>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 8.11.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 8. Listopada



Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina : 18:00
Spotkanie : Bayer L. - B. M - Gladbach
Typ : B. M- Gladbach
Kurs : 3.0
Bukmacher : Fortuna
Analiza :


Spotkanie czołowych ekip Bundesligi. Po 6 kolejkach sąsiadują w tabeli ( Bayer 4m- 12 pkt. ; Gladbach 5m - 11 pkt.).Obydwa zespoły w ostatnim czasie wygrywaja w rodzimej lidze jak i w Europie . We wtorek Gladbach rozbiło w ramach LM na wyjezdzie Szachtiar 6:0 , Leverkusen wczoraj ograł w Izraelu Hap. Beer Sheva 4:2 w 3 kolejce LE.

Goscie generalnie radzą sobie b. dobrze w trudnej grupie . Dwa wcześniejsze remisy 2:2 z Interem i Realem o tym świadczą.. Wracając do bezpośredniej konfrontacji Leverkusen z Gladbach można zauważyć pewna tendencje. W ostatnich 8 spotkaniach aż 6 razy wygrywały ekipy przyjezdne. Jak widać nie jest to niczym nowym i moze sie powtórzyć rownież dzisiaj. Bukmacherzy wiecej szans daja gospodarzom , ja jednak sadze ze goscie postawią twarde warunki i wygraja ten mecz. Dwa dni dłużej jakie miało Gladbach po występach w Europie przy tak napiętym kalendarzu jak obecnie moze mieć znaczenie. Piłkarze czuja mocno w kościach galopujący sezon ligowo - reprezentacyjny i kazdy dżem przerwy od podróży i gry jest na wagę złota.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina : 15:00
Spotkanie : Legia : Lech
Typ : Lech poznań wygra 1 połowę
Kurs : 3.45
Bukmacher : Betfan
Analiza :

Zacznę od tego, że dla mnie faworytem w tym starciu jest Lech poznań. Bardzo ofensywna gra w europie sprawiła, że zawodnicy nabrali dużej pewności siebie i nie są w stanie moim zdaniem zachwiać jej słabsze występy w Ekstraklasie. Lech miał co prawda zadyszkę w meczu z Rangersami i wcześniejszym ligowym z Cracowią, ale grali wtedy bez ich mózgu czyli Pedro Tiby, oraz Ishaka. Ostatni mecz pokazał jak ważni są Ci piłkarze dla kolejorza. Dodając do tego powrót Kamińskiego wychodzi na to że do Warszawy pojedzie najmocniejsza ekipa z Poznania. Wyżej wymienieni piłkarze są wypoczęci i myślę że głodni gry. Lech jak dotąd w meczach których dominował bardzo dobrze spisywał się od pierwszej minuty, liczę że będzie tak też tym razem. O legi nie będę wiele się rozpisywał bo chodź ma ta drużyna potencjał to forma wielu zawodników pozostaje do poprawy w dalszej części sezonu. Największe zagrożenie z ich strony stanowi obecnie Pekhart, Wszołek i Luquinias, który to prawdopodobnie zacznie mecz na ławce ( występ Pekharta stoi pod znakiem zapytaniem w związku z Covid-19) Ostatnim faktem który przemawia za Lechem jest to iż mecz ze standardem odbył się w Poznaniu co wydłużyło czas na regenerację zawodników gdyż bezpośrednio po spotkaniu mogli udać się do domu bez konieczności podróży.
Reasumując wszystko co napisałem powyżej stawiam tezę że to Lech jest faworytem tego spotkania i jeśli pokaże tylko swoje prawdziwe ,, Europejskie" oblicze Legia będzie dla poznaniaków tłem w tym meczu. Za drobne można spróbować że lech wygra 2 bramkami.
Powodzenia

245
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +255
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Leverkusen – Monchegladbach
Typ: over 3 azjan bramki
Kurs: 2.13
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Obie ekipy jak to się mówi w gazie ofensywny, nawet granie co trzy dni nie powoduje że tracą na swojej jakości w ataku a nawet taka gra sprawia że bardziej skupiają się na ofensywie niż defensywie bo w przodach w obu ekipach jest po prostu dużo większe pole do rotacji bez takiego tracenia na jakości. Oczywiście ten styl oparty jest na wysokiej, szybkiej grze i bardzo szybkim przechodzeniu z piłki do ofensywny dlatego w starciach tych ekip tak wiele się dzieje Bayer w ostatnich pięciu spotkanaich strzelił aż 17!! Bramek, niewiele mniej bo 15 to zdobycz ekipy Borussi, swoje przy tym też tracili ale punkty są. Są w czubie tabeli i tym spotkanie będą chcieli się zadomowić coraz bardziej i wywierać presję na ekipie z Monachium oraz Dortmundu który dodatkowo grają ze sobą w tej kolejce. Widać po prostu po w obu ekipach że złapali świetni rytm w swoje grze w przy stylu który preferują potrafią strzelać sporo bramek.

113
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +68
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 12:15
Spotkanie : Utrecht vs Ajax
Typ : rzut karny
Kurs : 2.60
Bukmacher : ETOTO

Mecze pomiędzy tymi drużynami przeważnie dostarczają sporo emocji i mam nadzieję że i ten taki będzie , niewątpliwie faworytem jest Ajax ale nie odbierałbym nadziei na zwycięstwo gospodarzom , liczę również na bramki i to z obu stron , stawiam na karnego ! sędzia jest pan Björn Kuipers , ten pan lubi wskazywać na 11 metr boiska , w tym sezonie w 4 meczach które sędziował jego bilans to 18 żółtek 2 czerwone i 2 karne tak więc dosyć bogata statystyka jak na zaledwie 4 mecze , w meczach z udziałem Ultrechtu podyktował 13 karnych z czego 8 dla Ultrechtu natomiast w meczach Ajaksu 15 karnych 8 dla Ajaksu , kiedy sędziował mecze Ultrecht - Ajax również był karny , ostatni karny to w 1/2 finału Pucharu Holandii wygranym przez Ultrecht 2:0 i karny dla Ultrechtu , myslę że będzie ciekawie i sporo bramek a któraś po karnym !

160
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +169
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: MMA - UFC Fight Night: Santos vs Teixeira
Godzina: ok. 5:00
Spotkanie: Raoni Barcelos vs Khalid Taha
Typ: walka zakończy się przed czasem
Kurs: 1,62
Bukmacher: etoto
Analiza:

Walka prosta jak budowa cepa. Brazylijczyk jest zawodnikiem wiekowym, na karku już 35 lat, a walczył ostatni raz prawie rok temu. Rzecz jednak w tym, że jest zawodnikiem znacznie bardziej kompletnym od Niemca. W stójce prezentuje się podobnie, może nawet ze wskazaniem właśnie na Barcelosa w obszarze szermierki na pięści. Jest jednak slabszy w obszarze kickboxerskim. Nie to jest jednak jego mocną stroną. Posiada znakomite zapasy ofensywne. Jest znacznie silniejszy i bardziej doświadczony od swojego rywala. Jeżeli nie będzie mu szło w stójce, to bardzo łatwo przeniesie walkę do parteru, a stamtąd już prawdopodobnie Taha nie wyjdzie.
Z drugiej strony nie można wykluczyć opcji, że Taha, którego główna broń to stójka, nie pójdzie na żywioł i nie trafi jednym z celów, warto mieć na uwadze, że Barcelos ma 35 lat, więc jego szczęka nie jest tak mocna jak kiedyś.
Z pomocą przychodzą również statystyki. Brazylijczyk w oktagonie UFC walczył 4 razy, z czego 3 walki zakończyły się przed czasem (KO, poddanie,TKO i jedna decyzja). Taha natomiast walczył dwukrotnie i raz udało mu się wygrać przez TKO. Widać więc, że łącznie 4/6 walk obu panów zakończyło się przed czasem.
Przebieg walki jest dla mnie prosty. Raoni Barcelos nie będzie zbyt dużo bawił się w szermierkę na pięści. Będzie starał się obalić słabszego rywala, a w parterze wykończy go morderczym ground &pound.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaCzechy
Godzinna: 14:00
Spotkanie: Teplice - Liberec
Typ: 1
Kurs: 1.86
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Przed nami bezpośredni pojedynek w ramach Czeskiej ligi. Teplice podejmą Liberec. Gospodarze aktualnie w lidze po sześciu kolejkach zajmują 13 miejsce z 6 punktami. Na swoim koncie mają dwie wygrane i 4 porażki. Liberec natomiast po sześciu kolejkach zajmuje 6 miejsce z 10 punktami. Powód mojego typu jest taki iż w ekipie gości jest istny szpital. W tym pojedynku nie zagra aż 14 zawodników. 90% piłkarzy to kluczowi zawodnicy. Ostatnie h2h wyśmienite:
Teplice - Liberec 2-0
Teplice - Liberec 1-0
Teplice - Liberec 2-1
Teplice - Liberec 3-1
Spodziewam się wygranej gospodarzy. W takich okolicznościach to ich obowiązek wygrać ten mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bologna - Napoli
Typ: under 3,5
Kurs: 1,62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na niedzielny wieczór polecam mecz we włoskiej Serie A. Zajmująca czternaste miejsce z dorobkiem szesciu punktów Bologna podejmuje Napoli. Goście z południa znajdują się na piątej pozycji. Wydaje mi się, że dotychczasowa pozycja tych drużyn w pełni oddaje potencjał, jaki one prezentują. Gospodarzom wreszcie udało się przerwać rekordową passę meczów ze straconą bramką. Goście natomiast poprawili się w obronie i jak do tej pory dali sobie strzelić tylko siedem bramek. Gole tu na pewno padną. To nie ulega wątpliwości, jednak wątpię, by mogło ich tu paść wiele, co sugerują bukmacherzy. Under 3,5 po takim kursie uważam za warty zagrania

62
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +142
ferguson2 604,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis stołowy , Liga Pro
Godzina: 0:30
Spotkanie: Zhurba-Ziuzikov
Analiza: Zhurba
Kurs: 2,03
Bukmacher: fortuna
Analiza: Co prawda Zhurba nie jest faworytem, ale uważam że jest kilka argumentów przemawiającym za jego zwycięstwem. Dobrze gra na nogach, oczywiście raz wygrywa, raz przegrywa, jak to bywa w sporcie. Ale są mecze, w których potwierdza że ma chęci i determinację. Mam nadzieję, że to będzie właśnie taki mecz. W mojej opinii szansę 50/50, Zhurba nie odstaje umiejętnościami jak wskazują na to kursy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 11
:00
Spotkanie: Ladya vs Tolpar UFA
Typ:
Over 8.5
Kurs: @4.40
Bukmacher: ETOTO
Analiza:



No i moja perełka, co prawda dziś mnie zawiedli ale tak jak powiedziałem, będę znowu próbować bo wiem że ich na to stać. Pokazali dzisiaj ładne widowisko mimo że wpadło tylko 5 bramek to mecz mógł się podobać, szybki, otwarty z możliwościami dla obu ekip, po dwumeczu z Avto gdzie Ladya zaledwie strzeliła 1 bramkę wiedziałem że się odkują i strzelili dzisiaj 2 jednak ja liczę na jeszcze więcej a w szczególności na Tolpar bo tych to stać naprawdę na sporo bramek szczególnie w meczu z taką ofensywną drużyną jak Ladya. Dla Tolparu jest to łatwy mecz ale tylko na papierze bo tafla weryfikuje a gospodarze nie odpuszczają i lecą do przodu, czasami mam wrażenie że oni grają na bramki a nie na punkty ale to już inna kwestia :D kadrowo oczywiście goście lepsi ale też nie można powiedzieć o gospodarzach że są to jakieś słabiaki co prawda nie mają swojego lidera i gole są rozkładane między zawodników co jest plusem bo każdy tam potrafi wykorzystać sytuację, która się nadarzy. Podsumowując obie ekipy mocno ofensywne, Ladya leci po bramki do przodu przez co z tyłu są problemy a Tolpar potrafi to wykorzystać ale i w obronie mają problemy, liczę że jutro zobaczymy taki sam mecz jak dzisiaj tylko z większą ilością bramek bo te ekipy mogą tego dokonać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: tenis ziemny
godzina: 13:25
spotkanie: Ornago Fabrizio vs Troicki Viktor
typ: Ornago Fabrizio
kurs: 7.30
bukmacher: efortuna

Druga a zarazem finałowa runda eliminacji do ATP Sofia. Spotkają się Włoch z Serbem. Będzie to pierwsze spotkanie obu Panów.
Na tę porę pisania postu jeden użytkownik odds portal stawia na Serba Viktora Troickiego.

Ja jednak widzę tutaj niespodziankę: obaj tenisiści mają zbliżone parametry: Włoch ma 191 cm wzrostu zaś Serb 193 cm, obaj są praworęczni. Tutaj więcej danych dla zainteresowanych https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1908823 Nie ma tutaj zdecydowanego faworyta moim zdaniem i widzę tutaj szansę na wysoki kurs.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, Counter-Strike - IEM Beijing-Haidian 2020 Europe
Godzina: 15:00
Spotkanie: Vitality - FaZe
Typ: Vitality (-1.5)
Kurs: 2.22

Bukmacher: Etoto
Analiza:

Zdecydowanym faworytem według bukmacherów tym meczu jest Vitality i szczerze mówiąc absolutnie mnie to nie dziwi. FaZe oddało NiKo, swojego najlepszego gracza drużynie G2. Na jego miejsce wszedł olofmeister który nie jest w najlepszej formie, żeby nie powiedzieć, że jest wręcz tragicznie. We wszystkich 3 meczach które zagrał po powrocie był ostatni w tabeli z całej swojej drużyny. 2 dni temu FaZe miało dosyć spore problemy w meczu z OG, które uważam, że jest słabsze od Vitality. Niestety, kursy na wygraną Vitality są tak niskie, że nie opłaca się grać dlatego stawiam na wygraną Francuzów bez straty żadnej mapy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 12:15
Spotkanie : Utrecht vs Ajax
Typ : powyżej 3,5 kartki
Kurs : 1,65
Bukmacher :
fortuna

Dzisiaj zagram kartki w lidze holenderskiej jak kolega wyzej napisał w tym spotkaniu bedzie zapewne goraco tez wydaje mi sie ze mozna grac na rzut karny natomiast ja zagram kartki w tym spotkaniu. Oto informacja o osobie która dzisiaj poprowadzi to spotkanie , pobranej od Stanleya ' sędzia jest pan Björn Kuipers , ten pan lubi wskazywać na 11 metr boiska , w tym sezonie w 4 meczach które sędziował jego bilans to 18 żółtek 2 czerwone i 2 karne tak więc dosyć bogata statystyka jak na zaledwie 4 mecze . Tak jak kolega zauwazylem ze mecze miedzy tymi druzynami to mecze mega gorace do tego dolozyli sedziowie kartkowego sedziego wiec nie widze tutaj spore ilosci kartek , bedzie tutaj byc moze nawet czerwona kartka! Kurs 1,65 promocja od bukmachera !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina : Piłka nożna - Serie A
Godzina 12:30
Spotkanie : Lazio - Juventus
Typ : Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs : 1,70
Bukmacher :
Sts
Analiza:
Spotkanie dwóch czołowych (może nie na ten moment w tabeli, ale ogólnie rzecz biorąc) drużyn z Włoch.
Lazio jak można zauważyć oglądając ich spotkania, preferuje dosyć ofensywny styl gry. Często jeżeli ktoś kogoś gromi w Serie A to jest to Lazio. W tym sezonie jeszcze im się to nie zdarzyło, ale wysokie wyniki jak 3:4 z Torino, 1:4 z Atalantą nie powinny dziwić. Nie mają oni wybitnej defensywy, ale w ataku często błyszczeli. Minusem jednak jest brak najlepszego strzelca, Ciro Immobile, ale grają bez niego już od 3 spotkań i za każdym razem udało im się w nich zdobyć chociaż jedną bramkę.
W każdym spotkaniu domowym w lidze Lazio strzelało i traciło bramkę - 2:1 z Bologną, 1:1 z Interem i 1:4 z Atalantą. Do tego w każdym meczu Ligi Mistrzów również padał Btts - 1:1 z Zenitem, 1:1 z Club Brugge, 3:1 z Borussią Dortmund.
Podobną sytuacje w meczach wyjazdowych ma Juventus - 1:4 ze Spezią, 1:1 z Crotone, 2:2 z AS Romą. W lidze tylko raz się zdarzyło, że nie padł Btts - w pierwszej kolejce z Sampdorią - 3:0 (spotkania z Napoli zakończonego walkowerem nie liczę).
Jedną rzeczą, która zapadła mi w pamięć w tym sezonie jest to, że Juventus ma dosyć dziurawą obronę. Mówiąc krótko, po prostu nie idzie im bronienie. Do tego absencje w postaci niegrających 3 podstawowych obrońców - Alexa Sandro, Chielliniego i de Ligta robią swoje. Za to do składu wrócił Cristiano Ronaldo, który od razu dodał pewności siebie w grze w ataku Juventusu, co znaczy że znowu będą groźni.
Można jeszcze zwrócić uwagę na H2H, gdzie przez ostatnie dwa lata w bezpośrednich meczach tych drużyn zawsze padał Btts.
Podsumowując, uważam że mimo absencji Ciro Immobile Lazio będzie w stanie pokonać chociażby raz Wojtka Szczęsnego. Nie podejmuję się typowania wyniku w ramach konkursu, bo uważam że w tym spotkaniu stać się może wszystko, jednak z lekkim wskazaniem na Juve.

70
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +59
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna -
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - Real Madryt
Typ: Real i powyżej 2,5
Kurs:
2,00
Bukmacher: STS
Analiza:


Valencia w tym sezonie wygląda tragicznie mimo jeszcze nie tak złych wyników na jakie się zanosiło. Real ma swoje dobre mecz jak i słabe, mimo tego zajmują 2 miejsce w ligowej tabeli z 1 meczem zaległym natomiast w lidze mistrzów zajmują 2 miejsce z dorobkiem tylko 4 punktów po 3 meczach.
W Realu wykryto 2 zakażenia koronawirusem Casemiro i Hazard (osobiście nie chce mi się wierzyć a myślę, ze jest to spowodowane tylko powołaniem do reprezentacji obu zawodników) nie mniej jednak dziś nie zagrają.
Pamiętam ostatni mecz Realu vs Valencia gdzie Królewscy nie dali żadnych szans rywalom i wygrali 3:0 gdzie Valencia wyglądała tak jak by im się grać nie chciało.
Uważam, że goście mimo braków kadrowych są faworytem ale ostatnio zaczęli dość często tracić gola więc wydaje mi się, że i w tym meczu mogą być minimum 3 bramki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Anglia
Godzina: 20:15
Spotkanie: Arsenal - Aston Villa
Typ: Aston Villa strzeli gola
Kurs: 1.47
Bukmacher: STS
Analiza:

Dzisiejszy mecz będzie dużym wyzwaniem dla piłkarzy Aston Villa, którzy mieli świetny start sezonu i byli nawet przez chwilę w czubie tabeli ligowej. Jednak dwa przegrane mecze sprawiły, że obecnie w tejże tabeli figurują w obrębie jej środka. Ostatnie spotkanie, przegrane u siebie 3:4 z Southampton, było ciekawym widowiskiem dla oka kibica - przegrywali już 0:4, ale w drugiej części spotkania udało im się niemal doprowadzić do wyrównania. Aston Villa w tym sezonie to mocno overowy zespół - przeciętnie w każdym meczu z ich udziałem padają cztery bramki. Arsenal nie traci dużo goli, ale Aston Villa w ostatnich tygodniach udowodnili, że potrafią strzelać każdemu - gole padały przeciwko Liverpoolowi, Southampton czy Leicester. Trudno przewidzieć żeby mieli wygrać dzisiejszy mecz, ale są wysokie szanse na to, że Arsenal zakończy spotkanie bez czystego konta.

47
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +75
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Legia - Lech
Typ: Lech bez remisu
Kurs: 2.13

Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Lech po kilku słabszych wynikach w ostatnich meczach znowu wrócił na zwycięską ścieżkę. Po zwycięstwie nad Zniczem, w Lidze Europy pewnie pokonał Standard Liege, będąc zespołem zdecydowanie lepszym, tworząc wiele sytuacji podbramkowych, tracąc bramkę tylko po własnym błędzie. W lidze Lechowi gra się ciężej niż w pucharach, ze względu na kulturę gry przeciwników, którzy na naszym ligowym podwórku skupiają się głównie na defensywie. W Europie Lech ma bardziej otwartych rywali i myślę że Legia też nie wyjdzie dziś zamurowana - widok mistrza Polski grającego defensywnie na własnym boisku byłby dziwny - i myślę że dziś Lechowi będzie łatwiej niż w poprzednich meczach ligowych. Po ostatnich wynikach Kolejorz jest na fali, a ponadto trener Żuraw ma do dyspozycji wszystkich zawodników, o czym pisałem już w analizie meczu ze Standardem. Liczę że Lech dziś pójdzie za ciosem i wywiezie trzy punkty z Łazienkowskiej po dobrym meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, PKO BP Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań powyżej 1.5 goli
Kurs: 2.27
Bukmacher: eWinner
Analiza: Mecz promowany jako największy hit PKO BP Ekstraklasy. Legia zagra u siebie z Lechem i wszyscy liczą na bardzo ciekawe spotkanie. Faworytem wydaje się jednak ekipa z Poznania, która z bardzo dobrej strony pokazała się w ostatnim meczu Ligi Europy ze Standardem Liege. Lech wydaje się być w świetnej dyspozycji, tymczasem po stronie Legii ciągle słyszy się o osłabieniach ze względu na potwierdzone przypadki koronawirusa. W mediach społecznościowych przewiają się różne informacje, ale tak czy inaczej oglądając mecze obu drużyn to goście wydają się być obecnie zespołem w lepszej formie. Liczę tutaj na kolejny dobry mecz Lecha i co najmniej
2 bramki ze strony tej ekipy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 13:00
Spotkanie: West Brom -Tottenham
Typ: Harry Kane odda minimum 4 strzały na bramkę.
Kurs: 2.15

Bukmacher: BETFAN
Analiza:
Klasyczny zakład na strzały zawodnika, liczą się wszystkie możliwe strzały - celne, niecelne, zablokowane itp. Harry Kane oddaje średnią właśnie na poziomie ok 4/5 strzałów na mecz, dodatkowo wykonuje rzuty karne i często piłka go odnajduje przy stałych fragmentach. Myślę, że Tottenham będzie mieć tutaj przewagę i Harry odda minimum 4 strzały na bramkę. Statystykę można sprawdzić na whoscored, która raczej się nie myli. Kane jest raczej pewniakiem do rozegrania pełnych 90 minut, co dodatkowo zwiększa szanse na typ.

115
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +237
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, PKO BP Ekstraklasa
Godzina: 22:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań win
Kurs: 3,05
Bukmacher: totalbet
Analiza:

Gram w stronę Lecha w hicie kolejki. Poznaniacy mimo, że są niżej w tabeli to prezentują się lepiej. Grają w europejskich pucharach, w czwartek wygrali pewnie ze Standardem i nie stracili tam za dużo sił. Lech wystąpi w najsilniejszym składzie. W drużynie panuje świetna atmosfera. Tak naprawdę na większości pozycji Lech ma lepszych zawodników. Legia natomiast ma problemy, jest afera z COVIDEM. Klub nie chce ujawniać kto nie zagra, ale z tego co wiadomo może nie wystąpić Karbownik, Ślisz i Pekhart. Dla mnie Lech jest faworytem tego meczu i jeśli zagra swoje to wygra ten mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom