>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 20.01.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka - Puchar Polski kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stal Mielec vs Radomka Radom
Typ: 0:3
Kurs: 1.45
Bukmacher: forBet

Stal Mielec to drużyna nie do awansu. Umie postraszyć w 1. lidze, ale plasują się mniej więcej w środku tabeli i to jest ich miejsce. Najlepszą siatkarką jest znana z boisk plażowych Marta Duda. Notuje średnio 17,23 pkt na mecz. Wspiera ją Kasia Bryda, która dokłada 13,62 pkt na mecz. Ta druga miała epizody w Łodzi oraz MKS Dąbrowie Górniczej.
Nie ma wątpliwości, że Radomka to drużyna lepsza, nawet o dwie klasy. Z pewnością wyjdą częściową rezerwą. Nie zobaczymy pewnie Kasi Skorupy, być może w podstawie wyjdzie też Renia Biały. Natomiast kto by nie zagrał, to ten mecz trzeba szybko wygrać. Radomka nie gra w europejskich pucharach, więc może położyć siły na PP, ponieważ do końca sezonu ligowego jeszcze sporo czasu. Jeżeli zagra chociażby Bruna, to rozstrzela Stal Mielec. Podejrzewam, że wyjdzie być może w jednym secie, ale tak jak pisałem. Radomianki są lepsze w każdym elemencie. Od zagrywki aż po blok. Warto też wspomnieć, że gospodynie mają ogromne problemy w przyjęciu. Przy 915 piłkach miały aż 240 przyjętych negatywnie. A współczynnik przyjęcia perfekcyjnego wynosi 17%

45
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +57
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Bayern
Typ: 2 / BTTS - Nie
Kurs: 2.45
Bukmacher:
FORTUNA
Analiza:

Dzisiaj Augsburg będzie podejmował pierwszą drużyne w lidze czyli Bayern. Co do wygranej Bayernu nie ma co się rozpisywać bo jest to przysłowiowy pewniak. Co do gola dla Augsburga, stawiam przeciwko statystykom że nie uda im się strzelić bramki. Bayern traci gole prawie w każdym meczu, tylko w dwóch meczach zdołali utrzymać czyste konto i były to mecze na własnym boisku. Augsburg z kolei nie strzelił gola w 5 spotkaniach z czego 3 z nich to mecze domowe. Stawiam że Augsburg nie strzeli ponieważ w 5 ostatnich meczach zdobyli tylko 4 gole tracąc aż 12, ogólnie drużyna jak narazie zdobyła 17 goli co daje 5 najgorszy wynik w lidze.

145
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +413
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: SC Freiburg - Eintracht Frankfurt
Typ: X2 i powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,69
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Obecny sezon jest dla obu ekip obfity w gole. jedni i drudzy zarówno dużo goli strzelają ,jak i dużo tracą. W meczach Freiburg pada średnio 3,43 gola na spotkanie ,natomiast Frankfurtu 3,25 . Dodatkowo obie drużyny są blisko strefy dającej awans do pucharów, więc mecz zapowiada się ciekawie. Gospodarze z Grifo, Pedersenem czy Sallai w składzie zdobyli gola w 9z10 ostatnich spotkań, ale dziś zabraknie kluczowych pomocników - Santamaria i Abrashi przez kontuzje wypadli ze składu. Jeśli chodzi o gości to zdobywają minimum jedną bramkę w 10 kolejnych spotkaniach. Andre Silva jest w niezłej formie ,a ostatnio do składu wrócił Luka Jović wypożyczony z Realu, który udanie przypomniał się kibicom i krótko po wejściu z ławki 2 razy ustrzelił Schalke. Ogólnie ofensywy w obu drużynach funkcjonują bardzo dobrze - są gazie, więc overek "lekko" powinien być pokryty. Strefa pucharowa jest na wyciągnięcie ręki ,więc liczę że nie będzie nudno kiedy każdy punkt jest ważny, a goście w wyniku kilku absencji w szeregach Freiburga nie przegrają tego meczu. Powodzenia !!!

69
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +266
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg FC - Bayern Monachium
Typ: Bayern Monachium over 7,5 rzutów rożnych
Kurs:
2,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam, na dzisiaj proponuję trochę nie typowy jak na mnie zakład, ale oferta za bardzo bogata i nie mogłem się zdecydować na jakiś konkret. W oko wpadł mi bardzo dobry kurs na rzuty rożne wykonywane przez graczy z Monachium. Poszperałem trochę po statystykach i oto co napotkałem. Augsburg wykonuje średnio 2,90 rzutów rożnych na mecz, a rywalom pozwala średnio na wykonanie 5,40 rzutu rożnego na mecz. Podopieczni Flicka wykonują średnio 7,30 rzutów rożnych na mecz pozwalając rywalom na wykonanie średnio 3,60 rzutu rożnego.W pierwotnym zamyśle miałem pogranie overa sumy rożnych obu zespołów, ale przewiduję, że mecz toczyć będzie się głównie na połowie Augsburga i pozostaję tylko przy rożnych Bayernu. Lewandowski i spółka w ostatnich 3 meczach w delegacji notowali odpowiednio: 8 rożnych w Mgladbach, 7 w Leverkusen, 7 w Berlinie. Statystyki pokazują, że drużyny, które mocno atakują Augsburg nabijają sporo rożnych przykładem 11 rożnych Stuttgartu, 8 Lipska, 11 Dortmundu na WWK Arena.Liczę na pełną dominację przyjezdnych i myślę, że kurs wystawiony na to zdarzenie jest lekko promocyjny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Rising Star 7,6K

Rising Star

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mornar Bar - MoraBanc Andorra
Typ: MoraBanc Andorra -2,5 ha
Kurs: 3,60
Bukmacher: Betclic
Analiza: Kilka dni temu graliśmy przeciwko gościom z Hiszpani w meczu z Bilbao. Tam handicap dodatni w kierunku Basków wyszedł bardzo dobrze. Jak wcześniej już pisałem gracze Andorry myślami byli jużprzy tym spotkaniu. Jest to kluczowy mecz który zadecyduje o wyjściu do kolejnej rundy.
Trener gości przygotowywał specjalne zestawienie na to spotkanie tak aby zaskoczyć swojego rywala.
Myślę że mu sie to uda. Potencjał obu ekip bardzo wyrównany kurs spadł z 1,80 do 1,5 w przeciągu kilku godzin w kierunku Mornar Bar jednak myślę że jest to typowy public bet. Długi czas czekałem na te spotkanie i myślę że handicap jest spokojnie do pokrycia.
Czysty win również zachęca kurs w granicach 2,85.

260
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +288
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Bayern Monachium
Typ: X2^[3-6]
Kurs: 1.60
Bukmacher: superbet


Bez owijania, Bayern wychodzi mocarnym składem, ofensywa Lewy Muller Gnabry Coman i na temat overa pisac juz nie musze. 48 bramek w 16 spotkaniach ligowych mówi samo za siebie, dziś nie ma odpuszczania, Leverkusen po wczoraj wróciło do gry o fotel lidera i trzeba im bezpiecznie odjechac. Dlaczego zabezpieczam granicę 6 bramkami? Ponieważ w ostatnich 10 latach (2011-2021) pomiędzy tymi ekipami nie było więcej niż 6 bramek, tylko raz w 2017 w Monachium padł wynik 6-0, poza tym zawsze przedział 1-5. Kurs 1.2 na over 2.5 niewarty uwagi, stąd szukam kursu. Dobijam do tego brak wygranej Augsburgu, ponieważ Bayern wychodzi bardzo mocnym składem, a forma gospodarzy pozostawia wiele do życzenia, 10 ostatnich ligowych spotkań to tylko 2 wygrane i nie zapowiada się, żeby w takim meczu te statystyki poprawili. Augsburg ostatnio wygrał z Bayernem 6 lat temu, a u siebie wręcz 7. Niestety Pan Gikiewicz będzie dziś musiał wyjmować piłkę z siatki, zapewne nawet nie tylko raz. Wszystko wskazuje dziś na pewne 3 punkty Bayernu, udekorowane jakimś overkiem. Spodziewam się 3/4 bramek gości, kto wie może gospodarze też jakiegoś gola dadzą rade strzelić.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia Serie B
Godzina: 23:15
Spotkanie: Nautico - Oeste
Typ: poniżej 3,0 (azjatycka suma goli)
Kurs:1,42
Bukmacher: LVBet
Analiza:


Obie ekipy na miejscach zagrożonych spadkiem do Serie C. Nautico z bilansem 30:40 w 35 meczach, a Oeste 26:55.Patrząc na ich możliwości strzeleckie to nie dają statystycznie strzelić nawet jednej bramki w meczu
W meczach H2H over 3 gole padło tylko 1 raz na 9 spotkań i było to w 2014. Ostatnio w meczach ligowych Nautico kończyło mecze z rezultatami under 3,0 gola z 1 wyjątkiem w meczy z Parana zakończonym 2:1 i spotkaniach z listopada - dwiema porażkami również 2:1. Meczy z 4 i więcej bramkami nie było. Oeste podobnie, ale w ich przypadku miało więcej spotkań z trzema golami po 90 minutach i jednym meczem 2:2 z początku grudnia 2020. Dlatego wybieram under 3,0 ze zwrotem w przypadku 3 strzelonych goli w tym meczu

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Birmingham - Preston
Typ: Preston
Kurs: 2,86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Birmingham wygralo mecz w sobote z Middlesbrough i nie ukrywam, ze wiedzialem o tym od dawna, ze beda podchody pod trzy punkty. Po prostu Karanka zachowal dobre kontakty z prezesem Middlesbrough, do tego transfer Georga Frienda, trzy punkty bardzo potrzebne dla Birmingham zostaly zorganizowane.
I niebiescy zagrali w takim stylu, ze nie bali sie ze straca prowadzenei tylko smialo atakowli nawet przy prowadzeniu
Tyle ze bylo to pierwsze zwyciestwo od siedmiu meczow, a siebie wygrali tylko dwa mecze do tej pory, ostatni raz 28 pazdziernika.
Kolejnym potwierdzeneim, ze Middlesbrough 'puscilo' ten mecz jest to, ze dzis juz prowadza i raczej bezproblemowo wygraja, za to od strony Birmingham powinno sie to skonczyc sromotna porazka bo Birmingham gra bardzo slabo, nie ma kibicow i dopingu, nie ma wynikow.
Preston przez kilkanascie kolejek najgorszy u siebie, najlepszy na wyjazdach, trzeba im oddac ze jak sie zbiora to potrafia zlac mocnego przeciwnika.
Recepta na wylaczenie Birmingham jest dzis prosta, odcinamy Scotta hogana i juz nie ma Birmingham, ostatnio gra on dokladnie to samo co Lewandowski w polskiej kadrze.
Normalnie obstawialbym, ze tu sie skonczy 0-3 albo 1-4 ale deszcz plus rotacje gosci i wyjsciowe ustawienie 5-4-2 powoduje, ze goscie jada po minimalna wygrana, jesli strzela gola to nie beda szalenczo atakowac zeby upokorzyc gospodarzy, ale raczej beda bronic byle jakiego rowadzenia. No i kursy wkskazuja, ze bedzie to underowy mecz. Zdecydowanie lepsza i grozniejsza druzyna sa goscie, miejmy nadzieje udowodnia t ona boisku.

Birmingham - Preston 0-2

186
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +397
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom