>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Mecze LIVE - typy na żywo

neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jak dla mnie na razie pod względem emocji mecz sezonu w Rybniku. Swoją drogą ależ utarł nosa gorzowianom Nowacki.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Jeśli teraz trener Gorzowa nie zrobi pary na 15 Thomsen, Bartek a na 14 bieg nie da mega szybkiego jak na 2-gą linię Kasprzaka to stracę w ogóle szacunek dla mózgów menago zuzlowych. KK może sobie sam poradzić i przyjechac na 3-3 - duzo mniejsza szansę na to daje Thomsenowi
Post automatycznie złączony:

A Rybnik może podziękować za taki a nie inny wynik Kacperkowi i oczywiście menago , który bez wzgledu na wyniki ławkuje wiecznie Szczepaniaka - jaki sens w wystawianiu zawodnika 2-giek lini jeśli po 2 i 1* sie go zmienia ....A Kacperek najpierw zamiast dowieżć 4-2 z Tudzieżem nie ogarnia blokady a nastepnie bezsensownie już w 1 łuku atakuje Szymka
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Paweł Przedpełski over 3,5 betsson/betsafe 1,95 brane rano teraz 1,72 - dlaczego ?

2XBewley na jego drodze i raz Max Fricke - do tego Paweł w każdym meczu jak do tej pory conajmniej raz odpala jakąś rakietę - no i eweidentne value bo cała reszta buków daje tu 4,5 linie a kursy na pare Paweł - Max od 1,6-1,35 na Pawła
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Ktoś poza mną zdązył Madsen-Janowski 1 2,20 ?? ruski i 365 dawali wisiało ok 50 sek po 10 biegu przy 9-6 ? ✳ :alien:✳ - mega promocja i wyjatkowo dużo czasu było żeby to zdążyć :)

Jest Madsen 3,3,3 Maciek 0,33,0 - po dwa biegi im zostało - maxy było po ponad 600 na jedno konto w 22 a bet zapewne po kilka tys pozwalał to grac - pojada jeszcze obaj 2 razy - jesli Janoś zrobi maxa to Leon potrzebuje 4 pkt w dwóch ostatnich biegach
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Lambo w 1 biegu z rezerwy - jak ktoś może to wykorzystac ...to grać :)

Lambo under 11,5 2,06 ruski - daja go na najmocniejsze pary i pomimo 6 biegów wątpie ale stawka to 1/10

W Lublinie pola nie sa takie czytelne tj często 4 pole od 3/4 biegu śmiga i potem po 2-3biegach po równaniu - zobaczymy jak bedzie dzis
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
1 bieg Lublin 2 kurs
Post automatycznie złączony:

bieg 3 - Michelsen 4 pole już idzie
Post automatycznie złączony:

dogrywamy Zagara po 2,6 Michelsen jest po 2,1
Post automatycznie złączony:

4 Bieg Lublin 1 1,45 UB
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
wiszą pary w UB pomimo, że zawodnicy jada = buk nie reaguje ":)
Post automatycznie złączony:

Zagar kurs 4 - 5 bieg ruski nie kuma, ze Lambo nie jedzie chyba teraz

Jednak Lambo - lecimy po bro
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
czy tylko mi sie wydaje czy Woryna znów kolejny mecz , kolejne upadki .....

To jego nie lubią zawodnicy bo pamiętają Krystiana i zwyczajnie go taranują - czy on po prostu jeżdzi całe zycie na wariata i wierzy wiecznie , ze jak wejdzie pomiędzy 2 zawodników będąc z tyłu to go puszczą .....

Bez urazy dla Kacperka - ale naprawdę identycznie wjeżdzał kiedyś w Krystiana ... ja nigdy nie jeżdziłem na żużlu ale czy ktoś z Was umie to ocenić - czy to jest zwyczajnie brawura, kozactwo , nieumiejętność oceny sytuacji i szukanie ścieżek tam gdzie ich nie ma - czy takie wjazdy to norma ?
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
WIDZICIE WKURW CHOMSKIEGO ??????????

Nie mam ultimatum - ale jak mnie wyjebią ... :)))

Mam tu remis zagrany - ale jak widze taka reakcję trenera to az sie prosi o Włókniarz ....
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
KK-dOYLE 1 3,00 ub PRZESZACOWANE PRZECIEZ kk MOZE Z REZERWY JEVCHAC JAK BEDA WTAPIAC
Post automatycznie złączony:

STS : 1 bieg KK-fREDKA 1 OK 1,99 NETTO - BEZ JAJ

sorry za capsy - pisze na szybko
 
Do góry Bottom