>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fortuna nie chce wyplacic graczowi ponad 100 000 zl

M 65,5K

marok

Użytkownik
Co to znaczy że są zawodowcami w bukmacherce? Robi się jakiś kurs na to, albo dyplom dostaje? Jest jakaś baza zawodowców od ogrywania buków w PL? :) Z tego co piszesz to zawodowcem nazywasz kogoś kto gra grubo, a grubo może zagrać nawet biznesman z pierwszej setki forbsa (mimo że wcześniej tego nie robił). Czy jak zagra za np. 100 tys zł kupon i będzie to jego pierwszy kupon w życiu to czy stanie się od razu "zawodowcem"? :)
Grając u naszych buków nie ma czynnych zawodowców, nie opłaca się na dłuższą metę. Yield ci wszystko wyjaśni, czy miałeś szczęście czy jesteś dobry :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
"adamo80" - sądy w Polsce nigdy, nawet za Zygmunta Starego nie były niezależne, i w innych krajach też nie, a w PRL czy obecnej RP tym bardziej. Teoria tylko mówi o 3 władzy, jako były prawnik napewno to wiesz! Napisał ktoś powyżej "KASA" i masz sprawę wygraną, no chyba że granat :):(
Absolutnie się z tobą nie zgadzam... Znam sądy z teorii jak i z praktyki i to z obu stron ;) i sądy są w POLSCE WCIĄŻ NIEZALEŻNE !!!

Rozumiem przez to, że 99,99% (po zmianach Ziobro 99,55% ;) ) sędziów w Polsce orzeka NIEZALEŻNIE... Natomiast jak oceniamy tą niezależność i ją definiujemy to inna sprawa... O tym są całe podręczniki... Sędzia orzeka na podstawie przepisów prawa i własnego doświadczenia... Oczywiście więc ma sam jakąś osobowość, charakter, poglądy, które mogą na nią wpływać... Choć i tego się uczy aby nie wpływały... Sędzia też jest człowiekiem... Jest niedzielny obiad i sędzia mówi, że ma na wokandzie bardzo sympatycznego pedofila... To ta 15 latka wyglądająca na 20 latkę go wrobiła i co ja mam zrobić ? I rodzina coś doradza... To już może być wpływ na niezależność...

W mojej opinii obecnie jeśli sędziowie się czegoś naprawdę boją to MEDIÓW, które jak się dopną, zawsze będą krzyczeć, że za niski wyrok (mówimy o sprawach karnych)... I to wg mnie wpływa na niezależność...

Oczywiście, że na dziesiątki tysięcy sędziów może i znaleźć się taki, który popełni przestępstwo i weźmie łapówkę, natomiast obecnie nie jest tak jak kiedyś śpiewał Kazik - "sędzia od obu bierze"... Mówię też z perspektywy wielkiego miasta... Po wioskach i miasteczkach gdzie się wszyscy znają może być trochę inaczej... Ale w miasteczkach (na szczęście !) orzekają sądy rejonowe wiec na drodze instancyjnej można podważyć wyrok, który zapadł niewłaściwie...

A co do zawodowego gracza to nic na tym forum tak nie rozpala wyobraźni forumowiczów jak ten temat więc nie wałkujmy enty raz tego tematu kto jest, a kto nie jest... Jest na forum znany wątek "droga do zawodowego typera" - tam poczytajcie sobie...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Grając u naszych buków nie ma czynnych zawodowców, nie opłaca się na dłuższą metę. Yield ci wszystko wyjaśni, czy miałeś szczęście czy jesteś dobry :)
e tam sa sa np hagi84 tak gra, ale tylko w punktach stacjonarnych i zksstal z tego co kojarze to ogral betclica grajac alternatywne linie. sek w tym, ze mamy maly rynek i gra online wiaze sie z limitami... a bawienie sie w multikonta to nie wiem czy oplacalne, bo moze sie zle skonczyc. nie wiem byc moze ktos zaklada kilka kont u polskich bukow i tak gra, ale tutaj jak sie udowodni, ze ktos tak robil to moze sie skonczyc pierdzeniem w pasiak xd nie twierdze, ze nikt tak nie robi... ja tak nie robie a to nie znaczy, ze inni tak nie robia.

ale ci ludzie wykorzystuja to co zakazane przez bukmachera. online to na krotka mete a stacjonarnie to trzeba miec checi.

chyba, ze ten gosc od 100k znalazl luke. niewiadomo czy to ten doktor... nie jest nigdzie napisane, ze gral sam... i nigdzie nie jest napisane w jaki sposob ogrywal buki... ba nawet kuponow nie udostepnial... ja wiem, ze kots inny ze zdolnosciami analitycznymi tego szukal i widze, ze mogl znalezc i ten kupon przypomina mi to o czym mi pisal. bo to wyglada na kupon analityka tzn. jak skojarzylem fakty... a w sumie 2 osoby moga odkryc cos jednoczesnie... a jak wiecej niz 2 takich rzeczy szuka... jesli bukmacher ma luke to predzej czy pozniej ktos ta luke znajdzie.

edit; to forum jest stosunkowo mlode a hagiego nick kojarze z mecz. pl takze juz jakis czas to robi ;p
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
chyba, ze ten gosc od 100k znalazl luke. niewiadomo czy to ten doktor... nie jest nigdzie napisane, ze gral sam... i nigdzie nie jest napisane w jaki sposob ogrywal buki... ba nawet kuponow nie udostepnial... ja wiem, ze kots inny ze zdolnosciami analitycznymi tego szukal i widze, ze mogl znalezc i ten kupon przypomina mi to o czym mi pisal. bo to wyglada na kupon analityka tzn. jak skojarzylem fakty... a w sumie 2 osoby moga odkryc cos jednoczesnie... a jak wiecej niz 2 takich rzeczy szuka... jesli bukmacher ma luke to predzej czy pozniej ktos ta luke znajdzie.
Brzmi jak jakiś matrix. Hagiego84 też kojarzę z mecz.pl bo bawię się w to od ponad 15 lat. Ale mi ten kupon nie wygląda na żadną lukę bukmachera.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Brzmi jak jakiś matrix. Hagiego84 też kojarzę z mecz.pl bo bawię się w to od ponad 15 lat. Ale mi ten kupon nie wygląda na żadną lukę bukmachera.

bo nie jestes analitykiem ;) analityk mysli inaczej. analityk mysli jak sobie pomoc za pomoca narzedzi dostepnych u bukmachera aby zwiekszyc prawdopodobienstwo wygranej tj. grac z dodatnia marza.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Nie ma czegos takiego jak 'zawodowy gracz, obstawiacz'

Zawod wiaze sie z praca, a praca wiaze sie z okreslonymi uwarunkowaniami. Jedny mz nich jest pewnosc wyplaty, a takze minimalne wnagrodzenie. U bukmachera tego nie ma. Nigdy nie ma pewnosci, ze wygramy, codziennie napewwno nie bedziemy wygrywac

Pozostaje jeszcze termin dzialalnosci gospodarczej. Tu wkalkulowane jestryzyko i brak dodatniego wyniku finansowego, ale chcialbym zobaczyc w klasyfikacji GUS czy jest taki przedmiot dzialnosci gospodarczej jak 'obstawianie zakladow sportowych, w kasynie, lotto'. Serio cos takiego sie znajdzie?

Jesli nie ma nic takiego zdefiniowanego bukmacher nie moze sie bronic.

Poza tym to, ze ktos 'podpisal regulamin rejestrujac sie wiec musi sie zgodzic' nie ma nic do rzeczy, jak regulamin jest niezgodny z prawem. Wedy on po prostu nie obowiazuje i nie ma zadnego znaczenia czy gracz wyrazil zgode czy nie.

Tak przynajmniej bylo jak w Polsce byla 'praworzadnosc' teraz na czele trybunalu konstytucyjnego jest kucharka, ktora do zamowionego werdyktu dodaje rosol, zupke, flaczki, czy cokolwiek sobie pan prezes zyczy to roznie moze byc :)
Dokładnie tak. Choć dodałbym, że żadne Ministerstwo Finansów w niebananowej republice - po prostu nie przyznałoby licencji bukmacherowi, którego regulamin jest niezgodny z prawem danego kraju.

Właśnie dlatego rozpocząłem tę dyskusję - bo wydało mi się skrajnie niedorzeczne, że ktoś dochodząc prawa do swojej wygranej w sądzie, miałby udowadniać, że nie jest zawodowym typerem. A tak zasugerował jeden z użytkowników.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dokładnie tak. Choć dodałbym, że żadne Ministerstwo Finansów w niebananowej republice - po prostu nie przyznałoby licencji bukmacherowi, którego regulamin jest niezgodny z prawem danego kraju.

Właśnie dlatego rozpocząłem tę dyskusję - bo wydało mi się skrajnie niedorzeczne, że ktoś dochodząc prawa do swojej wygranej w sądzie, miałby udowadniać, że nie jest zawodowym typerem. A tak zasugerował jeden z użytkowników.
przeciez tu nie chodzi o dzialalnosc gospodarcza... malo tego mozna sie z tego utrzymywac... tu chodzi o narzedzia i metody jakich nie mozna uzywac. jakies dziwne rzeczy ludzie wypisuja w tym temacie xd
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 482

bmoran

Użytkownik
Nie ma czegos takiego jak 'zawodowy gracz, obstawiacz'

Zawod wiaze sie z praca, a praca wiaze sie z okreslonymi uwarunkowaniami. Jedny mz nich jest pewnosc wyplaty, a takze minimalne wnagrodzenie. U bukmachera tego nie ma. Nigdy nie ma pewnosci, ze wygramy, codziennie napewwno nie bedziemy wygrywac

Pozostaje jeszcze termin dzialalnosci gospodarczej. Tu wkalkulowane jestryzyko i brak dodatniego wyniku finansowego, ale chcialbym zobaczyc w klasyfikacji GUS czy jest taki przedmiot dzialnosci gospodarczej jak 'obstawianie zakladow sportowych, w kasynie, lotto'. Serio cos takiego sie znajdzie?

Jesli nie ma nic takiego zdefiniowanego bukmacher nie moze sie bronic.

Poza tym to, ze ktos 'podpisal regulamin rejestrujac sie wiec musi sie zgodzic' nie ma nic do rzeczy, jak regulamin jest niezgodny z prawem. Wedy on po prostu nie obowiazuje i nie ma zadnego znaczenia czy gracz wyrazil zgode czy nie.

Tak przynajmniej bylo jak w Polsce byla 'praworzadnosc' teraz na czele trybunalu konstytucyjnego jest kucharka, ktora do zamowionego werdyktu dodaje rosol, zupke, flaczki, czy cokolwiek sobie pan prezes zyczy to roznie moze byc :)
Zawod, a praca to zupelnie rozne rzeczy
"

Poza tym to, ze ktos 'podpisal regulamin rejestrujac sie wiec musi sie zgodzic' nie ma nic do rzeczy, jak regulamin jest niezgodny z prawem. Wedy on po prostu nie obowiazuje i nie ma zadnego znaczenia czy gracz wyrazil zgode czy nie.

Tak przynajmniej bylo jak w Polsce byla 'praworzadnosc' teraz na czele trybunalu konstytucyjnego jest kucharka, ktora do zamowionego werdyktu dodaje rosol, zupke, flaczki, czy cokolwiek sobie pan prezes zyczy to roznie moze byc :)
"
Tutaj jest inna sprawa, to nie jest sklep czy jakas firma dziala, ktora sie rejestruje i dziala. Bukmacher majacy licencje najpierw robi regulamin, ktory musi byc zatwierdzony przez ministerstwo, wiec klauzul niedozwolonych tam nie ma. Znikoma szansa, ze taka sie znajdzie przez hmm zaniedbanie ministerstwa, ale wtedy w sadzie juz nie bedzie tak latwo jak np. w sklepie, ktory zastosowal klauzule niedozwolona, bo buk bedzie sie powolywal, ze ministerstwo to zatwierdzilo i dzialal w dobrej wierze.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Zawod, a praca to zupelnie rozne rzeczy
"

Poza tym to, ze ktos 'podpisal regulamin rejestrujac sie wiec musi sie zgodzic' nie ma nic do rzeczy, jak regulamin jest niezgodny z prawem. Wedy on po prostu nie obowiazuje i nie ma zadnego znaczenia czy gracz wyrazil zgode czy nie.

Tak przynajmniej bylo jak w Polsce byla 'praworzadnosc' teraz na czele trybunalu konstytucyjnego jest kucharka, ktora do zamowionego werdyktu dodaje rosol, zupke, flaczki, czy cokolwiek sobie pan prezes zyczy to roznie moze byc :)
"
Tutaj jest inna sprawa, to nie jest sklep czy jakas firma dziala, ktora sie rejestruje i dziala. Bukmacher majacy licencje najpierw robi regulamin, ktory musi byc zatwierdzony przez ministerstwo, wiec klauzul niedozwolonych tam nie ma. Znikoma szansa, ze taka sie znajdzie przez hmm zaniedbanie ministerstwa, ale wtedy w sadzie juz nie bedzie tak latwo jak np. w sklepie, ktory zastosowal klauzule niedozwolona, bo buk bedzie sie powolywal, ze ministerstwo to zatwierdzilo i dzialal w dobrej wierze.
A czym jest dla Ciebie: "zawodowe obstawienie" - z którego gracz musi tłumaczyć się przed sądem? Jak to niby ma wyglądać? Rzuciłeś takie hasło, więc rozwiń.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
To czym jest dla mnie to nie ma zadnego znaczenia przed sadem, a ja nie jestem z wyksztalcenia polonistom by definicje tworzyc. Wstawilem cytat regulaminu, ktory ma kazdy bukmacher od wielu lat i "troche" mnie zdziwilo, ze sporo osob ktore na forum sa od kilku lat nie wiedzialo, ze taki zapis jest. Nie wiem czy ktos musi sie tlumaczyc z tego przed sadem, bo nie wiem czy kiedys zostalo to uzyte przeciwko komus, wiec tym bardziej nie wiem jak to by mialo wygladac.
Post automatycznie złączony:

P.S. W boksie jest np. podzial na zawodowcow i amatorow... i taki amator moze trenowac 15 lat i miec 300 walk stoczonych :)
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
"adamo80" - aby nie zaśmiecać wątku chciałem napisać do ciebie prywatną wiadomość ale nie ma takiej możliwości :)
Znasz pojęcie zbrodni sądowych z czasów wczesnego PRL, a wyroki śmierci za przestępstwa gospodarcze trochę później? Wyroki ws. kłamstwa lustracyjnego Prezydenta Wałęsy, słynna "pomroczność jasna" ws. jego syna? Wyrok ws. Komendy pod naciskiem ówczesnego Ministra Sprawiedliwości L.Kaczyńskiego czy orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego zarówno za PO jak i teraz? Masowo zatwierdzane wyroki w Sądach Pracy zabierajace ludziom renty z ZUS? Napewno znasz więc jak możesz twierdzić, że sądy są czy były niezawisłe?
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
"adamo80" - aby nie zaśmiecać wątku chciałem napisać do ciebie prywatną wiadomość ale nie ma takiej możliwości :)
Znasz pojęcie zbrodni sądowych z czasów wczesnego PRL, a wyroki śmierci za przestępstwa gospodarcze trochę później? Wyroki ws. kłamstwa lustracyjnego Prezydenta Wałęsy, słynna "pomroczność jasna" ws. jego syna? Wyrok ws. Komendy pod naciskiem ówczesnego Ministra Sprawiedliwości L.Kaczyńskiego czy orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego zarówno za PO jak i teraz? Masowo zatwierdzane wyroki w Sądach Pracy zabierajace ludziom renty z ZUS? Napewno znasz więc jak możesz twierdzić, że sądy są czy były niezawisłe?
Wymieniłeś ok 10 przypadków... Ok. niech będzie 2x tyle czyli 20... Na miliony spraw z ostatnich dziesięcioleci 20 przypadków... To tak jak pisałem 0,0001% może być gdzie były naciski... Oczywiście biorę pod uwagę wyłącznie wolną Polskę po 1989r bo zbrodnie sądowe w PRLu były bo i Polska była pod miękką okupacją...

Co do Wałęsy to gdzie tu jakieś naciski ? Co do syna to wiem, że jakiś poszedł siedzieć... :) A pomroczność jasna ? Jak jest dobry adwokat to wybroni, ale to nie ma nic wspólnego z naciskami... Co do TK to za czasów PO to był normalny sąd, z wybitnymi fachowcami. Teraz to nie jest w sensie prawnym sąd, ale nawet zakładając, że jest to nie sądzę aby sędziowie uzgadniali wyroki z PiS.. Po prostu PiS wysłał do TK ludzi o takich, a nie innych poglądach...

Żeby była jasność - niezawisłość sądów jest wtedy naruszona kiedy dzwoni z siedziby PiS czy PO ktoś i mówi, że jak nie będzie takiego lub takiego orzeczenia to sędziego zabiją lub odsuną go od zawodu... Ewentualnie bardziej miękkie naciski... Zagrożenie niezawisłości jest teraz kiedy prokuratura dyscyplinarnie oskarża sędziów za orzeczenia sądowe !

To wszystko co piszesz - kwestie rent, niesłuszne skazanie Komendy to są przypadki kiedy system nie zadziałał prawdiłowo... Obrońcy się nie chciało... Prokuratura podłożyła dowody... Takie sytuacje niestety występują, ale to nie jest kwestia niezawisłości.. I tak się cieszę, że nie żyję w USA gdzie od 1900 do 1990 r. masowo zabito setki lub tysiące Afroamerykanów w pełnym majestacie prawa... Gdzie za kradzież batonika w Texasie idzie się na 5 lat do więzienia... Gdzie obrońcy z urzędu mają totalnie wywalone, a o losie człowieka decyduja 12 przypadkowych ludzi, najczęściej chcących jak najszybciej iść do domu... Nie ma takiego kraju gdzie system sprawiedliwości byłby w 100% sprawiedliwy...
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
To czym jest dla mnie to nie ma zadnego znaczenia przed sadem, a ja nie jestem z wyksztalcenia polonistom by definicje tworzyc. Wstawilem cytat regulaminu, ktory ma kazdy bukmacher od wielu lat i "troche" mnie zdziwilo, ze sporo osob ktore na forum sa od kilku lat nie wiedzialo, ze taki zapis jest. Nie wiem czy ktos musi sie tlumaczyc z tego przed sadem, bo nie wiem czy kiedys zostalo to uzyte przeciwko komus, wiec tym bardziej nie wiem jak to by mialo wygladac.
Post automatycznie złączony:

P.S. W boksie jest np. podzial na zawodowcow i amatorow... i taki amator moze trenowac 15 lat i miec 300 walk stoczonych :)
Nie ma znaczenia przed sądem? A dopiero twierdziłeś, że facet będzie musiał udowadniać przed sądem, że nie jest zawodowcem... Widzę, że skasowałeś swój wpis, ale brzmiał on tak:

A jak są zawodowcami to zgodnie z regulaminami wszystkich buków mogą być na tej podstawie pozbawieni wygranej... Gościu ewentualnie przed sądem musiał by udowodnić, że sobie po prostu postawił 25 000zł i wygrał a np. w ciągu roku zagrał kilka razy taką stawką - to gra amatorska... Oczywiście sąd by musiał się zająć co jest grą amatorską, a co nie...
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Nie kasowalem zadnego wpisu. Nie ma znaczenia jakie ma DLA MNIE ZNACZENIE, nigdzie NIE NAPISALEM, ze "facet bedzie musial udowadniac przed sadem, ze nie jest zawodowcem" Wpis ktory zacytowales nie jest moj przeciez...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a placicie pit od wygranych w miesiacu powyzej 1000zl? uwazajcie, bo fiskus moze to wziac za zrodlo dochodu i wam dowalic taka kare, ze sie nie pozbieracie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
tak samo jak nie ma wykluczenia zawodowego gracza ;) sam napisales, ze taki zapis ma kazdy bukmacher. nawet azjatyckie buki maja taki zapis. sam mialem konto u bukmachera, ktory rekamowal sie jako bukmacher dla profesjonalnych graczy a ten zapis byl jeszcze bardziej szczegolowy i wykluczal wiecej osob;) nawet w krajach, w ktorych wg prawa jesli bukmacherka jest glownym zrodlem dochodu to wtedy odprowadzasz podatek od tego co wygrales. nie pamietam czy to wielka brytania czy niemcy, ale moge sie mylic zdaje sie, ze kilka razy na forum padalo pytanie o podatki od bukmacherki w niemczech i wielkiej brytanii. a te buki chyba tez maja takie zapisy. po to maja limity i inne sposoby aby skutecznie przeciwdzialac takim osobom.

edit; no gosc wygral 60 baniek i co nie wyplacili mu czy go zlimitowali i zakazali gry? ale bukmacher moze kazdemu odmowic przyjecia zakladu wg wlasnego widzi mi sie... nie potrzeba do tego osobnych przepisow da zawodowych graczy poki co...
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Ehh nikt 60 baniek nie wygral, a sprawa w sadzie nie toczy sie o to, ze ktos mu zakazuje grania.
Post automatycznie złączony:

Nie wiem jak jest za granica, u nas jest tak: " W pierwszym przypadku wygrane do kwoty 2280 zł są wolne od podatku na podstawie art. 21 ust 1 pkt 6a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, zgodnie z którym wolne od podatku dochodowego są wygrane w grach liczbowych, loteriach pieniężnych, grze telebingo, zakładach wzajemnych, loteriach promocyjnych, loteriach audiotekstowych, czyli związanych z odpłatnym połączeniem telefonicznym lub wysłaniem wiadomości SMS przy użyciu publicznej sieci telekomunikacyjnej i loteriach fantowych, jeżeli jednorazowa wartość tych wygranych nie przekracza 2280 zł. "
 
Chore Jazdy 8,4K

Chore Jazdy

Użytkownik
Tak samo jak napisał kolega dwa posty wyżej
Jeżeli biorą się za taką "branze" to powinni być świadomi że ktoś kiedyś rozbije bank i trzeba będzie wypłacić grubsze pieniądze. Wszystko działa legalnie, z wygranej jest potrącony podatek więc to niedorzeczność że chłop ma problem z wypłatą, fortuna dużo straci w moich oczach i oczach innych
 
Do góry Bottom