>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VHL / MHL / Rozgrywki niższego szczebla

Status
Zamknięty.
jozzy22 562K

jozzy22

Użytkownik
Na dziś próbuje mieszany dubel zobaczymy co z tego wyjdzie

VHL

Gornyak Uchaly - Orsk

Typ: 1(zwycięzca) Kurs: 1.37

MHL

Irbis - Sputnik

Typ: 1(zwycięzca) Kurs: 1.62

AKO: 2.22

STS

Najpierw MHL bo mecz już za niecałą godzinę.
Mecz na szczycie bo gra 1 z 3 w taabeli. Wczoraj rozegrali first game i górą w tym meczu była ekipa Sputnika więc zwyczajowo jak to często bywa w tej lidze trzeba pobrać drugą ekipę zwłaszcza,że to Irbis jest liderem tabeli. Dodatkowo grają u siebie,a więc jakiś dodatkowy handicap w tym jest. Oczywiście podpieram się dogrywką i karnymi ale jeśli ktoś chce zagrać singla to myśle,że również można zaryzykować win Irbis w RT po kursie 2.00

Wynik: 3:1

Jeśli chodzi o mecz w VHL to kieruje się H2H. Obie ekipy spotkały się 4 dni temu i Orsk dostał u siebie ostrą szkołę hokeja. Tym razem zamiana miejsc i jeśli w obu ekipach nie ma jakichś istotnych zmian w składach to liczę,że wynik będzie podobny choć zapewne goście będą chcieli się pokazać z lepszej strony stąd znów podparcie dogrywką i karnymi.

Wynik: 4:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
jozzy22 562K

jozzy22

Użytkownik
MHL

Dinamo St.Petersburg - Mikhaylov Academy

Typ: 1(RT) Kurs: 1.45

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.87

STS

Na dzis jeden typ z MHL-u. Obie ekipy grają niesamowity piach więc w sumie trudno podejść do tego meczu. Jednak z racji,że wczoraj po dogrywce Dinamo poległo to licze,że tym razem zagrają jak należy o pokonają zdecydowanie swojego rywala. W poprzednim dwumeczu scenariusz był podobny więc próbujemy bo w tej lidze to można powiedzieć normalka

Wynik: 4:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
Sarmaty-Reaktor - 2
kurt: 2.4 sts.

Drugie spotkanie sąsiadów w tabeli wczorajsze zakończyło się minimalnym zwycięstwem gospodarzy. Jak pokazują statystyki mecz był dość wyrównany. jako że lubie mhl ze względu na jej przewidywalną nieprzewidywalność i naprzeminność wyników to dziś stawiam na gości którzy potrafili postawić się na wyjeździe chaice czy irbisowi więc dzisiaj powinni pokonać słaby u siebie reaktor któremu nie zdarzyło się jeszcze wygrać dwóch meczów pod rząd u siebie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie było mnie tutaj troszkę i też nie miałem czasu aż tak śledzić co się dzieję w lidze ale znalazłem 2 całkiem możliwe overy. Co do powrotu to jeszcze nic nie obiecuję ale jak będę mieć wystarczająco czasu aby mocniej nadrobić ligę pojawią się również dłuższe wpisy a nie tylko sam typ.

MHL
Sibirskie Snaipery - Tyumenskiy Legion
Legion over 1.5
@2.17


MHL
Lisy - Reaktor
over 5.5
@1.6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +397
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:00

Almaz vs Dynamo
gol w każdej tercji @1.62
Almaz over 2.5 @2.10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
MHL na jutro

Sahalinskie Akult vs MHL Academy Mikhailov
over 5.5
@2.20


Tayfun vs Spartak
Tayfun over 1.5
@1.62


Tolpar vs Sarmaty
Tolpar over 4.5
@2.20


Avto vs Ladya
Ladya over 1.5 @1.75
Ladya over 2.5 @3.25


Lisy vs Reaktor
1 tercja Reaktor lub remis
@1.92
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
VHL 17:00

Penza vs Tambov
over 5.5
@2.10

SKA Neva vs Dynamo Moscow Region
over 4.5
@2,05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +262
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Na jutro praktycznie to samo

Sahalinskie Akult vs Academy Mikhailov
over 5.5
@2.05


Tayfun vs Spartak
Tayfun over 1.5
@1.62


Tolpar vs Sarmaty
Tolpar over 4.5
@2.20


Avto vs Ladya
Ladya over 1.5 @1.70
Ladya over 2.5 @3.05


Irbis vs Medvedi
Medvedi +3.5
@1.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
VHL 13:00

Krasnojarsk vs Angarsk
Angarsk over 1
@1.70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Znowu mało czasu ale coś tam znalazłem, dzisiaj mocno celujemy.


LOKO JAROSŁAW - MHC DYNAMO MOSCOW
over 6.5
@3


ALMAZ CZEREPOWIEC - SKA-1946
Almaz over 2.5
@2.12
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
MHL

Tygrysy vs SKA
over 6.5
@2.05


Ryga vs Russkie Vityazi
over 5
@1.80


Krylya vs Dynamo
Dynamo 60'
@1.90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
VHL

Gornyak Uchaly - Tambov
over 5.5
@2.33

Yugra - Dinamo MO
over 4.5
@1.75


Rubin Tiumeń - Toros
over 5
@1.83


Dynamo Sankt Petersburg - Bars Kazan
under 4.5
@1.76



Metallurg Novokuznetsk - Zvezda Chekhov
Zveda over 1.5
@1.60
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Rownież od jakiegoś czasu gram sobie za drobne VHL. Całkiem interesująca liga. Dzisiaj zagram ponownie dubel, który wczoraj wszedł bez problemu. Myślę, że i dzisiaj są na to podobne szanse. Obie drużyny wczoraj wygrały swoje pierwsze mecze pierwszej rundy, a dzisiaj powalczą o kolejne zwycięstwo.

✅ Jugra i Dizel Penza powyżej 2,5 bramki (OT) @1,90 5/10 Betsson

Jugra zakończyła sezon zasadniczy na pozycji lidera pod względem strzelonych bramek. Defensywnie również okazali się najlepsi. Podejrzewam, że dzisiejszy mecz zakończy się podobnym wynikiem do wczorajszego. Nie jestem znawcą ligi, ale wydaje mi się, że goście są w stanie urwać maksymalnie jedno spotkanie w serii.

Dizel również wczoraj pewnie pokonał przeciwników z tym, że ogarnęli się dopiero w drugiej tercji. Po przerwie wyjechała zupełnie odmieniona drużyna i rozłożyli Rostów na łopatki. Myślę, że dzisiaj zagrają dobrze od początku i również wcisną co najmniej trzy bramki.

Myślałem jeszcze, żeby dzisiaj dorzucić ekipę z Almetyevska, ale stwierdziłem, że co za dużo to nie zdrowo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tez trochę patrze co tam w VHL sie dzieje bo PO rozpoczete. Wczoraj przygladałem sie druzynie farmerskiej Ufy, Torosowi. Mimo ze rozpoczynaja nisko to sklad wcale nie jest tam najgorszy. Pierwszy mecz PO na wyjezdzie przegrany 4-1. Dzis wg mnie kursy na nich troche zawyzone. W bramce Skrynnik, który kilka razy zagrał w Ufie w tym sezonie i całkiem dobrze sie zaprezentował. Stac go na wiecej i licze dzis na lepszy wystep jego jak i całego zespołu

Toros RT kurs 3,45 STS
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Poogladałem tez sobie troche pierwszy mecz farmy SKA i Barsów. Był mocno wyrównany. Po kiksie Achtjamowa wiele pewnosci w grze zyskali gospodarze. W ich szeregach w bramce najlepszy po RS Sinjagin dwoil sie i troił ale zachowal czyste konto. Dynamo druga bramke strzeliło w przewadze i było w zasadzie po meczu. Dzis licze na skutecznosc Barsow a w bramce wg tego co ptaszki ćwierkają ma stanąc dzis reprezentat młodziezowki Miftakov, ktory z Kazaniem pograł kilka meczów w KHL z dobrym skutkiem. Para mocno wyrównana i wszystko moze sie wydarzyc

Bars RT kurs 3,25 STS
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Dizel Penza ML & Poniżej 5,5 bramki w meczu Dynamo - Jugra @2,44 3/10 Betsson

Ostatnio się udało, więc spróbujemy jeszcze raz. W trakcie pisania kurs na under gwałtownie spadł, ale nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. Jugra gra bardzo dobrze defensywnie. Stracili dwie bramki w dwóch meczach pierwszej rundy. Dzisiaj zagrają pierwszy mecz na wyjeździe i myślę, że wygrają go defensywą właśnie. Sami postarają się wykorzystać potknięcia rywala. Jugra u siebie gra odważniej. W bezpośrednich meczach wyjazdowych z Dynamem tych bramek pada jednak mniej.

Dizel to jedna z czołowych zespołów sezonu zasadniczego. Bardzo dobra forma. Ciekawi mnie jak zaprezentują się w delegacji, bo u siebie są bardzo skuteczni. Myślę, że odniosą zwycięstwo jednak nie będzie ono tak okazałe jak dwa poprzednie na swoim terenie. Skład jakościowo lepszy niż u rywali na tyle na ile się orientuję. Mam nadzieję, że w bramce ponownie stanie Kostin. Zdolny bramkarz ze sporą liczbą meczy w Omsku i epizodem w Nowogrodzie.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Metallurg Nowokuznieck powyżej 3,5 bramki (z dogrywką) @2,00 5/10 Betsson

Skład ekipy z Penzy trochę osłabiony. Jeden z dwóch dzisiejszych bramkarzy nie ma nawet zbyt dużego doświadczenia w VHL. Po drugie lodowisko Metallurga jest niestandardowych rozmiarów. Poprzedni przeciwnicy stracili tutaj 17 bramek w trzech meczach. Co najważniejsze. Podobno na dzisiejszym meczu w Nowokuzniecku mają wpuścić kilka ważnych osobistości związanych z klubem i dodatkowo chodzą słuchy, że ma pojawić się hokejowy analityk. Być może w celu przyjrzenia się poszczególnym zawodnikom. Jeśli to prawda to motywacji po stronie gospodarzy zabraknąć nie powinno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +67
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Metallurg Nowokuznieck powyżej 3,5 bramki (z dogrywką) @2,00 5/10 Betsson

Skład ekipy z Penzy trochę osłabiony. Jeden z dwóch dzisiejszych bramkarzy nie ma nawet zbyt dużego doświadczenia w VHL. Po drugie lodowisko Metallurga jest niestandardowych rozmiarów. Poprzedni przeciwnicy stracili tutaj 17 bramek w trzech meczach. Co najważniejsze. Podobno na dzisiejszym meczu w Nowokuzniecku mają wpuścić kilka ważnych osobistości związanych z klubem i dodatkowo chodzą słuchy, że ma pojawić się hokejowy analityk. Być może w celu przyjrzenia się poszczególnym zawodnikom. Jeśli to prawda to motywacji po stronie gospodarzy zabraknąć nie powinno.
Pojawił się temat powrotu Metallurga do KHL i być może jest to po części z tym związane 🙂
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom