>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Puchar Gagarina 2021!

Status
Zamknięty.
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Udało się wywalczyć w BETFAN specjalne zakłady na ilość minutową kar, miałem gotowy ten rodzaj typów na jutro, ale już dzisiaj spróbuję dubelka:

Saławat Jułajew Ufa vs Traktor Czelabińsk: suma kar dwuminutowych powyżej 16.5 min @1.83 ❌
CSKA Moskwa vs Spartak Moskwa: suma kar dwuminutowych powyżej 16.5 min @1.83 ❌
AKO @3.35 BETFAN ❌


W pierwszych meczach serii można dać nieco w palnik i pokazać rywalowi kto tutaj rządzi. Zobaczymy :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ja spróbuję powtórki z dnia wczorajszego:

Powyżej 1.5 gola w 3 tercji w każdym meczu @12,40 ❌(no i po Ufie już do tyłu, ale słupki w końcówce..)

I do tego rozdzielenie na 4 duble:

CSKA RT & 3T >1,5g w Ufie @2,79 ❌

Traktor >1,5 gola & 3T >1,5g w Moskwie@2,96 ❌

Kazań RT & 3T >1,5g w Jarosławiu @2,57 ❌

Jokerit >1,5 gola & 3T >1,5g w Kazaniu @2,53 ❌


CSKA i Kazań mam nadzieję pierwszy mecz wygrają bez potrzeby dogrywki. Pozostałe dwie pary bardzo wyrównane i liczę tu na zdobycze bramkowe gości, bo z handicapami to może być różnie.

Ed: Pierwszy dubel nie wszedł, to spróbujemy dodać:

CSKA RT & Jarosław ML @2,19 ❌

Kursy Fortuna.

Ed: Ale dzień. Ale chyba mało kto spodziewał się tak niskich wyników. Szacun dla bramkarzy.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Trzeba przyznać, że jak na razie mamy bardzo wyrównane play-offy i oby tak dalej z emocjami! Szkoda jedynie, że 3 mecze są o tej samej porze i trzeba wybierać, a potem oglądać pozostałe z odtworzenia. Warto chyba iść w dogi, bo coś czuję, że któraś z ekip złamie gospodarzy. Dzisiaj pograłem trzy kupony i najbardziej liczę na Severstal, który oglądałem na żywo w rywalizacji z Dynamo i w ten czwartek również mam zamiar oglądać.

Singiel:
Dynamo Moskwa vs Severstal Czerepowiec: 2 ml @3.85 Fortuna ✅

SKA St. Petersburg vs Dynamo Mińsk: handicap +2.5 Dynamo Mińsk @1.48 ✅
Dynamo Moskwa vs Severstal Czerepowiec: handicap +2.5 Severstal Czerepowiec @1.47 ✅
Avangard Omsk vs Avtomobilist Jekaterynburg: 1 ml @1.38 ✅
AKO @3.42 Fortuna/Edit. pojawił się AKO Boost @3.60 na to zdarzenia w Fortunie ✅

Metallurg Magnitogorsk vs Barys Nur-Sultan: poniżej 20.5 sumy kar dwuminutowych @1.87 ✅
Dynamo Moskwa vs Severstal Czerepowiec: powyżej 16.5 sumy kar dwuminutowych @1.75 ❌
AKO @3.27 BETFAN ❌


Muszę przyznać, że oglądając Severstal plułem sobie ostatnio w brodę, że we wtorek nie pograłem jednak handicapu w ich stronę, bo wygrana Dynama wisiała na włosku. Bardzo mądrze zagrane spotkanie, dobry Podyapolsky, który tak jak jego kolega z przeciwka weteran Yeryomenko zagrali kapitalne mecz. Over mógł być tutaj na spokojnie, ale postawa GK na to nie pozwoliła. O ile pierwsza i druga tercja były w miarę wyrównane, tak w trzeciej to już totalna dominacja Czerepów. Czy zabrakło sił nagle Dynamo? A może Severstal zachował je właśnie na ostatnie 20 min? Nie bez kozery drużyny obawiają się Severstalu, bo jest to ekipa, która najszybciej porusza się po lodzie. Ciężko ich zatrzymać szczególnie w kontratakach i trzeba sięgać po nieczyste zagrania. Talent Jaskina pozwolił na zwycięstwo stołecznych, kto wie, jakby dalej spotkanie się potoczyło, gdyby ta bramka nie została zdobyta. Muszę tutaj spróbować handicapu w w stronę gości i końcowej ich wygranej. Razin z pewnością jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych i zapewne nie zmieni swojego podejścia i taktyki do dzisiejszego starcia. Gram tutaj też over kar, ponieważ spodziewam się podobnego starcia co we wtorek. Dynamo może uciekać się do wykluczeń przy szybkich zawodnikach rywali.

Avangard z Avto to jedyny mecz, który nie oglądałem ze wszystkich w play-off nawet z odtworzenia, ale nie zmieniam swojego zdania, co do ich pewnego awansu. Ekipa z Jekaterynburga to dla mnie żaden zespół, coś się popsuło i nie może się naprawić. Wystarczy kilka PP dla Jastrzębi i sprawa powinna być załatwiona. Dobry mecz Bobkova i brakowało bramkarza w formie w tej ekipie. Do AKO zabezpieczam się wygraną przy ewentualnych dogrywkach.

Dynamo Mińsk mogło się podobać. Ich kontrataki są zabójcze. Szkoda tylko tych łapanych kar i myślę, że to jeden z czynników, dlaczego nie udało się doprowadzić do dogrywek, czy nawet powalczyć o wygraną w RT. Myślę, że już okrzepli na poziomie play-off i dzisiaj również postawią się Wojskowym. Kluczem będzie zachowanie zimnej krwi i jak najmniej osłabień po stronie Żubrów. Pierwszy stres związany z play-off już minął, a SKA nie zagrało wybitnego starcia. Goście z Białorusi mogą to wykorzystać a i Furch ma jeszcze trochę do poprawy w swojej grze. Dodatni handicap na przyjezdnych wydaje się racjonalny.

Zostało mi jeszcze omówienie kar w Magnitogorsku. Linia spora z powodu pierwszego meczu, dlatego też próbuje underu. Przede wszystkim myślę, że tym razem nie ujrzymy fajerwerków. Padło tyle bramek z powodu słabej postawy bramkarzy Kazachów, ale też dzięki licznym wykluczeniom. Sam Barys zdobył 3 trafienia w PP co może nas dziwić, gdy widzimy jak radzzili sobie niedawno w tym elemencie, Magnitka 2, więc jaka jest recepta, aby nie doprowadzać do straty goli? Mniejsza ilość wykluczeń. Oczywiście nie można się tak ograniczać, bo emocje, przerwanie groźnych akcji, ale stawiam na spokojniejszą rywalizację, w której to zdecyduje może jedno trafienie? 10 kar mniejszych to max jaki widzę w Magnitogorsku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +263
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Metallurg Magnitogorsk ML & Poniżej 6,5 bramki 2,10 5/10 Betsson

Nic dodać, nic ująć. Można spokojnie skopiować powyższą analizę. Mam bardzo podobne zdanie co do dzisiejszych spotkań, ale będę grał w nieco innej konfiguracji. Na początek Magnitogorsk. To zdarzenie nadaje się na singla, niestety kurs już zdążył spaść z 2,18 ale według mnie wciąż jest warty gry. (W Unibecie jest 2,17 ale nie sprawdziłem wcześniej i już za późno, bo zakład poszedł). Dzisiaj z pewnością nie doświadczymy takiego festiwalu bramek jak przedwczoraj. Sprawę zawalili bramkarze. Koszeczkin kompletnie nie wszedł w spotkanie. Szkoda, że trener nie zdecydował się trochę wcześniej wymienić go na Olkinuorę, który wpuścił tylko jedną bramkę. Po stronie Kazachów występ golkiperów jeszcze gorszy niż u przeciwników. Karlsson nie wykazywał zbyt równej formy już od jakiegoś czasu, a przedwczoraj totalnie się pogubił. Pytanie tylko dlaczego szkoleniowiec wymienił go dopiero po pięciu straconych bramkach? Podejrzewam, że dlatego iż Ortio jeszcze nie do końca wyleczył kontuzję. Zreszta już po kilkunastu sekundach po wyjściu na lód wpuścił swoją pierwszą bramkę. Poza grą bramkarzy mozna mieć dużo zastrzeżeń do gry Kazachów. Bardzo dobra pierwsza tercja, ale nic poza tym. Dużo błędów i nieporozumień. Metallurg po słabej pierwszej tercji z minuty na minutę grał już tylko lepiej. Liczę na to, że Magnitka zagra cały mecz tak jak drugą połowę pierwszego spotkania, a bramkarze z Kazachstanu nie ośmieszą się po raz kolejny.

✅ Dynamo Mińsk +2,5 & Severstal +2,5 @2,34 5/10 Betsson

W sumie nie ma na co czekać. Biorąc pod uwagę poprzednie mecze "underdogów" i to, że mamy playoffy kursy na poziomie ~1,50 za handicap w postaci dwóch bramek wydają się być bardzo dobrą opcją. Martwię się trochę o Mińsk, ale to bardzo ofensywnie grająca drużyna i jeśli nie podoła defensywa to powinni to nadrobić stroną ofensywną. Nie będę się zagłębiał w szczegóły, bo sunxl sunxl już wszystko wyjaśnił.

Rano miałem odmienne zdanie co do Avangardu, ale po namyśle odrzucam to spotkanie. Kurs na zwycięstwo Jastrzębi jest zbyt niski. Myślę, że poradzą sobie jednak nie warto ryzykować za ~1,35 ML. Avtomobilist wyglądał w poprzednim meczu może nie bardzo dobrze, ale bardzo solidnie. Atak pozycyjny bez zarzutu. Druga tercja cała pod kontrolą Avtomobilista. Jeśli zagrają trochę bardziej odpowiedzialnie w defensywie i popracowali nad rozgrywaniem przewagi to mają szansę powalczyć o wynik. Avanagard w przewagach nie kombinuje. Strzały z niebieskiej linii, dobra praca napastników przed bramką przeciwnika i próby dobitek. Najprostsze rozwiązania działają. Może Avto wyciągnęło lekcję z gry przeciwnika. Myślę, że handicap +1,5 można próbwać (~1,65), a może nawet mecz z remisem za ponad 2,00 lub dla lubiących ryzyko ML za ponad 3,00.

60,25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis zagram jeden mecz, choc drugi chodzi mi po głowie

W Magnitogorsku mielismy ostatnio festiwal strzelecki i skuchy bramkarzy bo inaczej nie można powiedzieć. Magnitka źle weszła w mecz, a w zasadzie Koseczkin, który grał niepewnie i wpuści dwa babole a jedna w zamieszaniu , Astana wykorzystala PP w pierwszej teracji wiec Magnitka musiala rzucic wszystko do ataku a że potancjal duzy to poszlo. Olkinuora tez pokazał klase ( no może minus ze dał się ograc Varone sam na sam) kilka razy wyłapał niezle strzaly. Dzis spodziewa się zupełnie innego meczu, mysle ze gospodarze od początku będą bardziej skoncentrowani, że będzie mniej głupich fauli, i tu niestety uwaga w strone sędziów, którzy chyba czasem zapomnieli ze to PO, inna energia,emocje , by trochę dali pograc a gwizdali tylko oczywiste przewinienia. Mam nadzieje ze tak będzie. To ze Magnitka ma potencjal większość z Was wie i mysle, że dziś będzie więcej koncentracji a skuteczność pozostanie bo z ofensywa nie maja problemu, motoryka tez na dobrym poziomie. Astana będzie kąsać, ale jak nie będą korzystać z prezentow ( których dziś może nie być)i nie wykorzystają PP to MMG ich wypunktuje, spodziewam się ciężkiego meczu ale to gospodarze maja wszystko po swojej stronie, może w bramce stanie Olkinuora a może Koseczkin się zrehabilituje, bo potrafi to robić, i od początku powinien być spokój z tyłu, po drugiej stronie Ortio, potrzebuje kilku meczy by wejść na obroty a Karlsson jakby ciut spuścił z tonu. Ja widze dziś wygrana Magnitki w regulaminowym czasie, bo wiadomo w dogrywki nikt bawic się nie lubi



Magnitka RT kurs 2,12 fortuna



Z innych meczy mam wrazenie, że gdzies będzie wyrównanie stanu rywalizacji i patrząc na te pierwsze mecze i potencjał ekip najblizej mi do Avto. Owszem partolili na potege koncówke sezonu ale w tym pierwszym meczu nie wyglądali żle, Kovar jest w stanie się skupić , może mnie faulować bo jednak jastrzebie PP potrafią rozegrać. Hartley często tez drugie mecze miewa słabsze i może dziś go Peters zaskoczy.
EDIT: bardziej chodziło mi ze dojdzie do dogrywki w któryms z trzech meczy o 17:30
EDIT : Ale naciągane te dwa spalone przy nieuznanych golach Avto, powinna być dogrywka albo wygrana Ekaterinburga w RT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Magnitka -1,5 2,42
Też skłaniam się ku gospodarzom. Myśle ze czas na 2-0 w serii. Ostatnio mocno postrzelali dziś tak pewnie już nie będzie ale nie będę szedł w kierunku bramek , bo jednak PO różnie może być choćby w 3 tercji. Ekipa Vorobyova pokazała moc odwracając z 1-3 choć była to 1 tercja. Ale widać jakość i jak jest spinka to potrafią zakręcić rywalem. Barys już nie ma tego czegoś co w zeszłym sezonie. Juz były dobre analizy u góry i ja pójdę w stronę handicapu ponieważ Kazachowie nie mają wielu argumentów, aby wygrać dziś z Magnitką. Spodziewałem się więcej po ekipie z Kazachstanu w pierwszym meczu, ale to Magnitka pokazała dużo więcej.

Inne mecze fajne napewno drużyny będą chciały wyrównać na 1-1 ale ciężko się zdecydować. Mam trochę takie odczucie że SKA podobnie jak Magnitka kiedy wynik był niekorzystny to pokazali potencjał. Bragin przez większość sezonu miał niepełny skład kontuzje + C19 . Więcej pytań niż odpowiedzi jeśli chodzi o tą drużynę. Różnie złożone linki ponad 50 wykorzystanych zawodników w trakcie zasadniczego. To jednak drużyna z dużą dawką talentu i doświadczenia.

SKA -1,5 1.70

Magnitka ml + Ska Rt ako 2,06
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj ponownie idę na "łatwiznę". Wczoraj się udało, więc dlaczego dzisiaj miałoby się nie udać. Podejrzewam, że wszystkie dzisiejsze mecze podobnie do poprzednich będą wyrównane. Najbardziej chyba obawiam się spotkania w Kazaniu, ale może Barsy nie będą się nadwyrężać przy ewentualnym prowadzeniu i nie będą na siłę zwiększać dystansu, a przypilnują tyłów. Na wszelki wypadek zwiekszam handicap do trzech bramek. Mecze w Moskwie i w Jarosławiu raczej na pewno będą "stykowe". Jedyne spotkanie w którym może paść więcej bramek, a wynik może pójść w obie strony to według mnie mecz w Ufie. Tutaj nie zdziwi mnie ani 4:2, ani 2:4. Zagram najbezpieczniejszą opcję jaką tylko oferują w Betssonie. Potrzebuję kursu w okolicach dwójki, więc 2,29 jest dla mnie bardzo korzystny proporcjonalnie do ryzyka.

❌ Traktor +2,5 & Spartak +2,5 & Jokerit +2,5 & Torpedo +3,5 (handicap) @2,29 5/10 Betsson

Jeśli miałbym szukać "niespodzianek" to celował bym w:

Traktor ML & Powyżej 3,5 bramki @3,85
Jokerit ML & Poniżej 5,5 bramki @3,80

55,25 // Czas zmienić taktykę. Wygląda na to, że niektórym drużynom "strzelać nie kazano" ; )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Severstal świetny mecz i Dynamo będzie miało pod górkę w tej parze i kto wie, czy awansują? Po raz kolejny oglądaliśmy wyrównane mecze i sposób typowania na te play-offy jest chyba prosty, underdogi. Próbuję AKO z handicapami na dogi, dodatkowo dwa single i liczę znów na Spartak, który również zaprezentował się bardzo dobrze w środę.

Saławat Jułajew Ufa vs Traktor Czelabińsk: Traktor handicap azjatycki +2 @1.33 ✅
Bars Kazań vs Torpedo Niżny Nowogród: Torpedo handicap +2.5 @1.47 ❌
CSKA Moskwa vs Spartak Moskwa: Spartak handicap +2.5 @1.36 ❌
AKO @3.03 Fortuna ❌

Single Fortuna:
Spartak Moskwa 2 ml @3.45 ❌
Maxim Tsyplakov powyżej 0,5 punktu w punktacji kanadyjskiej @4.00 ❌


Najwięcej typów oczywiście mam w derbach Moskwy, ale to dlatego, że ponownie wybieram ten mecz do oglądania na żywo, bo ta para jakoś najbardziej ciekawi mnie z tych spotkań rozgrywanych o 17:30. W środę oglądaliśmy bardzo wyrównany pojedynek. Zdecydowały detale, ale czy było to zasłużone zwycięstwo CSKA? Myślę, że nie do końca, ponieważ to starcie mogło iść w obie strony. Widzimy po raz kolejny, że Oleg Znarok potrafi ustawić swój zespół na Wojskowych i sprawiać im problemy. Dodatkowo Hudacek bardzo pomagał w bramce i trzymał swój zespół w grze. Spodziewam się tego, że Spartak wyrwie 1-2 mecze w tej parze. Czy to stanie się dzisiaj? Oby, dlatego też ponownie próbuje ich wygraną. Kanadyjkę i zawodników raczej nie ruszam w play-off, ale od dłuższego czasu podoba mi się gra Maxima Tsyplakova. Miał dwie bardzo dobre okazje na gola w środę i widać, że ten młody hokeista gra bez kompleksów. W jednej sytuacji objechał nawet wszystkich zawodników CSKA i sam na sam był z Johanssonem. Zdziwiłem się mocno, że kurs na jego punkt wynosi aż 4.00 i przy zawodniku w formie trzeba to próbować. Poza tym uważam, że kilka bramek jednak dzisiaj padnie w Moskwie i oby przy jednym udział miał nasz bohater.

Co do pozostałych spotkań to nie będę zbytnio filozofował. Tak jak pisałem wyżej, wyrównane play-offy i lepiej iść w dogi. Wszystkie zespoły są świetnie przygotowane do tych najważniejszych starć tego sezonu i stawka się bardzo wyrównała w porównaniu do poprzedniej kampanii. Torpedo niezwykle groźne w PP, obrońcy z niebieskiej potrafią uderzać i kto wie, może wyrwą jedną wygraną w stolic Tatarstanu? Saławat Jułajew nawet jak doprowadzi do remisu w serii to nie będzie to okazała wygrana. Tak stawiam i AKO wydaje się być w miarę bezpieczne, ale wiadomo, gdzieś może się wysypać.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Chyba Betsson popełnił duzy błąd. Wystawili kurs na handicap +3,5 w serii dla Avangardu, gdzie zdarzenie już jest trafione nawet jeśli Avtomobilist wygra cztery mecze z rzędu i awansuje dalej. Jeśli ktoś ma okazję to zagrać to proponuję wykorzystać to jako podbicie kursu dla innego długoterminowego zakładu. Możliwe, że miał to być handicap dla Avtomobilista. Zagram to z czymś za jakieś drobne i zobaczymy jak to rozliczą i jak będą się w razie czegoś tłumaczyć.

1614929534313.png
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Chyba Betsson popełnił duzy błąd. Wystawili kurs na handicap +3,5 w serii dla Avangardu, gdzie zdarzenie już jest trafione nawet jeśli Avtomobilist wygra cztery mecze z rzędu i awansuje dalej. Jeśli ktoś ma okazję to zagrać to proponuję wykorzystać to jako podbicie kursu dla innego długoterminowego zakładu. Możliwe, że miał to być handicap dla Avtomobilista. Zagram to z czymś za jakieś drobne i zobaczymy jak to rozliczą i jak będą się w razie czegoś tłumaczyć.

Wyglada faktycznie na błąd, ale tak sobie mysle, że chyba mieli na myśli Avtomobilist :)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Udało mi sie sporo poogladac tych PO ale nie mażadnej gwarancji ze typy beda skuteczne, bo kazdy mecz jest inny a seria czesto moze sie odwrócic .
Na zywo z pierwszych dzisiejszych meczy ogladałem oczywiscie Loko, reszta powtorki. Lokomotiv zagrał bardzo przecietne spotkanie, zeby nie powiedzieć słabe. Atak nie funkcjonował jak trzeba, nie było polotu, czasem improwizacji, owszem była szybkośc zwinność ale nie wynikało czesto z tego nic. Niewidoczny Peterson. Korszkov, Pulkinen tez gdzies tam schowany, Averin po kontuzji jeszcze nie swój, Andrei pomieszał znow trochę, nie wiem czy miał to byc element zaskoczenia, bo wiecej w tym destrukcji niz pozytku. Ale mam nadzieje ze wie co robi. Wynik trzymał Pascale i dosć solidnie grajaca, choc czasem szczesliwie obrona. W sumie gra Loko podobała mi sie tlko w drugiej tercji ale braklło kropki nad i. Jokerti zagrał bardzo dobrze, pytanie czy moga jeszcze lepiej? ale na pewno dzis gra bedzie inaczej wygladała, patrzac na to wszystko Lokomotiv moze sie poprawic , bo mimo dosc słabego ok, przeciaetnego meczu udało sie wygrac ja jednak osobiscie spodziewałem sie innej gry przede wszystkim. Przed sezonem nawet sobie myslalem o finale zachodu Lokomotiv-Jokerit ale nieststy te ekipy graja ze soba juz teraz. Dzis kazdy zespoł powinien zagrac inaczej i Jokerit i Loko zobaczymy kto jakie ma rezerwy.
W sumie zabawa zaczyna sie dzis od meczu w Ufie, ktora musi. Ale czy jest w stanie? czy wspaniała seria przed PO nie odbije ie teraz czkawką? Metsola czasem tez wyglądal jakby był poza meczem, bez kosmicznych obron. Gatjatulin swoich najlepszych uprzykszających zycie defensorów rzucił na finski atak Ufy, cały Traktor dobrze zorganizowany , od bramki po obrone i kąsliwy atak. dzis spodziewam sie znow ciasnego meczu.
Mysle tez ze kazań dzis nie bedzie bawil sie w dogrywki, Kvartalnow zobaczył co gra NN i mysle ze dzis zareaguje i czy Tichomirow obroni dzis 50 strzałow, mysle ze nie.
Wyszedł mi z tego taki tripel

(Loko 💚z x(choc Jokerit plus 2,5 tez dobry ) + (Traktor +2,5) + Kazań RT kurs ako 2,29 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Zostawię dziś w spokoju RT czy ML, bo dziś wszystko jest możliwe - zagram za niskie stawki dwa składaki, tradycyjnie >1,5g w 3 tercji (po wyjątkowo underowej 1 serii liczę dziś na więcej bramek) i dołożę podwójną szansę na remisy (dwa dni temu takie AKO byłoby na zielono, mieliśmy 3 remisy po 1 tercji i końcowy w Kazaniu).

Over 1,5g w 3 tercjach @13,04 ❌

Remis w 1 tercjach lub w meczach @16,09 ❌
 
Ostatnia edycja:
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Salavat-Traktor
Salavat powyżej 2,5 gola 1,69
Hartikainen strzeli 2,70

Ostatnio dobra gra Traktora fakt, że szczęścia trochę mieli. Czy uda się kolejny raz zatrzymać atak Ufy? Jechać z 0-2 do Czelabińska nikt nie chce. W pierwszym meczu Ufa miała swoje szanse. Ktoś musi wziąć grę na swoje barki , a kto nie jak trio.

Kazań RT + CSKA RT 2.05
Co do Kazania to zgodzę się z kolegą wyżej i nie będę nic pisał. Natomiast do dubla dołożę wygraną CSKA. Obejrzalem sobie powtórkę. W poprzednim meczu wygrali ale nie do końca zasłużenie ponieważ nie wykorzystali np 5 minutowej przewagi i prawdę mówiąc wpuszczali Spartak w mecz. Podobnie jak w przypadku Barsów myślę ze jakieś wnioski zostaną wyciągnięte i CSKA poprawi grę bo są od Spartaka lepsi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Tak sobie oglądam mecz Loko z Klaunami i pomimo, że jakoś się na to nie zanosi to mam dziwne przeczucie, że Jokerit odrobi stratę i doprowadzi do dogrywki. Mecz jest równy, dużo walki i równie dobrze wynik mógłby być inny. Piszę krótko, po prostu tak mówi mi intuicja, więc:

Loko - Jokerit / remis (live) @ 7,50 fortuna
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzis przenosimy sie na lodowiska ekip nizej rozstawionych. z pewnoscie nie zabraknie emocji i dramaturgii, byle tylko pasy pozwalały grac w takiego hokeja jaki powinien byc w PO.
Mecz w Astanie opisałem w typach dnia, obieram kierunek Magnitki, i licze ze od poczatku beda grali bardziej otwarty a przede wszystkim zdecydowany hokej. W drugim meczu w dogrywce byłem zdziwiony jak długo bez opieki pozostał Dietz, który przymierzył w odpowiednim momencie i Olkinuora sie zdziwił, dzis licze z MMG juz w tym pierwszym meczu odbierze przewage lodowiska.

Magnitka ml kurs 1,83 ✅

Zastanawiałem sie co i czy jeszcze cos zagrac, wybór padł na Avtomobilist, który wyglada dobrze, i o niebo lepiej niz w koncówce RS. Drugi mecz smiało mógł miec dogrywke i dziwie sie sedzia ze tych bramek a przynajmniej jednej nie uznali , ale to juz historia jedziemy za Ural. Mam tylko takie wrazenie, że Kovar ma jeszcze rezerwy by zagrac lepiej, bo do tej pory kilkoma bramkami mozna go obciazyc, jezeli on zagra na swoim poziomie to mysle ze Avto to wezmie , jezeli nie bedzie ciezko, w ofensywie Avto wyglada dobrze

Avto ml kurs 2✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +157
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Avtomobilist-Omsk
0-0 podwójna szansa 1.80 betfan ✅
Avto zagrało dobre drugie spotkanie lecz szczęście nie było po ich stornie, dwie cofnięte bramki a i Omsk dorzucił coś swoje. Dzisiaj avto jeśli chce myśleć o zwycięstwie w serii to musi wygrać. W ofensywnie jest kilku grajków którzy mogą poprowadzić ich do zwycięstwa. No właśnie , ale musza poprawić się w tyłach i Kovar musi wskoczyć na ten najwyższy poziom. Omsk nadal bez Bouchera lecz ofensywa w ostatnim czasie nadal dobrze funkcjonuje. Spodziewam się wyrównanego grania bo avto pokazało już ostatnio lepszy hokej.

SKA ml + Dynamo ml ako 2.29 Betfan ✅
Podobnie jak wczoraj obieram kierunek na faworytów tym razem z dogrywką. SKA przyjeżdża do Mińska z chęcią zamknięcia serii. W obu meczach lepsi od Dynamo chociaż trzeba przyznać , że Mińsk walczy i potrafią zaskoczyć. Roster Ska jednak lepszy zawodnicy lepiej znają formułe PO i wg mnie to oni wezmą tą być może 4-0.
Dynamo Moskwa to narazie spore rozczarowanie PO. Po mocnej końcówce zasadniczego narazie gra wygląda bardzo słabo. W pierwszym spotkaniu byli nieskuteczni i dużo nie brakowało , żeby się to zemściło .Natomiast drugie spotkanie jeszcze słabsze i Sevestral momentami się bawił z Dynamo. Mimo wszystko zagram w kierunku drużyny Krikunova ponieważ dysponują oni większym potencjałem a i pozostałe piątki muszą się przełamać. Sevestral mądrze broni ale zostawiają trochę miejsca hokeistom Dynamo , którzy jeśli będą skuteczni to dziś wyjdą na prowadzenie w serii.

Magnitka przedział goli 2-3 1.95 fortuna✅
Magnitka ml 1.83 fortuna ✅

Do stolicy Kazachstanu przyjeżdża Magnitka. Co do gola na 1-2 , tak samo dziwnie stracony gol jak w zeszłym sezonie Videll im wbił w dogrywce. W pierwszym meczu nadskuteczni aż 7 goli w drugim meczu drużyny zagrały inaczej bardziej skupione na tyłach i wynik underowe. Magnitka ma mocniejszy skład i mogą złożyć fajne 4 piątki. Barys u siebie z kibicami na pewno łatwym rywalem nie będzie , ale jednak myśle ze jakość Magnitki przeważy.

/ nareszcie dobry dzień.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ja dzisiaj 100% gospodarze, rozłożonych na dwa kupony, z podpórkami:

Barys Nur-Sultan vs Metallurg Magnitogorsk: 1X @1.65 ❌
Avtomobilist Jekaterynburg vs Avangard Omsk: 1X @1.65 ✅
AKO @2.75 STS ❌

Severstal Czerepowiec vs Dynamo Moskwa: 1X @2.00 ✅
Dynamo Mińsk vs SKA St. Petersburg: 1X @1.92 ✅
AKO @3.84 STS ✅


A może właśnie tego brakowało Barysowi przez cały sezon? Wsparcia kibiców? Naturalnie może pojawić się stres na początku, ale myślę, że po kilku minutach on minie. Magnitka ma oczywiście lepszy skład i nie ma co o tym dyskutować, ale doszedł solidny Ortio, który łapie swój rytm meczowy po kontuzji i w bramce jest poprawa do tego PP zaczęło wreszcie funkcjonować i ja widzę o wiele więcej pozytywnych elementów w grze niż to było jeszcze niedawno po stronie Barysa. Kibice w Kazachstanie może nie są tacy przebojowi jak w Nowosybirsku, ale także potrafią popalić. Myślę, że wynik zakręci się koło remisu i Lisy wcale mieć łatwo nie będą. Czekam na przebudzenie syna trenera gospodarzy, bo coś go brakowało w Magnitogorsku

O Avto zostało wiele napisane wyżej. Dodam, że kontuzją zjechał Klim Kostin, a to może być spora strata dla Jastrzębi. Jak nie teraz to kiedy uratować sezon? Edit. Kostin jednak się wykurował

I Dynamo Moskwa i SKA St. Petersburg mają więcej doświadczenia od swoich przeciwników, ale jadą na trudne tereny. Żubry pomimo porażek blisko byli Wojskowych. Tutaj nie było deklasacji, a równe mecze, w którym zdecydowały detale, a szczególnie PP dla rywali. Doskonale wiemy, że zarówno Dynamo Mińsk, jak i Severstal Czerepowiec to niewygodni rywale i najmniejsze błędy wykorzystują. Jeżeli dojdzie obrona szczególnie u Żubrów to są w stanie urwać dzisiejsze spotkanie. Liczę na niespodzianki w tych parach.

Poza tym pomimo play-off spodziewam się bramek w Mińsku i Czerepowcu:

Severstal Czerepowiec vs Dynamo Moskwa: każda 2+ bramek @1.71 ❌
Dynamo Mińsk vs SKA St. Petersburg: każda 2+ bramek @1.64 ✅
AKO @2.80 Fortuna ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +234
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ja dzis znów za niskie stawki ale duże kursy. Zwłaszcza Avto i Dynamo mają nóż na gardle, bo przy 0-3 w serii już ciężko będzie liczyć na awans. Ofensywna gra powinna się pojawić, a goście powinni też swoje dołożyć.

Wszystkie mecze bts 2+ @11,41 ❌

3 tercje >1,5 g @11,12 ❌


Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dopiero wstałem po nocnej zmianie, więc nie będę się rozpisywał. Co do Magnitki to o ile w pierwszym meczu zagrali bardzo fajnie w drugiej i trzeciej tercji i tyle kolejnym meczu nie podobała mi się ich gra i dzisiaj bardziej skłaniał bym się ku gospodarzom, którzy w przeciwieństwie do Metallurga sprawiają wrażenie jakby wyciągnęli lekcję z pierwszego meczu.

❌ Severstal powyżej 1,5 bramki (z dogrywką) & Dynamo Mińsk powyżej 1,5 bramki (z dogrywką) @1,99 5/10 Betsson

Oba underdogi przenoszą się dzisiaj do siebie i zarówno w Czerepowcu jak i w Mińsku odbędzie się dzisiaj wielkie hokejowe święto. Severstal pokazało na co ich stać w poprzednim spotkaniu, gdzie zdobyli pięć bramek. Mińsk najpewniej jak zwykle zagra bardziej do przodu niż do tyłu. W dwóch meczach strzelili łącznie sześć bramek. Biorąc pod uwagę poziom rywala to dużo. Przed swoimi kibicami motywacja będzie jeszcze większa. Myślę, że na singla w tym przypadku nawet over 2,5 za @2,20 można spróbwać.

50,25
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
To co dla emocji na dogrywki?

Severstal + Dynamo końcowe wygrane AKO @4.64 Fortuna ❌

Szczerze mówiąc oglądam na telefonie i na komputerze raz tam, raz tu i końcówka zdecydowanie dla Dynama, a w Czerepowcu do gola Severstal odpuścił nieco, wiadomo jak to jest z dogrywkami, ale myślę, że warto za drobne na gospodarzy. Przy kibicach gra im się lepiej :D
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom