>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski 2021

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
12/02/2021 20:30 CET
Spojnia Stargard - Slask Wroclaw NEUTRALNY GRUNT
3.10 (STS)
8/10

Zawsze daje 5/10, ale tym razem 8/10. Śląsk bez Ramljaka i McCauleya, a dodatkowo Stewart nie zagra, albo zagra bez treningów z problemami z plecami. Śląsk nie ma składu i treningi ostatnio były fatalne, bo nie mieli kim trenować + nie ma juniorów, którzy mają swoje mistrzostwa Polski. Dla mnie kurs 1.30-1.40 to warte jest. Powinno się w końcu udać, że Spójnia odda kasę za wcześniejsze przegrane.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +767
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Jakieś typy na jutrzejsze zabawy (konkursy)? Rok temu oszukali Niziola, w tym roku najniższy kurs na niego mimo chyba bardziej wymagających rywali.. Czuję coś, że oddadzą co zabrali i Kuba wygra. Oczywiście for fun.
W trójkach patriotycznie Kuba Garbacz.

Zastal - Stal
Myślę, że warto hp w stronę Stali, Zastal prawdopodobnie bez Richarda, mimo że są w mega gazie, rotacja strasznie ograniczona.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
https://forum.bukmacherskie.com/threads/puchar-polski-2020-mężczyźni.158996/ - rok temu polecałem/grałem Jakuba Nizioła w konkursie wsadów po kursie 7.00 i Michaela Ansleya pamiętam do dzisiaj. Tym razem jednak typuję innego wygranego:

13/02/2021 17:30 CET
Shannon Bogues - konkurs wsadów
6.00 (iForbet)/5.50 (ewinner)/5.00 (STS/Fortuna)

Bogues ma ze wszystkich dzisiaj startujących największy potencjał. Widziałem na urywkach, że potrafi zrobić nawet wsada między nogami - nie próbował tego w ostatnich trzech latach żaden uczestnik, a więc, gdyby zrobił to w konkursie przy normalnym i dobrym ocenianiu z automatu powinien dostać 50/50. 1997 rocznik i 190 cm - jest jeszcze młody, a dla mnie takie konkursy są dla młodych, kiedy mają najwięcej pasji do wsadów i najwyżej latają. 190 cm daje mu świetne warunki do efektownych wsadów, bo przy takim wzroście wygląda to najefektowniej.

Zrobiłem też skauting i wiem, że główni faworyci kursowi - Jakub Nizioł oraz Nick Faust idą na tzw. spontanie. Nie przygotowywali się do konkursu i nie ma się raczej, co spodziewać cudów. Szczególnie Faust wg mnie ma teraz za wysoki kurs, bo Spójnia awansowała - ma mecz w nogach, po konkursie zaraz kolejny mega ważny mecz dla Spójni, bo o finał. Więc Faust się nie przygotowywał wcześniej do konkursu, a teraz też jest zajęty meczem i poleci na spontanie. Bogues meczu nie miał i mógł się tylko skupić na konkursie.

Po Motenie nie spodziewam się nic, Wójcik za wysoki i nie sądzę, aby wyglądało to efektownie, Davisa można próbować po 10,00 w STS za drobne, bo zawsze to wygrany z poprzedniego roku. Nizioła można próbować też w ewinner po kursie 4.50, gdzie inni mają 2.75-3.00, bo myślę, że to między nim, a Boguesem rozegra się walka o wygraną.

Dlatego najlepiej zagrać Bogues 6.00 w iForbet i 4.50 na Nizioła w ewinner.

13/02/2021 18:00 CET
Raymond Cowels - konkurs za trzy
6.00 (STS/Fortuna/iForbet)

iForbet wystawił kursy, a inni zrobili kopiuj/wklej i mamy piękny kurs na Cowelsa. Głównymi faworytami są Stewart, który ostatnio nie trenował, ma kontuzję i wczoraj było widać, że ma to ogromny wpływ na jego grę, mamy Laksę po kontuzji oraz Garbacza, który będzie po 28-35 minutach piekła z najlepszą defensywą ligi Zastalem.

Poza tym jeszcze dochodzi rozbity Karolak, który zagrał wczoraj fatalnie i nie sądzę, aby był przygotowany dobrze psychicznie i pozostaje Kolenda.

Cowels wczoraj w świetnej formie, w dobrej w przedostatnim meczu z Zastalem. Zależy mu też na tym konkursie i będzie chciał go wygrać. Dla mnie po takim kursie warto próbować. Chociaż, gdyby nie kontuzja to dla mnie faworytem byłby Laksa, który wg mnie ma z nich wszystkich najlepiej ułożoną rękę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Cóż, interesowałem się wsadami zawodników i ich zaangażowaniem, ale nie odrobiłem całkowicie zadania z jury. Myślałem, że będą oceniać Romański i Jankowski, a do tego dorzucą Biednego/Grabo (eksperci od wsadów w PL oceniający w poprzednich latach) do oceniania i będą to w miarę ludzie znający się na tym. Dali garniturów od sponsorów, którzy się w ogóle na tym nie znali, a w ich skali oceniania Bogues, gdyby wykonał ten wsad pod nogami powinien dostać 75/50, jeśli tak słaby wsad jak Davisa dostał 48/50 czy 49/50. Cóż, loteria totalna to była i szkoda tylko czasu i pieniędzy na to, a Bogues tylko porwał się z motyką na słońce z takim wsadem, gdzie wystarczyło robić o wiele łatwiejsze i liczyć na losowość ocen.

Laksa pokazał klasę i zdominował totalnie trójki wygrywając obie serie z dala od innych.

14/02/2021 17:00 CET
Zastal Zielona Gora - Spojnia Stargard over 175.5
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)
5/10

Dwie najbardziej overowe ekipy tego turnieju. Zastal wyjdzie i będzie grał swoje. Po tych ostatnich meczach w kilka dni widać, że są tak dobrze przygotowani, że nie ma na dla nich znaczenia wiele meczów w kilka dni. Pewnie jeszcze będą chcieli wykorzystać, że Spójnia gra 3 mecz z rzędu w 3 dzień i będą jeszcze mocniej naciskać i forsować szybkie tempo. Spójnia w końcu trafi też na przeciwnika, który powinien wykorzystać jej problemy defensywne, których nie potrafili wykorzystywać w Śląsku i Treflu.

Obie ekipy też grały już 2 razy w tym sezonie i są na tej linii 2-0.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom