>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie rozgrywki pucharowe w sezonie 2020/2021

Status
Zamknięty.
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Tragicznie dzisiaj rzuca a grał całe 20min pierwszej połowy,no a Baskonia niedowierzanie jak można tak tragicznie grać przeciwko zmęczonej drużynie. Dobrze napisałem analizę ale nie ten typ,trzeba było Khimki grać +16.5

a no Baskowie dzisiaj bez szału, tak jak biszesz było isc w 2 stronę
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Tenerife vs Bakken Bears.Total Points (Tenerife):
Under 91 1.79

Sorry ze bez opisu ale zaraz startują

 
Ostatnia edycja:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Żalgiris - Valencia
Typ: Żalgiris
1.64
Fortuna


Buki dalej chyba w krainie czarów,1.64 na Żalgiris u siebie z Valencią która po efektownej wygranej w Madrycie z Realem dwie porażki u siebie odpowiednio z Malagą i Barceloną. 1.64 na zwycięstwo drużyny która wygrała w Belgradzie z Crveną? 1.64 na drużynę która tak odjechała Efesowi w trzeciej kwarcie że w czwartej Turcy nawet nie podjęli walki? Oglądałem mecz z Efesem i buki zapomnieli o jednym istotnym fakcie. Żalgiris gra przy 30% pojemności 15tysiecznego stadionu. Widziałem już z Efesem jak 5 tysięcy kibiców ich dopingowało. Więc tak,skład solidny,aktualnie seria czterech wygranych z rzędu w Eurolidze,z ligą ta seria wynosi sześć. Ja wiem że ta pierwsza pozycja w tabeli to duża niespodzianka ale to nie znaczy że potkną się na Valencii. Spodziewałem się kursu około 1.15 - 1
20. Tymbardziej że wszyscy zdrowi. 1.64 biorę w ciemno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Nie było żadnych kontuzji ani nic,nie wiadomo co się stało. Jedno jest pewne,po pierwszej połowie koszykarzom z Litwy odcieli prąd bo inaczej tego nie da się wyjaśnić
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Cześć, czy mógłby ktoś się wypowiedzieć o meczu Milan-Crvena Zvezda ? Dlaczego taki wysoki kurs na gości, czy są jakieś absencje ? Z h2h widać, że gościom ewidentnie leży Milan
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Może i h2h dla crveny jest dobre ale zobacz sobie że Milan wszystkie mecze u siebie wygrał w eurolidze i lidze włoskiej,mają mocny skład,na pewno lepszy od Crveny więc kurs prawidłowo wystawiony. Wiadomo Milan potrafi wejść słabo w mecz a potem gonić przez resztę spotkania ale kadrowo mocniejsi. Powinni to wygrać
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Andora - Antwerp
Andora -12.5
2.25
STS


Antwerp grało przedwczoraj a Andora nie grała od 27 października,to będzie mieć znaczenie w tym meczu. Wiadomo że Hiszpanie są faworytem i jeśli chcą wyjść z grupy to muszą wygrać dzisiejszy mecz bo są zdecydowanym faworytem nietylko z powodu dłuższego odpoczynku. W drużynie z Hiszpanii dobrze sobie radzi Tomasz Gielo ze średnią 7.7 punktów na mecz. Jest też David Jelinek który po jednym sezonie w Anwilu odszedł do Andory i gra w klubie już piąty sezon. Gospodarze radzą sobie bez Moussy i Dime już od początku sezonu i bez nich ograli Belgów różnica 11 punktów na ich parkiecie. Dzisiaj Andora u siebie,goście skazani na porażkę,są dostarczycielem punktów w tej grupie i dzisiaj ich zwycięstwo byłoby sporą niespodzianką. Handi 12 na luzie do pokrycia,nawet słabe w tym sezonie Lietkabelis wygrało z nimi +7 u siebie. Bologna,Kuban i Monaco raz to były blowouty. Liczę że gospodarze to ogarną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +270
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Czy Arka ma szansę na mniejszy blamaż niż z Asvel? Wydaje mi się, że ten mecz im bardzo nie wyszedł, a Fenerbahce gra u siebie i chyba jest mocniejsze niż zespół z Francji? Jest szansa na mecz mniejsza różnica niż 30 pkt czy raczej należy przygotować się na pogrom?
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Alba - Baskonia
Alba wygra i powyżej 155.5 pkt. @6.00 Betclic 95-91

Wydaje mi się, że to bardzo ciekawe zdarzenie na dzisiejszy dzień i naprawdę po takim kursie warto spróbować to zagrać. Trochę absurdalne, jak dla mnie kursy na wygraną gości. Baskonia ma na swoim koncie dwie wygrane więcej niż Alba, więc nie jest to żadna przepaść, do tego atut własnej hali u podopiecznych trenera Gonzaleza. Lekko mylący może być domowy bilans niemieckiej drużyny, który nie jest korzystny. Na osiem pojedynków pięć porażek to stanowczo za dużo, jednak szukając głębiej, praktycznie wszystkie te przegrane miały miejsce z drużynami z TOP 8. Goście na wyjeździe mają bilans 3-4, gdzie wygrane padały ich łupem wyłącznie z drużynami o podobnym potencjale, albo słabszymi. Patrząc na grę obu drużyn w tym sezonie według mnie jest to bardzo porównywalny poziom. Tyle tylko, że Alba miała trochę niekorzystny kalendarz biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, nie tylko te w Europie. Niemcy muszą się sprężać, bo to tak naprawdę ostatni gwizdek, jeśli myślą o wskoczeniu do play-off, choć szczerze mówiąc żadna z obu dzisiaj rywalizujących z sobą drużyn na tę fazę Euroligi nie zasługuje. Personalnie ciężko kogoś wyróżnić u gospodarzy, fajną wizję gry na pewno ma Giffey, jednak musi poprawić skuteczność, świetnie kreuje sytuacje kolegom, jednak nie zawsze jest komu skutecznie te akcje kończyć. Trochę o berlińczyków brakuje mi stabilizacji formy, mało jest graczy którzy regularnie wysoko punktują. Na plus na pewno szeroka i równa kadra, której wydaje mi się brak w Baskonii. Hiszpanie opierają swoją grę głównie na Giedraitisie, czy Henrym. Nie są to jednak zawodnicy, którzy potrafią ciągnąć drużynę. Co prawda dobrze wyglądają, gdy mecz się układa, najczęściej ze słabszym rywalem i co zauważyłem, jeśli gra toczy się powoli.
Mam nadzieję dziś na szybkie widowisko, obie drużyny nie mają wielkiego ciśnienia na wynik, liczę tu głównie na Albę, myślę iż trenerzy zdają sobie sprawę z luk i kadry jaką posiadają rywale.
Mój typ co prawda optymistyczny, jednak tak naprawdę wygrana wydaje mi się zależna od tempa gry. Stawiam, że gospodarze będą chcieli tempo podkręcać, a to zwiększy zarówno ich szanse na zwycięstwo, jak i dużą zdobycz punktową obu ekip.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +227
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Barcelona-Valencia
Typ-2
Kurs-3

Witam,patrząc na ostatnią formę obu ekip postanowiłem uderzyć w strone gości.
W tabeli Barca jest 3 a Valencia 7,choć bilans mają prawie identyczny,gospoadarze 10-1-0-7,natomiast goście 10-0-0-7.
Ostatnie 4 mecze miedzy nimi gdzie gospodarzem była Barca to wygrane gości,biorę pod uwagę ligę,Euroligę czy tez puchar,
Uważam że Valencja powalczy dzisiaj i wygra te spotkanie a po takim kursie grzech nie zaryzykować.
Można zagrać z handi +6.5 po kursie 1.85
Można tez spróbować +75.5 w stronę Valencii.
Powodzenia,może ktos cos sobie wybierze do zagrania.
Aha i tak na sucho bo nie mam argumentów za tym typem ale nos mi podpowiada że Baskonia puknie dzisiaj CSKA Moskwę.
Baskonia -CSKA M,
Typ-1
Kurs-2.55.
Sugeruję taki dubelek,typy dla odważnych.
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Sporo luk w składzie obu drużyn, Barca bez: Miroticia, Daviesa, Clavera, natomiast wraca Kuric.
Valencia bez: Marinkovicia i przede wszystkim Dubljevicia.
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Cory Higgins over 13.5 pkt @ 1.85
13

9pkt w 1Q, 5/9 z gry, 1/1 za 3pkt ale niestety nawet ani jednego oddanego rzutu wolnego, z typu który był już praktycznie trafiony w pierwszej połowie okazał się minus, do tego blowout i końcówkę 4q przesiedział...

Barcelona bez Brandon Davies, Nikola Mirotic, Victor Claver, Kyle Kuric i Thomas Heurtel. Czyli bez najlepszego strzelca (Mirotic), drugiego (Davies) i czwartego (Kuric). Trzecim punktującym jest Higgins z 11.4 pkt na mecz w eurolidze. Dobrze rzucający za 3 punkty i w mid range. Z takimi brakami na pewno przejmie obowiązki pierwszego rzucającego bo ciężko szukać w składzie graczy potrafiących wykreować sobie samemu pozycje do rzutu pozostał Higgis i Arbinas. Do tego ostatnio wysoka forma, 12pkt vs Bayern, 14pkt vs Efes, 16pkt vs Maccabi, 20pkt vs Khimki, 16pkt vs Milan.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona - Valencia
Poniżej 38.5 pkt. w pierwszej kwarcie @2.00 Betclic 18-12

Ciężko na dziś wynaleźć coś z większym kursem. Wpadł mi więc w oko ciekawy zakład na wieczorny pojedynek Barcelony z Valencią. Dość nietypowy, bo zazwyczaj typy na pojedyncze kwarty są mocno loteryjne, jednak tym razem wydaje mi się jest kilka argumentów za tym, aby początek meczu nie był wielką strzelaniną. Spotykają się dwie hiszpańskie ekipy z podobnym bilansem w Eurolidze, do tego osłabione personalnie, według mnie większe luki dziś w kadrze gospodarzy, jednak zwycięstwa gości bym tu raczej nie szukał. Nieznacznie ale stawiam jednak na faworytów. Co do mojego typu to opieram go na dwóch czynnikach. Po pierwsze właśnie braki w składach, które powinno być widać głównie w ataku. Prawdopodobny brak Miroticia i Daviesa musi odbić się na wyniku punktowym podopiecznych trenera Jasikeviciusa. W Valencii warto odnotować brak Dubljevicia, który też ma zazwyczaj dobre statystyki punktowe. Drugim ważniejszym według mnie czynnikiem są początki meczów Barcy. Jak kojarzę ich domowe mecze to zazwyczaj pierwsze kwarty mają słabe tempo, a Hiszpanie badają rywali. Sprawdziłem więc sobie dokładne statystki, aby nie być gołosłownym i moje przypuszczenia się potwierdziły. W Palau Blaugrana na dziewięć do tej pory rozegranych euroligowych spotkań tylko trzykrotnie zaproponowana przeze mnie linia została przekroczona w pierwszej kwarcie. Te trzy mecze nie wydają mi się jednak przypadkowe. W każdym z nich rywalami Barcy były drużyny z poza top 8, a dwukrotnie były to ekipy z dna tabeli. Tłumaczę to sobie tak, że po prostu w takich przypadkach faworyci nie mają czego badać, bo i tak jasne jest, że umiejętnościami przewyższają rywali i będą potrafili kontrolować mecz w dalszej jego części, a po drugie drużyny nie grające o awans do play-off mogą sobie pozwolić na pójście na wymianę ciosów od początku z tak naszpikowaną gwiazdami ekipą, jaką jest klub z Katalonii, bo taka droga to czasem dla nich jedyna szansa na wygraną, choć zazwyczaj takie przypadki kończą się wysokimi porażkami.
Podsumowując, myślę że linia punktowa na kwartę otwierającą ustawiona przez bukmacherów jest ciut za wysoko, tym bardziej patrząc na stawkę spotkania. Postaram się to wykorzystać i mam nadzieję że ponownie się uda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Spotkanie: Lyon-Olympiakos
Typ: Olympiakos (-3,5)
Kurs: 1.91
Godz: 20.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Te dwie drużyny grały 4 dni temu w Atenach i zakończyło się 63-69 dla Lyon. Oglądałem ten mecz, koszykarze Lyon zagrali niesamowicie w obronie, grali bardzo szybko i zarazem atletycznie, wywierali ogromna presję przy rzutach spod kosza, w zasadzie zamknęli strefę podkoszową. Olympiakos oddał tylko 26 rzutów za 2, przy średniej w sezonie 33,8 a jeżeli chodzi o rzuty za 3, oddawał je pod presją przez co skutecznośc Olympiakosu wyniosła tylko 29,2% przy średniej sezonu 36,6%. To był najlepszy mecz Lyon w obronie w tym sezonie i stracili najmniej punktów w stosunku do wcześniejszych 18-tu meczów. Olympiakos miał więcej strat niż średnia w sezonie. Jeden z lepszych rozgrywających Euroligi Kostas Sloukas zagrał niecałe 19 minut, wprawdzie miał 7 asyst, ale rzucił tylko 2 punkty, nie był w stanie wjechać pod kosz.
Olympiakos nie grał żadnego meczu w międzyczasie, natomiast Lyon mnie zaskoczył i przegrał na wyjeździe w lidze franuskiej z 14-tą w tabeli Chalon/Saone 85-75. Przeczytałem, że Lyon zagrał nudno i mało energicznie. Ze statystyk wynika, że Lyon przegrał zbiórki 26-36 i asysty 15-23, miał nawet procentowo niższą skuteczność za 2 i 3 niż średnio w Eurolidze.
Przewiduję, że dzisiaj bedzie to inny mecz niż cztery dni temu. Lyon nie będzie w stanie utrzymać takiej presji w obronie, a Olympiakos nauczony doświadczeniem zagra inaczej. Zapowiada to nawet trener Bartzokas. Myślę, że Grecy nie dadzą się już teraz zdominować pod koszem Lyon, że wrócą do średniej trafień za 3, że wrócą do średniej rzutów za 2. Jeżeli również nie pogorszą średniej liczby strat i wykonają statystyczną liczbę asyst, a Sloukas zagra na swoim normalnym poziomie to powinni wygrać na +8/+9.
Ja jednak przyjmuję, że skoro statystycznie Olympiakos rzuca 79,57 punktu, a Lyon 79,8 traci, skoro Olympiakosowi średnio rzucają 78,4 punktu, a Lyon rzuca 74,52, handikap (-3,5) uda się Grekom pokryć.
Do Lyon nie polecieli Papanikolau i Larentzakis, którzy nie grali 4 dni temu. Bardziej w rotacji szkoda Papanikolau, który rzuca srednio 5,7pkt i ma 2,2 zb.
Dodać trzeba, że w styczniowych meczach Eurlogi Lyon przegrał na -17 z Panathinaikosem i -18 z Efesem. Olympiakos w styczniu wygrał +2 z Bayernem i po dogrywce z Maccabi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Zaragoza - Start Lublin
Typ: Start Lublin +17,5 / wynik 84-72 (gdyby nie ten paralityk Szymański, to byłoby jeszcze lepiej)
@1,88 forbet

Mecz w Saragossie będzie miał już czysto towarzyski charakter. Hiszpanie zapewnili sobie już awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Lublinianie natomiast już dawno ją stracili. Dla podopiecznych Davida Dedka będzie to pierwszy mecz po 9 dniach przerwy (odwołany mecz z Treflem), następny z kolei dopiero za 5 dni. Daje to dwa mecze na dwa tygodnie. Na zmęczenie więc nikt nie powinien narzekać, a i trener miał mnóstwo czasu aby odpowiednio przygotować zespół i powalczyć o pierwszą wygraną w europejskich pucharach (czego nie ukrywa w przedmeczowych wywiadach). Ponadto po serii osłabień, ostatnie dni upłynęły w Lublinie pod znakiem transferów. Do drużyny dołączył m.in. Devin Searcy, który w tym sezonie grał w węgierskim Szombathely – grupowym rywalu w Lidze Mistrzów. Nowy gracz „czerwono-czarnych” dobrze wspomina dwukrotną konfrontację z Hiszpanami. W meczu wyjazdowym zdobył 15 punktów (7/9) oraz zebrał sześć piłek, a w rewanżu Searcy rzucił 12 punktów (6/10) i zebrał pięć piłek. W samolocie znalazło się także miejsce dla Thomasa Davisa, który również niedawno dołączył do zespołu. Po przeciwnej stronie mamy drużynę, która musi drżeć o swoją pozycję lidze hiszpańskiej. Dobra gra w Europie, nie współgra z fatalnymi występami w lidze. W sobotę hiszpanów czeka bardzo ważny ligowy pojedynek z rywalem z dołu tabeli. Łatwo się domyśleć, które ze spotkań będzie priorytetem.

Nie twierdzę, że Lublin wygra, ale te handicapy są moim zdaniem totalnie przestrzelone. Polecam więc wszystko w stronę Lublina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +244
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Oostende - Darussafaka
Typ: Darussafaka -7.5
3.4
Fortuna


Mecz o pietruszkę dla obu drużyn ale szczerze wątpię żeby Turcy chcieli być zapamiętani jako najgorsza drużyna w grupie w której Belgowie są przynajmniej na papierze i budżetowo słabsi conajmniej dwukrotnie. Gospodarze mają bilans 0-7 z Tureckimi drużynami w rozgrywkach ligi mistrzów. Wiadomo że goście to nie ta sama drużyna która 3 lata temu wygrywała Eurocup czy grała w Eurolidze ale budżet klubu wciąż jest spory i w kadrze mają pięciu amerykanów wspieranych tureckimi koszykarzami. Gospodarze w ubiegły weekend grali dwumecz w pucharze Belgii,wygrany ale kosztował ich sporo sił więc wątpię żeby dzisiaj wylewali z siebie siódme poty w meczu o honor. Turcy grali w lidze w weekend i wygrali,na pewno bardziej wypoczęci no i szersza kadra,wiadomo. Goście nawet jeśli oszczędza jednego czy dwóch czołowych graczy powinni to wygrać. Ja liczę na przekonujące zwycięstwo.
 
mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
Oostende - Darussafaka
Typ: Darussafaka -7.5
3.4
Fortuna


Mecz o pietruszkę dla obu drużyn ale szczerze wątpię żeby Turcy chcieli być zapamiętani jako najgorsza drużyna w grupie w której Belgowie są przynajmniej na papierze i budżetowo słabsi conajmniej dwukrotnie. Gospodarze mają bilans 0-7 z Tureckimi drużynami w rozgrywkach ligi mistrzów. Wiadomo że goście to nie ta sama drużyna która 3 lata temu wygrywała Eurocup czy grała w Eurolidze ale budżet klubu wciąż jest spory i w kadrze mają pięciu amerykanów wspieranych tureckimi koszykarzami. Gospodarze w ubiegły weekend grali dwumecz w pucharze Belgii,wygrany ale kosztował ich sporo sił więc wątpię żeby dzisiaj wylewali z siebie siódme poty w meczu o honor. Turcy grali w lidze w weekend i wygrali,na pewno bardziej wypoczęci no i szersza kadra,wiadomo. Goście nawet jeśli oszczędza jednego czy dwóch czołowych graczy powinni to wygrać. Ja liczę na przekonujące zwycięstwo.
Post automatycznie złączony:

But I think Darussafaka is without Andrews (starting play and best scorer), William Bufford and Sinan Guller today...
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom