Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Pytania i odpowiedzi bukmacherskie Pytania i odpowiedzi bukmacherskie

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Cashout czy kontra

mateusz165 : Witam , mam taki oto kuponik i pytanie czy jakos to kontrować , wybrać co z litoscia daja czy poprostu zostawic. https://ifotos.pl/zobacz/798084183_qarwesp.jpg

ostatni wpis dzisiaj 12:39 przez successful
zablokowane konto w LVbet, problem z weryfikacją konta bankowego

mssmg : Witam, mam problem dotyczacy wypłaty środków w Lvbet, aktualnie mieszkam w Uk, jestem teraz na wczasach w Polsce i zalożyłem sobie konto w Lvbet, podając stary nr konta bankowego polskiego, …

ostatni wpis 10 grudnia 2019 15:26 przez mssmg
Wyjaśnienie typu na lajwie: wyścig do ... Pkt

antoni-kwasigroch : Witam Zobaczyłem ostatnio na siatkówce na lajwach (totolotek) taki typ: wyścig do np. 35 punktu. Czyli np przy stanie 16:13 dla drużyny A, stawiam że drużyna A wygra ten wyścig. …

Kupon -Kontra?

osiek : Witam Mam taki oto kuponik. Ostatni mecz jest na jutro. Aston Villa - Leicester -BTS. Mogę wziąć cashout chociaż wydaje mi się że szansa że typ siądzie jest dość spora …

na jakie wydarzenia bukmacherzy ustalają najwyższe kursy?

marss7 : cześć, zanim postanowiłem zapytać tutaj szukałem odp u "wujka Google" ale nie znalazłem odp. Moje pytanie brzmi na jakie kursy buki dają najwyższe kursy, jakie macie pomysły? chodzi mi o …

Darmowe skróty kolejek PL

borys333 : Witajcie. Gdzie oglądane skróty Premier League? Nie mam gdzie oglądać meczów dlatego, że nie wykupuje żadnej telewizji cyfrowej. Jeśli da się gdzieś jeszcze oglądnąć lub pobrać całe mecze to również …

ostatni wpis 6 grudnia 2019 15:57 przez neutralny
Wpłata w fortunie

dawid-danielczyk : dziwna sprawa, wpłaciłem kasę na fortunę przez blika jak zawsze, tylko tym razem nie ma tej kasy na koncie, pomimo ze z banku mi ją zabrało. Miał ktoś podobna sytuacje …

pytanko

liyepofi : Panowie szybkie pytanie, bo zgłupiałam już, czy jeżeli obstawiłam, że w finale lm będzie mniej niż 3,5 bramki, to jak zostanie rozliczony kupon jeżeli skończy sie w 90min 1:1, potem …

ostatni wpis 4 grudnia 2019 14:06 przez successful
Bukmacherzy zagraniczni

isso890 : Mam takie pytanie, które buki zagraniczne działają jeszcze w Polsce. Wiem że unibet bah betsafe ale czy jeszcze sa inne gdzie mozna grać śmiało bez podatku ? Chciałem wrócić do …

Porównanie kursów u największych bukmacherów under/over

successful : Niniejsza tabela ma na celu wskazanie, który z największych polskich bukmacherów oferuje najlepszą (pod kontem wysokości kursów) ofertę na zdarzenia under/over 2.5 gola w dzisiejszych spotkaniach Ligi Mistrzów. Do obliczeń …

Bet365

wojtax8 : Witam mieszkam w Polsce obecnie gram na Unibet czy jest tez jakieś obejście aby grać na bet365 ponieważ oferta z tego Buka jest mega zachęcająca.

Przełożony mecz Lecce-Cagliari o jeden dzień, a anulowany zakład.

mintajem : Puściłem zakład w Etoto i mecz został anulowany, pytałem się w STS-ie i we Fortunie - ten mecz byłby rozliczony. Tu chodzi o 1000 zł więcej, które bym wygrał. Chyba …

Bukmacher z wyszukiwarka

mateusz-buda : Hej, własnie chciałem przesiąśc sie na polskiego buka z 1xbet ale doznałem lekkeigo szoku. Zaczalem od LVBet i nigdzie nie mogłem znaleźc wyszukiwarki spotkań. Na supporcie odpisali mi, ze nie …

Zakład w czeskiej Fortunie

strzapocz : Witam. Postawiłem pół roku temu kupon w czeskiej Fortunie i w zeszła sobotę wpadł mi ostatni typ i kupon jest wygrany i okazało się że jest tam potrzebna jakaś karta …

Czas kolejnego gola - jaki buk?

plastek87 : Witam, ktoś się orientuje czy jest jakaś alternatywa dla zakładów 'Czas n -tego gola', 'Czas kolejnego gola' jakie w swojej ofercie ma bet365? Mam na myśli ten rynek: Spotkałem podobne …

Bonus

jordanek50 : Witam mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy ode mnie.Dostałem bonus urodzinowy 20zl z forbet udało mi się zarobić na nim 600zł plus kilka kuponow przegranych i niektore ciagle w grze.Kiedy …

SUREEBTY W 2019 ROKU- ZAGRANICZNI BUKMACHERZY

kwwk : Witam. Od jakiegoś czasu myślę o rozpoczęciu grania surebetów za pomocą wyszukiwarki betburger. Na początku przedmeczowych, później live. Bukmacherzy z których usług korzystałbym to: Unibet, Betsson, Bet-at-home, Bet365, Betfair, 888sport, …

ostatni wpis 19 listopada 2019 19:45 przez kwwk
Kupon - dyskusja

blantiris : + Liga Mistrzów Real - PSG -> +2,5 gola Slavia Praga - Inter -> 2 Szukam 3-4 meczów do kuponu, może ktoś coś innego podrzuci z fajnym value 😁 Zapraszam …

jakie zdarzenie dają nam najwyższą procentowo skuteczność powodzenia ??

olielimar : jakie opcje we wszystkich mozliwych zdarzeniach np tak jak to mamy w meczach pilki nożnej że wygra lub przegra czyli 12 przynoszące nam 66% skuteczności bez znaczenia na gatunek zdarzenia/dyscypline …

Unibet - kontakt z nimi i weryfikacja konta, pomóżcie :)

nedved055 : Witam, mam dwa pytania co do unibet...ktoś orientuje się, jak w ogóle mozna się z nimi skontaktować? bo wejściu w dział centrum pomocy jedynie co jest to pytania pomocnicze, i …

3 821 21 677

Zadaj pytanie doświadczonym typerom ✅. Dziel się wiedzą z nowymi graczami ✅. Poszukaj informacji na każdy interesujący Cię temat ✅

Moderatorzy
majster93
majster93
Lip 2017
adik1992
adik1992
Kwi 2015
qowalsky6
qowalsky6
Gru 2013
gy_gy_craveel
gy_gy_craveel
Paź 2013
mark1973
mark1973
Cze 2013
madangelo
madangelo
Sie 2008
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.