>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [95]

Status
Zamknięty.
rzepin 774,6K

rzepin

Użytkownik
Under (+0.5)Over/Under Total Goals 0.5
Malawi U20 v Comoros U20
1.90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 0

gubernator_nh

Gość
No widziałem 1 min MILANU to się wnerwiłem ,ale wygrali ,a ja już koncze bo za bardzo mam nerwy jak patrze nate wyniki z piłki ,lepiej Hokej mi wychodzi i floorbale i Virtuale dziś nocne ładnie wchodziły a kursy fajne
ALE JUŻ nie będę Denerwował innych ,dlatego zakańczam moje działanie ,bo ostatnio łabo szło ,i dlatego trzeba zbastować
Pozdrawiam i Dziękuję miłego wieczorku i dużo trafnych Ja zaraz Wszystko wywalam na 1 mecz Virtuala jak bedzie ciekawy
do zobaczenia kolego max do 2 dni :) pzdr Tomcio,3 m sie
 
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
I ja spróbuję coś ugrać...

Besiktas - Kasimpasa; dzisiaj; 17:30

Josef de Souza, 31-letni Brazylijczyk, ważny zawodnik dla trenera Besiktasu - Sergena Yalcina nie zagra dzisiaj z powodu dyskomfortu w pachwinie. De Souza to defensywny pomocnik i upartruję tutaj jakiejś tam szansy dla rywali - czyli zespołu Kasimpasy. Wiadomo - im dłużej w meczu będzie utrzymywał się niekorzystny wynik - tym mocniej będzie musiał naciksć Besiktas i myślę, że nabiją cornery. Stawiam zakład na wysoką ogólną ilość rzutów rożnych. Generalnie to Besiktas grał w galowym ustawieniu taktyką 4141 i Josef jest w tej taktyce defensywnym pomocnikiem. To spotkanie to derby Stambułu i mam nadzieję, że oba zespoły ambitnie podejdą do tego starcia. Dalej - w drużynie Besiktasu nie wystąpią - zawieszony za czerwoną kartkę - kanadyjski napastnik Cyle Larin oraz Gokhan Tore, Adem Lajic czy Ajdin Hasic. W ostatnim meczu Kasimpasa co prawda wygrała z Genclerbirligi 2:0, ale w tym meczu zawodnicy Kasimpasy dali dużo swobody w rozgrywaniu piłki dla przeciwników. Takiego scenariusza spodziwam się także dzisiaj - tzn. dominacji Besiktasu. Jednak Kasimpasa jest historycznie niewygodnym rywalem dla Besiktasu. Dość powiedzieć, że w ostatnich 4 meczach h2h Kasimpasie udało się strzelić przynajmniej 2 gole w każdym meczu przeciwko Besiktasowi. Liczę w tym meczu na przynajmniej 10 cornerów...

Ilość Rzutów Rożnych - Powyżej 9.5
Total Corners - OVER 9.5
b e t s s o n @ 1.72 | 1/10
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
do zobaczenia kolego max do 2 dni :) pzdr Tomcio,3 m sie
Lepiej dać sobie spokój ,niż mieć nerwy przez to wszystko ,cieńko idzie mi ostatnio wiec dam spokój ,i trzeba nieraz zbastować i mieć lepsze zdrowie ,niż ciągle stresy i potem złe samopoczucie
Pozdrawiam i dużo wygranych życze
Ja wale ostro Salzburg 4,5 po 1.30 w ziemniaku ,powinno być pewka i Redrowe kurs 2
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Bochum gol w 1 połowie @2.25 1
Bournemouth gol w 1 połowie @2.05 2
I AKO @4.61
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
PO 1 TERCJI 0-1

DINAMO RIGA - SEVERSTAL over 3,5 1.50
DINAMO RIGA - SEVERSTAL over 4,5 2.20
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Marsylia @1,71 10/10 STAWIAĆ DOMY!

Gospodarze mega osłabieni, ale to akurat najmniej mnie interesuje. Grać, zarabiać nie marudzić!
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
PO 1 TERCJI 0-1

DINAMO RIGA - SEVERSTAL over 3,5 1.50
DINAMO RIGA - SEVERSTAL over 4,5 2.20
i Pyk 2 tercja i mamy 3-3 coś pięknego
Jak ktoś chce Salzburg live 4,5 po 1.60 a 5,5 2.30
Jak ktoś chce niech sobie sam coś wybierze ,bo niewiem czy wejdzie ,Salzburg dużo wali ale u siebie
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Lepiej dać sobie spokój ,niż mieć nerwy przez to wszystko ,cieńko idzie mi ostatnio wiec dam spokój ,i trzeba nieraz zbastować i mieć lepsze zdrowie ,niż ciągle stresy i potem złe samopoczucie
Pozdrawiam i dużo wygranych życze
Ja wale ostro Salzburg 4,5 po 1.30 w ziemniaku ,powinno być pewka i Redrowe kurs 2
No to dajesz spokój czy walisz kolejny bet ostro ? Jedno wyklucza drugie :)
Post automatycznie złączony:

Marsylia @1,71 10/10 STAWIAĆ DOMY!

Gospodarze mega osłabieni, ale to akurat najmniej mnie interesuje. Grać, zarabiać nie marudzić!
Dwojeczka powinna siąść:) czekam też na to .W dublu. Besiktas promo dnia kurs siadl. Skąd oni ten kurs wymyślili....na besiktas.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
CLUB CIRCULO DEPORTIVO - SOL DE MAYO over 1,5 1.50
DEFENSORES DE BELGRANO VR - JUVENTUD UNIDA DE GUALEGUAYCHU over 1,5 1.80
CA SAN TELMO - DEPORTIVO ARMENIO over 1,5 1.50
BOLIVAR LA PAZ - SAN JOSE DE ORURO połowa over 1,5 1.80
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Gubernatorku Daje spokój ,bo wtopiłem sporo dzisiaj ,ale to nic się nie stało ,to było w planach moich 😎 Pozdrawiam i MIŁEGO WEEKENDU ŻYCZE i wygrywaj dużo kasy na mikołaja będzie na prezenty dla dzieciaczków
Miłego wieczorku życzę i dziękuję
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
i Pyk 2 tercja i mamy 3-3 coś pięknego
Jak ktoś chce Salzburg live 4,5 po 1.60 a 5,5 2.30
Jak ktoś chce niech sobie sam coś wybierze ,bo niewiem czy wejdzie ,Salzburg dużo wali ale u siebie
Salzbi 3-3 ktoś zagrał te live jak pisałem ,ale chyba nikt niewiem ja dałem do wyboru 2 opcje na 4,5 i 5,5 a decyzja należała dowas co wybrać
Dziękuje i trza uciekać ale nie pisze czemu ,bo nie mogę pisać co mi jest
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom