VIII Zlot Forum Bukmacherskie

Przyklejone tematy
ostatni wpis
VIII Zlot Forum Bukmacherskie - 7-11.07.2016 Boszkowo - temat ogólny

benek_27 : VIII Zlot Forum Bukmacherskie - 7-11.07.2016 Boszkowo - temat ogólny Forum.bukmacherskie.com zaprasza wszystkich użytkowników na siódmy wspólny zlot miłośników sportu oraz dobrej zabawy. Zlot tym razem odbędzie się w Boszkowie …

ostatni wpis 27 lipca 2016 19:14 przez fargo
Nagrody na zlocie

benek_27 : Na naszym zlocie nie zabraknie różnych atrakcji w formie konkursów, zabaw, turniejów czy quizów. Do wygrania w nich będą różne gadżety. Przygotowaliśmy dla Was m.in: temat będzie uzupełniony

Regulamin VIII zlotu forum bukmacherskie

benek_27 : Najważniejszy punkt: Każdy odpowiada za własne czyny . A poniżej regulamin, który towarzyszy nam od lat: Drodzy koledzy! Zdajecie sobie sprawę, iż po raz kolejny będziemy musieli przejść ten trudny …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Zapisy na zlot

benek_27 : W tym temacie się zapisujemy na VIII zlot użytkowników forum.bukmacherskie.com Miejsce: Boszkowo Data: 7-11.07.2016 Ośrodek: TEPSA Domki są 4 osobowe z łazienką oraz aneksem kuchennym. Ogólnie wysoki standard. Jest miejsce …

Transport i dojazd na zlot

benek_27 : W tym temacie można się dogadywać w kwestii dojazdu na zlot do Boszkowa.

ostatni wpis 7 czerwca 2016 14:35 przez pawacki
Dlaczego warto pojechać na zlot

benek_27 : No właśnie, dlaczego :?: Byłem na pięciu z sześciu zlotów - raz nie mogłem, wyjazd za granicę. I za każdym razem było rewelacyjnie. Pierwszy raz to wiadomo, lekka konsternacja, poznawanie …

ostatni wpis 23 marca 2016 11:47 przez rumak57
6 83

Mega impreza z udziałem użytkowników forum. Integrujemy się po raz ósmy! Strefa tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.