>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Gdzie mogę porównać kursy bukmacherów na typy długoterminowe np. Na zwycięzcę całego turnieju? Wszystkie porównywarki są na poszczególne mecze.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Witam,

ktos wie co sie stalo, że kanal supertennis zniknął z Polsatu Cyfrowego i NC+?
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
"Szacunek" za to co dzisiaj Fabio wyczynia. Jasną sprawą jest to, że miał operacje po koniec maja, ale takiej wybitnej niechęci do gry w jego wykonaniu jeszcze nie miałem okazji zobaczyć. Jestem ciekaw czy organizatorzy turnieju potraktują go jakąś karą finansową.
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
"Szacunek" za to co dzisiaj Fabio wyczynia. Jasną sprawą jest to, że miał operacje po koniec maja, ale takiej wybitnej niechęci do gry w jego wykonaniu jeszcze nie miałem okazji zobaczyć. Jestem ciekaw czy organizatorzy turnieju potraktują go jakąś karą finansową.
W ogóle nie rozumiem zapytania, żyjesz w rzeczywistości rodem z systemowej Wikipedii????!!!! obecna rzeczywistość to totalne frajerstwo, rozumiesz słowo totalne?
W tenisie już daaaawno temu robili bukmacherskie ustawki na meczach Grand SLAM, a jakieś niechęci Fabio to nawet nie wiem jak nazwać... Daj sobie spokój, nie oglądaj a tym bardziej nie obstawiaj!
Fabio widzi te totalne frajerstwo i może ma już dosyć :(
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
W poniedziałek organizatorzy wielkoszlemowego Rolanda Garrosa 2020 przyznali dzikie karty do głównej drabinka kobiet i mężczyzn oraz turnieju eliminacji. Specjalne przepustki otrzymali m.in. Eugenie Bouchard, Cwetana Pironkowa i Andy Murray. Tradycyjnie najwięcej dzikich kart przyznano reprezentantom gospodarzy.

Dzikie karty w głównej drabince kobiet:
1) Eugenie Bouchard (Kanada)
2) Clara Burel (Francja)
3) Elsa Jacquemot (Francja)
4) Chloe Paquet (Francja)
5) Pauline Parmentier (Francja)
6) Diane Parry (Francja)
7) Cwetana Pironkowa (Bułgaria)
8) Harmony Tan (Francja)

Dzikie karty w głównej drabince mężczyzn:

1) Elliot Benchetrit (Francja)
2) Hugo Gaston (Francja)
3) Quentin Halys (Francja)
4) Antoine Hoang (Francja)
5) Maxime Janvier (Francja)
6) Harold Mayot (Francja)
7) Andy Murray (Wielka Brytania)
8) Arthur Rinderknech (Francja)
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
A 177

Apollo00

Użytkownik
Istnieje w takich krajach jak Francja. Po powrocie do Polski wykonała dwa testy. Oba negatywne.
Trzeba było miejscowym zawodniczkom dać szansę w eliminacjach kosztem innych i padło na Kasię.
Nawet nie chce mi się drążyć tego idiotyzmu..

Teraz widzę protest młodzieży na całym świecie przeciwko zmianom klimatycznym i wspierających ich profesorow. Nie wiem czy to są debile, czy udają za kilka groszy, jak wszystkie protesty na całym świecie to zwykła kontrolowana ustawka, ale chodzi mi o to że protestują w maseczkach, mają tak sprane łby że głowa mała.

Ponadto zmiany klimatyczne, większa temperatura (brak zimy np u nas), topniejace lodowce to coś naturalnego na ziemi, a Reset cywilizacyjny jest nieunikniony, jednak DEBIL protestujący w maseczce nie potrafi samodzielnie myśleć, a łyka farmazony że to przez używanie proszku do prania, płynów do płukania itd.

Ponad 90% ludzi na świecie to ameby umysłowe, a napewno nie są samodzielnie myślącymi istotami
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Australian Open 2021 odbędzie się najprawdopodobniej 8 lutego - informuje dziennik „L’Equipe”. Zawodnicy zagraniczni będą mieli obowiązek pojawić się w Melbourne między 15 a 17 stycznia i obowiązkowo odbyć kwarantannę.

To są najnowsze ustalenia jakie wypracowali po wielu dniach negocjacji przedstawiciele rządu stanu Wiktoria, którego stolicą jest Melbourne, Australijskiej Federacji Tenisowej (Tennis Australia) oraz zawodników.

 
kombajn 163,8K

kombajn

Użytkownik
Jeszcze nie ma potwierdzonych turniejów WTA w przyszłym sezonie, ale naprawdopodobniej przed Australian Open dwa z nich odbędą się w Abu Zabi (WTA 500; 5-13 stcznia; na The International Tennis Complex of Zayed Sports City) i Dubaju (kwalifikacje do AO; 9-13 stycznia; na Dubai Duty Free Tennis Stadium).
Od roku 2021 następuje rebrand marki (WTA Masters, WTA 500, WTA 250).


WTA Tour w latach 2021-2026 w CANAL+. Ciekawe tylko czy będzie osobny program????

 
L 388

lelit

Użytkownik
Na prawie kazdy GS kupuje eurosportplayer gdzie mam dostęp do wszystkich kortów z lekkim opóźnieniem do ok. 40 sekund. Inne WTA turnieje ogladam kupując WTATV.com.Wimbledon to trochę bardziej skomplikowana sprawa, konieczny jest VPN.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Rywalizacja w tourze ruszy 4 stycznia w Delray Beach na Florydzie.

W połowie stycznia tenisowy tour ma się przenieść na Antypody. Tenisiści mają przejść obowiązkową kwarantannę, a następnie rozegrają Australian Open, który ma wystartować 8 lutego.

W 2021 roku kilka turniejów nie dojdzie do skutku. Drugi rok z rzędu tenis nie zawita do Indian Wells, Auckland, Pune oraz Rio de Janeiro.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom