Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Pytania i odpowiedzi bukmacherskie Pytania i odpowiedzi bukmacherskie

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Marża bukmachera w zakładach live

spoke : Witam, Czy macie jakiś kalkulator do szybkiego policzenia marży bukmachera w zakładach wielodrogowych live ? Np. zakład w piłce nożnej na dokładną liczbę goli : Przykład : Bukmacher : FORTUNA …

ostatni wpis wczoraj 12:59 przez rafon1
Niespodzianki w piłce noznej

danielasek : Czesc, zacząłem grać niedawno na zwycięstwo underdogow w piłce nożnej. Wygląda to narazie bardzo dobrze. Obecnie gram ligę belgijska, turecką i hiszpańska. Zna ktoś ligi piłkarskie w których zdarza się …

Bukmacher

danno : Witam czy jest jakiś polski bukmacher który oferuje wpłaty w walucie EURO ?

ostatni wpis 20 sierpnia 2019 23:24 przez hamsior
Zmiany w meczu piłki nożnej

daayvit : Witam Chciałbym się zapytać czy jakiś bukmacher ma over/under zmian w trakcie meczu w ligach. Widziałem na większe turnieje są takie zakłady ale czy na normalne kolejki też? W Fortunie …

Rzuty rożne oferta

janpalony7 : Który z legalnych w Polsce bukmacherów posiada najszerszą ofertę jeżeli chodzi o rzuty rożne?

ostatni wpis 17 sierpnia 2019 08:05 przez danno
Hit dnia- Fortuna

jurajski_rycerz_420 : Cześć, jak rozliczany jest krecz w tenisie przez fortunę, jeśli zagram mecz w hicie dnia?

Betclic w Holandii

paszab : Witam, Orientuje sie ktoś moze jak ze strony prawnej wyglada obstawianie zakładów w Holandii? Poza granicami Polski założyłem konto w betclic, i chciałbym tam zacząć grę. Konto zostało poprawnie zweryfikowane, …

Płatne typy

danielasek : Witam. Interesuje mnie pewien typer ze strony mybigpartner.com , korzystal ktos z tej strony? Jakieś opinie, nie jest to żaden przekręt ze wplace pieniądze a typow NIE będzie? Pozdrawiam

Blokady kont u polskich bukmacherów

toyz : Witam. Zastanawiam się, czy zdarza się, że Polscy legalni bukmacherzy blokują konta osobom, które dużo lub często wygrywają? Wiem, że takie praktyki się zdarzają jak się gra u niektórych zagranicznych, …

ostatni wpis 9 sierpnia 2019 01:53 przez ranczo0123
Zakłady fortuna

hercik66 : Witam,mam pytanko odnośnie obstawiania jednego spotkania.W typach dnia na forum ludzie obstawiają w fortunie np real/btts ale ja próbowałem i pojawia się komunikat Spotkanie tworzy wspierającą się kombinację zakładów.Więc czy …

ostatni wpis 7 sierpnia 2019 16:00 przez haparoiden
Pytanie na temat holenderskiego bukmachera

jankiel18 : Witajcie. Nie wiem do kogo sie z tym zwrocic wiec zapytam Was. Otoz belastingdienst, holenderski odpowiedznik urzedu skarbowego 2 poniedzialki z rzedu zabral mi pieniądze prosto z konta. Raz 166 …

ostatni wpis 3 sierpnia 2019 08:20 przez madangelo
Porównanie kursów

kamilcia21 : Tak dzisiaj się nudziłam przez chwilę i postanowiłam porównać kursy najpopularniejszych rodzimych bukmacherów na jedno konkretne zdarzenie w trzech różnych meczach. Mianowicie wybrałam trzy jutrzejsze (właściwie już dzisiejsze) mecze kwalifikacji …

ostatni wpis 2 sierpnia 2019 14:02 przez kamilcia21
Wyniki F1 a regulamin Betfan

smutny_kojot : Witam wszystkich. Mam szybkie pytanko, czy to możliwe aby w przypadku gdy Robert Kubica zajął 10. miejsce po ukaraniu kierowców Alfy Romeo, za wynik oficjalny bukmacher uznał klasyfikację z kolejności …

ostatni wpis 30 lipca 2019 20:32 przez pieterex
Ekstraklasa i 1. liga - typy

jarexxos : Witam! Sorry, że piszę tutaj, ale dzisiaj założyłem konto. Chciałbym w tym temacie przedstawić swoje typy na Ekstraklasę i 1. ligę oraz co o tym myślicie i co byście zmienili. …

Jak grać

infes : Cześć, Jestem dość świeży w tym temacie. Bazuje na jakieś tam znikomej wiedzy oraz głównie bazując na podanych przez innych forumowiczach typach. Obstawiam przeważnie po 3-4 wydarzenia maks na jednym …

ostatni wpis 20 lipca 2019 20:36 przez typer234
Typy długoterminowe

samuel24 : Wiele buków oferuje zaklady na zdobycie mistrzostwa. Może jakas niespodzianka w tym sezonie? Kurs na majstra Lecha wynosi 10, a np na wygraną Manchesteru United aż 25. Szanse nikłe, ale …

Czy warto jest obstawiać mecze po niskich kursach?

kokon5 : Witam wszytskich. Chciałem zapytać co sądzicie o pewnym sposobie gry jaki sobie wymyśliłem. Wiem, ze było to już poruszane, ale chciałbym usłyszeć wypowiedz kogoś z dużym stażem albo dużą ilością …

ostatni wpis 18 lipca 2019 19:41 przez adamo80
Spadki kursów, monitorowanie

don_dario11 : Witam, Nie wiem czy istnieje taki temat jeśli tak to bardzo proszę o przeniesienie ew usunięcie tego. Moje pytanie brzmi: Czy znacie jakieś strony gdzie można sprawdzać/monitorować ile pieniędzy konkretnie …

ostatni wpis 10 lipca 2019 09:02 przez hilfiger
Pierwsza rejestracja, kilka kont, bonusy na start

kryspinw : Witam, Planuję założyc kilka nowych kont u buków aby otrzymać wszystkie możliwe - maksymalne - bonusy na start. Budżet, który mam to 3 - 4 tys. zł. Czy jest ktoś …

ostatni wpis 1 lipca 2019 01:19 przez kamilcia21
Obstawianie przez telefon? Czy warto?

sylvia99 : hej wszystkim, ostatnio zobaczyłam, że STS oferuje aplikację mobilną na telefon. Zainstalowałam to u siebie i póki co jeszcze nie korzystałam. Jak myślicie warto stawiać tą drogą? Jest jakaś różnica …

ostatni wpis 24 czerwca 2019 14:35 przez waldi1979
3 773 21 430

Zadaj pytanie doświadczonym typerom ✅. Dziel się wiedzą z nowymi graczami ✅. Poszukaj informacji na każdy interesujący Cię temat ✅

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.