>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Mecze LIVE - typy na żywo

Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
L loleketikonek Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77 wyluzujcie trochę, bo bardzo nie lubię dawać ostrzeżeń, tym bardzie jeśli chodzi o jakąś pierdołę. Jadą w Gorzowie fajny mecz, a Wy się tu sprzeczacie. Typy, typy !

nie, nie , nie masz racji

wklejam za wikipedią :

debilizm – stan upośledzenia umysłowego w stopniu lekkim

!!!!!!!!!!!!!!!!!


Typ pisze w dziale "live" , że kłamie podając typy ......."live"

Neutralny jak obrażałem kogos to sie przyznawałem ------ powiedz gdzie tu jest z mojej strony obrażanie ???????

On pisał , że oszukuje bo podaje "live " w dziale "live" ....


Chcesz mnie opier...... - rób to merytorycznie

To jest DEBIL czyli lekko uposledzony umysłowo typ - tak mówi definicja na na wikipedii

Chcesz mi zbanowac kolejny nick serio zapraszam
smiało - jak obrażałem ludzi , rozumiem w 100% - ale teraz gdzie widzisz to , że kogooklwiek obraziłem ?????
Jak do miss Polonii mówisz - piekna kobieto lub misko - to też ja obrażasz ?
do psa - Ty Psie ...(gdyby to było do policjanta to z małych liter) ...to też obraza ?

Jak powiesz do Gorzowianina - "Ty Gorzowianinie" to tez jest obraza ???

ja tylko stwierdziłem fakt , bezsprzeczny ....

dałem mu szanse na to żeby napisał - "sorry nie zauwazyłem" cokolwiek - nie ....

dajesz bana - zasłużyłem , zauwazyłem , że ......


a co do Holdera to za byś nie zagrał gdyby nie moja wiedza o polach i wczesniejsze wpisy - dawaj bana :))))) zasłużyłem !!

Tak boty z buków moga wam eliminowac tych , którzy posiadaja jakakolwiek wiedzę - lepiej posiadac na forum miłego debila niż mądrego wariata ....prawo forum :)
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ojoj ale popłynąłeś Stary. Jakieś cytaty z wikipedii o debiliźmie. Masz jakieś zaświadczenie o zdrowiu intelektualnym innych użytkowników, że nazywasz ich debilami? Jeśli masz to je okaż, bo tylko to uprawnia Cię do nazywania tak innych. Zgodzę się z tym że kolega Cię nie zrozumiał, bo napisałeś jasno "wiszą typy pre, a mecz już jedzie", ale czy to powód to takiej bezsensownej dyskusji? Nie wydaje mi się. Zapal papieroska, wypij drinka i postaw, że Doyle wygra 11 bieg. :)

A co do Jacka to była moja subiektywna opinia i mój typ, bo Ty przed biegiem nie wspomniałeś o tym ani słowa, więc te narcystyczne opinie zostaw dla siebie. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
power30 18K

power30

Forum VIP
Orientuje się ktoś ile czasu Gorzów ma czasu na naprawę usterki :D ?

Edit:

Rozdzielnia się pali...robi się ciekawie
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
to mój ostatni wpis : WgORZOWIE PALI SIE ROZDZIELNIA - OK 10 BUkmacherów pozwoliło zagrac wygrana Gorzowa po kursie 1,9-1,8 -----co tam podał ten typ lolek ???
Post automatycznie złączony:

można było upchać ok 20 k plnów na wygrana Gorzowa , ale zapewne wolicie "wrózby zuzlowe " niz zarabianie - także zachowam się jak uposledzona i obrażona dziewica i tam sobie w temacie live słuchajcie lolków - co to nawet nie kumaja , że przedłużaja reklamy na siłę poniewaz nie wiadomo co stanie sie z meczem a jednak over 8 biegów pojechali i mozliwosci kontry mam na maxsa w każda strone


Neutralny musze to napisac --- graj graj pompuj ludzi do dopłacania do buków to na bank pomoże wszystkim

a co do tego czy mam jego "lekarskie zarządzenia" --- no przeciez to nie ja napisałem !!!!!!! dajesz typy live w dziale livy !!!!!!

Nie dziwie sie , ze nie rozumiesz ...w końcu nawet Einstein by nie zrozumiał , a Ty Einsteinem nie jesteś

Zlikwiduj dział i tak tu praktyczinie przed biegami tylko ja pisałem (na 25 wpisów max moich 20 ) dalej pisz po biegu kto wygrał i pomagaj bukom

i nie pisz mi nawet teraz : "czego od Ciebie chce przecież Ty chcesz pomóc" .....

serio podając wtapialskie typy z buków z podatkiem pomagasz ludziom ???? jakim ??:??
 
Ostatnia edycja:
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Orientuje się ktoś ile czasu Gorzów ma czasu na naprawę usterki :D ?

Edit:

Rozdzielnia się pali...robi się ciekawie
Coś mi się kojarzy, że gospodarz ma 30 minut na naprawianie takich usterek, jeśli nie zdążą to walkower. Swoją drogą co za sezon Stali. Trzy meczy w plecy, dziś objeżdżają lidera to taka awaria. Żeby się zaraz nie okazało, że suma tych wszystkich nieszczęść na koniec sezonu będzie oznaczała tylko jedno ...
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
No właśnie, co się dzieje zgodnie z regulaminem. Zaliczą, bo 8 biegów, czy nie zaliczą, bo przerwanie nie z powodu pogody?
 
power30 18K

power30

Forum VIP
No właśnie, co się dzieje zgodnie z regulaminem. Zaliczą, bo 8 biegów, czy nie zaliczą, bo przerwanie nie z powodu pogody?
To mógłbybyć precedens, że gospodarz prowadząc i tracąc kontrole...robił by "sabotaże". Oczywiście nie pomawiam Stali w tej sytuacji - złośliwość rzeczy martwych.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
bandy padły 0- nie nadmuchają ich - komu przyjeli Gorzów wygra - może miec nadzieje i tyle ------ trzeba było grac wszędzie gdzie się dało jak poszło info o tym , że dmuchańce padają !!!!!

OJOJ inkt nie napisał ??

a kto miał pisac - przecież wszyscy chca tu dmuchać grajacych a nie zarabiac :))))

PoZdro

Neutralny - jestes modem , powinienes pomagać ludzim - dlaczego nie napisałeś ?? bo ja traciłem czas na wikipedie?

Nie , bo nic nie kumasz :)

PoZDRO
Post automatycznie złączony:

W razie jak ktokolwiek pograł Gorzów na ryzyko uwierzcie , nawet ja naprawią bandy bęezie milion czasu na kontry zarówno na remis jak i wygrana Częstochowy - wystarczy poczekać .

Na ta chwilę Gorzów robi co moze zeby zaliczyli ten wynik - i światło nie jest żadnym problemem

dmuchanie band potrwa minimum 30 minut - padły wszystkie
 
Ostatnia edycja:
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77 po pierwsze wyżej pisałeś, że to Twój ostatni post. Po drugie, jeśli Stal nie naprawi usterki do 30 minut to będzie walkower dla Włókniarza, więc nie wiem, kto tu wprowadza innych w błąd. Inna rzecz, że Twoja rada, jak zwykle po fakcie "trzeba było grać". Nie dość, że piszesz po czasie to jeszcze kompletne bzdury. Tak chcesz pomagać? ;)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77 po pierwsze wyżej pisałeś, że to Twój ostatni post. Po drugie, jeśli Stal nie naprawi usterki do 30 minut to będzie walkower dla Włókniarza, więc nie wiem, kto tu wprowadza innych w błąd. Inna rzecz, że Twoja rada, jak zwykle po fakcie "trzeba było grać". Nie dość, że piszesz po czasie to jeszcze kompletne bzdury. Tak chcesz pomagać? ;)
Jest też taki punkt:

"Art. 732. Sędzia lub Jury Zawodów może odwołać mecz w dniu meczu lub przerwać rozpoczęty uprzednio mecz, jeśli stwierdzi na miejscu, że istnieją przyczyny lub nadzwyczajne okoliczności, dla których mecz nie może być odpowiednio rozegrany lub kontynuowany"

Tak więc nie wiadomo jak to będzie :) W 30 minut tego nie ogarną, czas już się kończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kończę dyskusję z Tobą, zero tu merytoryki. Jak chcesz to pisz, jak nie to nie. Nie mam zamiaru już w tym brać udziału. Co do twojego "ładowania pod korek" na Gorzów żaden bukmacher w razie vo dla Czewy nie zaliczy Ci wygranej Gorzowa. W najlepszym wypadku będziesz miał zwrot. Tyle mam do dodania. Bez odbioru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Czyli, jeśli już pogoda sprzyja to znowu takie cuda się dzieją. Ehhh najlepsza liga świata. Szkoda.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
złodzieje z BETCLICK anulowali mi zwycięzcę pierwszego biegu
Zagrałem ,ze pierwszy bieg wygra Jason DOYLE ,A ONI ANULOWALI zakład twerdząc ,że zawody zostały przerwane .Jaki to ma związek z całymi zawodami???? Czy ktoś może mi pomóc???
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Na pewno buki porozliczają sobie ten mecz jak im wygodnie (tzn jak im się będzie opłacać). Przykro mi, oczywiście powinieneś wygrać zakład.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
złodzieje z BETCLICK anulowali mi zwycięzcę pierwszego biegu
Zagrałem ,ze pierwszy bieg wygra Jason DOYLE ,A ONI ANULOWALI zakład twerdząc ,że zawody zostały przerwane .Jaki to ma związek z całymi zawodami???? Czy ktoś może mi pomóc???
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
"10.4. Jeżeli zdarzenie zostanie odwołane, przełożone na inny termin, wstrzymane przed upływem jego regulaminowego czasu trwania i nie zostanie dokończone tego samego dnia lub gdy jego miejsce zostanie zmienione (również w przypadku kreczu w meczu tenisowym), Zakłady na takie zdarzenie zostaną unieważnione. W przypadku meczów tenisowych, Zakłady na dany mecz pozostają ważne pod warunkiem, że mecz rozpoczął się i zakończył w ramach tego samego turnieju. "

Niestety marne szanse. :( Normalny buk po prostu rozlicza takie rzeczy, bo przecież zarobił na tych, którzy poprzegrywali na tych zakładach. Ciekawe jak rozliczyli np. over Przedpełskiego? Ktoś grał?
 
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
Jak dla mnie mecz powinien zostać uznany za odbyty. Przerwany po 10 biegach i wynik po nich uznać za oficjalny. Piszą o walkowerze, co dla mnie jest śmieszne, bo chyba nie podpalili specjalnie rozdzielni żeby wygrać mecz.

Sam obstawiłem Zmarzlika +12 pkt i do tej pory ani zwrotu, ani anulowania, ani niczego nie otrzymałem :)
 
Do góry Bottom