>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

K 69K

krzepki89

Użytkownik
cześć, no mi normalnie na konto , a wpłacam via revolut do nich, bo inaczej sie nie da testowane, wypłacałem kiedyś w nd i w pon już miałem, oni to wysyłaja via trustly powrotnie
 
C 0

Chris1234

Użytkownik
Czesc,

Czy ktoś z Was jeszcze obstawiał na wybory w USA 2020? Unibet zachował się strasznie nie odpowiedzialnie i postanowił zamknąć zakłady sugerując się opinią mediów kiedy to jeszcze nie ma oficjalnych wyników. Słychać głosy o fałszerstwach wyborczych, Trump składa pozwy i nadal może wygrać.

Mam nadzieje że Unibet wypłaci pieniądze poszkodowanym w przypadku wygranej Trumpa, strasznie nie fair zagranie z ich strony.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
pewnie zakład ma jakiś termin ważności, to że trump sobie protestuje itd to nic raczej nie wskóra, tylko się przeciągnie ;) Unibet trochę za poważna firma , aby sobie robić czarny PR
 
C 0

Chris1234

Użytkownik
Otoz przy zakładaniu zakładu nie było zadnego terminu ważnosci, natomiast teraz gdy na nie wchodze widnieje data 3 Listopada. Jak mozna bylo stwierdzic kto jest wygranym 3 listopada bez zadnej wątpliwosci? Jesli dobrze pamietam tego dnia i tak wygrywal Trump.

Tez myslalem ze to powazna firma... masowe skargi i pozwy sie szykują, strasznie sie zawiodlem.

Najgorsze w tym wszystkim jest to ze unibet zapowiedzialo ze nawet jak Trump wygra to nie zwroci pieniedzy!
 
Ostatnia edycja:
K 69K

krzepki89

Użytkownik
a pisałeś do nich ? poza tym skąd twierdzisz ze Trump wygrał? jakby wygrał to sądze ze by Ci wypłacili :) także cierpliwości taki zakład :)
 
C 0

Chris1234

Użytkownik
Nigdzie nie napisalem ze wygrał tylko ze moze jeszcze wygrac, wybory w usa jeszcze sie nie skonczyly!

Oczywiscie ze pisalem, ich oficjalne stanowisko jest takie ze powołują sie na media jako źródło oficjalnych wyników (wtf).
 
C 0

Chris1234

Użytkownik
Mam taką nadzieje, bo poki co twierdza co innego

"Za zwycięzcę uznawany jest kandydat, który osiągnie wymaganą liczbę głosów wyborczych w dniu wyborów. Jeśli w dniu wyborów nie będzie wyraźnego zwycięzcy, zakład zostanie rozstrzygnięty, gdy tylko wygrana któregoś z kandydatów przewidywana jest ponad wszelką wątpliwość.”

Oznacza to, że rozstrzygnęliśmy wszystkie nasze zakłady, gdy wiele różnych źródeł ogłosiło zwycięzcę. Jeśli nawet ostateczny wynik zostanie zmieniony na późniejszym etapie, obowiązywało będzie pierwsze oficjalne rozliczenie zakładu."

Tylko ze nie mamy jeszcze oficjalnych wynikow! Ich PR juz ucierpial

edit: W ciagu 48h Unibet Community Manager ma dac update w tej sprawie, mam nadzieje że pójdą po rozum do głowy.
 
Ostatnia edycja:
B 482

bmoran

Użytkownik
Chodzi o oficjalne ogloszenie wynikow czyli pewnie komunikat odpowiednika naszej Panstwowej Komisji Wyborczej. Buki czasem rozliczaja szybciej, gdy jest wiekszosc glosow i zdecydowana przewaga, bo wiadomo, ze jakas koperta zaginie, jakies glosy ze statku na drugim koncu swiata nie beda od razu, a USA to Polska x9 jesli chodzi o ilosc mieszkancow ;) Byl przypadek, ze zespol wygrywal w jakims finale 3 bramkami, buk chcial zrobic sobie reklame i napisal, ze rozliczaja kupony na prowadzacego jako wygrane, a w koncowce okazalo sie, ze wywalczyli remis i finalnie przegrali. Wtedy buk wzial na siebie to, ze nie cofal wygranych tym, ktorym rozliczyl wczesniej. Unibet to porzadna firma, nie masz co sie obawiac, ze cos bedzie nie tak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
Ten ich czat to jest nieporozumienie, od paru dni nie mogę wpłacić przez trusly, ciagle mi sam wybiera bank po czym informuje że nie ma środków, bez logowania, a oni mi wklejaja ciagle te same formułki, porażka, nikt nie potrafi nic z tym zrobić.
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Uwielbiam taką "burzę mózgów", czy wy nawzajem się czytacie? Napisał ktoś "po wiążącej decyzji Kongresu" będą znane wyniki, OK i Unibet jak i inni się do tego dostosuje!
Mogą ci anaulowć wygrany kupon? mogą, tak samo mogą przegrany a wygrany po reklamacji!
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Komuś przywrócili ten bonus 400 zł? Też miałem, tyle że nie zdążyłem jeszcze zaakceptować a potem zniknął mimo że teoretycznie akceptacja była do 31.12.20. Dziś od rana mieli informacje ze maja awarie z systemem bonusów (?), ale widzę że informacja już zniknęła a bonusu niestety brak.
 
B 132

basketballer

Użytkownik
możecie stawiać w unibet teraz? ja mam takie coś ''
Zakład nie został wniesiony!
Zaloguj się i spróbuj ponownie

CofnijZaloguj się / Zarejestruj się, aby postawić zakład
''
na wszystkich przeglądarkach, na telefonie też
 
Do góry Bottom