>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Mecze LIVE - typy na żywo

Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Tor polany i zbronowany pod 1 pole ewidentnie . Max na Karczme to było 900 pln po 1,95 - więc dalej - Leon teraz powinien być ...ale po 1,4 nieopłacalne
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Zarobione na Pawle i mega mega na Karczmarzu - ale ....

Jack szybszy ewidentnie do Pawła - ale Gorzów sprokurował tor pod pierwsze pole w początkowych biegach tak mocno , ze ....aż nienormalnie
Post automatycznie złączony:

KK-Fred 1 2,05 minus podatek sts - ruski 1,8 i spada bierzemy 1
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
kolego tyrion dlaczego oszukujesz ludzie i niby w unibecie bylo do pobrania zawodnikow h2h w trakcie... oczywiscie ze bylo ale na live... wiec za oszustwo powinnien leciec ban dla cb bez odbioru.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
kolego tyrion dlaczego oszukujesz ludzie i niby w unibecie bylo do pobrania zawodnikow h2h w trakcie... oczywiscie ze bylo ale na live... wiec za oszustwo powinnien leciec ban dla cb bez odbioru.

Co... sprecyzuj , moge prosić ? A jak chcesz mi dac bana Ziomuś dawaj serio - ja honorowy narodowiec jestem więc albo odszczekaj "chow, chow " no moze "chow , chow jestem pindzia "....

albo wiesz co mam propozycję : napisz tak - "Jestem mądrym chłopakiem ale nie zauwazyłem ,że pisze w temacie "LIVE" !!!!!! lIVE" więc jak przerzucisz przez translator "live" lub opcję "na zywo" ....

to kolego daj sam sobie bana za nie zrozumienie tematu : "TYPY NA LIVE" !!!!!

Ja nie oszukuję - ja tylko kumaty jestem - wiesz mózg , te sprawy :)

PoZdro
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Co... sprecyzuj , moge prosić ? A jak chcesz mi dac bana Ziomuś dawaj serio - ja honorowy narodowiec jestem więc albo odszczekaj "chow, chow " no moze "chow , chow jestem pindzia "....

albo wiesz co mam propozycję : napisz tak - "Jestem mądrym chłopakiem ale nie zauwazyłem ,że pisze w temacie "LIVE" !!!!!! lIVE" więc jak przerzucisz przez translator "live" lub opcję "na zywo" ....

to kolego daj sam sobie bana za nie zrozumienie tematu : "TYPY NA LIVE" !!!!!

Ja nie oszukuję - ja tylko kumaty jestem - wiesz mózg , te sprawy :)

PoZdro
tak kumasz, że wprowadzasz ludzi w błąd?
Post automatycznie złączony:

wiszą pary w UB pomimo, że zawodnicy jada = buk nie reaguje ":)
Post automatycznie złączony:

Zagar kurs 4 - 5 bieg ruski nie kuma, ze Lambo nie jedzie chyba teraz

Jednak Lambo - lecimy po bro
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Koleszko , chwilę temu sam piszesz, że !!!!!!!

oczywiscie ze bylo ale na live... wiec za oszustwo powinnien leciec ban dla cb bez odbioru. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to są przeciez Twoje słowa człowieku ??????:?:

A ja pisałem dokładnie to samo że wisi na live !!!!!

Dodatkowo w trakcie biegu gdzie szli na 5-1 szło grac punkty zawodników jadących w tym biegu ....

Czego Ty chcesz ode mnie ???

PISZESZ W TEMACIE "LIVE" CZY ty cokolwiek ogarniasz !!!!!!!

przez Ciebie nie zatwierdziło mi GHoldera po kursie 9 pierdole nie pisze już nic
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Koleszko , chwilę temu sam piszesz, że !!!!!!!

oczywiscie ze bylo ale na live... wiec za oszustwo powinnien leciec ban dla cb bez odbioru. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to są przeciez Twoje słowa człowieku ??????:?:

A ja pisałem dokładnie to samo że wisi na live !!!!!

Dodatkowo w trakcie biegu gdzie szli na 5-1 szło grac punkty zawodników jadących w tym biegu ....

Czego Ty chcesz ode mnie ???
dałeś do zrozumienia, że wiszą pary PRE gdy wydarze trwa...
 
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pięknie Jack wjechał po @6.00. Tak czułem, że pogodzi Mistrza I Wicemistrza Świata. Miał najlepsze pole, był bardzo szybki w czwartym biegu. Faktycznie lepiej nic nie pisać na forum. :)
 
Do góry Bottom