Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Betsafe

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Betsafe - opinie

[email protected]: Betsafe W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Betsafe. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, …

ostatni wpis 1 czerwca 2019 09:28 przez szykus
Promocja w Betsafe: Postaw 75PLN i odbierz 150PLN!

marcin-odra: Nowa promocja powitalna w bukmacherze Betsafe. Hasło promocji to: ZGARNIJ 150 ZŁ W BONUSIE POWITALNYM - Obstaw 75zł, odbierz 150zł Opis tej promocji oraz zasady znajdziemy poniżej: Dołącz już dziś …

Betsafe - ogólna dyskusja

lukanio87 : Betsafe Chyba nikt wczesniej nigdzie nie pisal o tym buku, bo nigdzie nie moge znalezc o nim watku, tak wiec mam pare pytan. Czy znacie tego buka, polecacie, warto sie …

ostatni wpis 16 listopada 2015 19:23 przez sousen
Betsafe - praktyczny poradnik krok po kroku

psotnick : Jak rozpocząć korzystanie z Betsafe ? Poniżej lista najważniejszych kwestii, które pomogą zacząć grę w wyżej wymienionej firmie: Rejestracja konta w Betsafe Wpłata środków na konto Obstawianie w serwisie Betsafe …

ostatni wpis 23 września 2015 12:36 przez psotnick
Pozostałe tematy
ostatni wpis
Betsafe zamyka zakłady sportowe dla polskich graczy

marcin-odra: Betsson i Betsafe - kolejne firmy, w których nie obstawimy zakładów bukmacherskich. Tak jak pisałem wczoraj - dwóch bukmacherów zamyka zakłady sportowe dla klientów z Polski. Są to renomowane firmy …

Kalendarz Betsafe

beerek : Gracie jeszcze w Betsafe? Aktualny adres https://www.betsafe42.com/pl Z kalendarza mistrzostw aktualnie dostępne Ktoś wie czy ta promocja z darmowym zakładem za 15zl jest wielokrotna? tzn czy za każdy zakład live …

ostatni wpis 9 lipca 2018 18:43 przez mdkcb
Nowe konto z walutą PLN dane z Wielkiej Brytanii

roger12 : Witam Czy mogą się przyczepić mając walute PLN na danych z Wielkiej Brytanii? Jestem na terenie Anglii ale chciałbym korzystać z polskiego Skrilla dlatego ustawiłem walute PLN. Wcześniej grałem na …

ostatni wpis 17 maja 2018 03:50 przez gasterosteus
OSTRZEŻENIE dla korzystających z BONUSÓW , czytać REGULAMIN

egreg : Punkt 12.5 regulaminy Betsafe jest PUŁAPKĄ ; czytać Wszystkie Bonusy obłożone są wymogiem obrotu sumą bonusu, który należy spełnić w określonym czasie, zanim możliwa będzie wypłata ewentualnej wygranej i/lub bonusów. …

Płatność betsafe

erster : Cześć szybkie zagadnienie, zupełnie nieświadomy zmian jakie się wyczyniły w 2017 zalogowałem się na swoje konto na betsafe, na którym nie było mnie od 2016, załadowałem normalnie przelwami skrill konto …

March Mayhem w Betsafe - Graj aż wygrasz!

marcin-odra: MARCH MAYHEM – Nie da się przegrać! Przypomnijmy, o co chodzi w zabawie – rejestrujesz się, wpłacasz 60 złotych na dowolne wydarzenie, a darmowy zakład w wysokości kolejnych 60 złotych …

jak sprawdzic szczególy zakładu?

jacekt : Witam, kwestia pewnie banalna ale w jaki sposób sprawdzić szczegóły kuponu H2H? widzę kogo grałem ale nie widzę z kim :/

kradzież pieniędzy z konta betsafe

sickpicks : Pieniądze w betsafe nie są bezpieczne. Sprawa wygląda tak: 19.04.2016 zauważyłem, że ktoś 10.04.2016 przewalił kilka stówek w kasynie i dokonał 3 wypłat na kwote 1100PLN zostawiając mi na koncie …

ostatni wpis 2 stycznia 2017 10:41 przez tommytsw
Betsafe - Może ktoś pomoże?

katar91 : Witam.Nie wiedziałam w jakim dziale mogę się zwrócić o pomoc więc spróbowałam tutaj, jak coś proszę o przeniesienie pytania do odpowiedniego działu.Mam problem z bukmacherem betsafe. W dniu 19.08.2016 dołączyłam …

Żółte kartki - Euro 2016

kojocik89 : Witam! Obstawiłem w Betsafe dwa zakłady że dany zawodnik w meczu Szwajcaria - Polska otrzyma żółtą kartką. W pierwszym przypadku Pazdan w drugim Djourou. Obaj żółte kartki otrzymali a moje …

ostatni wpis 26 czerwca 2016 13:51 przez edi8
Adam Godlewski - zapowiedzi na EURO 2016

marcin-odra: Adam Godlewski - zapowiedzi na EURO 2016. Zobacz koniecznie ! Francja będzie gospodarzem największego turnieju piłkarskiego w lecie tego roku, Euro i Betsafe tam będzie! Czołowy dziennikarz sportowy, Michael Cox, …

Ekskluzywna Promocja w Betsafe: 2 bonusy przy pierwszej wpłacie: 2 x 150PLN!

marcin-odra: MEGA Promocja w Betsafe Forum.bukmacherskie.com i Betsafe przedstawiają: DWA BONUSY PRZY JEDNEJ WPŁACIE! 1. BONUS POWITALNY - 150PLN 2. BONUS PRZY WPŁACIE - 150PLN 150PLN + 150PLN przy pierwszej wpłacie! …

Artur Boruc Karaoke - HIT

marcin-odra: Właśnie tak Artur Boruc przygotowuje się do EURO 16! Kto chce zobaczyć na żywo jak Polska ogrywa Niemcy?! https://www.youtube.com/watch?v=Ny4JA-w_YNA&feature=youtu.be

Wygraj wyjazd na mecz Man City vs Aston Villa

marcin-odra: Promocja w Betsafe Wygraj jeden z 3 pakietów na mecz 5 marca: Manchester City vs Aston Villa Co trzeba zrobić? Postaw minimum 20 PLN w zakładzie na dowolny mecz Manchesteru …

Mega promocja w Betsafe: Wpłać 20PLN, graj za 40PLN!

marcin-odra: MEGA Promocja w Betsafe SUPER PROMOCJA: Wpłać 20PLN, a zagrasz za 40PLN! Wszyscy polscy gracze rejestrujący się poprzez forum.bukmacherskie.com automatycznie otrzymują bonus w wysokości 40 PLN , po wykonanych zakładach …

Betsafe WTF? Próba oszustwa?

buzzerbeater : Witam. W zakłady gram od dawna, ale takiej sytuacji jak z tym bukiem jeszcze nigdy. Wpłaciłem wczoraj 30zł, ugrałem jakieś 160 i zleciłem 59,50zł do wypłaty przez Skrilla. Wszystkie dokumenty …

Zuchwałe oszustwo Betsafe

elopeja : Zostałem oszukany przez Betsafe. Zawarłem 2 zakłady w godzinach porannych. Oba przekroczyły posiadany przeze mnie limit, dlatego oba wysłałem do akceptacji. Po chwili oba zakłady pojawiły się w okienku po …

ostatni wpis 5 grudnia 2015 19:54 przez mistrzaa
Team Betsafe & Uber Taxi 3x20 zł na przejazdy uberPOP

kaczor5533 : Do zgarnięcia 3 przejazdy do 20 zł każdy dla wszystkich użytkowników Uber i Betsafe. Wystarczy podać zarejestrowany na Betsafe e-mail na poniższej stronie w zakładce "odbierz 60 zł" i po …

1 22 1 364

Informacje na temat bukmachera Betsafe.

Moderatorzy
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.