VII Zlot Forum Bukmacherskie

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Nagrody na zlocie

marcin-odra: Na naszym zlocie nie zabraknie różnych atrakcji w formie konkursów, zabaw, turniejów czy quizów. Do wygrania w nich będą różne gadżety. Przygotowaliśmy dla Was m.in: - tablet - 2 powerbanki …

ostatni wpis 8 lipca 2015 15:54 przez benek_27
Regulamin zlotu, czyli Wasze prawdziwe oblicze.

marcin-odra: Auror: BandeO&Enriques. Drodzy koledzy! Zdajecie sobie sprawę, iż po raz kolejny będziemy musieli przejść ten trudny dla nas okres w życiu i spotkać się na kolejnym zlocie- obozie przetrwania. Co …

VII Zlot Forum Bukmacherskie - 9-13.07.2015 Skorzęcin - temat ogólny

marcin-odra: VII Zlot forum.bukmacherskie.com - X-lecie forum - S korzęcin - 9-13 lipiec 2015r. Forum.bukmacherskie.com zaprasza wszystkich użytkowników na siódmy wspólny zlot miłośników sportu oraz dobrej zabawy. Impreza ponownie odbędzie się …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
zlot;-)

korposzczurek : Witam czyli jak widzicie już od pierwszych slow ta wiadomość jest do d... Czytajac regulamin zlotu mam nieodparte wrazenie ze jest to czas i miejsce na wspólne chlanie razem z …

ostatni wpis 10 stycznia 2016 00:06 przez blaise
After Party 28-30.08.2015 Skorzęcin - Temat ogólny [ZMIANA MIEJSCA]

rumak57 : Witajcie mordeczki pozwoliłem sobie odwiedzić dwa dni temu Skorzęcin "Nasze" domki stoją ludzie w nich mieszkają z nieświadomością co jeszcze się tam działo 2 tygodnie temu. Przytym wszystkim czułem się …

Grand Slam Olsztyn

ddreporter : Witam forumowicze. Czy ma ktoś zamiar się wybrać do Olsztyna pod koniec sierpnia pocieszyć oko plażówką ? ;)

ostatni wpis 21 sierpnia 2015 20:35 przez bosco
VII Zlot FB - Temat ogólny

marcin-odra: W tym temacie odbywają się ogólne dyskusje na temat zlotu, macie jakieś pytania, propozycje to śmiało możecie tutaj o tym napisać.

ostatni wpis 17 sierpnia 2015 21:30 przez marqs3lby
VII Zlot Forum Bukmacherskie - After Party 28-30.08.2015 Chałupy - ZAPISY

rumak57 : W tym temacie się zapisujemy na VII zlot użytkowników forum.bukmacherskie.com Miejsce: Chałupy Data: 28-30.08.2015 Ośrodek: http://go2hel.pl/productCatalog/product/105 Domki są 4-6 osobowe z łazienką oraz aneksem kuchennym. Ogólnie wysoki standard. Jest miejsce …

ostatni wpis 11 sierpnia 2015 21:06 przez rumak57
Zapisy na zlot

marcin-odra: W tym temacie się zapisujemy na VII zlot użytkowników forum.bukmacherskie.com Miejsce: Skorzęcin Data: 9-13.07.2015 Ośrodek: http://www.bombola-skorzecin.pl/domki-omega,20,ceny.html Domki są 4 osobowe z łazienką oraz aneksem kuchennym. Ogólnie wysoki standard. Jest miejsce …

ostatni wpis 15 lipca 2015 00:35 przez dawid.400
Transport i dojazd na zlot

marcin-odra: W tym temacie możecie pisać i dogadywać się w sprawach dojazdu na zlot.

ostatni wpis 8 lipca 2015 15:21 przez majkeln
Koszulki na zlot

marcin-odra: W końcu udało nam się zrealizować projekt zlotowej koszulki. Poniżej real zdjęcia, trochę słabej jakości bo robiłem je w nie najlepszych warunkach. W rzeczywistości wyszły bomba, materiał jak i logo …

ostatni wpis 8 lipca 2015 14:21 przez bandeodubin
Mam talent, czyli pokaz Waszych umiejętności. Regulamin zlotu 2015.

bandeodubin : Jeszcze dobrze nie opadły emocje związane z procesami z poprzedniego zlotu, jeszcze na dobre nie zapomniałem huku uderzanego młotka sędziego (NIEWINNI!!!), jeszcze solidnie nie podziękowałem adwokatom Forum.Bukmacherskie.Com (a postarali się, …

Miejsce VII Zlotu

marcin-odra: Generalnie widzę że możemy zaklepać termin drugiego weekendu lipca: 10 (08) -12 (13).07 .2015 Szukamy miejsca w centrum. Bliżej Łodzi. Dokładnie jakiegoś miejsca na północ, zachód, północny-zachód od tej miejscowości. …

ostatni wpis 18 lutego 2015 18:58 przez bandeodubin
Termin VII Zlotu

marcin-odra: Witam, Zbliża się okres gdzie dużo osób pracujących musi zaplanować sobie urlopy na rok 2015. Temat powstał do dyskusji na temat, w który weekend (lub tydzień) większości użytkowników pasuje spotkać …

ostatni wpis 12 lutego 2015 13:45 przez benek_27
14 354

W tym roku świętujemy X-cio lecie forum! Mega impreza z udziałem użytkowników forum. Integrujemy się po raz siódmy!

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.