Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Rozrywka, polityka, zakłady specjalne

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Wybory parlamentarne 13.10.2019r

tomskier : W tym temacie podajemy propozycje typów na zbliżające się wybory do sejmu i senatu 13.10.2019r Jaka będzie frekwecja na efortunie dają: Ile procent - + frekwencja ogólnopolska (55.5) 3.6 1.2 …

Nagrody: Oskary, Złote Globy, Emmy, Grammy itd. (temat zbiorczy)

darius010 : Zawsze jest tak, że ktoś otworzy temat następnie znajdzie się w nim kilka postów i to wszytko. Dlatego pomyślałem, że może warto otworzyć temat zbiorczy, w którym wymienimy się typami …

Złota Piłka 2019

soczy : Ktoś z was już obstawiał? Też będzie niespodzianka. Co myślicie o Salahu?

BiG Brother Polska 2019

adamo80 : Wprowadzam taki temat bo wciągnęło mnie to troszkę i już mam na oku jakieś typy, ale takie pytanie - gdzie u polskich buków jest oferta ? Jest gdziekolwiek ? Jak …

ostatni wpis 16 czerwca 2019 14:17 przez tiger32
Rekonstrukcja rządu 2019

soczy : Typuje ktoś z was Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji , Rekonstrukcja Rządu - Środa 29.05.2019 P. Szefernaker zastępi J. Brudzińskiego 2.15/1.55 Wydaje mi się że na młodych chyba nie będą …

ostatni wpis 3 czerwca 2019 18:57 przez maite-radar
Wybory do Parlamentu Europejskiego, 26.05.2019.

lukaszek90001 : W tym temacie podajemy propozycje typów na zbliżające się majowe wybory. Większość liczących się komitetów już złożyło podpisy więc pewnie niedługo zaczną pojawiać się typy. Dzielmy się swoimi 😊

ostatni wpis 27 maja 2019 17:50 przez dominik_92
Eurowizja 2019 (14-18.05 Tel Aviv)

mkl : Widzę, że temat jeszcze nie został założony a już jutro pierwszy półfinał. Daruje wstęp i dłuższy wstęp jak to widziałem w temacie rok temu bo zakładam, że wejdą tu już …

ostatni wpis 20 maja 2019 13:10 przez ulatek
Gra o Tron

jan_3_sobieski : Dyscyplina: Rozrywka, polityka, zakłady specjalne Godzina: 18:00 Spotkanie: zginie w trakcie 3.odcinka - Brienne of Tart Typ: Nie Kurs: 2.25 Bukmacher: fortuna Zakład stawiam na podstawie wycieków z planu, które …

ostatni wpis 19 maja 2019 17:27 przez grac45
Taniec z gwiazdami

coolmen7 : Siemka. Dziś udało się ugrać na Mam Talent więc postanowiłem się przyjrzeć także Tańcu z Gwiazdami bo Tobet oczywiście wystawił kursy. No i zaciekawił mnie zakład kto będzie miał największą …

ostatni wpis 18 maja 2019 14:12 przez thomas23
"Tylko nie mów nikomu"

ar0nek : Forbet dodal ciekawy zaklad związany z tym dokumentem Over 20mln wyświetleń do 17.05.2019 godz 23:59 kurs 1.83 ⛔ niestety Dokument o pedofili w kosciele znjaduje sie na kanale YouTube od …

ostatni wpis 16 maja 2019 15:51 przez ar0nek
Gol sezonu 2018/19 wg magazynu BBC "Match Of The Day"

soczy : Wydarzenia sportowe - Sobota 11.05.2019 Ktoś może coś obstawiał?

ostatni wpis 10 maja 2019 23:34 przez marian555
Agent Gwiazdy

jerzywalec : Czy ktoś wie gdzie będzie można obstawić kto jest agentem ? Nie zdążyłem założyć konta na betfanie a zakładu nie ma już w ofercie...

Najbardziej dochodowy film 2019

zakucyk : BAH ma w swojej ofercie bardzo ciekawy zakład na najbardziej dochodowy film 2019 (w oparciu o UK box office). Moim zdaniem Avengersi są tutaj wielkim faworytem po tym jak zakończyła …

ostatni wpis 9 kwietnia 2019 16:51 przez bmoran
Wybory samorządowe 2018

sumada90 : W tym temacie podajemy propozycje typów na zbliżające się jesienią wybory samorządowe. Większość partii odsłania karty i kampania powoli się rozkręca. Nasza brać jest z całej Polski więc każdy znający …

ostatni wpis 26 lutego 2019 21:02 przez lolnik
The Voice of Poland

lolnik : W buku etoto można obstawić kto odpadnie w najbliższym odcinku programu. Może ktoś zorientowany, ile osób odpada i na jakiej zasadzie? Tutaj przedstawiam ofertę; http://www.etoto.pl/sport/oferta/rozrywka/

ostatni wpis 18 listopada 2018 20:28 przez sobolekk
World of dance Poland

jozzy22 : Witam! Nie bardzo wiem gdzie o to pytać więc założyłem temat tu. Czy widział ktoś zakład na zwycięzce tego programu?! Jesli macie taką wiedzę to dajcie znać

Co wydarzy się w 2018 roku

c1amak : Jak ktoś chce sobie zamrozić kasę na kilka miesięcy to LVbet wzorując się na Fortunie przygotował zakłady na "Co wydarzy się w 2018 roku". Niektóre dodano z gorszym kursem (np. …

ostatni wpis 21 czerwca 2018 17:52 przez alexdamiao
Gra o tron

uiopek : Orientujecie się może czy jest gdzieś nadal w naziemnych możliwość obstawienia kto zasiądzie na żelaznym tronie na koniec ostatniego sezonu? Pamiętam, że były te opcje, ale już nie mogę znaleźć. …

EUROWIZJA 2018 (8-12.05.2018) Lizbona

maite-radar : Został już tylko miesiąc do konkursu organizowanego po raz pierwszy na portugalskiej ziemi, a więc zdecydowałem się na rozpoczęcie tematu na forum. Liczę, że dyskusja w tym miejscu jak co …

ostatni wpis 13 maja 2018 11:19 przez egreg
Spotkanie Donald Trump - Kim Jong Un

player83 : Witam U bookmachera PaddyPower było wydarzenie polityczne - Miejsce spotkania Trumpa z Kim Jong Unem. Do wyboru było kilka miejsc: >Korea Południowa >USA >Chiny >Japonia >Wielka Brytania >Korea Północna >Szwajcaria …

ostatni wpis 10 maja 2018 17:53 przez alexdamiao
2 104 4 754

Informacje, analizy i typy z różnych wyborów, plebiscytów, reality show jak m.in. Mam Talent, Taniec z Gwiazdami itp.

Moderatorzy
ranczo0123
ranczo0123
Paź 2013
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.