>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
T 23,6K

timon111

Użytkownik
CSKA - Dynamo Mińsk Typ: CSKA +5,5 bramki w meczu KURS: 2,92 FORTUNA [/ICONMINUS] Brakło jednej bramki, ale kanadyjki spokojnie na plus

Myślę, że Dynamo dziś dostanie mocną lekcje hokeja. Różnica klas obu ekip jest widoczna a kiedy dodamy do tego problemy kadrowe Mińska to nie widzę dziś innego scenariusza niż pewne zwycięstwo Wojskowych. W zwycięstwo do 0 nie wchodzę, gdyż od początku sezonu Dynamo imponuje w grze ofensywnej a przy potencjalnym, pewnym prowadzeniu gospodarzy nie trudno o rozluźnienie i stratę bramki. Ostatnie starcie obu ekip to wynik 8:1 na korzyść Wojskowych i nie widzę przeszkód by dziś taki wynik mógł się powtórzyć. Spokojny terminarz CSKA, którzy rozgrywają 4 spotkanie na własnej tafli, na pewno chęć rewanżu po przegranym spotkaniu z Niżny Nowogród, problemy kadrowe Dynamo jak i po prostu różnica obu zespołów stawia CSKA w roli mocnego faworyta. Wiedzą o tym buki i za handi -2,5 dają kurs nie przekraczający 1.50, ale ja w singlu za rozsądną stawkę spróbuje pograć, że CSKA strzeli w meczu minimum 6 bramek. Kurs:2,92 FORTUNA. Tak wiem, linia wysoka, ale i okoliczności spotkania i rywal wskazują, iż jest szansa, że CSKA pierwszy raz w tym sezonie taką linię pokryje Można oczywiście próbować linie 5 bramek, jak i handicap -3,5, ale myślę, że jeśli spodziewać się koncertu bramek to i próbować złapać dobry kurs.
Do kuponów AKO można oczywiście próbować kanadyjki
Okulov +0,5 kurs:1.40
Slepysev +1,5 kurs:2.50
Goldobin +0,5 kurs:1.55
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Coraz mocniej spada kurs na Cherepovets.
Bo podano informację, że MMG bez 15 podstawowych graczy. Ale tak realnie bez 13 bo do nieobecnych w meczu z Kunlun doszedł Martynow i Szwercew.
Kto został : Bramkarze Zagidulin i Nosow
Obrońcy : Zemczjonok, Jakowlew, Dronow, Antipin, Chłystov, Nikolajew
Atak:Koszeljew, Płotnikow, Mozjakin, Szibisjow, Nestrasil, Beck, Pesonen, Jurow, Platonow, Varagian, Zaharow.
Trzy dobre formacje z tego mozna złozyć i jezeli bramkarze daja rade to bedzie walka

Niestety Jokerit znów na kwarantannie :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Dzis ciekawe mecze i takie bym powiedział do rehabilitacji niektórych ekip

Amur-Traktor
Trzeba przyznac ze Amur zagrał swietnie z Kazaniem, wszystklo im wychodziło, młodzi bramkarze Barsow nic nie pomogli dodatkowo obrona tez mogła lepiej zagrac, po drugiej stronie Alikin swietny mecz i pogonili mistrzów z Kazania. Dzis teoretycznie łatwiejszy przeciwnik ale czy napewno, Traktor dosc solidny w obronie, w bramce najprawdopodobniej zobaczymy Fedotova do składu ma wskoczyc Kravtcov. Traktorzysci po serii wygranych trafili na zdeterminowany Sibir i ulegli po wyrownanym meczu. Dzis mysle, że beda sie chcieli poprawic i w obronie i w ataku, mimo ze Amur na fali ale dzis tak jak Barsem nie pójdzie, musi zadziałac skutecznosc i defensywa

Traktor z x kurs 1,55
Traktor ml kurs 1,95

Astana - Bars
Jezeli sie Barsy dzis nie zrehabilituja to w klubie na dobre rozpocznie sie dyskusja na temat zmiany trenera, trzeba przyznac ze w Chabrowsku nic nie szło, w ataku niby były szanse, nie było problemu z konstruowanie akcji ale Alikin stanał na drodz, z drugiej strony Miftakov potrafi bronić, to vice mistrz swiata juniorów a i w KHL pokazał ze potrafi zatrzymac groznych rywali, ale nie miał dnia. Astana tez dała plame bo w trzeciej tercji przestali grac, obrona sie rozluzniła i przepis na kleske gotowy, Kazachowie u siebie grozni. Na forum klubu padały zdania, ze jednak zbrakło publiki bo z nia Jokerit nie doszedłby nawet do remisu, i cos w tym jest, dzis bedzie ostro bo i jedni i drudzy musza zareagowac, plama Kazania to jedna z najwiekszych w histori KHL, musza dzis sie podniesc i odpowiedziec. Nawewno sa w stanie, ja ide w strone zespołu Kvartalnova i moze bedziemy swiadkami piatego pod rzad remisu Kazachów

Bars Kazan ml kurs 1,81

Cherepowiec- Magnitka
Tutaj nastepny klub do rehabilitacji jak rowniez bramkarz. Zagidulin przyleciel z zza oceanu i w zasadzie z marszu wszedł do bramki, wiedocznie mu to nie posłuzyło. Sam atak magnitki zagrał poprawnie choc były jeszcze szanse nawet na remis , jednak troche defensywa przyspała w niektórych akcjach. Dzis rywal, ktory odniosł ostatnio dwa zwyciestwa, o ile z Sochi i gra i zwyciestwo nie podlegało dyskusji o tyle z Avto zagrali madrze i w obronie i w ataku. Mysle ze Magnitka dzis bedzie zmobilizowana i zmotywowana odpowiednia a Zagidulin, ktory potrafi braonic naprawi swoje błedy

Magnitka ml kurs 1,88

Ako Magnitka z x plus Kazań z x kurs 2,23
wszystko fortuna

Mecz w Podolsku musze przemyslec , dodam osobny wpis, ale czuje ze Sochi przełamie pasmo porazek i wygra a conajmniej zdobedzie punkt
chapeau bas
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis dwa mecze
W Niznekamsku Wilki podejmna Loko.
Tak mysle jaka tu jest pułpka, fakt ostatnio skuretecznosc w ataku zawodziła, ale ten element miał byc porawiany, Skabelka wie ze nie szło ostatnio, nawet z rywalami z nizszej połki. Wilki to na pewno klasa nizej od gości w Loko na kazdej pozycji lepszy gracz, obrona solidna z bramkarzem w ataku mieszanka rutyny z młodoscia swietnie sie uzupełnia, brakuje mi solidnego meczu szwedzkiej formacji jako całości( moze jutro na przelamanie bo rywal do tego odpowiedni), Są rachunki do wyrównania bo m-c temu gdy Loko miało Covid Wilki wygrały w Jarosławiu. Mysle ze dobra obrona nie uciekła a i Pascal w bramce tez dobrze wypadnie, kurs na Loko wyzszy niz sie spodziewałem wiec probuje z RT

Loko RT kurs 2,15 fortuna💚

A w meczu w Bałaszycha co, Omsk? Hm nie jestem o tym przekonany. Mieli tydzien odpoczynku, pozyskali Jakupowa, powinni sie zresetowac, ale Avto mocne , dobrze wygladaja fizycznie , technicznie i do tego taktyka Petersa tez robi swoje bedzie sie działo , bedzie ostro, mimo ze goscie traca regularnie dwie bramki to w ataku swietnie sobie radza i potrafia strzelic kilka wiecej, dodatkowo mecze z Omskiem potrafia grac( choc nie jest to czasem najlepsza wskazowka do typu) Mimo ze bez Datsjuka to Avo jutro powalczy. Kursy z pewnoscie zawyzone na gosci wiec sprobuje

Avto z x kurs 1,79 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Niżnekamsk-Lokomotiv
Loko strzeli 2,5+ 1,75✅
André Petersson +0,5 1,75 ✅
Lokomotiv seria 7 zwycięstw po sytuacji z covidem u nich w drużynie. Dzisiaj wyjazd do Niżnekamska który spisuje się słabo w tym sezonie a w dodatku traci sporo bramek w tym sezonie aż 3,75/mecz także widzę tu szanse na bramki Loko i liczę też na większe przebudzenie ataku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
#3 Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg
@1.56 Omsk ML betsson ✅


Mecz już został trochę opisany wcześniej, więc od siebie dodam tylko kilka słów. Obieram kierunek na jastrzębie i uważam, że po ostatnich porażkach dobrze im to zrobi. Drużyna Avto gra ostatnio mecz średnio co dwa dni i mimo, że są mocni fizycznie i meczu z Omskiem na pewno nie odpuszczą, to nie jestem pewien czy to wystarczy na jastrzębie. Pobieram kurs @1.56, ale uważam, że bardziej uczciwym kursem byłyby okolice 1.65-1.70.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
szanowni przedmówcy wyczerpali temat w zakresie dzisiejszych spotkać.
ja na pewno podejmę ryzyko i zainwestuję moje pieniądze w jeden z dzisiejszych meczów.
jako pierwszy na celownik wezmę spotkanie Omsk-Jekatinburg
dla gości będzie to piąte spotkanie w delegacji w ciągu 10 dni i jednocześnie najbardziej wymagające. do tej pory w każdym spotkaniu dominowali, ale nie każde wygrywali. Omsk jak do tej pory poniżej oczekiwań, ale coś mi mówi że tydzień przerwy pozwoli im zacząć ten sezon niejako od początku. obstawiam zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie po kursie w okolicach 1.9
Drugi dzisiejszy mecz wydaje się nieco trudniejszy do typowania. teoretycznie faworyt jest znamy... jaroslaw i jego imponująca passa zawita do słabego u siebie nizniekamska. kilka dni temu niżniekams mierzył sie u siebie z jekaterinburiem i tam bez cienia wątpliwości obstawiałem zwycięstwo gości... dziś. cóż. intuicja mi podpowiada że jarosław tego meczu nie wygra. ja sam w ogóle nie zarykuję tutaj inwestowania pieniędzy ale gdybym musiał to widze tutaj zwycięstwo gospodarzy po dogrywce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
#4 Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk
@2.03 Amur ML Betsson


Tym razem proponuję przenieść się na daleki wschód - do Khabarovska. Amur powołanie podejmuje drużynę z Chelyabinska. W poprzednim meczu w piątek Traktor wygrał 4-2. Oglądałem ten mecz i uważam, że był on bardzo zacięty i wyrównany. Osobiście do gustu bardziej przypadła mi gra drużyny gospodarzy, a o wyniku końcowym zadecydowały małe różnice i dyspozycja dnia. Fedotov w trzeciej tercji popisywał się i pokazywał swoje umiejętności przy każdym strzale. Amur wielu sytuacji nie wykorzystał (a może raczej Fedotov wspiął się na bardzo wysoki poziom) i ostatecznie drużynie Traktora udało wcisnąć się trzeciego gola, a czwarty był już na pustą bramkę w końcówce. Bazując na tym, co obie drużyny zaprezentowały w poprzednim spotkaniu, z pocałowaniem ręki pobieram drużynę gospodarzy po kursie pow. 2 i nastawiam budzik na 8 😀 zachęcam również do bezpieczniejszego 1/X po kursie @1.59 (Betsson).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Spartak Moskwa - Sochi obie 2+ 1,88 🔴
Ostatnio obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze i to były mecze z gatunku które mogą napędzić drużyny. Spartak wypunktował na trudnym terenie SKA ( przy pomocy Hellberga). Sochi natomiast przełamało się i rozbiło 5-2 Vityaz i bardzo mogła podobać się postawa ekipy z nad Morza Czarnego która umiejętnie rozegrała przewagi i oddała dużo strzałów na bramkę. Mimo świetniej postawy Hudacka upatruje tu szanse na dwie bramki każdej z drużyn.
Kunlun-CSKA
2/-6,5 2.03✅
Nikolai Goldobin + 0,5 1.70🔴

Kunlun wygrał ostatnie 3 mecze i morale drużyny po serii porażek napewno poszły w górę. Natomiast przyjeżdża lider zachodu i jest to drużyna z zupełnie innej półki niż Ufa kiedy był to jej pierwszy mecz po kwarantannie Torpedo czy osłabiona Magnitka. Ekipę wojskowych szczęśliwie omija wirus i gra patrząc w przekroju sezonu wygląda dobrze. Dodatkowo liczę na Goldobina który osobiście mi się podoba i jest aktywny. W formacji z Kempe czy Slepyshevem widzę jego szansę na punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +54
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie osobiście żaden niedzielny mecz nie przekonuje do zagrania.
W Chabrowsku Amur na pewno bedzie chciał wiąć rewanż za porażkę 2-4. Tak jeszcze teraz patrze na ten mecz i powiem szczerze, że mimo w miare wyrownanego spotkanie to goście stwarzali grożniejsze sytuacje. Alikin w bramce nie popisał sie przy drugim golu ale tez zabrakło asekuracji obronców. Przy dwóch kolejnych nie miał nic do powiedzenia. W sumie 4 wpuszczone bramki i jesli zagra to pewnie bedzie chciał sie zrehabilitować, jesli zagra Langhammer to moze byc trudniej Amurowi o dobry wynik. Z kolei nie wiadomo kto stanie miedzy słupkami traktora, wydaje mi sie ze jednak Will. Kursy znow spadaja na Amur ale mi blizej do Traktorzystów, fizycznie wygladali dobrze a w składzie wiekszy potencjał, ale Amur bedzie podwojnie zmotywowany, wiec nie widze jasnego faworyta.

W meczu Spartaka z Sochi moze i poszedłbym w kierunku wygranej ekipy Znaroka ml ale kurs jest zbyt niski. Obie ekipy zagrały swietne poprzednie spokania, Sochi na głodzie zwyciestw nie dało szansu Vitjazovi, który jednak z forma faluje, z kolei Spartak dał koncert w Petersburgu ale oni sygnalizowali juz dobra gre wczesniej, jednak dla Znaroka to był wazny mecz i była dodatkowa motywacja

W Mytyszczi Kunlun z zaciagiem zagranicznym podejmie CSKA i tutaj widze zwycestwo wojskowych w RT, jednak kurs tez nie do gry ewentualnie do dubla
W Minsku maja byc powroty i kto wie czy Dynamo nie wygra z Cherepowcem , który na ten moment nie gra niczego wyjątkowego a teren na białorusi ciezki do grania
WIec odpuszcze sobie tą kolejke , jesli juz miałbym sie silic na typ to dubel CSKA RT i SPartak ml, jednak niech dzis bedzie wolna niedziela, obejrze sobie F1 a po głowie juz mi chodza poniedziałkowe mecze, które sa bardzo ciekawe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mogłem dziś napisać typ bo byłoby ok. Jutro mamy świetne mecze
Na dzień dobry Nowosybirsk
Gospodarze po serii przegranych w koncu wygrali, pokonali solidny Traktor, ale i gra tez była solidna, a co najwazniejsze w koncu dobrze zagrał Satteri i to istotna rzecz która pojawiała sie na konferencji prasowej, bo finski bramkarz zagrał z błyskiem, nie miałokresu przygotowawczego takiego jaki powinien być przez covid, jednak miał zaufanie w kubie Rywal z Astany oststnio dwie przegrane ale w roznych okolicznosciach i z mocnymi rywalami. Jutro spodziewam sie wyrownanego spotkania, gracze z Astany beda chcieli sie przełamać, potencjal jest w zespole, ale Sibir sie mocno podbudował sie wygraną i dobra grą, myśle ze jutro mogą iść za ciosem

Sibir ml kurs 1,81 ✅
Sibir z x kurs 1,47✅

W Magnitogorsku nadal bedą nieobecności , Zagidulin mimo uwaznej gry obronców nadal nie moze złapać rytmu, i zdarza mu sie wpuscic babola, kto wie moze jutro bedzie lepiej, w Cherepowcu udało sie dogonic gospodarzy jednak jutro moze byc ciezko, bo rywal mocniejszy i podbudowany dobra gra i wynikiem z CSKA a co wazniejsze prawie w pełnym składzie i mysle ze gospodarze beda miec ciezko by zwyciezyc u siebie

Torpedo ml 1,81✅
Torpedo z x kurs 1,49✅

W Petersburgu mamy jutro hit. Wojskiwi podejmuja Avangrad. Ekipie Hartleya dobrze zrobiła tygodniowa przerwa, bo odzyskali skutecznosci, fizycznie tez jest ok i znow lataja wysoko, ekipa zyskała tez na przyjsciu Jakupowa , który majac mocnych partnerów potrafił odwdzieczyc sie dobra gra i punktami( temat na osobna dyskusje to czy w Chabrowsku nie mógł czy nie chciał pokazać co potrafi). SKA po powrocie liderów gra nierówno, sa przestoja, sa i swietne akcje, w ostatnim mecz ze Spartakiem nie mieli w zasadzie nic do powiedzenia, jutro zderza sie z mocniejsza ekipa i mam wrazenie ze tez nie daja rady, SKA ma w tym sezonie problem z mocnymi ekipami ze wschodu, mecz bedzie z pewnoscia wyrownany ale mysle ze to Avangard wyjedzie z tarcza

Omsk ml kurs 2⛔
Omsk z x kurs 1,59⛔

EDIT: A mogło być tak pięknie , ale Omsk połozył dobry kupon

W derbowym pojednyku ciezko mi wskazac faworyta. Niby wszystko wskazuje na Dynamo ale Vitjaz jest tak nieprzewidywalny i nierówny teraz ze trudno powiedzieć co wymysli Kravetz i jakie skutki to bedzie miało w meczu, kurs na ml dynama tez niski

No i nie przez przypadek na koniec zostawiłem sobie do opisania mecz w Ufie.
Dla mnie bardzo trudny do typowania, bo mozna powiedziec ze seria wygranych Loko na pewno sie jutro skonczy, tylko sek w tym ze Loko zagrało ostatnio najlepszy mecz z posrod tych wszystkich wygranych meczy, ktos powie ze z Jokeritem zagrali dobrze i przeciez wygrali w Helsinkach, ale jednak tam brakowało wielu elelentów ktore powinny zagrac, teraz obudzili sie Szwedzi, Skabelka celowo rozbił ich formacje i wyszło to na dobre, szukaja gry i sa aktywni, nie zwalnia tez formacja Kraskovskiego i Korszkowa, mimo braku punktów ostatnio formacja Averina tez daje sie we znaki przeciwnikom , w bramce skutecznie Pascale i szkoda zbitki w Niznekamsku bo znów byłoby SO, jako kibic Loko co do wynikow meczu moze czasem bywam nieobiektywny ale jutro Loko moze nameiszac w Ufie, Ufie która bardzo lubie i to jej kibicuje na wschodzie, Ufa w tym roku sie zmieniła , pokazała sie głebia składu i jesli tylko ominie ich Covid to zespoł bedzie wyskoko w PO, moze nawet w finale. Zesoł Lokomotivu jak pokazuje historia dobrze spisuje sie w Ufie, jutro jednak czeka ich trudne zadanie, jednak oni znow graja na wykoim poziomie i skutecznie, nie postawie pieniedzy przeciwko nim ale cos czyje ze mozemy byc swiadkami dogrywki i karnych, oba zespoly mocne , Ufa napewno jest w stanie przerwac serie Lokomotivu jednak nie bedzie to takie proste.

Lokomotiv z x kurs 1,52💚💚💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Witam, dawno mnie nie było ale czasu brakowalo, choć czytam czasami co ciekawsze newsy😋 ciężko teraz typować i śledzić wszystko, co jest oczywiście związane z kwarantanna. Mimo to, na jutro coś wybralem, a mianowicie
SKA - Omsk
Gospodarze już chyba po kwarantannie się otrząsnęli, a mimo to ich gra nie przekonuje, wyniki w kratkę, a według Waszych opisów taka też gra. Ze Spartakiem wciry, to trzeba wspomnieć. Omsk wypoczęty po tygodniowej przerwie, ostatni mecz wygrany z Jeka, ktoś wspominał, że ta przerwa to reset, udal się chyba, może, mam nadzieję 😋. Po opisie chyba widać moje nastawienie, a więc
SKA - Omsk Omsk ML
Fortuna 2
edit. hmm pomysł był dobry tylko wykonanie złe :p
 
Ostatnia edycja:
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Dynamo -Vityaz Dynamo -1,5 2.12 :mad::mad: Fatalny mecz Dynamo brak głębi składu i pomysłu na gre od jakiegos czasu...
Ekipa z Moskwy nie spisuje się na miarę swoich możliwości i grają w kratkę. Czas nadrabiać punkty dziś na Vtb zawita Podolsk który również nie spisuje się dobrze. W mojej opinii Dynamo jeśli chce walczyć o wyższe lokaty musi takie mecze wygrywać. Po stronie gospodarzy widzę więcej atutów na czele z shipachyovem w formie.
SKA-Avagard
podwójna szansa (0-0) 1 tercja lub mecz 1,84✅
Hit w Petersburgu. Ska po słabym meczu z Spartakiem jeszcze nie wszystko gra w drużynie po powrocie z kwarantanny jak przedmówcy zauważyli. Omsk nie odczuł tygodniowej przerwy i dalej są w świetnej dyspozycji. Ska ma kłopoty z mocnymi ekipami natomiast Omsk ma kłopoty na wyjazdach z mocnymi ekipami. Napewno czeka nas wyrównane spotkanie stąd też typ na remis po 1t lub RT.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Również podłączę się pod Avangard z tym, że dołożę ich do dubla. Nie ma za bardzo nic do dodania. SKA gra bardzo nie równo, a Avangard potrafi się "nimi zająć". Jastrzębie powinny wykorzystać niestabilność SKA chociaż Wojskowi są bardzo groźni w Petersburgu. Drugi mecz to spotkanie w Ufie. Salavat głupio przegrał w Podolsku, ale po dobrym meczu. Ostatnie wyniki nie najlepsze. Porównując je do wyników Lokomotivu może wypadają gorzej, ale goście nie mieli ostatnio zbyt wymagających przeciwników. Pójdę za statystyką H2H spotkań w Ufie, gdzie Jarosławcom gra się bardzo ciężko i w ostatnich dziesięciu meczach tylko dwukrotnie zwyciężyli w czasie regulaminowym.

❌ Ufa lub remis & Avangard +1.0 @2,17 5/10 Unibet

Takie to typowanie bez składów. To się Tarasov popisał...

14,58
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj Omsk popsuł jednym sporo ,innym troche mniej bo mógł byc komplet ale gramy dalej
Dzis nie sile sie na jakies długie analizy
W Kazaniu derby, do ekipy gospodarzy wracaja Dawes i Lukjanow mysle ze skład Barsow na tyle solidny by sobie poradzic w RT z Wilkami z Niznekamska, w drugim meczu Spartak podejmuje Czerepy i sadze, że uporaja sie z nimi , bo raz gra wyglada solidnie , sa na fali i wrociła skutecznosc , a sklad tez maja lepszy i mimo ze ekipa Razina bedzie kąsać to nie wygra tego meczu

Kazan RT + Spartak ml kurs ako 2,06 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Dziś podbijam jedynkę Kazania o over 4.5
Historia pojedynków dość zawzięta ale aktualnie coś Nizniekamsk słabo z obrona, choć coś tam strzelaja, więc over możliwy. Co do Kazania powrót Dawesa i ogólnie trochę wolnego, więc będzie świeżość 🙂 samego zwyciestwa Kazania nie argumentuje w aktualnych formach musi być RT 😋
Kazan - Nizniekamsk 1/+4,5
Fortuna 1,95
Edit. Typ trafiony, choc myślałem, że Bars łatwiej to zalatwi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Dynamo-Avangard 0-0 1t lub mecz
Dokładnie jak ostatnio proponowałem typ. Avangard ma kłopoty w meczach poza Bałaszycha. Dynamo wściekłe po fatalnym występie z Podolskiem a w pierwszym meczu górą był Avangard więc są rachunki do wyrównania. Liczę na przebudzenie chociaż 2 linków Dynama i wyrównany mecz.
Avtomobilist-Lokomotiv Loko strzeli 2,5 gola 1,89
Co tu dużo mówić Lokomotiv na fali do szczelnej gry w obronie wrócił skuteczny atak. Skłaniam się ku 3 bramkom gości ponieważ Avto w tyłach nie gra zbyt szczelnie i regularnie tracą 2-3 gole i ciężko będzie im zatrzymać rozpędzoną lokomotywę z Jarosławia.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ #146 Dynamo Moskwa ML @2,00 5/10 Unibet Obie drużyny poniosły wysoką porażkę w ostatnich swoich meczach. Obie grają niestabilnie. Jesli chodzi o Dynamo to Krikunov nieco namieszał w składzie czego skutkiem mógł być wynik 1:5 z Podolskiem. Dynamo dzieli jeden punkt od wypadnięcia z pierwszej ósemki, a na to nie mozna sobie pozwolić bo później ciężko jest tam wrócić. Poza tym pod Krikunovem podobno pali się stołek, więc dzisiaj nie będzie kombinował. W Omsku Bobkov nie jest w zbyt dobrej formie i możliwe, że wystąpi Garipov, ale tutaj jest jeszcze problem z defensywą no i dochodzi zawieszenie Emelina (według mnie nie słuszne). Warto też spojrzeć na H2H w Moskwie, gdzie Avangard kompletnie nie potrafi grać. Jastrzębie w ciągu ostatnich 20 lat wygrali tam w regulaminowym czasie jedynie osiem spotkań, a ostatnio również nie widzie się im tam najlepiej.

✅ #147 Dynamo Mińsk -1,5 @2,43 5/10 Unibet Teraz kurs nieco spadł, bo jest niecałe 2,1. Na Flashscore jest cos nie tak z listą kontuzjowanych, bo do Mińska pojechało dużo mniej zawodników niż twierdzi właśnie Flashscore. Zabraknie dwóch podstawowych bramkarzy, Indrasisa, White'a, Stolyarova, Maione, Chernova i innych. Mińsk mimo braków kadrowych i ciężkiego kalendarza radził sobie dobrze. Teraz do składu wracają "podstawy" i powinni rozprawić się z imienniczką z Łotwy przerywając tym samym długie pasmo porażek.

EDIT// W trakcie pisania zaktualizowali listę nieobecnych na Flashscore.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś solidna porcja hokeja i bedzie krótko

Na dzień dobry tym razem Loko z Avto
Ogladam całe mecze tej ekipy i prócz solidnej obrony, do której przykładaja sie nie tylko obroncy ale rowniez atakujacy, doszła skutecznosc w ataku, wsjo poparte solidnoscia miedzy słupkami, , gospodarze troche cierpia z powodu braku Datsjuka, który jest jak wino, jednak ma tam kto grac , Avto oststnia porazka na wyjezdzie z Omskiem ale wynik gorszy niz sama gra, dzis mamy takie starcie najlepszego ataku KHL z najlepsza obroną, dzis Loko stanie przed szansą odniesienia 10 zwyciestwa z rzedu i mysle ze sa wstanie to zrobić, na ten moment graja swoj najlepszy hokej i sa w pełnym garniturze, wierze ze odniosa zwyciestwo, mysla ze nawet w RT

Loko ml kurs 1,84 ⛔
Loko z x kurs 1,49💚

Sibir - Magnitka.
MMG nadal bez 13 podstawowych graczy, oststnio nie udało sie utrzymac przewagi z Torpedo, ale tez goscie bardzo nakreceni w tym czasie, dzis rywal jeszcze bardziej zmotywowany ktory wszedł na swoj dobry poziom, Magnitka ma wielu graczy i długa ławke , ale dzis znow mozemy miec dogrywke

Sibir z x kurs 1,67✅

Traktor po powrocie z delekiego wschodu moze miec problem w pierwszym meczu, tak czesto bywa a rywaluskrzydlony zwyciestwami na topowymi ekipami dzis moze przedłuzyc serie, fajny klimat i druzyna sie robi w Niznym , lubie Traktorzystow ale widze mecz a styku

Torpedo z x kurs 1,96⛔

D.Moskwa - Avangard
Mecz przegranych ,ale jakze w innym stylu, Dynamo fatalnie, w zasadzie nic nie działało, nie wspomne o obronie, duzo niestety do poprawienia jest poczawszy od szatni a na lodzie od bramkarza po atak skonczywszy. Omsk przegrał ale po bardzo dobrym meczu, SKA zagrało najlepszy mecz tego sezonu, co stwierdził naweta sam Bragin, wiec dzis mysle ze Dynamo na takie wyzyny sie nie wzbije, a poza tym nie ma za bardzo kim. Licze ze dzis Jastrzebie przełamia pasmo , nie do konca udanych wyjazdów

Avangard ml kurs 1,81⛔

Mecz w Leningradzie.
SKA piekny mecz, skład wrócił, a dzis przekonamy sie czy jest stabilizacja, byla spina na Omsk ale dzis moze byc efekt zejscia cisnienia i zobaczymy troche inna SKA choc personalnie podobna. Goscie z Kunlun ostatnio dobre mocne mecze i sa tez wyniki, patrzac na skład to jest mnostwo graczy z przeszłoscie z NHL, AHL i z dobrych europejskich klubów, całosc sie zgrywa i z kazdym meczem powinno byc lepiej. Trzeba zwrocic uwage na ich ostatni mecz z CSKA, gdzie goscie wykorzystali dwie gry w przewagach i wygrali ale nie po jakiejs dominacji. Osobiscie nie spodziewam sie dzis pogomu i choc typ bedzie ryzykowny to lekko w kierunku gosci

Kunlun plus 1,5 kurs 2,18✅
Kunlun strzeli over 1,5 gola kurs 1,66✅

W Minsku i w Sochi moze byc wszystko, Ufy tez nie zaryzykuje po tym kursie w RT

EDIT: Niech kazdy wybierze co mu pasuje z czym sie zgadza. Bardzo prosze nie grajcie wszystkich meczy na jednym kuponie bo nie typera , żeby cała kolejke dobrze wytypował, mozna pokombinowac duble z x lub ml .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom