Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Pytania i odpowiedzi bukmacherskie Pytania i odpowiedzi bukmacherskie

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Bukmacherzy zagraniczni

isso890 : Mam takie pytanie, które buki zagraniczne działają jeszcze w Polsce. Wiem że unibet bah betsafe ale czy jeszcze sa inne gdzie mozna grać śmiało bez podatku ? Chciałem wrócić do …

gdzie jest logika

napuj64 : witam nie pojmuje takiego systemu ktory wilele osob poleca zeby tak grać mianowicie 2-3 zdarznia łączny kurs 2 30 - 3 zł za przykładowo 50 zł dziennie znając życie taka …

Płatne typy bukmacherskie

death51 : Witam chcialem zapytac czy ktos mial kontakt albo wykupil gdzies platne typy bukmacherskie ktore naprawde przynosily zysk? Czy na forum jest jakis dzial o opiniach platnych typow? Bo wiadamo jakies …

Podpowie ktoś z kuponem?

toyboi : Witam forumowiczów. Podpowie ktoś czy warto zostawić czy wypłacić 166 zł .... Dzięki i zieloności https://link.do/yKdRu

U jakiego bukmachera znajdę największą ofertę na rzuty rożne?

damian199713 : Cześć! Orientuje się ktoś który polski bukmacher oferuje największą ilość zakładów na rzuty rożne? Chodzi mi głownie o możliwość obstawiania tego typu zakładów w większej ilości spotkań, a nie tylko …

chce obstawiac w internecie

napuj64 : jak chce stawiac w internecie w sts na stronie a nie tracic czasu i pieniedzy na wyjazdy do naziemnego buka to domyslam sie ze musze miec automatycznie konto w banku …

Bonus bez obrotu ?

tog : Czy jakiś buk daje zakład bez ryzyka bez konieczności obrotu, tak żeby móc od razu wypłacić zwrot ?

ostatni wpis 5 października 2019 13:03 przez erni1
Problem z Forbetem

lelo888 : Witam, mam problem z rozliczeniem zakładu przez forbeta mianowicie chodzi o zakład specjalny na liczbe kartek w meczu. wedlug zakladu mialo byc powyzej 4 a byly dokladnie 4 i zamiast …

Kupno typów a polskie prawo

crianca : Witam. Piszę w dość nietypowej sprawie. Szperałem po różnych kodeksach i sam jestem pewny że to chcę zrobić jest na 99% legalne, niemniej chciałbym się tutaj upewnić poprzez zapytanie się …

Kilka pojedynczych zakładów na jeden mecz

chess_master : Cześć, interesują mnie szachy. Byłem w STS i zapytałem czy można postawić kilka pojedynczych zakładów na jeden mecz. Powiedzieli, że nie, ale jak oni to niby zweryfikują skoro to działa …

Sprawdzanie kursów

luckyluk07 : Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś strony, portale internetowe na których można sprawdzić kursy na mecze w różnych dyscyplinach sportowych ze sporym wyprzedzeniem (tydzień lub dwa). Albo żeby można …

Anulowany kurs rozstrzygniętego meczu [STS]

mihal__1989 : Cześć, mam pytanko odnośnie mojego kuponu: Ostatnim meczem był mecz ligi belgijskiej St. Truden - Genk, w którym padł wynik 3:3. Ja postawiłem na zwycięstwo 2. Po paru dniach wszedłem …

Anglia/Hiszpania obstawianie. Czy mogą być problemy?

adamkos93 : Witam ​​​​​​ Sprawa wygląda tak , że mam konto angielskie na którym sobie legalnie gram w Anglii ale teraz jestem w Hiszpanii i gdy jestem podłączony do sieci hotelowej wyskakuje …

FTS

bugim3n : Witam może mi ktoś objaśnić o co chodzi w statystyce Failed to score? Z góry dzięki.

Jaki bukmacher wybrać ??

matt-bonn : Witam jak w temacie, jaki bukmacher wybrać najlepiej z bonusem bez wpłaty ?? Jestem początkujący i chciałem poprostu spróbować.

Bład bukamechera a anulowanie zakładu

pajechali : Witam. Mam pytanie związane z błędem bukmachera. Może ktoś miał podobną sytuację, a może ktoś będzie w stanie stwierdzić, czy warto podziałać coś w tym temacie. Jakiś czas temu rano …

Dzialajacy free VPN?

ranczo0123 : Siema. Potrzebuje dzialajacego darmowego VPNa. Nie chodzi mi o logowanie na konto do buka. Jest mi on potrzebny tylko i wylacznie do tego aby mi sie stronka bet365 odpalala. Ostatnio …

Jaki to bukmacher?

adamkowalski2018 : Witam, Mam pytanko do znawców: Z jakiego to bukmachera kupon: [img] https://iv.pl/image/Grv7XTU [/img]

typy na jutro

napuj64 : witam ciekawy kupon sie wydaje w sumie kurs ponad 2 tylko zastanawiam sie nad ukraincami orientuje sie ktos czy oni cos grają? czesi to nie jest potega w siatkowke ale …

Giełda zakładów sportowych dostępna z Polski

meybey : Witam, czy któraś z giełd zakładów sportowych jest jeszcze dostępna dla graczy z Polski ? Pomijając brookerów.

ostatni wpis 9 września 2019 14:14 przez panmc
3 796 21 546

Zadaj pytanie doświadczonym typerom ✅. Dziel się wiedzą z nowymi graczami ✅. Poszukaj informacji na każdy interesujący Cię temat ✅

Moderatorzy
majster93
majster93
Lip 2017
adik1992
adik1992
Kwi 2015
qowalsky6
qowalsky6
Gru 2013
gy_gy_craveel
gy_gy_craveel
Paź 2013
mark1973
mark1973
Cze 2013
madangelo
madangelo
Sie 2008
xavi90
xavi90
Mar 2008
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.