Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Pytania i odpowiedzi bukmacherskie

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Stawka 1 zł

mrgrand : Witam, który bukmacher oferuje minimalną stawkę zakładów 1 zł po zamknięciu bet365? Jeśli było to przepraszam.

ostatni wpis wczoraj 12:15 przez lucky_luke
Witam

[email protected] : Witam was serdeczne ! Chciałbym się dowiedzieć na czym polega bonus przywitalny. I jakie są tego warunki ?

ostatni wpis wczoraj 12:13 przez lucky_luke
Serwujący w tenisie

soldier31 : Cześć. Da się PRZED ROZPOCZĘCIEM meczu tenisowego dowiedzieć kto pierwszy będzie serwował? E : stronka tennislive.net E2 : jednak kijowa ta stronka, błędne info podają, zatem pytanie nadal aktualne.

ostatni wpis 12 czerwca 2019 20:24 przez quick.
koszykówka a kwarty?

robertpe : Macie jakiś system by obstawiać KWARTY w koszykówce? Mianowicie jest mniej lub więcej punków - i jak obstawić tu prawidłowo Jeśli posiadamy dwie drużyny i np pierwsza kwarta ma 14/15 …

ostatni wpis 4 czerwca 2019 21:39 przez dejman2
Wybór odpowiedniego systemu gry

riot.ppm : Hej. Chciałbym byscie mi pomogli. Ogólnie w bukmacherkę bawię się od jakiegoś pół roku ale w większości bawiłem się w sporty wirtualne i oczywiście, jak to w kasynie (bo inaczej …

ostatni wpis 4 czerwca 2019 21:27 przez pato17
Bukmacher Belgia.

mily-120453 : Witajcie. Jaki internetowy bukmacher będzie najlepszy w Belgii?

Pytanie

szeffb: Mam pytanie odnośnie oferty i kursów. Jeżeli mamy przykładowo mecz Real vs Barca i widzimy value na gole w tym meczu to: Czy może być tak, że gram over 2,5 …

ostatni wpis 16 maja 2019 20:27 przez szeffb
Strona z analizami meczowymi

biolante : Witam, z góry przepraszam jeśli to zły dział, ale nie miałem pomysłu gdzie to opublikować. Chciałbym zapytać co myślicie o stworzeniu własnej strony internetowej z analizami przedmeczowymi. Oczywiście, wiem że …

ostatni wpis 13 maja 2019 23:40 przez emisia
Najlepszy bonus od depozytu,jaki buk?

elnino8 : Witam, tak jak w temacie,w którym buku jest teraz najaktrakcyjniejszy bonus od depozytu. Chciałbym wpłacić 200zł,głównie będę grał live. Interesuje mnie bonus bez jakiegoś kosmicznego obrotu. Odpada Fortuna i STS. …

ostatni wpis 13 maja 2019 23:18 przez emisia
Dzialajacy free VPN?

ranczo0123 : Siema. Potrzebuje dzialajacego darmowego VPNa. Nie chodzi mi o logowanie na konto do buka. Jest mi on potrzebny tylko i wylacznie do tego aby mi sie stronka bet365 odpalala. Ostatnio …

ostatni wpis 13 maja 2019 23:12 przez emisia
Proszę o poradę fachowców

kamilcia21 : Panowie, chłopacy dziewczyny i inni, pomocy :) Proszę Was, doradzcie mi bo jestem chyba głupia. Wysłałam sobie z kumpelami dla zabawy klika kuponów w punkcie. Kilka razy miałam szczęście bo …

ostatni wpis 12 maja 2019 18:56 przez kamilcia21
System blokowy??

szerokabrama : Panowie, takie mam pytanie, bo nie widzę rozwiązania na kalkulatorach na stronie totomoixa i sts`a. Jak mam taki układ meczów BLOK 1 Legia - Lech 1 1x x 1 Korona …

LV BET ukradł mi wygrana

damianosk : Witam Sprawa wyglada tak ze 3 dni temu puscilem zakład u legalnego bukmacher lvbet.Zakład okazał sie wygrany powinni mi wypłacic 85 zł jednak podjeli decyzje ze ten zakład nie powinien …

ostatni wpis 30 marca 2019 19:57 przez damianosk
Kupon za 5 zł z kilkoma zespołami piłki nożnej

martita : Witam jestem nowa i dopiero zaczynam swoją przygodę z bukmacherstwem. Nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Kupon ma 10 drużyn piłki nożnej. Stawka dla tych drużyn jest od …

ostatni wpis 26 marca 2019 14:06 przez kubabrenner
Brak uprawnień do typu dnia

jamrozek : Witam. Jestem nowy. Dlaczego widzę komunikat w dziale "Typy dnia" - "Nie masz uprawnień, by odpowiadać w tym temacie"?

ostatni wpis 25 marca 2019 00:07 przez waldi1979
Niemcy - bet365 ??? 2019

blantiris : Witam. Od nowego roku wyprowadziłem się do Niemiec I chciałbym spróbować pograć w euro na bet365. Czy ktoś może powiedzieć jak tu jest z wpłatami I wypłatami różnych kwot I …

ostatni wpis 19 marca 2019 14:11 przez pkpmlody
3 747 21 320

Zadaj pytanie doświadczonym typerom ✅. Dziel się wiedzą z nowymi graczami ✅. Poszukaj informacji na każdy interesujący Cię temat ✅

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.