>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: French Open 2020 (27.09.2020-10.10.2020)

Status
Zamknięty.
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Coś wspaniałego , już trochę wcześniej ja oglądałem widziałem te piękne forhendu, to nie tenis Isi ,jakieś głaskanie piłki ktorego nie dało się oglądać tylko potężne bomby bez patrzenia kto po drugiej stronie siatki i tak trzymać Iga!!!!!!!!!!!!!!!!
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Koncert gry Igi. Rewanż za ubiegły rok udany w 200%. Wynik idzie w świat. I jeżeli głowa wytrzyma i nie pomyśli że turniej wygrany to finał w zasięgu bo kolejna runda to prawdopodobnie Trevisan, a później Śvitolina bądź Garcia. A patrząc na drugą polówkę to nie widać jakiejś mega faworytki, bo Muguruza, Azarenka juz poza turniejem. Brawa dla Świątek!!!
 
P 213

pln123

Użytkownik
Koncert gry Igi. Rewanż za ubiegły rok udany w 200%. Wynik idzie w świat. I jeżeli głowa wytrzyma i nie pomyśli że turniej wygrany to finał w zasięgu bo kolejna runda to prawdopodobnie Trevisan, a później Śvitolina bądź Garcia. A patrząc na drugą polówkę to nie widać jakiejś mega faworytki, bo Muguruza, Azarenka juz poza turniejem. Brawa dla Świątek!!!
Ja bym tu nie patrzył na faworyt nie faworyt, bo tutaj dogi łoją faworytów z rundy na rundę.
W następnej to Iga będzie faworytem i to ona może powtórzyć los Halep, Azarenki lub Muguruzy.
Chociaż z taką grą to nic nie zapowiada takiego losu. Pożyjemy, zobaczymy.
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Cudownie to rozegrała. Nie patrzyła kto jest po drugiej stronie tylko gdzie się znajduje i dawała mocne, długie piłki ale i krótkie aż nie chce myśleć co tam się działo w głowie przeciwniczki. Brawo Iga
 
M 20

matjenko

Użytkownik
Halep -Swiatek 1 @1.18

Halep w kazydm zestawieniu z kazda tenisista bedzie faworytka i sensacji nie ma sie co spodziewac raczej. SSwiatek caly czas notuje progres i tym razem prawdopodobnie zagra lepiej z Rumunka niz na ubieglorocznym French Open, bo wtedy udalo sie ugrac zaledwie 1 gema w calym meczu. Swiatek zagrala bardzo dobry turniej, ale jednak gdy naprzeciwko staje ktos taki jak Simona Halep to faworytka moze byc jednak.

Podoroska-Krejcikova 1 @1.5

Patrzac na niektore nazwiska na etapie 4 rundy zarowno w turnieju pan i panow to naprawde jest to najbardziej nieprzeiwdywalny turniej od wielu lat, a z tej pary bedzie jeszcze cwiercfinalistka. Stawiam na Argentynke o ukrainskich korzeniach. Dziewczyna naprawde gra dobrze i zagrala bardzo duzo meczow w tym roku na cegle. Przed kwalifikacjami do FO zagrala polfinal ITF w Pradze i wygrala turniej we francuskim Saint Malo. Krejcikova tez singlowo zyciowy sukces, chociaz Czeszka akurat jest obyta z duzymi turniejami, bo nalezy do czolowki debla.
Niby im dalej dla debiutanta tym trudniej i byc moze Podoroskiej bedzie bardziej udzielac sie niepewnosc na poczatku meczu, ale Podoroska ma po prostu teraz czucie i wymianach gra bardzo dobrze. Mysle, ze Krejcikova bedzie probowac skracac ta gre i wedrowac nieraz pod siatke przy takiej regularnosci Argentynki, ale wydaje mi sie ze to jest wlasnie 5 minut dla Podoroskiej i jesli wytrzyma emocjonalnie to widze ja tu w roli zwyciezczyni.
Możesz mi zwrócić uwagę, ze po meczu każdy jest mądry... Ale granie meczu po kursie 1.18 przeciwko Idze, która wyglądała w poprzednich meczach baaaardzo dobrze. Poza tym argument, ze rok temu dostała baty.. Niby tenisowy ekspert.... Halep w wieku Igi odpadała w szalemach w 1 rundach i była poza setka w rankingu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Kapitalny mecz Igi Świątek, zagrała koncertowo, Halep nie miała nic do powiedzenia, mam nadzieję że nie spocznie na laurach, bo turniej jeszcze trwa, ale zdecydowanie lepiej się ogląda mecz Igi niż ogładało mecze Radwańskiej, ta dziewczyna ma większy potencjał, jak jeszcze popracuje nad sobą może być wielka , chociaż według mnie już jest, ale w sporcie apetyt rośnie w miare jedzenia, z zawodniczek które zostały to myśle że tylko Kvitova i Kenin może zagrozić, (Svitolina mnie jakoś nie przekonuje) ale oczywiscie pierw trzeba ograć Trevisan. Chłodna głowa i konsekwencja to najważniejsze Iga!
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Masz racje i ten jeden typ czyni mnie złym, niedobrym i brzydkim.
Co to ma za znaczenie, ze 1.18? Przeciez chyba nikt logicznie myslacy nie sadzi, ze singlowo grany byl ten mecz. Zeby cos zagrac to musisz zebrac kurs minimum 2 i 2+ w mojej opinii. W innym przypadku granie sie nie kalkuluje. Mozesz to zrobic singlowo, na dwa typy, trzy typy lub nawet wiecej. Efekt koncowy jest tylko taki czy typ/kupon jest trafiony czy nie.

Ja sie nie uwazam za tenisowego eksperta. Oddalem tutaj tyle typow, mysle ze calkiem niezlych i nie ma szans by trafic wszystkie.
Moim zdaniem: tak, Twoj komentarz jest zlosliwy i ma wytknac blad.
Tylko ja nie musze cytowac swoich postow i sztucznie sie dowartosciowywac jak Ty zrobiles przy turnieju mezczyzn po dwoch trafionych typach w dziale mezczyzn. To wlasnie pokazuje idealnie jaki masz problem z regularnym wygrywaniem.
Rozumiem, ze jesli przy USO trafilem 16 na 18 typow to powinienem zachowywac sie tak jak Ty i cytowac swoje wlasne posty na lewo i prawo pokazujac jaki jestem wspanianialy i oglosic to jeszcze w telewizji. Sorry, ja nie nie czuje, zebym musial sie tak dowartosciowywac.

Mozna bardzo duzo wiedziec i zle typowac. Znam wiele osob, ktore maja wiedze, znaja sporo detali, a z typowaniem idzie im kiepsko. Wiedza niekoniecznie przeklada sie na szczescie w bukmacherce i vice versa. Sa osoby, ktor nie potrafia nawet poprawnie napisac nazwiska zawodnika, a moga dobrze wytypowac. Mats Wilander podawal kiedys propozycje bukmacherskie dla bukmachera expekt i szlo mu tak fatalnie, ze w pewnym momencie sam bukmacher postanowil to zdjac. Wiedza niekoniecznie rowna sie bukmacherka.

Na tym forum jest wiele osob, ktore regularnie nietrafiaja, przyjdzie jeden dzien, ze trafia 2-3 typy na raz i juz sa wielkimi typerami.

Masz za to calkowicie racje, ze po meczu "kazdy madry". Gdybys podal typ na Swiatek to moze mialbys pole do dyskusji, ale ze takiego typu nie podales to Twoj komentarz jest wart komplentnie nic, a ja bede rownie zlosliwy co Ty do mojej osoby i wykne Ci cytowanie swojego posta z dwoma trafionymi typami jakby to bylo wydarzenie bez precedensu w Twoim zyciu. Uszczypliwy potrafi byc kazdy jak widzisz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Co do meczu Igi, zagrała dziewczyna kapitalne spotkanie, zwłaszcza niesamowity był początek, w którym kończyła praktycznie na dzień dobry niemal każdą piłkę. Dawno nie oglądałem meczu z takim bananem na twarzy, nie dowierzając temu co widzę. Wydawało mi się że Help gra nie wiem... z Djokovicem powiedzmy 😀 bo w każdym aspekcie Iga ją niszczyła, grała mocniej, celniej, szybciej się poruszała itd.
Iga pokazała moc aczkolwiek wydaje mi się też, że Halep ja po prostu zlekceważyła i miała w pamięci ubiegłoroczne spotkanie dlatego koncentracja i nastawienie nie było takie jak trzeba. Wyszła na kort nie spodziewając się niczego wielkiego a tu spotkała się ze ścianą, było duże zdziwko i szok 😀 Iga nie się nie zacięła, nie zwolniła a Halep nie potrafiła się pozbierać i zareagować na takie warunki jakie postawiła Świątek, która była mega dobrze dysponowana tego dania. Brawa, naprawdę wielkie brawa bo widać w Idze potencjał, na duży wynik na tym turnieju ale też w przyszłości na znalezienie się w ścisłym TOPie, najlepszych Pań. Oby dziewczyna rozwijała się tak jak się rozwija a będzie co oglądać i z czego się cieszyć, bo to materiał na wielkie rzeczy i sukcesy w tenisie. Brawo Iga!
 
M 20

matjenko

Użytkownik
Masz racje i ten jeden typ czyni mnie złym, niedobrym i brzydkim.
Co to ma za znaczenie, ze 1.18? Przeciez chyba nikt logicznie myslacy nie sadzi, ze singlowo grany byl ten mecz. Zeby cos zagrac to musisz zebrac kurs minimum 2 i 2+ w mojej opinii. W innym przypadku granie sie nie kalkuluje. Mozesz to zrobic singlowo, na dwa typy, trzy typy lub nawet wiecej. Efekt koncowy jest tylko taki czy typ/kupon jest trafiony czy nie.

Ja sie nie uwazam za tenisowego eksperta. Oddalem tutaj tyle typow, mysle ze calkiem niezlych i nie ma szans by trafic wszystkie.
Moim zdaniem: tak, Twoj komentarz jest zlosliwy i ma wytknac blad.
Tylko ja nie musze cytowac swoich postow i sztucznie sie dowartosciowywac jak Ty zrobiles przy turnieju mezczyzn po dwoch trafionych typach w dziale mezczyzn. To wlasnie pokazuje idealnie jaki masz problem z regularnym wygrywaniem.
Rozumiem, ze jesli przy USO trafilem 16 na 18 typow to powinienem zachowywac sie tak jak Ty i cytowac swoje wlasne posty na lewo i prawo pokazujac jaki jestem wspanianialy i oglosic to jeszcze w telewizji. Sorry, ja nie nie czuje, zebym musial sie tak dowartosciowywac.

Mozna bardzo duzo wiedziec i zle typowac. Znam wiele osob, ktore maja wiedze, znaja sporo detali, a z typowaniem idzie im kiepsko. Wiedza niekoniecznie przeklada sie na szczescie w bukmacherce i vice versa. Sa osoby, ktor nie potrafia nawet poprawnie napisac nazwiska zawodnika, a moga dobrze wytypowac. Mats Wilander podawal kiedys propozycje bukmacherskie dla bukmachera expekt i szlo mu tak fatalnie, ze w pewnym momencie sam bukmacher postanowil to zdjac. Wiedza niekoniecznie rowna sie bukmacherka.

Na tym forum jest wiele osob, ktore regularnie nietrafiaja, przyjdzie jeden dzien, ze trafia 2-3 typy na raz i juz sa wielkimi typerami.

Masz za to calkowicie racje, ze po meczu "kazdy madry". Gdybys podal typ na Swiatek to moze mialbys pole do dyskusji, ale ze takiego typu nie podales to Twoj komentarz jest wart komplentnie nic, a ja bede rownie zlosliwy co Ty do mojej osoby i wykne Ci cytowanie swojego posta z dwoma trafionymi typami jakby to bylo wydarzenie bez precedensu w Twoim zyciu. Uszczypliwy potrafi byc kazdy jak widzisz.

WidIsz Twój problem polega na tym, ze jak ktoś zwróci Ci uwagę to w Twojej opinii jest „złośliwy”!
Czy zwrócenie uwagę iż granie czegokolwiek po 1,18 jest bezsensu oraz to oz jako argument podałeś np ze rok temu baty jest czymś złośliwym?
Co więcej napisałeś, ze Iga z topowymi zawodniczkami zderza się ze ściana... bo raz dostała ostre baty od Halep?
Przypomnę Ci tylko ze takie lanie dostała tylko od Halep i Osaki co zreszta argumentowała tym iż mentalnie nie była przygotowana do starcia z takimi zawodniczkami(obejrzyj sobie odcinek „moj pierwszy raz” ładnie to wytłumaczyła).
W moim komentarzu nie było nawet ziarna uszczypliwości, ale ty już kolejny raz reagujesz w ten sam sposób(przejrzałem poprzednie wpisy i znalazłem kilka Twoich odpowiedzi, gdy ktoś zwrócił Co uwagę i był przy tym merytoryczny).
Prawda jest taka, ze każde zwrócenie Ci uwagi na jakieś zagadnienie w Twojej analizie jest odbierane jako przejaw zloscilowisci co dobitnie pokazuje, ze jakakolwiek merytoryczna dyskusja z Tobą nie ma sensu.
I na koniec... Jeśli chodzi o pochwalenie się kuponem to zrobiłem to dlatego, ze pojawiło się pod nich kilka komentarzy obalajacych moje typy z tak śmiesznymi argumentami, ze chciałem aby osoby, które wypisywali takie bzdury przypomniały sobie jakie głupoty wypisywaly.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Dobrze, niech bedzie. Ja jestem przewrazliwiony, a Ty niedowartosciowany.
Tutaj srednio raz w miesiacy przychodzi jakis samozwanczy ekspert i i uderza w moja strona, bo napisal 10 postow na forum i ma konto kilka tygodni. Tylko nie wiem dlaczego z reguly mnie sie czepiaja, gdy ja nic od nich nie chce, a tutaj w dziale i na forum tylu uzytkownikow.

A teraz mam dla Cb idealne rozwiazanie - idz swoja droga i odstosunkuj sie od mojej osoby.
Jezeli myslisz, ze potrzebne mi do szczescia uznanie czlowieka, ktory ma konto od miesiaca ,10 postow za soba i probuje na sile pokazac kim on to nie jest, bo mu sie to po prostu nalezy za samo istnienie na tym swiecie... to juz w wiekszym bledzie byc nie mozesz.

Powodzenia w typowaniu, poprawnym pisaniu nazwisk tenisistow i szerokiej drogi - oby własnej. Bez odbioru.
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
WidIsz Twój problem polega na tym, ze
Prawda jest taka, ze
A twoj problem polega na tym ze zacznij rozliczac swoje typy , poniewaz te nie rozliczone uznałem za nie trafione a cytowanie swojego jednego trafionego kuponu jest załosne, bo tak naprawde grajac twoje zaklady kazdy bylby na minusie, dlatego nie zawracaj ludzia dup.. i ich nie cytuj bo tego jest najwiecej z twojej strony i taka jest prawda.
 
B 1,2K

betbuilder

Użytkownik
Jeśli chodzi o pochwalenie się kuponem to zrobiłem to dlatego, ze pojawiło się pod nich kilka komentarzy obalajacych moje typy z tak śmiesznymi argumentami, ze chciałem aby osoby, które wypisywali takie bzdury przypomniały sobie jakie głupoty wypisywaly.
Możesz mi zwrócić uwagę, że to nie wydział filologii polskiej, ale proponuję czytać kilka razy swoje posty przed ich opublikowaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
WidIsz Twój problem polega na tym, ze jak ktoś zwróci Ci uwagę to w Twojej opinii jest „złośliwy”!
Czy zwrócenie uwagę iż granie czegokolwiek po 1,18 jest bezsensu oraz to oz jako argument podałeś np ze rok temu baty jest czymś złośliwym?
Co więcej napisałeś, ze Iga z topowymi zawodniczkami zderza się ze ściana... bo raz dostała ostre baty od Halep?
Przypomnę Ci tylko ze takie lanie dostała tylko od Halep i Osaki co zreszta argumentowała tym iż mentalnie nie była przygotowana do starcia z takimi zawodniczkami(obejrzyj sobie odcinek „moj pierwszy raz” ładnie to wytłumaczyła).

I na koniec... Jeśli chodzi o pochwalenie się kuponem to zrobiłem to dlatego, ze pojawiło się pod nich kilka komentarzy obalajacych moje typy z tak śmiesznymi argumentami, ze chciałem aby osoby, które wypisywali takie bzdury przypomniały sobie jakie głupoty wypisywaly.
Granie po kursie 1,18 nie jest bez sensu, bo wszystko zależy, czy w nim znajdziemy value. A już pisanie, że bez sensu po zdarzeniu jest po prostu śmieszne. Liczyłeś, że ktoś da reputację, bo napiszesz po meczu, że bez sensu było granie na Halep? Równie dobrze mogłeś to napisać gościowi na priv, skoro bez uszczypliwości, a nie szukać fejmu na forum - nie tą drogą. Jeśli dostała od Halep, dostała od Osaki, to dx2 dx2 w analizie miał rację. Nieważne, czy dostała te baty raz, czy dziesięć, była to prawda. Oglądałeś program, powiedziała, że nie była mentalnie przygotowana i na podstawie tego stwierdziłeś, że akurat dziś już będzie gotowa i wygra? 🤣 Żeby sport był taki prosty, to by było dobrze.

Sam piszesz coś po zdarzeniu, a jednocześnie cytujesz swoje posty, gdzie w regulaminie jest, że rozliczamy typy poprzez edycję, aby zachować przejrzystość tematu, bo chcesz "dopiec" hejterom, którzy mieli czelność napisać coś przed zdarzeniem. Widzę, że ilość kabareciarzy i dzieciaków na forum musi być równa i zbanowali jednego od stawiania domów, to pojawił się kolejny 🙈 Czekam więc, jak będziesz cytował swoje złe typy i przypomnisz osobom, które argumentowały inaczej, że miały rację 😎 bo przecież chyba nie będziesz tylko chwalił się typami, które weszły? Konsekwencja przede wszystkim. No i pokora wobec bardziej doświadczonych użytkowników forum, ale tego już widzę, że teraz Ci brakuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Krytyka w taki sposób graczy którzy poświęcają swój czas i zamieszczają tutaj swoje typy od kilku lat jest słaba. Akurat dx należy do osób które swoje typy merytorycznie tłumaczy i zamieszcza naprawdę ciekawe wpisy. Z drugiej strony bawienie się typami o wartościach 1.15. , 1.18 jak dla mnie to strata czasu i pieniędzy. Prawda jest taka że największy laik zagra za 1.10 Nadala, Djoko czy Halep bez patrzenia w forum i czytania opisów bo gdzieś mu te nazwiska migneły na necie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kvitova-Zhang 2 3,75 bet365

Po raz kolejny poluje porażkę Czeszki.Juz wczoraj Fernandezbyła bliska urwania choćby seta (miała 51 40-30 i serwis) ale chyba zabrakło doświadczenia.Pojedynek siły fizycznej z cierpliwością bo Zhang lubi długie wymiany i spokojniejsza grę.W h2h 2-2,wiec Zhang potrafi grać z Petra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom