>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [24.11.2020] - Wtorek

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dortmund - Club Brugge
Typ: Pierwszy gol - Club Brugge
Kurs: 4.55
Bukmacher: ETOTO
Analiza: W mojej ocenie, kursy w tym meczu sa trochę nie do szacowane i warto pograć jakiś zakład w stronę gości, ja wybrałem że strzela 1 gola w meczu. Pierwsze spotkanie wogole nie odzwierciedla przebiegu spotkania, jakieś jednobramkowe zwycięstwo Dortmundu lub nawet remis było by rozwiązaniem bardziej sprawiedliwym. Club Brugge stworzyli sobie wiele dobrze zapowiadających się sytuacji bramkowych, oddali kilka strzałów na bramkę i gdyby dopisało im trochę szczęścia to na tablicy wyników widniał by zupełnie inny rezultat. Jak to bywa w Lidze Mistrzow, zupełnie inna motywacja przez co zdarza się sporo niespodzianek. Goście są w grze, liczą się w walce o wyjście z grupy i jestem pewien że dziś będą szukać punktów. Club Brugge to solidna ekipa, spodziewam się konsekwetnego pilnowania tyłow i szukania szans z kontrataków i stałych fragmentów gry. Przepaść między liga Belgisjka i Niemiecka jest ogromna ale goście wyróżniają się na tle innych zespołów w tabeli co aktualnie przekłada się na 1 miejsce w lidze.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Rennes - Chelsea 1:2
Chelsea i powyżej 1,5 gola, @1.83
Fortuna

Obie ekipy na skrajnych pozycjach jeśli chodzi o tą edycję Ligi Mistrzów, gospodarze ostatnie miejsce 1 zdobyty punkt, 1 bramka strzelona i 5 straconych, goście są liderem 7 punktów, 7 bramek strzelonych i zero straconych. Wygrywając dzisiaj praktycznie zapewnią sobie udział w fazie pucharowej i będą mogli skupić się na walce w Premier League. Podopieczni Lamparda można powiedzieć, że odpalili po wejściu do bramki Mendy'ego, który przyszedł z...Rennes. Chelsea z nim w składzie nie przegrała jeszcze żadnego meczu notując świetną serię 9 meczy bez porażki, a w 5 ostatnich spotkaniach schodzili w glorii zwycięzców, w 7 z 9 meczy zagrali na zero z tyłu, a także w każdym z ostatnich 5 meczy strzelali minimum 2 gole. Rennes ostatnio kiepsko, o wynikach w Lidze Mistrzów wspomniałem wcześniej, we francuskiej League 1 ostatnio dwie porażki, o ile porażka w Paryżu z PSG jest wkalkulowana w praktycznie każdy zespół, który jedzie na Park des Princes tak już porażka u siebie z przeciętnym Bordeaux już nic dobrego nie wróży. Od 3 spotkań Rennes nie może też znaleźć sposobu na bramkarza rywali stąd wszystkie 3 ostatnie porażki ponieśli do zera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Manchester United - Basaksehir
Manchester United (-1,5 handicap)
@1.71 FORTUNA

Żarty się skończyły i Solskjaer zdaje sobie z tego bardzo dobrze sprawę. Wpadka, która przydarzyła się w pierwszym meczu w Turcji nie powinna się zdarzyć. Dlatego dziś United wychodzi ultraofensywnie: na szpicy Cavani a za nim Rashford, Fernandes i Martial. Taki kwartet musi robić wrażenie. Manchester graj u siebie i w zasadzie wszystkie atuty są po ich stronie. Inny wynik niż triumf gospodarzy będzie dla mnie mega sensacją. Basaksehir gra zdecydowanie gorzej na wyjeździe niż przed własną publicznością. W Lipsku przegrał bez większej walki 0:2. Tymczasem Czerwone Diabły nie zwykły zawodzić na Old Trafford. W drugiej kolejce fazy grupowej rozbiły Lipsk 5:0. Dodatkową motywacją dla podopiecznych Solskjear'a będzie chęć zmazania blamażu jakim bez wątpienia była porażka w Stambule. Uważam, że gospodarze, od samego początku ruszą mocno na rywali i zakończą mecz zdecydowanym zwycięstwem w dobrym stylu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +209
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Borussia Dortmund- Brugge
Typ: Borussia będzie prowadzić do 30 minuty
Kurs: 2,10
Fortuna
Stawka 6/10


Bez tytułu.png

Borussia dzisiejszym zwycięstwem niemal zagwarantuje sobie awans do fazy pucharowej i będzie mogła skupić się na walce w Bundeslidze z Bayernem. Borussia oparta na niesamowitej młodzieży Sancho, Haland, Bellingham, Reyna świetnie się spisuje jak do tej pory, po porażce z Lazio zaliczyli dwa zwycięstwa. Dziś Borussia wychodzi w optymalnym składzie z Halandem na szpicy, także spodziewam się ciekawego widowiska obfitującego w bramki. W mojej ocenie zespół gospodarzy szybko napocznie rywala, stąd mój typ.

Alternatywnie:
1 + BTS @ 2,80 Fortuna 5/10
Haland strzeli conajmniej 2 bramki @ 2,60 5/10


----------------------------------------------------------------------------------------

PSG- RB Lipsk
Typ: 1 (-1) AH
Kurs: 2,08
Fortuna

Stawka 6/10

Bez tytułu2.png

Mecz o życie dla PSG w Lidze Mistrzów i od dalszą pracę w Paryżu dla Tuchela. Porażka sprawi że awans będzie dla Paryżan niemal niemożliwy. Zespół PSG dysponuje niesamowitym potencjałem w ofensywie, to co robi Mbappe to coś fenomenalnego, jego przyspieszenie jest wręcz niewiarygodne. Jak do tego dołożymy wspierających Neymara i Di Marię to mamy trio wybitne.
Lipsk bez wielkich gwiazd ale z wirtuozem na ławce, który potrafi przygotować taktykę do bólu skuteczną dopasowaną pod rywala. Jednak cenię też Tuchela i jego warsztat trenerski i nie wierzę że PSG powtórzy "wyczyn" ze spotkania z United czy Monaco i wypuści wygrany mecz z rąk.
W mojej ocenie PSG od początku narzuci swój styl gry i będzie chciał szybko punktować rywala.

Alternatywnie:
PSG strzeli w obu połowach @ 2,14 6/10 Fortuna
PSG (-2) AH@ 4,20 4/10 Fortuna

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Juventus- Ferencvaros
Typ: 1 gol najwcześniej w 28 minucie
Kurs: 2,06
Fortuna
Stawka 5/10


Typowy mecz do pierwszej bramki, Juve będzie naciskać od samego początku, natomiast goście postawią autokar przed polem karnym, tak jak to miało miejsce w meczu na Camp Nou, tam Barcelona się męczyła i dopiero rzut karny wykorzystany przez Messiego odblokował wynik. Poprzednie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończone wynikiem 4-1, ale dzięki szybkiej bramce Moraty, któa sprawiła że Węgrzy przestali parkować. Dziś spodziewam się nieco innego spotkania, w którym Juve będzie naciskać wyraźnie i próbować przedostać się pod bramkę rywala, jednak nie widzę tutaj pogromu.

Alternatywnie:
under 3,5 @ 1,92 Fortuna 4/10


------------------------------------------------------------

Dynamo- Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1,83
Fortuna

Stawka 5/10

Barcelona drugim garniturem wychodzi na spotkanie w Kijowie, gdzie Dynamo zagra dosyć solidnie osłabione. Goście bez Messiego, De Jonga, Pique, jednak te braki mogą pomóc zespołowi, który wyjdzie ze świeżością bo bez Messiego, któremu już obrzydła gra w Barcelonie i zbytni nie za bardzo chce mus się chcieć. Uważam że nawet drugi garnitur Barcelony stać na 3 punkty w tym spotkaniu. Osobiście uważam że pierwsza połowa może być dość wyrównana, natomiast po przerwie wprowadzenie Griezmana i Dembele może spowodować sporo wiatru z przodu i wiele sytuacji podbramkowych.

Alternatywnie:
Remis do przerwy/ Barcelona wygra mecz @ 4,85 Fortuna 2/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +268
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom