Liga Typerów

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Regulamin i zasady działania Ligi Typerów

marcin-odra: Regulamin XVIII edycji Ligi Typerów http://www.liga.bukmacherskie.com - strona konkursowa 1. Konkurs organizowany jest przez bukmachera Betsson .com 2. Konkurs jest bezpłatny, w którym mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum, …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Pytania i niezgodności

marcin-odra: Tutaj możecie zamieszczać swoje pytania odnośnie Ligi Typerów. Ale przed zadaniem pytania poczytaj regulamin Może znajdziesz tam odpowiedz.

pechowy gracz

wojtek1473 : witam jestem nowym uzytkownikiem i serdecznie pozdrawiam wszystkich. gralem w milenium i nigdy nie trafilem czy ktos z duza wiedza moze mi pomoc.

nagrody

adamus73 : to jak z nagroda panowie mam konto na betsson i na forum tak jak w regulaminie

ostatni wpis June 1, 2011 7:22 a.m. przez mucios88
nagrody

adamus73 : jako zwyciezca 11 kolejki ligi typerow otrzymam nagrode adamus73

ostatni wpis May 30, 2011 8:37 p.m. przez vader
Zakonczenie konkursu

marcin-odra: Dziękuję wszystkim za udział w tej edycji Ligi Typerów. Konkurs z dniem dzisiejszym dobiegł końca. Każdy z użytkowników, który zajął premiowane miejsce nagrodą (pozycja 1-40, zwycięstwo w kolejce, zwycięstwo w …

Nagrody

marcin-odra: Nagrody: 1st - 444 PLN 2nd - 333 PLN 3rd - 222 PLN 4th - 111 PLN 5th - 99PLN 6th – 88 PLN 7th – 77 PLN 8th - …

ostatni wpis April 27, 2011 3:21 p.m. przez gesio
7 75

XVIII edycja popularnego turnieju organizowanego przez nasze forum. ----> BETSSON.COM <---- Pula nagród 3000PLN !!! ---> Strona konkursu Liga Typerów <----

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.