>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

PLK 2020/21

Status
Zamknięty.
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Przyznam szczerze, że na początku sezonu PLK przecierałem oczy ze zdumienia jak słaba jest gra drużyny Polskiego Cukru Toruń, ok były kontuzje mieli dojechać nowi gracze to było wiadomo ale tej drużyny nie dało się po prostu oglądać. Akcje indywidualne zupełnie nieprzygotowane tak jakby gracze na boisku nie zagrali ze sobą żadnego treningu Doszło do bilansu 0-5. Na szczęście po koszmarnym meczu w Radomiu doszło do przełomu Następny wesoły run and gun i wygrana 112 -102 z Bydgoszczą, a kolejkę później wygrana z Zieloną Górą. Trzeba przyznać, że wyglądało to momentami naprawdę nieźle. Zresztą nie ma dwóch zdań Toruń ma na warunki naszej Ligi niezłą pakę.
Widać że odpalił Kulig mamy Trottera wrócił Arron Cel, do tego Diduszko i solidny Donovan Jackson do jeszcze 2 amerykanów Woods i Bragg i Perka. Potencjał jak widać jest duży, gra się zazębiła i teraz nie pozostaje nic innego jak tylko iść za ciosem.

Do Torunia przyjeżdża drużyna Arki Gdynia, którą już kiedyś tu opisywałem także krótko, Polski skład bez obcokrajowców, Ligowi weterani plus utalentowana młodzież. Jeszcze u siebie mogli by ograć Toruń, ale na wyjeździe kiedy Toruń się rozpędza może być bardzo ciężko o dobry wynik.

Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia

Typ Polski Cukier Toruń (z dogrywką)

kurs 1.27

Bukmacher Forbet

Ponieważ kurs mały to próbuje jeszcze tak

Polski Cukier Toruń -3,5 pkt

Kurs 1.42

Bukmacher Forbet

Luźno +15:p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
D 17

dzonybatony

Użytkownik
Polpharma - Legia w piątek, kursy Unibet
wynik 90:97
Polpharma 5.5
Polpharma +4,5 3.3
Polpharma +10,5 1.88
Polpharma +17,5 1.29

Legia choć ze świetnym bilansem, to bez wygranej na wyjeździe w tym sezonie. Zwycięstwa ugrane u siebie z Michałem Sokołowskim. Od dziś Sokół jest podpisany w Treviso, więc nie wiem czy zagra, a nawet jak zagra to z jakim skutkiem dla samego siebie i morale zespołu? Zawodnik ten to człowiek orkiestra bez którego moim zdaniem Legia leży i kwiczy.

Co do Polpharmy, to wiadomo, że jest ligowym ogonem, ale kiedy ma wygrywać, jak nie w takim meczu jak z Legią? Grają u siebie, znają każdą klepkę. Jak doświadczyliśmy tydzień temu - długo walczyli ze Szczecinek, byli na prowadzeniu, później dostawali prawie 20 w plecy, ale parli do przodu i skończyło się na - 8.

Tutaj również nie zakładam porażki wyższej niż kilka punktów, a jeśli kociewscy Amerykanie będą mieć swój dzień, to będzie i wygrana.
 
Ostatnia edycja:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Typu nie neguje ale Sokołowski jutro zagra,piszesz że Legia bez wygranej na wyjeździe i brzmi to jakby faktycznie źle im szło na wyjazdach ale prawda jest taka że jedyne mecze na wyjeździe jakie zagrali to Zielona Góra i Włocławek więc nie ma powodu do wstydu. Sokołowski jutro ostatni mecz w barwach Legii więc będzie się chciał pożegnać w najlepszy możliwy sposób.
 
D 17

dzonybatony

Użytkownik
Typu nie neguje ale Sokołowski jutro zagra,piszesz że Legia bez wygranej na wyjeździe i brzmi to jakby faktycznie źle im szło na wyjazdach ale prawda jest taka że jedyne mecze na wyjeździe jakie zagrali to Zielona Góra i Włocławek więc nie ma powodu do wstydu. Sokołowski jutro ostatni mecz w barwach Legii więc będzie się chciał pożegnać w najlepszy możliwy sposób.
Przecież napisałem, że niezależnie od tego czy zagra czy nie na pewno wpłynie to na morale zespołu, raczej negatywnie niż pozytywnie. Ty, argumentując, że będzie chciał się pożegnać w najlepszy sposób, to jednak typ negujesz, bo stawiasz pod wątpliwość moją tezę. Ale ja nie mam nic przeciwko, zobaczymy jak będzie już niebawem.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek
Over 175.594:85
2.11
Fortuna


Już od wczoraj chodzi mi ten over po głowie, gospodarze pokryli tą linię w 3 z ostatnich 4 meczy. W poprzednim sezonie obie drużyny rzuciły razem 188 i 199 punktów w meczach między sobą. Toruń w poprzednim sezonie prawie zawsze grał takie overowe mecze. Anwil w tym sezonie już tak szybko nie gra jak w poprzednim sezonie ale z Gliwicami lubiącymi ofensywnąn koszykówkę już 180 punktów w meczu było. To Toruń gra u siebie i wątpię żeby grali tutaj jakieś szachy,w Anwilu Almeida gwarant 20+ punktów. 176 punktów to jakieś 44 na kwartę wychodzi. W poprzednim sezonie obie drużyny aż 3 razy rzuciły 58 punktów w jednej kwarcie gdzie to wynik na 12minutową kwartę w NBA. Niech chociaż raz coś takiego zrobią dzisiaj a over gwarantowany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 17:35
Spotkanie: Legia W. - St.Ostrów W.
Typ: +156,5 pkt.
Kurs: 2.02
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Stal ostatnio naprawdę w formie: 83:61 z GTK Gliwice i 91:59 z Kingiem Szczecin. Takie wyniki robią wrażenie. Choć z początku byłem nastawiony negatywnie na ten zespół to po grze widać, że zaczyna to wszystko jakoś lepiej wyglądać. Do drużyny dołączył Carl Lindbom, który w sezonie 2018/19 dla HydroTrucka zdobywał średnio 15,6 punktu (37,3% za 3 punkty), a rok później 13,9 punktu (36,1%). Fiński Skrzydłowy występował również w kadrze narodowej. Zawodnik na pewno będzie łatą na pozycji nr 4, na której Ostrowianie mieli dziurę. Mecz z Legią będzie dla Stali trzecim spotkaniem w ciągu zaledwie sześciu dni, Legia po meczu w Starogardzie miała aż osiem dni na przygotowania do tego spotkania. W obecnym sezonie Stal na wyjazdach wygrała tylko raz - w Starogardzie Gdańskim. Drużyna z Warszawy musi sobie radzić już bez swojego lidera Michała Sokołowskiego, który przenosi się do ligi włoskiej.
Po wyżej wymienionych wnioskach można stwierdzić, iż będąca w dobrej formie Stal, może nie wytrzymać już pod względem fizycznym i w szczególności w obronie mogą trochę odpuszczać. Należy zauważyć, że Legia jest niepokonana we własnej hali i czuje się tam świetnie co można wywnioskować ze średniej zdobytych punktów we własnej hali na poziomie 84,5 pkt. na mecz. Stal ostatni wyjazdowy mecz zagrała 29 września, więc żadnych wniosków co do gry wyjazdowej nie będę wysnuwał, aczkolwiek ostatnie mecze pokazują, że potrafią wykorzystać swój potencjał na połowie atakowanej. Liczę na wynik w okolicy 160 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 17:35
Spotkanie: Stargard - Bydgoszcz
Typ: Stargard mniej niż 82,5 pkt.
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Drużyna ze Stargardu wraca po trzytygodniowej przerwie związanej z koronawirusem. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i do dyspozycji trenera. W czasie kwarantanny klub rozwiązał kontrakt z Waynem Blackshearem, a więc w zespole zostaje ośmiu zawodników, którzy punktują w meczach. Dodając do tego fakt, że zawodnicy przez dwa tygodnie nie biegali po parkiecie, a ostatnie spotkanie rozegrali 21 dni temu oraz to, że drużynie gospodarzy ani razu nie udało się przekroczyć progu 82 pkt w mecz pozwala wywnioskować, że dzisiaj zapewne też tego progu nie przekroczą. Jedynym zmartwieniem jest defensywa Astorii, która pozwala rywalą zdobywać średnio 88 pkt. na mecz., aczkolwiek Spójnia nawet w meczu u siebie z Dąbrową nie potrafiła przekroczyć typowanej granicy. Dodając do tego dłuższą przerwę "od koszykówki" stawiam, że drużyna ze Stargardu nie zdobędzie więcej niż 82 pkt.
Post automatycznie złączony:

Po takim kursie na zwycięstwo gosci (2,42), pokusiłbym się nawet o ich zwycięstwo
 
Ostatnia edycja:
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anwil W. - Dąb.Górnicza
Typ: Dąb.Górnicza więcej niż 73,5 pkt.
Kurs: 1,74
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Dlaczego Dąbrowa Górnicza miałaby zdobyć więcej punktów w meczu niż sugerują to buki? Podstawowym czynnikiem powodzenia mojego typu jest terminarz. Anwil za dwa dni stoczy piekielnie ciężki mecz z Zieloną Górą - w moim przekonaniu - najlepszą drużyną w lidze na ten moment. Myślę, że nawet gdy gospodarze będą wygrywać wysoko (a myślę że nie będą), to nie będą cisnąć na maksa w obronie co pozwoli na pokrycie progu gościom. W dodatku Anwil osłabiony brakiem Zamojskiego i Almeidy. Co prawda dzisiaj ma już zadebiutować Rotnei Clarke, aczkolwiek będzie to to mecz zagrany "prosto z samolotu". Podstawowi zawodnicy na pewno będą oszczędzani. Zapewne więcej minut dostaną młodzi.
Dąbrowa od roku! nie wygrała meczu ligowego. Tak fatalnej serii dawno nie widziałem i dlatego myślę, że ta seria musi się wreszcie skończyć, a jest ku temu bardzo dobra okazja. Myślę, że przy dobrym zaangażowaniu, bardzo kiepska obrona Anwilu pozwoli zdobyć minimum 74 pkt. I właśnie, obrona Anwilu. Dawno tak słabo to nie wyglądało. Tracą 81,2 pkt. na mecz. Tylko Stal w porównaniu do reszty zespołów, tym sezonie zdobyła mniej niż 78 pkt. przeciwko Anwilowi.
Podsumowując, kiepska obrona Anwilu, problemu kadrowe oraz mecz z Zieloną Górą w połączeniu z motywacją do przerwania serii porażek Dąbrowy, da nam zdobycz punktową gości na poziomie 74-80 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +191
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 17:35
Spotkanie: Trefl Sopot - Szczecin
Typ: Szczecin więcej niż 75,5 pkt.
Kurs: 1,88
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Wracając do wczorajszego meczu we Włocławku, aż takiej mizernej postawy Anwilu się nie spodziewałem... Jeśli chodzi o dzisiejszy typ to jest on trochę na przełamanie. Jak wszyscy wiemy, cały sport w tym sezonie jest nieprzewidywalny, zupełnie inny. Trefl 23 października w meczu u siebie został rozgromiony przez średniaka z Gliwic różnicą 30pkt, 3 dni później Trefl rozgramia prawie 30 punktami będących w dobrej formie torunian. Szczecin za to przegrywa prawie 40 punktami w Ostrowie. Takie rzeczy się nie dzieją normalnie. Myślę, że w dzisiejszym meczu też coś się wydarzy i nie będzie to taki łatwy mecz dla Trefla na jaki wskazują bukmacherzy. Szczecin dwie porażki z rzędu, plus blamaż w Ostrowie. Muszą dzisiaj się spiąć aby zamazać plamę i zdołają zdobyć około 80 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +178
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 17:35
Spotkanie: Anwil W. - Ziel.Góra
Typ: Anwil mniej niż 80,5 pkt.
Kurs: 1,97
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: kto oglądał mecz Anwilu z Dąbrową ten mógł zobaczyć na jakim poziomie są Włocławianie. Takiej kompromitacji dawno nie widziałem. Nie mogę sobie wyobrazić dzisiejszego spotkania, aczkolwiek kto czytał moją wczorajszą analizę ten już wie, że w tej lidze dzieją się cuda. I więc są dwa scenariusze. Albo Anwil się zmotywuję i będzie wyrównany mecz albo gospodarze dostaną 40 punktami i to będzie gwóźdź do trumny dla całego zespołu. W obu przypadkach nie widzę aby Anwil przekroczył granicę 80 pkt. Bez Ivana Almeidy atak Anwilu kompletnie leży. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie Anwil zdobył 66pkt., a nakreślić należy, że Zielona Góra od tego spotkania się mocno wzmocniła. W dodatku goście ostatni mecz zwyciężyli dokładnie miesiąc temu ale zauważyć należy, że z pięciu rozgrywanych spotkań cztery to spotkania w lidze VTB, w której Zielonogórzanie walczą z każdym jak równy z równym. Z pewnością są głodni wygranej, z kolei Anwil jest w totalnej rozsypce. Almeida i Zamojski kontuzje. Nowy zawodnik podpisany na MIESIĄC, z nadzieją, że uda się kogoś zwolnić i zrobić miejsce dla niego. To wszystko nie wygląda dobrze.
Podsumowując, nawet jak wydarzy się kolejny cud, i Anwil nawiąże walkę z Zieloną Gorą to nie sądzę, aby zdobyli więcej niż 80pkt.
Myślę, że kurs 1,40 na czyste zwycięstwo Zielonej Góry jest także naprawdę pewnych typem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +201
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gliwice - Śląsk W.
Typ: Gliwice
Kurs: 1.66
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Dziś na szybko, aczkolwiek myślę, że również na plus. GTK Gliwice na swoim parkiecie jeszcze nie przegrało. Są trzecim najlepiej punktującym zespołem w lidze (84,9 pkt/mecz), najcelniej w całej EBL rzucają też zza łuku (38,9% skuteczności). Ostatnio wysokie zwycięstwo nad silną drużyną z Sopotu. Jordona Varnado, Jerry Henderson to zwodnicy którzy nie mają sobie równych. Śląsk ostatnio minimalna porażka w Lublinie. Był to naprawdę dobry mecz w ich wykonaniu pomimo osłabienia (bez Garretta Nevelsa i Maksa Zagórskiego). Dzisiaj również Ci zawodnicy nie zagrają i w tym upatruję zwycięstwo gospodarzy. Garrett Nevels, który średnio trafia 15.7 punktu na mecz, a w rzutach z dystansu ma aż 58% skuteczność jest liderem śląska i bez niego będzie naprawde ciezko wygrać ten mecz. Sądzę, że wrocławianie nie zagrają kolejnego tak dobrego spotkania bez swojego lidera. Zaczynając od meczu w Gliwicach, goście rozegrają 4 spotkania w 11 dni, z czego 3 na wyjazdach.
Post automatycznie złączony:

Czy ktoś może ma jakieś ciekawostki lub plotki na temat naszej ligi koszykówki? Albo jakieś ciekawe pytania czy spostrzeżenia? Może nawiąże się jakaś dyskusja :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Ja chętnie dołączę do dyskusji ;)

Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Spójnia Stargard vs HydroTruck Radom
Typ: Spójnia Stargard powyżej 80.5 punktu
Kurs: 1.83
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Ostatnio wiele argumentów było za tym, żeby zagrać under na graczy ze Stargardu, po tamtym spotkaniu widzę jednak sens pójścia w drugą stronę. Niby w Spójni tylko 8 graczy punktujących, niby grali po dłuższej przerwie COVIDO-wej i mieli być bez formy, a rzucili aż 86 punktów. Co prawda to tylko Astoria, czyli jedna z najsłabszych defensyw w lidze, ale mimo wszystko wynik imponuje. Zwłaszcza, że skuteczność rzutów 'za 2' była niska, a Spójnia oddała w meczu aż 72 rzuty!. Gospodarze mają świetnych ofensywnie graczy, jak Tarrant, Steele, Matczak czy Kostrzewski i krótka rotacja już w tym meczu nie powinna stanowić wielkiego problemu. Statystyki Spójnie nie powalają, średnia w ataku to niecałe 76 punktów na mecz, ale to przez to przestoje, które im się w tym sezonie zdarzały - jak np. ten w meczu z Treflem gdzie oddali wygrany mecz w ostatniej kwarcie bez walki.
Po gościach właściwie nie wiadomo czego się spodziewać, gdyż będzie to ich pierwszy mecz od 3 tygodni. Nie spodziewam się żeby ich forma była zbyt wysoka, dłuższa pauza może być dzisiaj odczuwalna. Średnio tracą prawie 82 punkty na mecz i ogólnie wyglądają słabo w tym sezonie, więc w dzisiejszym starciu dwóch outsiderów idę w over gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +146
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Niestety, Gtk w końcówce dało ciała na maksa. Najśmieszniejsze jest to, ze zaczynałem pisac analize do zwyciestwa Śląska ale jak przypomniałem sobie o Nevelsie to zmieniłem zdanie, no nic, w nowym miesiącu 100% skuteczności 😁
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Niestety, Gtk w końcówce dało ciała na maksa. Najśmieszniejsze jest to, ze zaczynałem pisac analize do zwyciestwa Śląska ale jak przypomniałem sobie o Nevelsie to zmieniłem zdanie, no nic, w nowym miesiącu 100% skuteczności 😁
Slask ostatnio nie wytrzymał psychicznie w Lublinie, a szkoda, bo należało im się zwycięstwo z przebiegu gry. Dzisiaj mecz 50/50 typowo i mogło pójśc w każda stronę ;)
 
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Radom - Śląsk W.
Typ: 1 (+8,5pkt.)
Kurs: 1.84
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: W Śląsku przez kontuzje rotacje opuścili Garrett Nevels, Jakub Musiał i Maksymilian Zagórski. W ostatnim wygranym meczu z GTK również Ci zawodnicy nie wystąpili, aczkolwiek oglądałem ten mecz i bardzo mocno zawiedli wtedy liderzy Gliwic, szczególnie w końcówce. Wracając do dzisiejszego meczu mam przeczucie, że dla gości nie będzie to łatwa przeprawa. Trzeba przyznać, że ostatnio są w formie lecz spadek formy na pewno ich dopadnie i myślę, że zdarzy się dzisiaj. Wrocławianie mają teraz maraton. W sobotę grali we wspomnianym meczu w Gliwicach, dzisiaj Radom, za trzy dni rownież cięzki mecz tym razem u siebie ze Szczecinem. W dodatku wąska rotacja spowodowana kontuzjami. Myślę, że jest to bardzo dobra okazja aby wreszcie odbić się dna dla Radomia. Warto zwrócić uwagę, że Radomianie wcale nie są tacy słabi. Wygrali przecież 19 punktami u siebie z Toruniem albo doprowadzili do dogrywki w Ostrowie Wlk. Należy również pamiętać o specyfice tej ligi, a także o sezonie COVIDOWYM, w którym naprawdę może zdarzyć się wszystko. Nawet jeśli gospodarze przegrają to na pewno po równej walce.
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Radom - Śląsk W.
Typ: 1 (+8,5pkt.)
Kurs: 1.84
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: W Śląsku przez kontuzje rotacje opuścili Garrett Nevels, Jakub Musiał i Maksymilian Zagórski. W ostatnim wygranym meczu z GTK również Ci zawodnicy nie wystąpili, aczkolwiek oglądałem ten mecz i bardzo mocno zawiedli wtedy liderzy Gliwic, szczególnie w końcówce. Wracając do dzisiejszego meczu mam przeczucie, że dla gości nie będzie to łatwa przeprawa. Trzeba przyznać, że ostatnio są w formie lecz spadek formy na pewno ich dopadnie i myślę, że zdarzy się dzisiaj. Wrocławianie mają teraz maraton. W sobotę grali we wspomnianym meczu w Gliwicach, dzisiaj Radom, za trzy dni rownież cięzki mecz tym razem u siebie ze Szczecinem. W dodatku wąska rotacja spowodowana kontuzjami. Myślę, że jest to bardzo dobra okazja aby wreszcie odbić się dna dla Radomia. Warto zwrócić uwagę, że Radomianie wcale nie są tacy słabi. Wygrali przecież 19 punktami u siebie z Toruniem albo doprowadzili do dogrywki w Ostrowie Wlk. Należy również pamiętać o specyfice tej ligi, a także o sezonie COVIDOWYM, w którym naprawdę może zdarzyć się wszystko. Nawet jeśli gospodarze przegrają to na pewno po równej walce.
Oczy bolą od oglądania drużyny z Radomia i chyba najwyższy czas na zmianę trenera,gdyż pod wodzą Roberta Witki nic na lepsze się nie zmieni. Fakt zdarzają się przebłyski,gracze są budżetowi,jednak gra i założenia taktyczne nie wspominając już o skuteczności z gry to komedia. W meczu ze Śląskiem,średnia zdobycz na kwartę to 17 punktów,gdzie goście to nie są jednak mistrzowie defensywy . Po drugiej stronie jest Śląsk,który mimo braku lidera i dwóch pozostałych graczy, angażuje młodzież i jak widać to procentuje a chłopaki nabierają pewności i odwdzieczają się za liczbę minut na parkiecie. Śląsk powoli puka do regularnego trzymania się w górnych częściach tabeli,które gwarantują play-off. Postawienie na trenera Vidina przynosi powoli efekty,czego bardzo e Radomiu brakuje a mianowicie trenera z charakterem i pomysłem na wydobycie potencjału obecnych graczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Oczy bolą od oglądania drużyny z Radomia i chyba najwyższy czas na zmianę trenera,gdyż pod wodzą Roberta Witki nic na lepsze się nie zmieni. Fakt zdarzają się przebłyski,gracze są budżetowi,jednak gra i założenia taktyczne nie wspominając już o skuteczności z gry to komedia. W meczu ze Śląskiem,średnia zdobycz na kwartę to 17 punktów,gdzie goście to nie są jednak mistrzowie defensywy . Po drugiej stronie jest Śląsk,który mimo braku lidera i dwóch pozostałych graczy, angażuje młodzież i jak widać to procentuje a chłopaki nabierają pewności i odwdzieczają się za liczbę minut na parkiecie. Śląsk powoli puka do regularnego trzymania się w górnych częściach tabeli,które gwarantują play-off. Postawienie na trenera Vidina przynosi powoli efekty,czego bardzo e Radomiu brakuje a mianowicie trenera z charakterem i pomysłem na wydobycie potencjału obecnych graczy.
100%racji. Już w poprzednim meczu Radomia zwróciłem uwagę na Witkę, który z 39min meczu stał z założonymi rękami, aczkolwiek widziałem szanse w dzisiejszym meczu. No szkoda że ta liga stoi na tak slabym poziome.
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Myślałem nad handi -6.5 na win Anwilu kurs 1.77 lub Astoria under 83.5 za 1.97. Anwil stracił sporo punktów w ostatnich spotkaniach a przy palącym się okręcie,pozwolenie na rozpędzenie się Astorii,było by gwoździem i pstryczkiem w nos,szczególnie ze Asta potrafi narzucać sporo punktów,jeśli pozwoli się jej na zbyt wiele.Jeśli Anwil chce myśleć o powrocie do czołówki to takie mecze musi wygrywać i nie dawać prezentów,jak w wypadku spotkań z Toruniem czy Dąbrową i odrobić lekcję z gry w defensywie,bo słabo to wyglądało dotychczas. Uważam,że zimny prysznic zda egzamin i goście nie zbombardują Anwilu w hali mistrzów
Edit: Anwil zagrał dziś z pomysłem,ładnie dzieląc się piłką oraz dominując na tablicach. Przewaga w pierwszej połowie wynosiła nawet 30 punktów a ostatecznie skończyło się na 19. W drużynie gospodarzy jest jeszcze sporo do poprawy,gdyż w 3 kwarcie Astoria odrobiła nawet 20 punktów i gdyby nie słaba 4 kwarta i nieskuteczność przy naciskach,wrócili by do gry. Oba typy się sprawdziły ze sporą nadwyżką tzn.zapasem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom