Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Pytania i odpowiedzi bukmacherskie Pytania i odpowiedzi bukmacherskie

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Forbet wypłata kasy

unlucky23 : Dobry pytanie do ludzi co grali na forbecie, Chce wyplacic kase i dostalem wiadomosc, ze musze przelać 1 zl w celu weryfikacji numeru bankowego podanego w czasie rejestracji, problem jest …

ostatni wpis wczoraj 22:39 przez unlucky23
Bet365

wojtax8 : Witam mieszkam w Polsce obecnie gram na Unibet czy jest tez jakieś obejście aby grać na bet365 ponieważ oferta z tego Buka jest mega zachęcająca.

ostatni wpis wczoraj 01:03 przez zksstal
Reklama bukmachera x-bet

kamilcia21 : Mam pytanie, które nie daje mi spokoju. Na kanałach ElevenSports podczas transmisji meczów piłki nożnej gdy są powtórki, tzw. "przeskoki", zawsze pojawia się przez ułamek sekundy logo a więc i …

ostatni wpis 21 stycznia 2020 20:10 przez enrico
Player vs the field?

janzmazur : Witam. Postawiłem dziś na skoki natciarskie. Ryoyu Kobyashi vs the field. Wygrał Kubacki więc przegrałem zakład iż postawiłem na kobayashiego. Jendak dostałem zwrot pieniędzy, a przy kuponie pisze void. Czy …

Skargi na bukmacherow

staneeslaw : HEJA, zakladam temat, bo tu duzo jest tematów o problemy z bukmacherami, a dziś znalazłem taką stronę, bo sam mam problem z bukiem i szukałem rozwiązania. Póki co może ktoś …

Seria bez dogrywki

peter83 : Cześć. Chciałbym dowiedzieć się jaka była najdłuższa seria meczów bez dogrywki w Nhl w sezonie zasadniczym ale też w play offach.

Czy w naziemnych lepiej jest grac kilka meczow na kuponie niz single (podatek)?

rondani: Moim zdaniem sprawa jest oczywista, ale moze ktos wyczerpujaco wyjasni? Jak to jest z podatkiem w naziemnych. Moim zdaniem sprawa jest oczywista. Im wiecej meczow na kuponie tym lepiej, poniewaz …

LV BET ukradł mi wygrana

damianosk : Witam Sprawa wyglada tak ze 3 dni temu puscilem zakład u legalnego bukmacher lvbet.Zakład okazał sie wygrany powinni mi wypłacic 85 zł jednak podjeli decyzje ze ten zakład nie powinien …

Betfan.pl chce mnie oszukać

lidka1977 : Dzień dobry Spotkało mnie coś niedorzecznego ze strony firmy Betfan.pl Konto w portalu Betfan.pl mam juz od jakiegoś czasu ale ostatnio dostałam ofertę bonusu reload. Wpłaciłam tam pieniądze i wygrałam …

Strzały celne w NHL

kamil997 : Czy w transmisjach NHL gdy obok wyniku jest podana liczba strzałów drużyn to czy są to strzały ogółem czy tylko celne?

ostatni wpis 11 stycznia 2020 19:48 przez kamil997
Betbuilder a'la unibet

[email protected] : Cześć, Czy ktoś wie w jakich firmach poza unibetem oferowane są tego typu zakłady? Nie mówię o składakach w której drużyna A strzeli powyżej1,5& mecz powyżej 3,5 po jakimś tam …

Rozliczenie kuponu forbet

power30 : Pierwszy raz spotkałem się z tego sytuacją. Pograłem na live Bułgarów w 3 secie (kurs był wyraźnie ruchomy z 3,2 -> 2,4). Po czym logując się później okazało, się że …

ostatni wpis 8 stycznia 2020 21:50 przez power30
Ilość zakładów.

zikafoqa : Mam do Was pytanie okrajacze buków. Macie ustawiony dzienny limit zakładów? Powiedzmy 3 na dzień Ja mam np. taki problem, że jak przychodzi weekend i widzę tyle zdarzeń to chcę …

ostatni wpis 8 stycznia 2020 12:33 przez successful
Gole z rzutów rożnych

lezajsk9909 : Witam. Poszukuję statystyk związanych ze skutecznością drużyn zdobywania bramek ze stałych fragmentów gry tj. rzuty wolne oraz rożne.

ostatni wpis 8 stycznia 2020 10:04 przez mateuszn91
Problem z handicapem

jaskrawyanon: Witam. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ten handicap się nie udał? Przecież to doliczenie 2 bramek czyli powinienem wygrać. Mógłby ktoś wyjaśnić czemu jest inaczej? nie wygrywa się obrazek więc …

ostatni wpis 7 stycznia 2020 18:17 przez successful
Legalny buk z softem beta at home?

kamil077 : Witam, jest jakiś legalny buk z softem live beta at home ? Pozdrawiam

ostatni wpis 7 stycznia 2020 18:13 przez successful
na jakie wydarzenia bukmacherzy ustalają najwyższe kursy?

marss7 : cześć, zanim postanowiłem zapytać tutaj szukałem odp u "wujka Google" ale nie znalazłem odp. Moje pytanie brzmi na jakie kursy buki dają najwyższe kursy, jakie macie pomysły? chodzi mi o …

Kontrujące się zakłady na jednym koncie

krzeszkamil : Cześć chciałbym zapytać czy moge stawiać u jednego bukmachera internetowego na jednym koncie kupony, które w 100% się kontrują. Dokładniej chodzi mi np. o postawienie 3 kuponów o kombinacji: 1,1,1 …

Pierwsza gra.

bukhaker : Witam Szanowne grono. Nowy rok, nowe możliwości, można spróbować czegoś nowego. Od jakiegoś czasu przeglądałem sobie to forum, z myślą, że może kiedyś spróbuje i też się w to pobawię. …

ostatni wpis 1 stycznia 2020 15:19 przez mjaurvcein
Co oznacza dany zakład?

bfulmind : Nie mogę rozszyfrować co oznacza ten poniższy zakład? Ryoyu Kobayashi - The Field

ostatni wpis 30 grudnia 2019 20:22 przez bfulmind
3 846 21 808

Zadaj pytanie doświadczonym typerom ✅. Dziel się wiedzą z nowymi graczami ✅. Poszukaj informacji na każdy interesujący Cię temat ✅

Moderatorzy
majster93
majster93
Lip 2017
adik1992
adik1992
Kwi 2015
qowalsky6
qowalsky6
Gru 2013
gy_gy_craveel
gy_gy_craveel
Paź 2013
mark1973
mark1973
Cze 2013
madangelo
madangelo
Sie 2008
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.