>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MIX BET - typy over&win ZAPRASZAM

larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
BRAZYLIA
Athletico PR - Sport Recife
1 win @1.77

Widoczna współpracy , od siedmiu spotkan grają gospodarz win + od trzech sezonów wymiana 3za3



I tym razem schemat nie zawiódł 🤑💪
Jeśli ktoś skorzystał rzuc reputację 😉

Obserwujcie post, jeszcze cos dziś wrzucę
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Witam
Wczorajszy kuponik ladny

Na dziś przygotowalem kilka ciekawych propozycji.
Zachęcam do obserwacji tematu 😉
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
POLSKA
Sandecja - Miedź
1x @1.65 sts 1j

Od 3 sezonów lecą 3za3 win za win, dziś kolej gospodarzy, proponuję 1x lub dnb a dla ryzyka nawet 1 win @3.20 kursy spadają a nowy sącz potrzebuje punktów




ANGLIA
Port Vale - Cambridge
1x @1.50 bądź 1 win @2.80 STS 1j

Piękna historia wygląda na schemat, gospo wygrywa + gra 3za3 . Mimo że Cambridge lider to i tak dla mnie nie jest faworytem

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
POLSKA
Sandecja - Miedź
1x @1.65 sts 1j

Od 3 sezonów lecą 3za3 win za win, dziś kolej gospodarzy, proponuję 1x lub dnb a dla ryzyka nawet 1 win @3.20 kursy spadają a nowy sącz potrzebuje punktów




ANGLIA
Port Vale - Cambridge
1x @1.50 bądź 1 win @2.80 STS 1j

Piękna historia wygląda na schemat, gospo wygrywa + gra 3za3 . Mimo że Cambridge lider to i tak dla mnie nie jest faworytem

Podsumowanie wczorajszego dnia.
Sandecja zgodnie z planem i zgodnie pod schemat tak jak opisalem. Kto ryzykował ten łapał 3.20 win.
Jeśli chodzi o Port Vale to nie wiele brakło bo gol Cambridge w 85 Szkoda 1x.


Za chwilę podam dzisiejsze bety 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +181
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
SIATKOWKA WŁOCHY START 18:00
Bergamo - Siena
Siena win @2.30 fortuna 1j

Od początku grają 3za3 win za win, jeśli jest tu schemat to dziś goście to biorą a kurs zacny




SIATKÓWKA WŁOCHY START 18:00
Lagonegro - Mondovi
Mondovi win @2.40 fortuna 1j

Podobnie jak wyżej wygląda na wymiane 3za3 ostatnie mecze. Próbuje gości

 
Otrzymane punkty reputacji: +15
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
SIATKOWKA WŁOCHY START 18:00
Bergamo - Siena
Siena win @2.30 fortuna 1j

Od początku grają 3za3 win za win, jeśli jest tu schemat to dziś goście to biorą a kurs zacny




SIATKÓWKA WŁOCHY START 18:00
Lagonegro - Mondovi
Mondovi win @2.40 fortuna 1j

Podobnie jak wyżej wygląda na wymiane 3za3 ostatnie mecze. Próbuje gości


Podsumowanie dzisiejszego dnia:
W więc Siena zgodnie z planem. Kto grał po 2.30 ten do przodu. Rywalizacji nie zabrakło, mecz do końca ale jeśli mieli to wygrać goście to ostatecznie 2:3 💪 układ żyje🤑
Jeśli chodzi o drugi mecz to równie dobrze wyglądał pre ale wynik negatywny choc miałem nadzieję. Cóż i tak niedziela ukazała mi kolejna parę do zeszytu

Jutroo może jakis kuponik i jeśli znajdę godny gry mecz podam singla


Korzystasz? Zostaw reputację 🤑💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
ANGLIA GODZ 21:00
Everton - Southampton
Everton win @2.10 STS 1j

Bardz ciekawa para, widać współpracę. Naprzemiennie sezony 3za3 oraz 3za1 . Obecnie wygląda to na 3za3 gdzie dziś 3 pkt powininen zgarnąć Everton. Próbuje





Dodatkowo taki mały kuponik

Kupon_STS_AKO_PREMATCH_01.03.2021_20:24~3.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
ANGLIA GODZ 21:00
Everton - Southampton
Everton win @2.10 STS 1j

Bardz ciekawa para, widać współpracę. Naprzemiennie sezony 3za3 oraz 3za1 . Obecnie wygląda to na 3za3 gdzie dziś 3 pkt powininen zgarnąć Everton. Próbuje





Dodatkowo taki mały kuponik

Pokaż załącznik 7258

Podsumowanie dzisiejszego dnia:

Miał być na dziś bet pod schemat to proszę był. Mimo że oferta dziś nie za bogata to udało się wyhaczyc jeden mecz. Everton wygrał skromne 1:0 ale mieli pod kontrolą. Tak więc kolejna para do zeszytu Everton Southampton mają współpracę od ładnych kilku lat/sezonów. Dziś podtrzymali 3za3
🤑🤑🤑

Co do kuponiku zabraklo po golu w Niemczech oraz Anglii


Grałeś na Everton? Przeczytaales post z propozycja beta? Wrzuć reputację 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Ostatnia edycja:
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Witam

Na dziś mam dwie propozycje dobrze wyglądajacych betow które bardzo dobrze wyglądają pod schematy. Obydwie propozycje z piłki ręcznej.


PIŁKA RĘCZNA DANIA START GODZ 19:00
Odense - Skaering
Odense win @2.60 STS 1j

Cóż, po prostu w historii 3za3 win za win a do tego gospodarz dotychczas zawsze wygrywał. Kurs bardzo atrakcyjny warto spróbować




PIŁKA RĘCZNA FRANCJA START 20:30
Dijon - Saran
Dijon win @1.80 STS 1j

Podobna sytuacja, 3za3 + gospo win oraz spadki lekkie od rana na Dijon

 
Ostatnia edycja:
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Witam

Na dziś mam dwie propozycje dobrze wyglądajacych betow które bardzo dobrze wyglądają pod schematy. Obydwie propozycje z piłki ręcznej.


PIŁKA RĘCZNA DANIA START GODZ 19:00
Odense - Skaering
Odense win @2.60 STS 1j

Cóż, po prostu w historii 3za3 win za win a do tego gospodarz dotychczas zawsze wygrywał. Kurs bardzo atrakcyjny warto spróbować




PIŁKA RĘCZNA FRANCJA START 20:30
Dijon - Saran
Dijon win @1.80 STS 1j

Podobna sytuacja, 3za3 + gospo win oraz spadki lekkie od rana na Dijon



IMG_20210305_202722.jpg
Haha cudownie , tak jak mieli wygrać tak zrobili ❤🤑🤑🤑 końcówka bardzo nerwowa, zaczęli tracić przewagę ale jedna bramką wygrali 💪
Kurs zacny bo 2.60 na +++
To kolejny najlepszy dowód że kursy nie grają i nie ma co się sugerować przed.


Teraz czekamy na mecz z Francji bo tam też wszystko wygląda w stronę gospodarzy



Edit //// jeśli chodzi o Francje i Dijon to niestety minus. Wszystko wyglądało dobrze aż do końcówki. Do przerwy łeb w łeb i remis a po przerwie także pkt za pkt. Jednak na końcu odskoczyli goście i coz
 
Ostatnia edycja:
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
SŁOWACJA 2 START GODZ 14:00
Skalica - Banska Bystrzyca
Banska win @1.95 STS 1j

Mecz mam przygotowany od dwóch dni , wtedy 2.35 na gości zaś teraz tylko 1.95. Czysty układ 3za3 od trzech sezonów



Edit/// koncertowo to spieprzyli 😜
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +153
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Witam
Tym razem z rana wrzucam propozycje bo mecz o wyjątkowej porze. Mianowicie Rosja w poniedziałek o 12:00 .

Arsenał Tuła - Lokomotiv Moskwa
Arsenał Tuła win @3.25
1x @1.68

STS 1j

Mega ciekawa para z mojego zeszytu. Na 5 wspólnych sezonów gry w aż 4 wymiana pkt 3za3. Ostatnie 7 meczy to zwycięstwo gospodarzy. Dodaje w załączniku screen jak to mega wygląda. Podpórka do ako a czysty win można próbować singiel

 

Załączniki

Ostatnia edycja:
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Witam
Na dziś aż 3 propozycje. Co wyjdzie nie wiem ale historie bogate. 2x piłka oraz koszykówka. Zachęcam do zapoznania się z załącznikami na końcu.


POLSKA
Stal - Podbeskidzie
Stal win @2.30 sts 1j

Cholera historii piękna, od początku 3za3 i wygląda to na niezła wymianę pkt ale może to jednak przypadek? Nie wiem bo dziś oboje na dnie zobaczymy. Później załączam screen z historii



HISZPANIA
Almeria - Alcorcon
REMIS @3.40 bądź x2 @2.15 STS 1j

Nie chcę być inaczej wypada czyste X, grają 3za1 oraz 1za1 . Pod tabelę gospodarz potrzebuje pkt gonić lidera zaś goście by uciekac ze spadku. Hmm próbuje X pod historie i x2 pod tonących gości



ARGENTYNA KOSZYKÓWKA
Argentino - Olimpico
Argentino win @2.10 STS 1j

świetna para, od dobrych 5-6 lat wygrywa tu gospodarz oraz trwa wymiana punktami win za win





pozdrawiam
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś śledzi moje Propozycje betow pod układy ale spójrzcie:

To co się zdarzyło to w 100% w piłce się sprawdziło.

Piękny wałek w Ekstraklasie i lamak 2/1.
Stal miała to wygrać pod piękny schemat i połamała. Na ścisłej grupie do której mam dostęp kilka osób pogralo przedmeczowe 2/1 i z niewielkiej kwoty zrobiło się w tysiącach!!!

Jeśli o Hiszpanie w drugiej Lidze to także tak jak mówiłem czysty remis 0:0 ft
Mimo że kursy przemawiały za gospodarzem i że strzelili nawet gola w 85 min to cofka gol nieuznany. Miał być X to X jest.



Kto pograł lub choć zapoznał się z typami przed meczami proszę zostaw reputację a będzie więcej takich propozycji.
TO SIĘ DZIEJE NA NASZYCH OCZACH

Poniżej dodaję screeny z opisem
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +438
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
ANGLIA U23
QPR - Cardiff
QPR win @3.25 STS 1j

Mega historia. Wygrywa zawsze gospodarz i 3z3 wymiana. I ta różnorodnośc kursów.Nic więcej nie dodaje
Polecam


 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +116
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
ANGLIA U23
QPR - Cardiff
QPR win @3.25 STS 1j

Mega historia. Wygrywa zawsze gospodarz i 3z3 wymiana. I ta różnorodnośc kursów.Nic więcej nie dodaje
Polecam




Witam wieczorem
Kolejny mega dzień. Wczoraj piękne kursy na + dziś ponownie. QPR miało wygrać i wygrało 1:0. Kurs ponad 3 gdzieniegdzie był do gry.
Tak więc kolejna para do zeszytu 🤑

Podrzucillem Wam perełke dziś jednak miałem pod układ dziś jeszcze jeden Bet mianowicie meczyk z Francji z kosza z kursem około 2.20 także piękny + 🤑
Tak więc jest sporo tego typu meczy jednak nie zawsze wszystko to wrzucam po prostu


Grasz? Śledzisz wątek? Zostawiaj reputację to motywuje
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +202
Do góry Bottom