>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Witam wszystkich. Nigdy jeszcze nie brałem środkowych, ilość zdobytych punktów ale iforbet mnie skusił, żeby zagrać na Karola Kłosa powyżej 6.5 pkt kurs 1.77. Inne linie maja wystawiona 7.5 lub 8.5. Jakoś nie wierze w petkovica żeby pociągnął zespół, wiec Lomacz musi pograć środkowymi, zwłaszcza na początku meczu, żeby coś drgnęło. Linia wydaje się dość niska..
kolejne ako jakie dodaje to Chemik police +21.5 kurs 1.85. Szczerze, to lubię grać takie duże handi, zazwyczaj one się pokrywają. Lubię waleczność chemiczanek, wiec wierze, ze tak tanio skory nie sprzedadzą. To jest kobieca siatkówka..
co uważacie o tych dwóch typach ?
wczoraj musiałem pisać na iforbet reklamacje odnośnie typu juantareny z semeniukiem. Jednak buki to ostre dziady ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Problem z tym handicapem na Chemika tkwi w tym, że Vakifbank jest drużyną, która nie odpuszcza. Różnica punktowa w pierwszym meczu 31 pkt. Tak dramatyczny pierwszy set może nie będzie miał miejsca teraz jednak turecka ekipa nie wygląda na taką , która będzie się bawić. Policzanki grały w poniedziałek z Budowlanymi, doliczyć przejazd to mogą być zmęczone. Szansa tkwi w tym, że Chemik teraz może zagrać bez presji jaka towarzyszyła w I spotkaniu. W mojej opinii dość ryzykowne, ale życzę powodzenia.
zabix00 masz może wgląd do statów z wczorajszego meczu Zaksy z Lube albo ktoś inny bo właśnie w kontekście tego co wczoraj podawałeś na siatka.org było, że Semeniuk i Juantorena mieli po 15 pkt i byłem po prostu ciekaw czy to obejmowało złotego seta. Stat na stronie CEVu nie udało mi się znaleźć.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Problem z tym handicapem na Chemika tkwi w tym, że Vakifbank jest drużyną, która nie odpuszcza. Różnica punktowa w pierwszym meczu 31 pkt. Tak dramatyczny pierwszy set może nie będzie miał miejsca teraz jednak turecka ekipa nie wygląda na taką , która będzie się bawić. Policzanki grały w poniedziałek z Budowlanymi, doliczyć przejazd to mogą być zmęczone. Szansa tkwi w tym, że Chemik teraz może zagrać bez presji jaka towarzyszyła w I spotkaniu. W mojej opinii dość ryzykowne, ale życzę powodzenia.
zabix00 masz może wgląd do statów zwczorajszego meczu Zaksy z Lube albo ktoś inny bo właśnie w kontekście tego co wczoraj podawałeś na siatka.org było, że Semeniuk i Juantorena mieli po 15 pkt i byłem po prostu ciekaw czy to obejmowało złotego seta. Stat na stronie CEVu nie udało mi się znaleźć.
Po 3 secie było 14:13 dla juantareny. A po drugim secie 11:6..
Dla mnie to dziwna wymówka, ze będą zmęczone przelotem. To są zawodniczki, które są profesjonalistkami. Druga sprawa, ze myśle, ze na dalsze spotkania będą chciały się oszczędzać i będą chciały dograć mecz rezerwowymi. Jak będzie 3:0 i każdy set do 15 to sorry, ale to jest kompromitacja.
Post automatycznie złączony:

Po 3 secie było 14:13 dla juantareny. A po drugim secie 11:6..
Dla mnie to dziwna wymówka, ze będą zmęczone przelotem. To są zawodniczki, które są profesjonalistkami. Druga sprawa, ze myśle, ze na dalsze spotkania będą chciały się oszczędzać i będą chciały dograć mecz rezerwowymi. Jak będzie 3:0 i każdy set do 15 to sorry, ale to jest kompromitacja.
Zobaczymy pierwszy set, jak będą bencki to i tak pójdę w handi w police. Tak to czuje

Daj Boże żeby się nie oszczędzały, to jest liga mistrzów. Nie chciałbym żeby kalkulowali, trener to nie Antiga. Właśnie swoimi zmianami meczy zespół okrutnie w lidze, nie podoba mi się jak prowadzi zespół, bo zawodniczki z forma spadają
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Vakifbank gra 8-ego play offy w Turcji z Galatasaray. Chemik gra tego samego dnia z Rzeszowem - bardzo ważny mecz. Chemik wciąż walczy w lidze o 2 miejsca, a wciąż nie jest pewny trzeciego miejsca. Jak ktoś tu będzie miał się oszczędzać to prędzej polska drużyna.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Witam wszystkich. Nigdy jeszcze nie brałem środkowych, ilość zdobytych punktów ale iforbet mnie skusił, żeby zagrać na Karola Kłosa powyżej 6.5 pkt kurs 1.77. Inne linie maja wystawiona 7.5 lub 8.5. Jakoś nie wierze w petkovica żeby pociągnął zespół, wiec Lomacz musi pograć środkowymi, zwłaszcza na początku meczu, żeby coś drgnęło. Linia wydaje się dość niska..
kolejne ako jakie dodaje to Chemik police +21.5 kurs 1.85. Szczerze, to lubię grać takie duże handi, zazwyczaj one się pokrywają. Lubię waleczność chemiczanek, wiec wierze, ze tak tanio skory nie sprzedadzą. To jest kobieca siatkówka..
co uważacie o tych dwóch typach ?
wczoraj musiałem pisać na iforbet reklamacje odnośnie typu juantareny z semeniukiem. Jednak buki to ostre dziady ;)
Moim zdaniem handi na Vakifbank to no bet. Turczynki mają tak szeroką rotację, że każda biją na głowę Chemik. W pierwszym meczu było 19,5 i podopieczne Ferhata Akbasa zostały zmiażdżone, a Vakifbank wcale nie grał maxa. One nie wpuszczą rezerw za bardzo, tam pewnie większość meczu spędzi na parkiecie Haak czy Gunes.
Chemik już się poddał wystawiając w poniedziałek pierwszy skład. Dziewczyny z Polic mogą pokryć handicap, a wcale nie muszą. Tutaj wszystko zależy od Vakifbanku i nie ladowalbym się w taki zakład, bo jest on loteryjny.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+4
Zenit Kazań vs Zaksa KK, typ: Zaksa +1,5 seta @1,61 - 1xbet 2:3 (25:22, 25:22, 27:29, 22:25, 14:16)

Jak powszechnie wiadomo wolę grać bezpieczne zaklady i tak też jest tym razem. Uważam Zaksę za faworyta tej pary, ale obawiam się, że w końcu mogą spuchnąć. Szczególnie, że Puchar Polski był dosyć wymagający, a Zenit będzie miał prawie 2 tygodnie odpoczynku i brak podróży. Jednak 2 sety ugrane przez Zaksę to powinno być minimum.

Moim zdaniem Zenit ma świetny skład, ale na papierze. Nie ma co się oszukiwać, że nazwiska Ngapeth czy Michajłow już nie lśnią tak jak 3-4 lata temu. Ze Skrą zagrali naprawdę dobry mecz (wyjazdowy) gdzie cała trójka, łącznie z Bednorzem, miała ponad 50% skuteczności. Natomiast różnica w grze Zaksy, a Skry jest ogromna. Drużyna z Bełchatowa zdobyła 8 punktów blokiem. Jednak czucie w bloku i przede wszystkim klasa zawodników Zaksy jest dużo większa. W dodatku mistrz Polski dużo bardziej uprzykrzy życie przyjmującym Zenitu niż zrobiła to Skra. Mogło się o tym przekonać Lube. No i przede wszystkim to Zaksa ma dużo, dużo więcej możliwości w ataku, a atak jest dużo bardziej zróżnicowany - co jest zasługą Toniuttiego.

Nie sądzę, że Zaksa zagra drugi tak doskonały mecz jak wyjazd z Lube. Natomiast myślę, że mecz będzie bardzo zacięty i dojdzie do tie-breaka. Uważam, że te dwa sety ugrane przez podopiecznych Nikoli Grbicia ma dużą szansę powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +221
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Mam odmienne zdanie co do tego spotkania. Według mnie to spotkanie w miarę gładki sposób wygrają gospodarze. Po kiepskim, wręcz fatalnym okresie styczniowym zdaje się, że Zenit Kazań wrócił na dobre tory. Co prawda statnimi czasy nikt poważny ich nie przetestował, jednak gra na pewno uległa poprawie. Grają u siebie, wśród kibiców na trybunach. Zenit cechuje siłowa siatkówka, z którą w mojej ocenie Zaksa będzie miała bardzo duzo problemów. Skrzydła Michajlow-Ngapeth-Bednorz przewyższają ( póki co ) o klasę trójkę Kaczmarek-Sliwka-Semeniuk. Rozegranie i libero na pewno po stronie Zaksy, ale to na gospodarzy dziś nie wystarczy. Bardzo rzadko można się spotkać z tak wysokim kursem na Zenit Kazań grający u siebie. W Fortunie można zagrać po 1.85
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Totalna kompromitacja Ruskich, ale przynajmniej sobie przypomniałem dlaczego przez ostatnie 5 lat nie postawiałem ani złotówki na siatkówkę. I teraz przez kolejne 10 nie postawię na to badziewie pieniędzy.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Ja nie narzekam ;)
Ktoś musiał wygrać, więc graty, aczkolwiek nie sądzę że byłeś taki zadowolony przy meczowych w trzecim secie. Powiedzmy sobie szczerze, raczej miałeś więcej szczęścia niż rozumu jak to mówią. Ja się dałem namówić znajomemu, i nie powiem, bo już liczyłem hajs z tego betu, ale koniec końców to buk przytulił mój. Nie gram siaty na co dzień, i dzisiejszy dzień mi przypomniał bardzo brutalnie dlaczego tego nie robię. Nie dość że puszczone meczowe w trzecim, to wypuszczone +3 w taju, i jakby tego było mało to żeby już mnie podku**** na maksa odrobili z 11-14 żeby przegrać do 14.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ktoś musiał wygrać, więc graty, aczkolwiek nie sądzę że byłeś taki zadowolony przy meczowych w trzecim secie. Powiedzmy sobie szczerze, raczej miałeś więcej szczęścia niż rozumu jak to mówią. Ja się dałem namówić znajomemu, i nie powiem, bo już liczyłem hajs z tego betu, ale koniec końców to buk przytulił mój. Nie gram siaty na co dzień, i dzisiejszy dzień mi przypomniał bardzo brutalnie dlaczego tego nie robię. Nie dość że puszczone meczowe w trzecim, to wypuszczone +3 w taju, i jakby tego było mało to żeby już mnie podku**** na maksa odrobili z 11-14 żeby przegrać do 14.
Dowaliłeś. Więcej szczęścia niż rozumu? Bo ktoś zagral zakse a nie kazan tak jak ty. Sam gralem zakse i uważam że to była rozsadna decyzja po ostatnich wynikach polskiej ekipy
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Dowaliłeś. Więcej szczęścia niż rozumu? Bo ktoś zagral zakse a nie kazan tak jak ty. Sam gralem zakse i uważam że to była rozsadna decyzja po ostatnich wynikach polskiej ekipy
No i fajnie że wygrałeś, ja nie mam problemu z tym że przegrałem, wkurza mnie tylko i wyłącznie to w jak frajerski sposób przegrali Rosjanie. W trzecim secie miałeś pampersa pełnego, a teraz wylatujesz po takim przebiegu, jak to super rozsądną decyzję podjąłeś. Idź się naciesz tą wygraną, kup se loda albo piwko.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
No i fajnie że wygrałeś, ja nie mam problemu z tym że przegrałem, wkurza mnie tylko i wyłącznie to w jak frajerski sposób przegrali Rosjanie. W trzecim secie miałeś pampersa pełnego, a teraz wylatujesz po takim przebiegu, jak to super rozsądną decyzję podjąłeś. Idź się naciesz tą wygraną, kup se loda albo piwko.
Człowieku do kogo Ty bijesz... takie coś to się kontruje pod koniec lub zamyka zakład, więc pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie. Ja osobiście bo fajnie się oglądało mecz zagrałem za grosze po kursie 10 zakse w 3 secie bo tak sobie pomyślałem, że w końcu uda im się ten środek zenita zablokować i w ostatniej chwili środek kazania został powstrzymany. Brawo chłopaki bo cały sezon udowadniacie, że macie charakter do walki nawet w beznadziejnej wydawałoby się sytuacji jaka dziś.. Banksy i inni kumaci forumowicze... Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
P 0

pavlinho

Gość
Ja tam się cieszę, będzie można ładować na Zenit w rewanżu bo ZAKSA dzisiaj więcej szczęścia niż rozumu:) To Zenit przegrał mecz a nie ZAKSA go wygrała.
 
typer86 1K

typer86

Użytkownik
Ja tam się cieszę, będzie można ładować na Zenit w rewanżu bo ZAKSA dzisiaj więcej szczęścia niż rozumu:) To Zenit przegrał mecz a nie ZAKSA go wygrała.
Graj i pochwal sie za ile zagrałeś 😀 pamiętaj jedno Rosjanie takiej porażki z dnia na dzień nie zapomną a mentalnie to Kędzierzyn u siebie będzie miał przewagę . Drugi raz takiego błędu w rewanżu nie popełnią żeby grać złotego seta. ZAKSA zagra w finale ligi mistrzów i nie będzie na straconej pozycji 👌
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Ja tam się cieszę, będzie można ładować na Zenit w rewanżu bo ZAKSA dzisiaj więcej szczęścia niż rozumu:) To Zenit przegrał mecz a nie ZAKSA go wygrała.
Też uważam tak jak ty wyciągnęli reke do nich juz w drugim secie dali się nakręcić bo zaksa już przegrywala chyba 7 pkt a ich doszli . 3 set i tieabreak zenit przegrał na własne życzenie.... skra tam tez wygrała pare lat temu 3:2 a w rewanżu i tak odpadła...
 
Do góry Bottom