Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Pokerstars

Przyklejone tematy
ostatni wpis
PokerStars

suchoparek : „Od dawna witryna PokerStars słynie jako miejsce, w którym pokerzyści stają się mistrzami świata. Oprogramowanie PokerStars zdobyło już liczne wyróżnienia, a nasza oferta gier i odmian pokera jest bardzo obfita.” …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Przestroga...

ewaelo88 : Witam, nie zgodzę się z opiniami co do Pokerstars graliśmy z mężem ok 2 lat z tego samego komputera, bo tylko jeden posiadamy zawsze każdy logował sie na swoje konto …

ostatni wpis 23 grudnia 2018 16:23 przez dynamo89
Wypłaty Pokerstars konto bankowe

cruel21 : Panowie Jak to jest z wpłatami z Pokerstars chodzi mi o wypłaty na konto bankowe, Czy sa jakieś dodatkowe koszta prócz prowizji za przewalutowanie? I czy jest jakas określona liczba …

ostatni wpis 10 sierpnia 2016 11:17 przez kamils
Mega Bonus

gwiazda2010 : Tak jak w tytule korzystał ktoś ? chodzi o minimalną wpłate 30$ aby otrzymać bonus . Głównie pytanie mam bo w regulaminie jako tako nic nie piszę ,ale czy odrazu …

Logowanie SMS

ruggiero : Witam czy opcja logowania do konta za pomoca smsa jest płatna ??

strona nie dziala

tomekk39 : ktoś ma taki sam problem ? nie dziala mi strona pokerstars.eu wczoraj też nie działała i nie mam jak pobrać launchera.. Przekroczono limit czasu połączenia Serwer www.pokerstars.eu zbyt długo nie …

ostatni wpis 9 września 2015 12:02 przez marek1980
2 konta jeden komputer....

arczibalt : Witam Mam takie pytanie i chodzi mi tu o 3 konkretne pokeromy Pokerstars 888sport winamax na kazdej z wymienionych firm mam juz zalozone swoje konto z mojego komputera z ktorego …

ostatni wpis 27 lutego 2015 12:19 przez sylwek2012
darmowe bilety ?

sk13 : Jako ze zaczynam przygode z pokerem w internecie mam kilka pytan . Jak zdobyc darmowe bilety na PS jesli sie juz zalogowalem i nie dawalem zadnego kodu . Czy sa …

Turniej EPTlive Freerool 1.500$

cruel21 : Posiada ktoś hasło do dzisiejszego turnieju ?, Goscie mi sie na głowe zwalili i nie moge obejzeć filmiku. turniej zaczyna sie za 3h. http://www.pokerstars.tv/live/#video=en&section=tab-ept jakby sie ktoś nudził :] odpale …

ostatni wpis 23 marca 2014 15:53 przez mark
Darmowe 20$ na grę

al_capone : Zasil konto i zyskaj darmowe $20 na grę Wpłać na swoje konto pierwsze $20 lub więcej, a dostaniesz darmowe $20 na grę na PokerStars. Co więcej, otrzymasz też bilet do …

ostatni wpis 19 lutego 2014 19:43 przez al_capone
Droga do 100 miliardów pokerowych rozdań: 90 miliardów

al_capone : Droga do 100 miliardów pokerowych rozdań: 90 miliardów PokerStars jest obecnie w „Drodze do 100 miliardów rozdań”, a co 5 miliardów świętujemy kolejne okrągłe rozdania! Najbliższym przystankiem na tej drodze …

Turnieje VIP

pasiak_forever : Nie widziałem nigdzie na forum informacji o turniejach dla graczy pokerstars z bronze, chrome itp. A myślę że się przyda, bo sam ostatnio tego szukałem. Jak coś dodajcie jeszcze inne. …

Liga SundayPL - gwarantowane pule i nagrody

al_capone : Więcej nagród. Więcej gotówki. Więcej T$. Liga SundayPL powraca! Szukasz darmowych turniejów, gwarantowanej gotówki, ciekawego rankingu z dodatkowymi nagrodami i szansy zmierzenia się ze sławnymi graczami z Teamu PokerStars Pro? …

Bonus w Pokerstars - dobierz dodatkowych 600$

al_capone : Bonusy na PokerStars 100% bonusu za pierwszą wpłatę Wpłać pierwszy raz pieniądze na swoje konto w PokerStars, wpisując kod STARS600 , a my przyznamy Ci bonus w wysokości 100% wpłaty …

MicroMillions III – turnieje pokerowe na niskie stawki - 1mln$ w niedziele!

al_capone : MicroMillions III – turnieje pokerowe na niskie stawki MicroMillions III to seria rozgrywek dla wielbicieli niedrogich turniejów. Choć wpisowe jest niewielkie, nagrody są ogromne. W 100 turniejach odbywających się przez …

15 140

Najlepsze promocje pokerowe tylko w Pokerstars!

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.