>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

B 482

bmoran

Użytkownik
Unibet wprowadzil nowa platnosc " PassNGo" natychmiastowa z karty Visa. Ktos korzystal z tego? Przy normalnej wplacie Visa z banku ING naliczylo mi 11% prowizji wiec bez sensu.
 
C 0

Chris1234

Użytkownik
Ważna aktualizacja dot. zakładów na wybory w USA
Wybory w USA wciąż trwają, a my mamy świetną wiadomość dla graczy, którzy wnieśli zakład na Trumpa. Wypłacimy je, jeśli Trump zostanie w Białym Domu na drugą kadencję.

Zakłady na Bidena zostały wypłacone, po powszechnie znanej informacji, że ma on wystarczająco dużo głosów, aby wygrać wybory. W związku z tym, że Kolegium Elektorów nie ogłosiło go jeszcze oficjalnie zwycięzcą, chcemy Cię poinformować, że wypłacimy zakłady postawione na Trumpa, jeśli zostanie on ponownie wybrany na prezydenta USA. Nie będzie to miało wpływu na graczy, którzy już otrzymali wypłaty z zakładów na wygraną Bidena.

Wypłacimy zakłady na Trumpa tylko wtedy, gdy 20 stycznia 2021 r. zostanie on zaprzysiężony na prezydenta USA na następne 4 lata. Tylko w tym przypadku, zakłady na Trumpa, jako zwycięzcę wyborów, które na naszej stronie są oznaczone jako „przegrane”, zostaną wypłacone.

Zespół Unibet
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Widzę jakiś cyrk i parodia u nich. Przede wszystkim powinni czekać z rozliczaniem zakładów, do oficjalnego wyniku wyborów. A takie w USA jeszcze się nie pojawiły. Mimo że wszystko wskazuje, że Trump już przegrał. To bukmacher z rozliczaniem powinien czekać do oficjalnych wyników.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Widzę jakiś cyrk i parodia u nich. Przede wszystkim powinni czekać z rozliczaniem zakładów, do oficjalnego wyniku wyborów. A takie w USA jeszcze się nie pojawiły. Mimo że wszystko wskazuje, że Trump już przegrał. To bukmacher z rozliczaniem powinien czekać do oficjalnych wyników.
Nie rozumiem do końca, o co chodzi. Przecież z wyżej cytowanej wiadomości wynika, że Unibet zachował się bardzo korzystnie. Jeśli miałeś postawionego Bidena, to już masz kasę, bo wszystko wskazuje, że wygra i będzie prezydentem. Jeśli masz Trumpa, to narazie zakład rozliczony na , ale jeśli w wyniku przeliczenia głosów okaże się, że wygra on, to dostaniesz postawioną kasę, a jednocześnie ci, którzy mieli Bidena jej już nie stracą. To tak jakbyś postawił na gości, a Unibet wypłacił w połowie meczu przy stanie 3:0 osobom, które postawiły gospodarzy. Mecz kończy się 3:4, ci pierwsi nie tracą kasy, a Tobie normalnie wypłacają wygrany zakład. O co więc chodzi z tą "parodią"?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Z tą "parodią" to trochę przesadziłem. Buk jakby co zachowa się bardzo dobrze, bo nie każe jakby co oddawać tym co grali na Bidena. To dobrze o nich świadczy. Chodziło mi o to, że bukmacher tej rangi powinien mimo wszystko rozliczać zakłady dopiero po oficjalnym rozstrzygnięciu. A takiego jeszcze nie było. Chociaż i tak na 99% Biden i tak wygrał. Więc to pozostanie tylko takim ładnym komunikatem zapewne. Ps. czy kolega obstawiał na Trumpa? Nie grałem tego, nawet nie wiem jakie tam można było kursy zagrać na poszczególnych kandydatów. I ciekawe jakie były limity na te zdarzenia.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Ale gdyby rozliczyl po oficjalnym komunikacie, to by ludzie narzekali, ze wyniki sa juz pewne, a jakas zaginiona koperta z glosami z jakiejs wioski czy statku nic nie zmienia, a buk tylko kase przetrzymuje.
 
B 132

basketballer

Użytkownik
Czy ktoś sie orientuje czy unibet permanentnie zakończył dawanie esoccera do oferty? dzisiaj nie ma nic kompletnie, nawet jednego spotkania nie dali, zastanawiam sie czy całkowicie nie olali tematu
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Postawilem zaklad w reczna ME serbia x2? @2.95 troszkę grubiej. Serbki wygraly 29-25 wchodze na konto a tam zwrot. Na czacie twierdzą że zwrot jest spowodowany przelozeniem spotkania. Ok spotkanie odbyło sie 24 później niż planowo przez dodatkowe badania covid, ale zgodnie z regulaminiem nie minely 48h zeby dostac zwrot. Czuje sie oszukany i nie polecam
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Postawilem zaklad w reczna ME serbia x2? @2.95 troszkę grubiej. Serbki wygraly 29-25 wchodze na konto a tam zwrot. Na czacie twierdzą że zwrot jest spowodowany przelozeniem spotkania. Ok spotkanie odbyło sie 24 później niż planowo przez dodatkowe badania covid, ale zgodnie z regulaminiem nie minely 48h zeby dostac zwrot. Czuje sie oszukany i nie polecam
Gdzie uderzasz do nich na chat? W ogóle nie mogę znaleźć. Druga kwestia mają apke ?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Dzisiaj zagrałem irańskiego kosza w sumie za 5,5 k Zakłady z niewiadomych przyczyn zostały unieważnione i zwrot.
Najgorsze że przy wysokim prowadzeniu zamiast wypłacać to solidnie skontrowałem w innym buku.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
oni o dziwo czesto za bledy placa i to za spore, ostatnimi czasy jednak czesto voidy za odwrocone kursy itp
Blad pograles czy zwykle value?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
oni o dziwo czesto za bledy placa i to za spore, ostatnimi czasy jednak czesto voidy za odwrocone kursy itp
Blad pograles czy zwykle value?
Moim zdaniem value bo w iforbet były mało różniące się kursy (na start 2.75 w uni, coś ponad 2 w iforbecie ). Przy prowadzeniu ponad 10 punktami zespołu na który zagrałem był kurs w granicah 1.30 Przy minimalnym prowadzeniu w przerwie meczu kursy były wyrównane. Więc te 2.75 na początku moim zdaniem było prawidłowe. Prędze powiedziałbym że to iforbet zaniżył kurs przed startem meczu.
W innym meczu zagrałem błąd to zrobili zwrot i o to nie miałem pretensji. Bo tam akurat dali kurs 7 na mega faworyta.
Grałem dzisiaj jeszcze inny mecz z irańskiego kosza to jeden zakład z kursem 2.70 rozliczyli jako wygrany a kolejny taki sam zawarty minutę później z kursem 3.00 jako zwrot. Powód: oczyswisty błąd w kursie/linii
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom