Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Pytania i odpowiedzi bukmacherskie Pytania i odpowiedzi bukmacherskie

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Który bukmacher z dobra ofertą

kmere100 : Witam który bukmacher ma dobrą ofertę na zimowe sporty (przede wszystkim możliwość kombinacji h2h) i akceptuje wpłaty paysafecard?

ostatni wpis 24 marca 2020 20:50 przez cosmozaza
emigracja

zescu : Chciałem zapytać jak na stałe ominąć problem z podatkiem w polsce. Wyprowadzam się z polski, ale mimo to w internecie znajduje mieszane opinie czy mogę grać u zagranicznych bukow legalnie, …

ostatni wpis 13 marca 2020 03:00 przez rondani
Błąd w wynikach STS !

chess_master : Witajcie. Postawiłem wczoraj w STS w szachach na gracza Ju Wenjun (kontra Muzychuk M.) (runda 5, szachownica 5): https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/fide-womens-grand-prix-2020-lausanne/5/1/5 tutaj są wyniki, jak widać był REMIS (Muzychuk M. - Ju …

ostatni wpis 8 marca 2020 13:24 przez zksstal
Skargi na bukmacherow

staneeslaw : HEJA, zakladam temat, bo tu duzo jest tematów o problemy z bukmacherami, a dziś znalazłem taką stronę, bo sam mam problem z bukiem i szukałem rozwiązania. Póki co może ktoś …

ostatni wpis 6 marca 2020 17:55 przez matismw
Pomoc Bet365

wina17 : Witam,potrzebuje pomocy w sprawie bet365,sprawa wyglada tak,że posiadam konto bet365 irlandzkie i wszystko jest ok pozostaje tylko dostep do strony,próbowałem vpnów,ale te niestety śmigają tylko na unibet,wolałbym grać na bet365,więc …

ostatni wpis 6 marca 2020 13:05 przez ranczo0123
Typowani wyniku

slawomir19 : Witam wszystkich serdecznie ma pytanie obstawiłem konkretny wynik1:2 w meczu i zakończył się takim wynikiem poczym wyskakuje wynik obok że mecz zakończył się wynikiem remisowym i pytanie czy z tym …

ostatni wpis 2 marca 2020 16:52 przez qowalsky6
Limity

sp0ngelele : Witam, czy u buka naziemnego, sa jakies limity za ile mozna zagrac kupon?

ostatni wpis 1 marca 2020 17:06 przez zksstal
Konto bankowe

nemeeeee : Witam, założyłem konto na siostre, lecz numer konta bankowego dałem swoj i teraz chciałem wypłacić kase. Pieniądze nie doszły, więc zapytałem o co chodzi dział informacyjny, teraz czekam na weryfikację …

ostatni wpis 26 lutego 2020 07:50 przez successful
Jaki typ zakładów lubicie obstawiać?

post_klimatyczny : Witajcie. Ostatnio u jednego bukmachera obstawiam w zakładach kombinacyjnych. Ostatnio przy 3 zakładach dostałem 5% dodatku bonusowego. Ja często czytam statystyki i analizuje rachunek prawdopodobieństwa, zanim obstawie zakład. Często gracie …

ostatni wpis 19 lutego 2020 10:37 przez kamilcia21
Jakimi "systemami" gracie ?

krism1984 : Cześć , Jestem nowy w branży ;) i chciałem Was zapytać jak najczęściej gracie? Tzn. chodzi mi o to czy np. gracie spokojnie solo z ale mniejszym zyskiem czy lepiej …

ostatni wpis 19 lutego 2020 10:26 przez kamilcia21
Wypłaty pieniędzy, kwestia podatków, obstawianie meczy cs Go

hadanzix : Witam Czysto teoretycznie chciałbym spytać jak wygląda kwestia wypłacania pieniędzy zarobionych na obstawianiu meczy CSGO na stronach typu csgofast, csgoempire. /com Mówię tu o kwotach rzędu 1000-4000 PLN miesięcznie. Teoretycznie …

ostatni wpis 15 lutego 2020 22:39 przez sp0ngelele
Skrill

dudson : WPlacilem kase na skrill zaznaczajac opcje ze nie bedzie uzywana do partnerow handlowych, teraz nie moge jej wplacic na buka, sa to jakies groszowe sprawy pytanie jednak czy jesli przeleje …

ostatni wpis 10 lutego 2020 21:32 przez dudson
buk bez podatku

sir-paw : witam, czy istnieje buk bez podatku i na jakich warunkach? wiem o betfan (3 zdarzenia z min. kursem kazdy 1,45), czy jest jeszcze jakis? i jak tak to na jakich …

ostatni wpis 7 lutego 2020 23:13 przez pilka_radom
STS oszukuje? Myawady FC vs Silver Stars

jahudra : Witam, znajomy puścił taki oto kupon: <a href= https://zapodaj.net/80219909eaa9b.png.html >1.png</a> Każde dostępne źródło w internecie twierdzi, że wynik tego spotkania to 2:0, więc kupon powinien być rozliczony jako wygrany. <a …

ostatni wpis 31 stycznia 2020 18:29 przez styrnak
Forbet wypłata kasy

unlucky23 : Dobry pytanie do ludzi co grali na forbecie, Chce wyplacic kase i dostalem wiadomosc, ze musze przelać 1 zl w celu weryfikacji numeru bankowego podanego w czasie rejestracji, problem jest …

ostatni wpis 29 stycznia 2020 07:46 przez unlucky23
LV BET ukradł mi wygrana

damianosk : Witam Sprawa wyglada tak ze 3 dni temu puscilem zakład u legalnego bukmacher lvbet.Zakład okazał sie wygrany powinni mi wypłacic 85 zł jednak podjeli decyzje ze ten zakład nie powinien …

Bet365

wojtax8 : Witam mieszkam w Polsce obecnie gram na Unibet czy jest tez jakieś obejście aby grać na bet365 ponieważ oferta z tego Buka jest mega zachęcająca.

ostatni wpis 28 stycznia 2020 18:16 przez fukop
Reklama bukmachera x-bet

kamilcia21 : Mam pytanie, które nie daje mi spokoju. Na kanałach ElevenSports podczas transmisji meczów piłki nożnej gdy są powtórki, tzw. "przeskoki", zawsze pojawia się przez ułamek sekundy logo a więc i …

ostatni wpis 21 stycznia 2020 20:10 przez enrico
Player vs the field?

janzmazur : Witam. Postawiłem dziś na skoki natciarskie. Ryoyu Kobyashi vs the field. Wygrał Kubacki więc przegrałem zakład iż postawiłem na kobayashiego. Jendak dostałem zwrot pieniędzy, a przy kuponie pisze void. Czy …

Seria bez dogrywki

peter83 : Cześć. Chciałbym dowiedzieć się jaka była najdłuższa seria meczów bez dogrywki w Nhl w sezonie zasadniczym ale też w play offach.

3 858 21 902

Zadaj pytanie doświadczonym typerom ✅. Dziel się wiedzą z nowymi graczami ✅. Poszukaj informacji na każdy interesujący Cię temat ✅

Moderatorzy
majster93
majster93
Lip 2017
successful
successful
Mar 2016
adik1992
adik1992
Kwi 2015
qowalsky6
qowalsky6
Gru 2013
gy_gy_craveel
gy_gy_craveel
Paź 2013
mark1973
mark1973
Cze 2013
madangelo
madangelo
Sie 2008
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.