>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 24.11.2020 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 24. Listopada


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Ferencvarosz
Typ: połowa/spotkanie - remis/Juventus
Kurs: 4.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


W poszukiwaniu wysokiego kursu zdecydowałem sie na cos takiego choc ciezko napisać jakaś sensowna analizę poparta czymkolwiek. Po prostu licze ze goscie postawią sie najdłużej jak moga i ugraja przez pierwsze 45 min. cos na miarę 0-0 lub 1-1.

Oczywiscie jest Juve zdecydowanym faworytem nawet do wysokiej wygranej ale przy szczęściu moga Węgrzy dociągnąć remis do przerwy. Licze ze Ferencvarosz wyjdzie skoncentrowany , ustawiony defensywnie wiedząc ze bardzo ważny dla przebiegu całego meczu bedzie początek spotkania.
Swoich szans poszukaja zapewne w kontrach.

To oczywiscie typ bardziej na chybił - trafił ale w tym miesiącu wszystko co u mnie mocniej przeanalizowane i przemyślane bierze w łeb wiec moze ta metoda wypali.

370
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +329
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Rumunia
Godzina: 16:00
Spotkanie: U Craiova 1948 - Met. Bucuresti
Typ: Poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Biednie wyglądają w ostatnim czasie mecze z udziałem U Craiova 1948, niezależnie czy są one rozgrywane na ich stadionie, czy na innym. Trudno bowiem nazwać mecz widowiskowym w momencie, gdy padają w nim bramki jak na lekarstwo. A tak jest właśnie w tym przypadku. Gospodarze w pięciu ostatnich ligowych meczach strzelili dwa gole, a stracili jeden. Daje to w sumie 0,6 gola na mecz. Trzeba jednak powiedzieć, że sześć poprzednich spotkań ligowych z ich udziałem kończyło się minimum trzema bramkami. Skąd ten nagły under? Trudno powiedzieć. Goście na 13 rozegranych w tym sezonie spotkań, osiem kończyli underem. Biorąc pod uwagę tylko wyjazdowe spotkania, na sześć meczów padło 12 goli, co dało średnią 2,0 na mecz. Ale trzy ostatnie zakończyły się underem, a w dwóch ostatnich meczach nie zdobyli bramki. Tym bardziej trudniej będzie ją zdobyć w konfrontacji z najlepszą drużyną w lidze. Wszystko mi mówi, że w tym spotkaniu padnie under, może nie jestem tego bardzo pewien ale biorąc pod uwagę wymienione wyżej aspekty szanse na powodzenie typu szacuję na poziomie 60%. A to przy takim kursie jest value stąd taki mój typ dnia.

75
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +333
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Podbeskidzie B B : Zagłębie L
Typ : wykona rzut karny ( niekoniecznie strzeli gola ) - Podbeskidzie
Kurs : 5.50
Bukmacher : Fortuna

Odrabiamy zaległości w Ekstraklasie , w Bielsku miejscowe Podbeskidzie podejmuje Zagłębie L , ja oczywiście biorę typ na rzut karny w tym meczu a jeszcze bardziej szczegółowo to to iż karny będzie wykonywany przez Podbeskidzie , jak już zaznaczyłem w typie to nie koniecznie z tego wykonywanego karnego będzie bramka wystarczy że bedzie karny dla Podbeskidzia , sędzia w tym meczu jest pan Zbigniew Dobrynin , w tym sezonie sędziował 2 spotkania w Ekstraklasie a jego bilans to 3 żółtka i krany , zaglądam jednak do rubryki " Bilans w/g klubów " i tak sędziował 8 meczy z udziałem Podbeskidzia i podarował im 2 rzuty karne , mecze z udziałem Zagłębia to 3 karne dla Zagłębia i 1 dla rywala , w meczach pomiędzy nimi nie raz był podyktowany karny ale dla Zagłębia , w tym sezonie Podbeskidzie jeszcze nie miało karnego ale kiedyś musi być ten pierwszy raz , liczę że Podbeskidzie będzie miało okazję na pierwszy rzut karny w tym sezonie !

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +444
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Championship
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Stoke – Norwich
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 3.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Stoke otworzył ten sezon z odważną, ofensywną grą która przynosi dobry efekt jak na razie, aktualnie siódme miejsce ale tylko trzy punkty starty do lidera z którym dziś się zmierzą. Stoke w tej chwili to druga ofensywa w tej lidze z 19 bramkami, ale też jedna z najgorszy defensywy bo po stronie strata już 15 bramek, jednak wspomniałem przeszli na ofensywniejszą grą i to daje punkty bo ostatnio co prawda stracili trzy bramki ale sami odpowiedzieli czterema trafieniami. Ogólnie ostatnio forma jakby zwyżkuje i ta ofensywa nie zwalania u siebie nie przegrali w ostatnich pięciu spotkaniach i ten bilans bramek 11:8 widać że ta gra daje efekt i liczę że z niej nie zrezygnują. Norwich lider rozgrywek który ma jasny cel powrót do elity, w ostatnich meczach strasznie są nieskuteczni w swojej grze bo tworzą naprawdę dużo sytuacji, zresztą tą ekipa wyróżnia to w tej lidze że chce grać piłkę, po ziemi, szybko kombinacyjnie. Oglądałem kilka spotkań w mniejszych wymiarach czasowych ale widać że chcą ten awans szybko zrobić, są odważni w każdym meczu szukają zwycięstwa.

250
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +251
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka - liga mistrzyń
Godzina: 17:00
Spotkanie: Vakifbank vs ŁKS
Typ: poniżej 129,5 pkt
Kurs: 1.91
Bukmacher: forBet

Piszę szybko, bo moim zdaniem kurs - jeśli nie linia - spadnie. To jest klasyczny mismatch. Vakifbank jest według mnie aktualnie najlepszą drużyną na świecie. A na pewno jedną z trzech najlepszych. Niesamowita głębia składu i niesamowite nazwiska. Szczególnie skrzydła robią wrażenie. Isabelle Haak, Michelle Bartsch-Hackley, Gabi Guimaraes. Na rozegraniu niesamowita Cansu Ozbay - pierwsza sypa w reprezentacji Turcji. W bloku Milena Rasic, Zehra Gunes, Kubra Akman. Na każdej pozycji zawodniczka klasy światowej. Trochę mnie zezłościły grając ostatnio pieciosetowke z THY. Niepotrzebnie się męczyły. Ale największe strzelby pokazały formę. Haak 28 pkt, Bartsch-Hackley 23 punkty, Gabi 16. W lidze tureckiej była to dopiero pierwsza porażka.
ŁKS jest drużyną o dwie klasy słabszą. Na rozegraniu mają bardzo czytelną Britt Bongaerts. W ataku postraszy Katarzyna Zaroslińska, która lubi jednak wlecieć prosto w blok. Młodziutka Katarina Lazović, która gra jednak dosyć nierówno. Absolutnie dużo słabszy skład.
Nie sugerujcie się tym, że u buka ŁKS jest gospodarzem, a na flashscore Vakifbank. Mecz rozgrywany jest w Plovdiv. Spodziewam się szybkiego meczu. Turczynki nie mają też po co rotować składem, turniej w Plovdiv jest dosyć krótki i mają tam zapewnione pierwsze miejsce. Podejrzewam, że żadna z drużyn nawet odrobinę im nie zagrozi. Mam nadzieję tylko, że nie są zmęczone sobotnim spotkaniem z THY. Jednak są to profesjonalne siatkarki, mają prawie 3 dni przerwy.
Linia mogłaby być wyższa, ale nie opłacało by się to bukmacherom. 129 punktów jak najbardziej do zrobienia, pod warunkiem, że nie odpuszczą w trzecim secie. Nie wykluczam jednak, że pierwszy bądź drugi będzie wygrany do 10-12. ŁKS maksymalnie musi zdobyć 54 punkty i moim zdaniem zdobędą około 50.
Warto również dodać, że ŁKS z lepszymi drużynami miał problem. Zarówno Budowlani, jak i Developres wygrały bardzo gładko. A co jeśli mówimy o obecnie najmocniejszej drużynie na świecie jaką w mojej opinii jest Vakifbank?

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - RB Lipsk
Typ: PSG wygra, wykona powyżej czterech rzutów rożnych i otrzyma powyżej jednej żółtej kartki
Kurs: 3,35
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Po trzech kolejkach sytuacja PSG nie jest zbyt dobra. Mają oni na swoim koncie tylko trzy punkty i zajmują trzecie miejsce w tabeli. Do tego przegrali mecze z tymi drużynami z którymi walczą o awans z grupy, czyli z Lipskiem i Manchesterem United. Z Manchesterem United będą grali na wyjeździe, więc nie będzie im łatwo o trzy punkty. Trzeba więc koniecznie wygrać to spotkanie z Lipskiem. Jeśli PSG nie wygra tego meczu, to ich szanse na awans w przypadku remisu będą niezbyt duże, a w przypadku porażki praktycznie zerowe. Liczy się więc tylko i wyłącznie zwycięstwo, więc jeśli wynik będzie dla PSG niekorzystny, to będą ostro atakować i tak powinno być już od samego początku. Wobec tego przynajmniej pięć rzutów rożnych dla Paryżan nie wydaje się zbyt trudnym zadaniem, bo to oni powinni być stroną dominującą, Lips raczej poszuka swojej szansy w kontratakach. Jeśli chodzi o kartki, to mecz ma na tyle wysoką stawkę, że te dwie kartki francuska drużyna powinna wyłapać, a nie będę zdziwiony jeśli nawet dostaną czerwoną. W pierwszym meczu pomiędzy Lipskiem a PSG było sporo kartek. Już w pierwszej połowie drużyna z Francji złapała dwie żółte kartki, a w drugiej połowie dorobili się nawet dwóch czerwonych... Wiadomo, że takie łączone typy nie są łatwe do trafienia, bo wszystko musi się zgadzać, ale moim zdaniem istnieje spora szansa na to, że wszystkie trzy elementy typu wejdą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +23
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dynamo - Barcelona,
Typ: Barcelona
Kurs: 1,72
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Dzisiaj, ponieważ nie mam kompletnie pomysłu na zagranie czegokolwiek, proponuję typ z tzw. "d..." Przypomina mi to trochę zabawę w przedszkole, ale niech tam. Wielkiej analizy tutaj nie będzie. Typ na faworyta papierowego, chociaż w praktyce także Katalończycy dominują w grupie (zgodnie z oczekiwaniami z resztą). W lidze Barcelona gra ze zmiennym szczęściem i powszechne jest zdanie o wielkim kryzysie Leo Messiego. W CL jest zupełnie inaczej. Przy całym szacunku dla klasy rywala Barcelona to jednak ciągle ekipa z zupełnie innej półki. Zwycięstwo w Kijowie zapewni Katalończykom awans z grupy i tak właśnie dzisiaj typuję.

72
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +165
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 23:15
Spotkanie: Atletico PR - River Plate
Typ: 2
Kurs: 1.94
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Przed nami turniej w Ameryce czyli Copa Libertadores. W bezpośrednim starciu o godzinie 23:15 czasu polskiego zmierzą się Atletico oraz River. Faworytami tutaj są goście ponieważ w drużynie gospodarzy zabraknie aż ośmiu zawodników chorych lub przebywających w izolacji w związku z COVID. W bramce zabraknie dwóch pierwszych bramkarzy i w ich miejsce w tak ważnym meczu stanie trzeci w kolejce GK. Kursy już bardzo mocno spadają a wyjściowe były nawet na poziomie 2.30. Biorąc bardzo mocne osłabienia gospodarzy widzę tutaj świetne value w stronę gości.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 18:55
Spotkanie: Krasnodar - Sevilla
Typ: 1
Kurs: 5.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gospodarze dzisiejszego spotkania mierzyli się już kilka razy z drużyną z Hiszpanii, a to w lidze europy, a teraz w lidze mistrzów, w sezonie 18/19 podzielili się punktami w grupie i myślę że teraz zrobią tak samo. Na trzy mecze potrafili też dwa połamać, co jest też bardzo ciekawe, tym bardziej że w ostatnim meczu Sevilla potrafiła to zrobić grając w dziesięciu. Nie przedłużając, wydaje mi się że dzisiaj wygrają gospodarze, co i tak nic nie zmieni w tej grupie i tak wyjdą z niej Chelsea i Sevilla, ale można i na tym kapkę zarobić...

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
krzyk85 31,5K

krzyk85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, championship
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bournemouth- Nottingham
Typ: 1
Kurs:
1.81
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Bournemouth w ostatnich 2 meczach pokazała że umie strzelać bramki w jednym 3 w drugim 4 i oba mecze bez kontuzjowanego Kinga, po spadku z premier krocza dobra droga aby do niej wrócić, myślę że drużyna Nottingham nie jest w stanie im odebrać punktów , sezon zaczęli słabo znajdują się na 20 miejscu strzelając 9 goli a tracąc 14, ostatnie 2 wygrane mecze odnotowali z drużynąmi z jeszcze gorszym bilansem w tabeli, a ekipa boro wygrywając mecz może wskoczyć na fotel lidera i myślę że ta szansę wykorzystają

81
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +201
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Dynamo Kijów - FC Barcelona
Typ: FC Barcelona strzeli gola w obu połowach
Kurs:
2,39
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna

Obie drużyny z mega problemami w tym meczu. Barcelona zagra bez Messiego, Fati, Pique, De Jonga i wielu innych. Natomiast Dynamo Kijów zagra bez kilkunastu graczy przez COVID. Uważam mimo wszystko, że Barcelona ma młodzież, która potrafi poprowadzić zespół do zwycięstwa i mimo wszystko może być im łatwiej bez Messiego niż z Messim.
Barcelona proawdzi w tej grupie z kompletem 9 punktów natomiast Dynamo Kijów ma zaledwie 1 punkt po remisie 2:2 z Ferencvaros.
Mój typ jest taki, że Barcelona strzeli gola zarówno w I jak i w II połowie mecze. Mimo tych osłabień to atak wcale nie wygląda tak źle...
Jest A. Griezmann wraca Coutinho są Pedri, którego nazywają już 17 letnim Messim i wkradł się do 1 składu już praktycznie na dobre, jest Trincao czy O. Dembele.
Natomiast jeśli chodzi o Dynamo Kijów to Oni mają jeszcze większe problemy niż te co mieli kiedy grali z Barceloną na wyjeździe, nie zagra dodatkowo strzelec jedynego gola Tsygankov i Rodrigues.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Ferencvarosz
Typ: Juventus AH-2.5
Kurs: 2.14
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Juventus w 4 kolejce fazy grupowej LM w grupie G zmierzy się na własnym obiekcie z Ferencvarosem.
Juventus jest bardzo bliski awansu do 1/8 FG LM.
Mistrz Węgier to absolutny debiutant w tych rozgrywkach, trafili do silnej grupy wobec tego ciężko im o punkty,ale zdobyli 1 pkt w 3 meczach - zdobyli punkt z Dynamem Kijów 2:2.
Juventus przegrał z Barceloną 0:2 u siebie,ale i tak raczej awansuje z 2 miejsca do 1/8.
Ferencvaros w tych 3 meczach stracił już 11 bramek!
Najwięcej stracili z Barceloną bo aż 5 natomiast z Juventusem przegrali 1:4 i to u siebie!
CR7 już gra, Juventus ma potencjał na dobry wynik z Ferencvarosem.
Juventus wygrał w ostatnim meczu z Cagliari 2;0.
Ferencvaros w ostatnim meczu wygrał z Honved 1:0 na wyjeżdzie.
Sadze,że wygrana Juventusu min 3 bramkami z tym rywalem wcale nie jest jakaś nierealna.
Bonucci,Chiellini oraz Demiral to kontuzjowani po stronie gospodarzy.
Goście zagrają najprawdopodobniej bez E.Botka.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - RB Lipsk
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.80
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Mecz o zycie dla PSG. Porazka lub remis spowoduje, ze juz prawie na pewno nie zagraja w dalszej fazie LM. W bezposrednim meczu 3 tygodnie temu miedzy tymi ekipami bylo bardzo ostro i polecialo 5 zoltek i 2 czerwone kartki. Teraz powinno byc jeszcze bardziej goraco bo przeciez jest to mecz nie bojmy sie tego powiedziec decydujacy o awansie. Gwiazdeczki PSG znane sa z tego, ze nie wytrzymuja temperatury spotkan o wysokiej stawce. Lipsk to ekipa dobrze poukladana i przed trudnym zadaniem stoja tutaj gospodarze. Sedzia meczu bedzie srednia Danny Makkelie choc nie najgorszy pod wzgledem kartek.

80
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +206
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO - BLAST
Godzina: 16:30
Spotkanie:
Spirit - Virtus.pro
Typ: powyżej 26.5 rund na 1. mapie
Kurs: 1.80
Bukmacher: betfan


Trochę nie rozumiem stawiania w tym meczu Virtusów jako faworyta, Spirit na papierze wygląda dużo pewniej, indywidualnie gracze są lepsi, więc wyczuwam, że więcej pojedynków będzie tu na korzyść Spiritów. Patrząc jednak obecną formę Virtusów, uważam że mecz będzie bardzo zacięty. Do gry overy mapowe, rundowe, a nawet i celowanie w dogrywki po kursie 5-6.Ostatni pojedynek w czerwcu skończył się wynikiem 2-0 dla Spirit, ale obie mapy skończyły się podanym overem. 6/7 map na korzyść Virtusów w ostatnich 3 miesiącach, domyślam się że Spirit będzie pickować pierwszą mapę, więc na niej powinniśmy zobaczyć najbardziej zaciętą rywalizację. Train/Dust, moze Mirage, takie są moje typy na pierwszą mapę, jeśli nie będzie to Train i Virtusy za szybko nie odjadą, 27 rund powinno być formalnością na pozostałch wskazaniach. Mecz lada moment bo z tego co kojarzę w Blast wchodzą od razu po sobie, więc polecam szybko pobierać. Osobiście gram powyżej 2.5 mapy w meczu na fortunie po kursie 1.86.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - RB Lipsk
Typ: X
Kurs: 4.62
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21:00 dbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy zespolami PSG i Lipsk. Drużyna gospodarzy jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gracze Lipsk będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramki ktore dadza im zwyciestwo. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. Dla obu ekip to ważny mecz. W mojej opinii nikt nie będzie w stanie dzisiaj przechylić szali na swoją stronę. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to remis 1:1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Dyscyplina Piłka ręczna Liga ASOBAL Hiszpania
Godzina 20.00
Spotkanie Valladoid - Bidasoa Irun
Typ Valladoid +2,5 handicap
Kurs 1,85
Buykmacher Totalbet
Analiza



Spotkanie dwóch zespołów z czołówki hiszpańskiej ligi. Oba zespoły się wzmocniły i rywalizują w lidze o 2 miejsce. Pierwsze jest zarezerwowane dla Barcelony . Na Irun jest dość niski kurs i jak dla mnie nie do grania więc spróbuję pograć handicap.
Gracze Valladoid to typowa drużyna swojego boiska choć teraz bez kibiców nie bardzo rozumiem różnicę. Póki co na swoim terenie są niepokonani i na rozkładzie mają La Rioja która od lat obok Ademar zawsze jest w czołówce. Być może dzisiaj dzień dziecka się skończy ale liczę na wyrównany mecz z wynikiem kręcącym się koło remisu. Jako ciekawostka dzisiaj na boisku w barwach Irun zobaczymy dwóch znajomych z Polski Julen Aguinagalde znany z Vive oraz Dan Racotea znany z Wisły Płock.

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +45
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dortmund - Club Brugge
Typ: Pierwszy gol - Club Brugge
Kurs: 4.55
Bukmacher: ETOTO
Analiza: W mojej ocenie, kursy w tym meczu sa trochę nie do szacowane i warto pograć jakiś zakład w stronę gości, ja wybrałem że strzela 1 gola w meczu. Pierwsze spotkanie wogole nie odzwierciedla przebiegu spotkania, jakieś jednobramkowe zwycięstwo Dortmundu lub nawet remis było by rozwiązaniem bardziej sprawiedliwym. Club Brugge stworzyli sobie wiele dobrze zapowiadających się sytuacji bramkowych, oddali kilka strzałów na bramkę i gdyby dopisało im trochę szczęścia to na tablicy wyników widniał by zupełnie inny rezultat. Jak to bywa w Lidze Mistrzow, zupełnie inna motywacja przez co zdarza się sporo niespodzianek. Goście są w grze, liczą się w walce o wyjście z grupy i jestem pewien że dziś będą szukać punktów. Club Brugge to solidna ekipa, spodziewam się konsekwetnego pilnowania tyłow i szukania szans z kontrataków i stałych fragmentów gry. Przepaść między liga Belgisjka i Niemiecka jest ogromna ale goście wyróżniają się na tle innych zespołów w tabeli co aktualnie przekłada się na 1 miejsce w lidze.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - RB Lipsk
Typ: lips handi+1,5
Kurs: 1.52
Bukmacher: fortuna
Analiza:
witam,wybralem do typowania jeden z najciekawszy meczy ale jak spasc to z wysokiego konia.sytuacja w grupie bardzo ciekawa bo mu i lipsk maja po 6pkt,psg i istanbul maja po 3pkt.paryzanie ten mecz musza wygrac,a na pewno nie moga przegrac zeby liczyc sie o wyjscie z grupy.mu pwnie poradzi sobie z instanbulem i bedzie mial 9pkt wiec psg nie moze przegrac z lipskiem.psg gra bezkompromisowo,ale wygrana albo plecy,w ostatniej kolejce z monaco prowadzili 2-0 mieli jescze 2 bramki nieuznane i co ciekawe przegrali ten mecz.druzyna ma wpadki,nawet w pierwszym meczu z lipskiem mieli karnego na 2-0 i dimaria nie strzela,a pozniej lipsk dwie brameczki i porazka.lipsk wypunktowal rywala,druga polowa zdecydownie dla nich i dlatego mysle ze w tym meczu nie stoja na przegranej pozycji.nagelsmann to swietny trener,taktycznie ustawia druzyne pod rywala i wiedzac ze remis bedzie dla niego dobry bedzie punktowal paryzan.stawiam ze mecz bedzie wyrownany,lipsk na pewno cos strzeli i moze byc czerwien dla psg bo glowy gwiazd coraz czescie nie wytrzymuja presji.pozdrawiam

52
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +72
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom