Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

SGP, SEC, SWC i pozostałe turnieje

Przyklejone tematy
ostatni wpis
SGP, SEC, SON 2019 - dyskusje, pytania, ciekawostki

gucci-mane : Wszystko co dotyczy tegorocznego sezonu GP, SEC oraz SOT (Speedway of Nations) oprócz typów i analiz. Tu można zadawać pytania, podzielić się jakimś ciekawym, przydatnym newsem. Tutaj możemy też prowadzić …

ostatni wpis 13 maja 2019 13:59 przez gucci-mane
Pozostałe tematy
ostatni wpis
II Runda - Speedway Grand Prix w Krsko (01.06)

gucci-mane : Zapraszam do typowania, komentowania i analizowania.

ostatni wpis 1 czerwca 2019 16:34 przez bubus88
I Runda - Grand Prix Polski w Warszawie (18.05)

gucci-mane : Zapraszam do typowania I rundy cyklu SGP na naszym pięknym Narodowym.

ostatni wpis 18 maja 2019 18:34 przez 86-300
Finał Złotego Kasku, Piła (20.04)

rodzyn7 : Lista startowa (z kursami): Typy ode mnie: Kołodziej wygra @5 Po pierwszych słabszych zawodach w Toruniu już latał. W tym sezonie nastawiony na ściganie w GP, więc sprzęt przygotowany pewnie …

ostatni wpis 21 kwietnia 2019 07:51 przez pawelex
Speedway Euro Championship 2019 - typy i analziy

gucci-mane : Temat zbiorczy. Nie ma sensu otwierać na każde zawody gdy pojawiają się np. 2 posty. Tu typujemy cały cykl 2019.

IX runda - Grand Prix Niemiec w Teterow (22.09)

gucci-mane : Czy Zmarzlik ma jeszcze szansę na MŚ? A może ktoś inny z Polaków wskoczy na końcowe podium? Zapraszam do podawania typów i analiz.

ostatni wpis 22 września 2018 17:36 przez mirrar
VIII runda - Grand Prix Słowenii w Krsko (08.09)

power30 : Iversen over 7 pkt @ 1,75 Forbet Iversen po zabiegu na bark zaczął jeździć o wiele lepiej. W przyszłym roku ponownie zagości w cyklu i będzie miał okazje pokazać się …

VII runda - Grand Prix Polski w Gorzowie (25.08)

emilenberg : Witam wszystkich fanów czarnego sportu. Dziś Czy mamy zawody w Gorzowie. Faworytem bukmacherów jest Bartek Zmarzlik. Moim typem będzie dziś Vaculik. Może nie wygra całych zawodów. Lecz myślę że w …

VI runda - Grand Prix Szwecji w Malilli (11.08)

nole : Dziś GP w Szwecji. Jakie macie pomysły na dzisiejsze zawody ? Lindgren w TOP 8 @ 1,60 Przemek Pawlicki powyżej 4,5 pkt @ 1,80 Najlepszy w grupie anglosaskiej : TAI …

ostatni wpis 11 sierpnia 2018 19:18 przez nole
V runda - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (21.07)

kubagkm : Załozyłem temat,bo wiem że sporo ludzi na niego czeka 😄 Co myśllicie Lambert 1/8 w fortunie po 1,85 😄 ? Vacul vs Pawlicki 1 @1,6 eFortuna Myślę,ze Martin wraca juz …

ostatni wpis 21 lipca 2018 17:47 przez bynio67
I runda - SEC w Gnieźnie (23.06)

gucci-mane : Zapraszam do podawania typów i analiz na pierwsze w tym sezonie zawody SEC.

Speedway of Nations 2018 (2-9.06)

gucci-mane : Zapraszam do podawania typów i analiz na zawody Speedway of Nations.

ostatni wpis 9 czerwca 2018 22:33 przez mlody160
Memoriał Jancarza + mecz towarzyski Polska - Szwecja

cinas89 : Witam , dzisiaj 2 fajne zawody jeden w Gorzowie drugi w Poznaniu. Jeśli ktoś nie wie to ja się z wami podzielę informacja że iforbet przyjmuje zakłady na te 2 …

ostatni wpis 31 maja 2018 16:31 przez gkskubik
II runda - Grand Prix Czech w Pradze (26.05)

gucci-mane : Zapraszam do podawania typów, analizowania i dyskutowania.

ostatni wpis 27 maja 2018 09:04 przez power30
193 4 675
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.