>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ELH - Czeska Ekstraliga 2020/2020

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety żle uklada sie sezon w ELH
Ja tez biore na tapete spotkanie w Brnie. Sztab trenerski Komety sam przyznaje ze nie sa pewni tego spotanie, nie wiedza co sie wydarzy bo trenowali i grali miedzy soba, nie ma rytmu meczowego, timingu co dalej za tym idzie w meczu moze pojawic sie sporo niedokładnosci.
Pilzno mozna powiedziec rozpedzone i w gazie. Jest rytm meczowy. I widze tutaj wiktorie Indian. Mimo ze na papierze skład Komety bardzo mocny to w tych okolicznosciach ide w strone gosci i mysle ze wygraja to spotkanie nawet w regulaminowym czasie

Pilzno ml kurs 2,01 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Sparta jedzie do Litvinowa dzis. Ekipa ze stolicy mocna w tym sezonie. Mozna by powiedziec ze jak nie teraz to kiedy po mistrza. W tamtym sezonie leipiej grali na wyjazdach w tym nie idzie zbyt dobrze jednak mierzyli sie z rywalami z absolutnego topu ELH, dzis czas poprawic statystyki wyjazdow bo rywal jak najbardziej do tego . Verva bedzie grozna u siebie dla kazdego ale jest to pierwszy ich mecz po sporej przerwie spowodowanej Covid i nie bedzie jeszcze timingu i czucia lodu tak jak powinno byc, atak prazan jest bardzo grozny i mysle ze sobie daja rade w regulaminowym czasie

Sparta RT kurs 1,82
Sparta minus 1,5 kurs 2,5
fortuna
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze zaryzykuje dzis i poszukam pierwszego zwyciestwa dla Motoru. Dzis jada do Brna sa w tytmie meczowym i kazdemu rywalowi zawsze napsuja sporo krwi , dzis najlepsza szansa na punkty do tej pory bo Kometa jeszcze nie nabrała tempa, sporo niedokładnej gry po obu stronach lodu i wydaje mi sie ze dzis jeszcze nie bedzie timingu

Motor z x kurs 2,56
Motor ml kurs 3,6
fortuna
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro wznawia rozgrywki czeska extraliga. Ja bede grał dwa mecze w których faworytami sa Sparta i Pilzno. Obie ekipy kadrowo mocniejsze od swoich rywali i mysle ze jutro wracajac na lód beda chciały dobrze zaczac restart sezonu

Pilzno Ml kurs 1,78 ✅
Sparta RT kurs 1,6✅
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis pełna kolejka czeskiej extraligi i pewnie bedzie sie działo.
Ja wybrałem mecz w Czeskich Budziejowicach i Vitkovicach. Gospodarze tych meczy podejmuja ekipy mocniejsze kadrowo. Budziejowice to beniaminek i sklad niestety nie pozwala na nic wiecej tylko na walke o utrzymanie. Mlada która jest duzo mocniejsza narazie bez zwyciestwa wyjazdowego i licze ze dzis to sie zmieni a gospodarze jeszcze poczekaja na pierwsza wygrana, choc juz mieli na widelcu KV w sobote ale zabrakło koncentracji w koncówce meczu.
Hradec bardzo dobrze sie prezentuje w tym sezonie , mam nadzieje ze po tej przerwie gracze nic nie stracili. Vitki beda grozna dla kazdego u siebie w tym sezonie ale mysle ze na Hradec bedzie troche za mało dzis.

Mlada ml kurs 1,84 ✅
Hradec kurs 1,84⛔
fortuna
ako Mlada z x + Hradec z x kurs 2,34 fortuna⛔

PS. Poza tym spodziewam sie wygranej Komety⛔, Pilzna i Sparty ✅ ,, choc rywale pewnie sie postawią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, dziś sporo meczy to trzeba upolować pare kanadyjek i overki danej drużyny ; )

Pierwszy mecz czyli przeciętniak Zlin podejmuje bramkostrzelnych Prażan gospodarze grali pod koniec września z Pardubicami i bylo to ich pierwsze zwycięstwo, natomiast Sparta dwa dni temu również pokonali Pardubice 7:1 myślę że, dzisiaj zobaczymy sporo bramek w wykonaniu przyjezdnych a moją propozycją będzie doświadczony Michal Repik ostatnio bez punktu dzisiaj mam nadzieję że sie zrehabilituje. Druga propozycją jest że Prażanie strzelą 4 bramki.

1.Michal Repik +0.5 pkt 1.55 k ( Sparta Praga)

Sparta Praga strzeli 4 bramki 2,12 k


Drugim meczem będzie Liberec czyli popularne białe tygrysy którzy na własnej tafli podejmują Ołomuniec, drużyna gospodarzy wygląda dużo lepiej kadrowo można powiedzieć pod każdym względem ich przewyższają i zapewne będzie miało to przełożenie na mecz, aczkolwiek wznowienie sezonu to różnie może być co do Ołomuńca sezon zaczeli w kratke 2 porażki i 2 wygrane ostatni mecz wysoka przegrana z HK nie upatruje w tym meczu niespodzianki a moją propozycją będzie sprawdzony doświadczony obrońca Vladislav Smid.

1.Vladislav Smid +0.5 pkt 1.62 k (Liberec)

Liberec strzeli 4 bramki 1.70 k


Kolejnym meczem będzie 12 w tabeli beniaminek z Budziejowic trochę tacy chłopcy do bicia i dostarczyciel punktów, ale trzeba przyznać im uznanie bo potrafią sie postawić i kilka bramek wpakować wyżej uznanym ekipą, co do Mlady póki co 2 porażki i 2 wygrane ostatnim meczem przed przerwą wygrana ze Spartą.

1.David Stastny +0.5 pkt 1.60 k (Mlada Boleslav)

Mlada Boleslav wygrana razem z dogrywką 1.76 k

Ceske Budejovie strzeli 3 bramki 1.70 k


Kolejny mecz to Kometka którzy słabo jak na ich ambicje zaczeli sezon, ostatnio porażka w dogrywce z silnym Trzyncem wcześniej męczarnia z Motorem i wysoka przegrana z Pilznem co daje im na razie 3 pkt dopiero 3 kolejki rozegrali więc nie ma co sie rozczulać, dzisiaj na rozkładzie na własnej tafli będa gościć średniak z Litvinova którzy bronili sie przed spadkiem w poprzednim sezonie, nie spodziewam sie tutaj żadnej sensacji można śmiało iść w strone Kometki mimo że, nie zobaczymy Muellera czy Holika ale mają takie strzelby jak Zatovic, Schneider,Klepis czy Vincour wiec teoretycznie nie powinno być większych problemów a moją propozycją jest doświadczony 36 letni obrońca Ondrej Nemec po ciekawym kursie który w zeszłym sezonie był czołowym punktującym obrońcą w Kometce.

1.Ondrej Nemec +0.5 pkt 2.40 k ( Kometa Brno)

2.Kometa wygra mecz i będzie +4,5 bramek w meczu 2.17 k


Ostatnim meczem jaki biore na tapete jest Pilzno w sumie moja ulubiona drużyna zaraz po Trzyncu lider z 18 punktami tutaj nie ma co sie rozpisywać podejmują u siebie słabe Pardubice z 2 punktami jednocześnie przedostatnią w tabeli ekipe, spodziewam sie tutaj overowego spotkania i grałbym tutaj strzelby Mertla i Gulasa ale pierwszą moją myślą był Lubos Rob z fajnym kursem i właśnie w jego stronę dzisiaj pójde

1.Lubos Rob +0.5 pkt 1.92 k (Pilzno)

Pilzno wygra mecz bez dogrywki 1.66 k
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis klika fajnych meczy :
Hit w Libercu, gdzie niepokonane u siebie białe tygrysy podejmuja Trzyniec. Liberec wystartowal tak średnio bo meki z Olomuncem a dzis rywal mocny i rozpędzony, wrocił Zadina i graja wszystkie formacje, dzis Liberec bedzie miał ciezko obronic twierdze i myśle że to Stalownicy wywiozą punkty , nawet trzy ✅ale typ

Ocelari ml kurs 1,81 ✅

Hradec bedzie chciał sie zrewanzowac Vitka, za pierwsza porazke w tym sezonie i mysle, że im sie to uda bo maja wszystko w składzie co powinni , łatwo nie bedzie ale licze na 3 pkt dla Hradca

Hradec RT kurs 1,68✅

Mysle tez ze Mlada pokona u siebie Komete, która jakos tak niemrawo wystartowała a teren trudny do grania✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
M 15K

mijon

Użytkownik
Pare propozycji z kanadyjek ; )

1.Zahorna R. +0.5 pkt 1.53 k (Mlada Bolesław)

2.Ruzicka V. +0.5 pkt 1,52 k (Hr Kralove)

3.Gernat M. +0.5 pkt 1.86 k (Trzynec)

4.Nahodil L. +0.5 pkt 1.77 k (Ołomunec )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka.
Zajrzałem wreszcie do Was. Widzę,że coś się dzieje ;-) Restart ELH już się uskutecznił. Dzisiaj trafiłem wszystkie typy... Także happy :) Postaram się dorzucić 3 grosze, bo oglądam mecze regularnie na hokejka.tv a i trochę doświadczenia mam.
No i Ci co mnie z forum pamiętają to wiedzą,że kibicuje Ocelari. Mamy w tym sezonie bardzo mocny team. Dzisiaj wszedł bet z Libercem na win za 2.61 i gol Zadiny za 2.80 fortuna
Co do piątkowego meczu to nie widzę innej opcji niż win Ocelari @ 1.40 i kb+ Stransky , pewnie znowu gol Zadina, bo to snajper wyśmienity. Olomouc nic ciekawego nie gra. Wprawdzie przestrzelił dzisiaj Zlin 30-28,ale tam nie ma potencjału. Po odejsciu Zbynka Irgla dla mnie ten team wiele stracił.
Myślę,że w piątek nie zobaczymy tez wielu bramek w Libercu under 6,5 / @ 1.47 / Hronek w formie
Do tego mozna spróbować rewanż Komety z MB bo panowie powinni się wreszcie obudzić i tutaj Schnaider wygląda bardzo dobrze. Może Zatovic wreszcie odpali.
Co do meczu w Pilznie to różnie może być. Skoda się rozpędziła, ale Litvinov tez pokazał, że nie będzie ekipą do bicia. I tutaj klasycznie kb+ Gulas z Mertlem a w Vervie snajper Jarousek widać, ze rozegrany, także może gol.

Ciekawe kiedy obudzi się Dynamo ? Może właśnie ze Zlinem. Vitków ze Sparta raczej tez nie ruszam, choć Sparta widać ,że dobrze przetrenowała pauze / Pech kb+

Tyle na razie

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +260
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo z telefonu.
Dzis stawiam na Liberec, zagrali dobry mecz z mocnym Ocelari, do końca ich gnietli ale Trzyniec mądrze się bronił. Dziś też mocny przeciwnik ale wydaje mi się słabszym od Trzynca. Hradec dobry start ale po rej przerwie te mecze z mniejszą dominacja. Myślę że Białe Tygrysy dziś wygrają

Liberec ml kurs 1,67
Liberec RT kurs 2,1

Drugi mecz też ciężki na tapetę. Kometa znów gra z Mlada, ty razem u siebie. Poprzedni ich mecz Mlada powinna wygrać wyżej bo była dominacja. Dziś pewnie Kometa się odgryzie ale myślę, że nie będzie to takie proste

Mlada z x kurs 1,8
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :)
Hejka.
Zajrzałem wreszcie do Was. Widzę,że coś się dzieje ;-) Restart ELH już się uskutecznił. Dzisiaj trafiłem wszystkie typy... Także happy :) Postaram się dorzucić 3 grosze, bo oglądam mecze regularnie na hokejka.tv a i trochę doświadczenia mam.
No i Ci co mnie z forum pamiętają to wiedzą,że kibicuje Ocelari. Mamy w tym sezonie bardzo mocny team. Dzisiaj wszedł bet z Libercem na win za 2.61 i gol Zadiny za 2.80 fortuna
Co do piątkowego meczu to nie widzę innej opcji niż win Ocelari @ 1.40 i kb+ Stransky , pewnie znowu gol Zadina, bo to snajper wyśmienity. Olomouc nic ciekawego nie gra. Wprawdzie przestrzelił dzisiaj Zlin 30-28,ale tam nie ma potencjału. Po odejsciu Zbynka Irgla dla mnie ten team wiele stracił.
Myślę,że w piątek nie zobaczymy tez wielu bramek w Libercu under 6,5 / @ 1.47 / Hronek w formie
Do tego mozna spróbować rewanż Komety z MB bo panowie powinni się wreszcie obudzić i tutaj Schnaider wygląda bardzo dobrze. Może Zatovic wreszcie odpali.
Co do meczu w Pilznie to różnie może być. Skoda się rozpędziła, ale Litvinov tez pokazał, że nie będzie ekipą do bicia. I tutaj klasycznie kb+ Gulas z Mertlem a w Vervie snajper Jarousek widać, ze rozegrany, także może gol.

Ciekawe kiedy obudzi się Dynamo ? Może właśnie ze Zlinem. Vitków ze Sparta raczej tez nie ruszam, choć Sparta widać ,że dobrze przetrenowała pauze / Pech kb+

Tyle na razie

Pozdrawiam
Hejka

I tak po kolejce na + na śwerzaka pierwsza mysl na niedziele bez analizy na żywych kursach:

Litvinov / X - KV @ 1.52 / no niestety zmaścili kupon
HK win
- Olomouc @ 1.58
Vitkovice / X - Kometa @ 1.47
MB - Liberec / X @ 1.47

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Hejka

Litvinov / remis - KV @ 1.54 / No niestety ciasno było i sie nie udało

Może zacznę od KV, które dla mnie straciło ostatnio wiele polotu ze swej gry. Zaczynają prezentować poziom Motoru, czyli taki lepszy Chance ligi a nie wystarczający na dobre wyniki w ELH. Do Liberca odeszli Griger i Rachunek, którzy byli głównym napędem ofensywnym. Przyszedł Lauko i Kase, ale oni mam wrażenie,że nie mają tak mocnego wpływu na ekipę, bo też grają w KV raczej przez sytuację, która nastąpiła w świecie hokeja przez Covid... KV które przyzwyczaiło nas do dobrych występów niestety ostatnio dołuje. Wprawdzie wygrali mecz z Motorem,ale było to wymęczone zwycięstwo. Wczesniej dostali 7-2 u siebie z Trincem i to ten wynik bardziej do mnie przemawia okreslając formę...
Z kolei Litvinov prezentuje się dość dobrze. Pokonali Komete na wyjezdzie, powalczyli z Pilznem. Grają agresywnie, szybko, może trochę brakuje zgrania, ale potencjał i konsekwencja gry o dobry wynik wyglądają bardzo dobrze. Do tego w bramce przekonuje mnie Godla. W ofensywie młody Mysak, Helt, nasz Zygmunt, snajper Jarusek ...do tego solidni obrońy Irving, Scotka i duo Łotewskie Balinskis+ Cybulskis...Według mnie ta ekipa wygląda bardzo solidnie i myślę,że z KV nie przegrają

MB - Liberec/ X @ 1.48

Mlada się meczy. Mają problem w ofensywie ,problem ze skutecznością. Atak oparty na Zohornie ,Stastnym i Zborilu...jakoś im sie tam nie kleji. Natomiast obrona bardzo solidna.
No a Liberec ma sporo jakości. Ofensywa wybitna Bulir, Birner, Filipi. Gryger Rachunek...szybki Zahar, wygrywają wznowienia, super utrzymują się przy krążku. W obronie tez walczaki nie odpuszczają. Juz w przegranym meczu z Ocelari dało się zauważyć jakość tej ekipy
W tym meczu zdecydowanie spoglądam w strone wygranej Liberca. Spodziewam się tez niskiego wyniku
Co do strzelców to liczę na kolejny gol Zadiny @ 2.50 bo ostatnio nie strzelił mimo wielu szans
Kolejnym graczem jest Bulir @ 3.20, mocna formacja PP Liberca
Do tego wśród snajperów widzę Mertla i Jarouska. czekam na gol Zatovica /

Co do asystentówna niedziele i graczy wyróżniających się w ostatniej kolejce to Kodytek, Straka (Pilzno) do tego Mysak (litvinov) , Lakatos (Vitki), Schneider (Kometa),Burian (Olomouc), Kohler (Zlin), Rousek (Sparta)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +81
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro w Czechach dzien wolny i wszyscy ogladaja hokej. Ja widze tak kilka meczy
W Ołomuncu szpital i beda posiłki z farmy i nawet dwóch graczy Komety doloczy do kadry gospodarzy, jdenak rywal rozpedzony i mam wrazenie, że jeszcze jutro sie nie zatrzyma

Pilzno ml kurs 1,47

Do Werk Arena jedzie Motor i nie sadze by zdobył jakielokwiek punkty. Ocelari kilka klas lepsze a Motor nieststy skład bardzo słaby

Ocelari RT kurs 1,27 do ako

Mysle ze mecz w 60 min ogarna białe tygrysy, które tez maja mocna ekipe , ostatnio wygrana na trudnym terenie w Mladzie i mysle ze u siebie nie powinny stracic punktu z Vitkami, choc łatwo nie bedzie

Liberec RT kurs 1,5

Z innych meczy myśle, że Mlada nie przegra w regulaminowym czasie ze Sparta.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Jutro w Czechach dzien wolny i wszyscy ogladaja hokej. Ja widze tak kilka meczy
W Ołomuncu szpital i beda posiłki z farmy i nawet dwóch graczy Komety doloczy do kadry gospodarzy, jdenak rywal rozpedzony i mam wrazenie, że jeszcze jutro sie nie zatrzyma

Pilzno ml kurs 1,47

Do Werk Arena jedzie Motor i nie sadze by zdobył jakielokwiek punkty. Ocelari kilka klas lepsze a Motor nieststy skład bardzo słaby

Ocelari RT kurs 1,27 do ako

Mysle ze mecz w 60 min ogarna białe tygrysy, które tez maja mocna ekipe , ostatnio wygrana na trudnym terenie w Mladzie i mysle ze u siebie nie powinny stracic punktu z Vitkami, choc łatwo nie bedzie

Liberec RT kurs 1,5

Z innych meczy myśle, że Mlada nie przegra w regulaminowym czasie ze Sparta.
Hejka. Myslę podobnie...Do tego HK
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Nie mam szczęscia do twoich typów choc sa super, teraz nie trafiłem z Bulirem :( a zagrałem tylko kanadyjke :p
Hejka. Ja dzisiaj popłynołem na całego. Tylko Marcinko i Mertl mi weszli. Dziwna kolejka underowa. No cóż, bywa i tak.
Co do kolejnych meczy i wniosków z tej kolejki, to
Hradec gra fatalnie...
Kometa się zbiera, bo wreszcie wrócił Mueller i odpalił Zatovic ,Holik się rozkręca, do tego Schnaider...jednak muszę odszczekać KV... i wydaje się,że obecnie grają o tempo szybciej niż Kometa.
Ocelari rządzą. Bardzo mocna ekipa! Z myślą szkoleniową,świadoma celu !!!
Liberec dziś miał bardzo pechowe spotkanie. Nic nie siadało, strzelali uparcie w górę bramki a Dolejs to wszystko łapał. Przestrzelili Vitki 40-22,ale co z tego jak przegrali.
Zlin dzisiaj sporo kontuzji i słaby mecz, Litvinov też słabo.
Pilzno jakieś zaspane, zeszli z tempa i mieli kłopoty ze słabym Olomoucem.
Sparta też dzisiaj wymęczyła, choć widać potencjał tej ekipy.
Mlada mnie nie przkonuje.
Motor przegrywa,ale walczy i strzela ;-)

Tak się jeszcze zastanawiam, bo też to widać,że trochę zaczyna się zadyszka. Intensywność meczy jest duża i może wlasnie trzeba spojrzec w stronę ekip najlepiej przygotowanych fizycznie. Dla mnie najlepiej teraz wyglądają Ocelari i KV pod wzglętem tempa gry...Vitki i Litvinov dają rady Pilzno też ma szeroki team... Ciekawie się zapowiada ;-)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
I tak se jeszcze myślę,że intensywność gry i niskie wyniki, zmęczenie, będą powodować rotacje i dawać więcej ice time graczą z dalszych formacji...tutaj na myśl przychodzi mi szybka formacja Eberle, Straka, Kodytek, czy bracia Kovarcik w Trincu... Tak czy inaczej ELH gra mecze co 2 dni, sytuacja jest anormalna i to na pewno będzie miało wpływ na wyniki. Muszę nad tym pomyśleć i wyciągnąć wnioski...

Ocelali są bardzo mocni!!!
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka.

KV- Kometa Brno / over 5,5 @ 2.29

Tak jak wcześniej pisałem musze odszczekać ,że KV prezentuje się słabo. Zgrał się team. Udowodnili ostatnio,że potrafią robić dobre wyniki, strzelać skutecznie, utrzymać przewagę, nadać i trzymać tempo...
Kase robi różnice, to gracz wybitny jak na ELH i gra pierwsze skrzypce i tutaj kb+ @ 1.63 dla mnie wygląda dobrze.
Kometa ma swoją jakość i wybitny atak. I tutaj tacy gracze jak Mueller, Holik, Zatovic, Schneider powinni gwarantować dobrą ofensywe i Power Play i chyba tak się powoli będzie działo. Mueller wrócił i rozegrał 22min (on się musi rozjezdzić) Zatović potrzebował się przełamać i strzelił ostatnio, Holik też widać ,że łapie swój styl, no a Schneider trzyma poziom cały czas. Holik kb+ @ 1.48

Dla lubiących wyższe kursy można spróbować strzelców Zatovic i Flek

Trzeba jeszcze zaznaczyć ,że ostatnie 4 mecze tych ekip H2H to wyniki 9-1, 9-1,2-7, 3-4 , także widać Panowie lubią sobie postrzelać, oby i tak było w tym meczu ;-)

Co do meczu Ocelari - Pizno. Małem pytania czemu tak wysoki kurs na Pizno...Odpowiedziałem : Bo Ocelari wszystko wygrywają, bo mają świetny skład, równe formacje, poukładaną gre, dobrze wyglądają kondycyjnie,są w tempie, wykorzystują power play ponad 30%, grają w Werk Arenie...chyba temu ;-)
Osobiście jednak uważam,że Pilzno może powalczyć i raczej kanonady nie bedzie, i kurs przeburzony . Ale raczej nie ruszam tego meczu. Jak już to poszedł bym w graczy dalszych formacji: Kodytek, Kovarcik i - 6,5 @ 1.69 wygląda niezle

Jeśli miałbym jeszcze coś grać to w strone MB , choć dzisiaj było info,że gracze Zlina zrzekli się wypłat za 4 m-ce dla dobra klubu w obecnej sytuacji... Może tak solidarność ;-) da im kopa do dobrych wyników. Patrze tez w stronę wygranej Liberca . W obu meczach raczej under... A w Ostravar Arenie coś mi się wydaje,że może być strzelanina.Zobaczymy.
Kuponików na zielono życzę i dużo zdrówka
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To może ja wrzucę trzy grosze do dyskusji o dzisiejszej kolejce.
W Brnie było spotkanie graczy z kierownictwem klubu i kilku zawodników dostało ultimatum, albo zaczną grać na poważnie albo wyjazd więc myślę że to może podziałać. Jednak teren trudny do grania i jestem zdania że KV grają teraz lepszy hokej od Komety, młodzi liderze z Kase na czele dają radę i świetnie zastąpili doswiadczonych graczy którzy odeszli, myślę że KV dziś nie przegrają

KV z x kurs 1,47

Kolega rybarz rybarz ma rację że kurs na Skodę przesadzony bo też nie spodziewam się lania, i ładnie opisał Ocelari, z tych powodów jak również przez to że Skoda trochę wyhamowała idę w kierunku Stalovnikow

Ocelari RT kurs 1,65

Dalej Mlada, podobnie jak kolega myślę że nie przegra w regulaminowym mimo tego co się wydarzyło w Zlinie i że w delegacji idzie im słabiej to jednak kadra Mlady mocniejsza

Mlada z x kurs 1,56

Myślę że i Vitki ogarną mecz w 60 min. Bardzo mądra gra liderów i defensywy a Motor mimo że na głodzie zwycięstwa to słabszy

Vitkovice RT kurs 1,6

Sądzę że mecz w delegacji wygra też Sparta. Gospodarze sporo nieobecności mają, walczą ale dziś rywal trudny.

Sparta Rt kurs 1,67

Można tych kilka meczy z RT dać ml i zrobić ako, myślę że to dobry pomysł
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom