysmażyć :)
Edit
15 min. bez bramki choć fajnie grają, Panowie (jedni i drudzy) do roboty!
Ibini piekny gol tylko znowu ten przeklęty VAR, och.... idzie. O interpretacji już nie wspominam, do poprawy!
Edit
Dobra over 0,5 ht za drobne po @ 1,85...
No w końcu, ile można było czekać? Super asysta Troisiego i Duke na 1-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +276
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Over ładnie siedzi.
VAR dzisiaj daje o sobie znać. Na trzech golach to się chyba dzisiaj nie skończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Wkurzyli się chłopcy z Wanderers. 2 gole cofnięte na Varze to w drugiej połowie ruszyli z kopyta:) 50 minuta raz i dwa i mamy 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wkurzyli się chłopcy z Wanderers. 2 gole cofnięte na Varze to w drugiej połowie ruszyli z kopyta:) 50 minuta raz i dwa i mamy 3:0
No i fajnie, over z dubla zaliczony, a ten VAR to się przekleństwo zrobiło a nie pomoc :) A co do meczu, Glory (ze 3 raz to powtarzam) bez obrony nic w A-league w tym sezonie nie osiągnie. Nawet jakby dziś wygrali. Taka klątwa Qowala :)
Edit
Jest 3-0, trochę zostało czasu, to może jeszcze over 3,5 po @ 2,20 ale symbolicznie... Może honorowy dla Glory?
Edit
Ft 3-0, tym sposobem WSW zawędrowali na pozycje, z której tracą 3 pkt. do lidera. Dziś wygrał lepszy, ale dla mnie ojcem sukcesu jest Robinson. Świetnie to przygotował.
 
Ostatnia edycja:
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
WSW-GLORY!!!! Zapowiada sie ciekawe widowisko,gospodarze 2 miejsce ble ble ble kazdy tabele ma i zna...Ja osobiscie uderzam w strone gosc Glory zalicza lipe zajmuje 9 miejsce maja zalegle mecze ale zeby zalapac sie do top 6 musza zaczac spinac posladki zaczyna powoli im brzeczec w uszach ostatni dzwonek wiec sklaniam sie w strone gosc pobieram GLORY ov [email protected] .Kolega qowalsky6 qowalsky6 napisal mi ze Glory na lipna obrone a WSW to tez nie lamusy do lania wiec go poslucham i pogram ov 3.5 w meczu i na oslode dla adrenaliny btts 1 polowa @3.50..tak widze ten mecz..pozdrowienia i oczywiscie plusow wszystkim po meczu
GLORY ov [email protected] (8/10)
ov [email protected](5/10)
btts [email protected](3/10)
W imię ojca i syna 3 razy lipa!!!!!!nie dla psa kiełbasa kto się sugerował moim wpisem to sory!!!może Glory umie w coś grać ale napewno nie w piłkę klątwa Aborygena
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co tu mówić o obronie skoro dzis nawet atak padaka:)
Dla mnie bohaterem jest Robinson, jego podopieczni to i 5-0, no 5-1 (patrzącą na ht) mogli wyrobić. Super ustawił zespół, taktykę dał prostą ale skuteczną, wykorzystał atuty swojej kadry. A Garcia? Nic nowego, 4 ofensywna dziś zawiodła, a PO coraz dalej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +191
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Na jutro... jakoś nie mam nic odkrywczego na oku:

Macarthur - WU

bts - @1,52
ov2,5+bts - @1,75
1 - @2,25
obie ekipy mają potencjał na strzelani goli.. nawet kilku. Do tego ostatnio gospodarze zostali lekko spacyfikowani przez CCM i City i ponieśli porażkę bez zdobytej bramki. Strzelić bramkę WU jest łątwiej i myślę, że to dobra okazja. Natomiast Berisha i spółka to ekipa potrafiąca grać pod presją przeciwnika. Chyba pora, żeby było tutaj kilka goli z obu stron. Podobnie jak bukowie uważam, że lekkim faworytem jest zespół gospodarzy.


SFC - V

1 - @1,47

Spotkanie zespołu, który odbudowuje siłę ofensywną z zespołem bez obrony... Wynik może być tylko jeden i obawiam się, żeby nie było znowu kompromitacji po stronie Victory.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +286
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
po wczorajszym meczu to pocichu napise ze w 1 meczu moze btts ale to na live bo @ maly moze wzrosnie troche a w drugim Sydney ov 1.5 pogram
 
Otrzymane punkty reputacji: +286
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
po wczorajszym meczu to pocichu napise ze w 1 meczu moze btts ale to na live bo @ maly moze wzrosnie troche a w drugim Sydney ov 1.5 pogram
No niestety mecz w Sydney przełożony... Deszcze niespokojne. Szkoda, bo na "dziś", to Melbourne było bez szans ze Sky Blues, którym co prawda daleko do formy, ale MV to już dno i metr mułu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +417
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Live Macarthur - WU - 75' 2:1 - X2 - @3,8 - tak za drobne, żeby był pewny zysk do wcześniejszego typu przedmeczowego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +409
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na wariata, Bulls vs WU 2-1, kilka minut, over 3,5 po @ 3,60 symbolicznie, przeklety VAR ale moze...?
Edit
Rozpaczliwe ataki do końca gości, w 92 min. już wydawało się że wyrównają lecz niestety... WU w trudnej sytuacji po tej stracie punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +352
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Ja nadal nie mogę dojść do siebie po tym meczu. Mam over 11.5 "corków", do przerwy 7, do tego dobry wynik bramkowy, ogólnie "izi".

Druga połowa to wielkie rozczarowanie i mala ilosc RR, no ale jest 11 i około 10 min do końca meczu, w 94' sedzia przyznaje rzut rożny gospodarzom a sedzia kończy mecz niepozwalajac go wykonać. :mad:

No dawno się tak nie zirytowałem, że aż swoją frustracje musiałem wylać tutaj.

Powodzenia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +409
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ech... po pięknej overowej I połowie, nawet jednego gola w II nie wturlali... cały urok Australii :-/
Może jutro będzie lepiej :)
Na pewno :) ja bym szedł w over w meczu z udzialem Nix, ale Roar potrafi zabijać fajnie grające drużyny. Dlatego zostaje mi live.
A z mojego przedweekendowego kuponu, który stopniał do jednego meczu (over w meczu WSW - Glory) mam tylko mały
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Ja nadal nie mogę dojść do siebie po tym meczu. Mam over 11.5 "corków", do przerwy 7, do tego dobry wynik bramkowy, ogólnie "izi".

Druga połowa to wielkie rozczarowanie i mala ilosc RR, no ale jest 11 i około 10 min do końca meczu, w 94' sedzia przyznaje rzut rożny gospodarzom a sedzia kończy mecz niepozwalajac go wykonać. :mad:

No dawno się tak nie zirytowałem, że aż swoją frustracje musiałem wylać tutaj.

Powodzenia :)

Łączę się w bólu. Też miałem pograny over 11,5 rożnych :-( Już byłem w ogródku, witałem się z gąską... i klops!
 
Do góry Bottom