Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Gry

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Gry z lat dziewiećdziesiątych ;-)

daamiano1: Witajcie, macie jakieś strony gdzie można grać w gry z pegazusa , amigi bądź PSX ? Jakie macie wspomnienia z jakąkolwiek gier z dawnych czasów ? 😄 Ja pamiętam grę …

ostatni wpis 14 maja 2019 09:26 przez matthewsky
FIFA 2018

robson-united : Siema, są tu amatorzy grania w najnowszą wersję tej kultowej gry? ;) Jak wasze wrażenia i opinie? Może ktoś by chciał się zmierzyć, albo macie pomysł na jakoś turniej itp? …

ostatni wpis 11 kwietnia 2019 21:24 przez orzelasty
Football manager 2019

przemu321 : Dzień dobry, Czy ktoś gra w tę część FM? Serię tych gier rozpocząłem od 2006 roku od tytułu Championship Manager 2006. Zachęcam do dzielenia się opiniami na temat taktyk oraz …

Gry PBF

golabek1945 : Witajcie ! Mam takie pytanie, miałem kiedyś dużo do czynienia z grami typu PBF (Play By Forum), właśnie konkretnie sportowe menedżery (od piłki nożnej aż do kolarstwa - jeśli była …

FootballTeam Reaktywacja Gry Piłkarskiej Serdecznie Polecam! :)

pjkesc : Witam chciałem was zaprosić do wspólnej gry footballteam. Stwórz swojego piłkarza i wybierz pozycję na boisku. Dołącz do zespołu i graj w drużynie składającej się z realnych graczy. Rozwijaj swoją …

ostatni wpis 18 lutego 2019 19:48 przez walus07
Manager Skoków Narciarskich

domin2398 : Zapraszam wszystkich fanów Skoków Narciarskich na managera skoków narciarskich ▶ http://world-skimanager.cba.pl . Trwa aktualnie sezon 2018/2019 w skokach narciarskich. Manager jest typu PBF - Play by Forum. Są jeszcze wolne …

ostatni wpis 17 lutego 2019 18:04 przez daumianek
Empires & Puzzles: RPG Quest

husarz22 : Empires & Puzzles to gra na telefon łącząca elementy strategii, RPG i klasycznej układanki logicznej. Ostatnio mam wrażenie, że stała się dość popularna w Polsce. Może znajdzie się ktoś kto …

najlepszy manager piłkarski online

pulpecik : witam szukam na roznych forach akualnych informacji o managerach ogolnie to gralem w pare ale chce zobaczyc jak inni.ludzie oceniaja ... nie chodzi mi o grafike bardziej o funkcje ;) …

ostatni wpis 5 stycznia 2019 20:11 przez daniellw
Oceńcie mój pomysł

jecham : Witam Was koleżanki i koledzy Mam prośbę o opinię o zakładach w nieco innym ujęciu. Jakbyście zareagowali na grę, w której gracze wchodzą za wybraną stawkę (np. 5,10,15 zł), suma …

Gry multiplayer online - w co gracie?

jawnel : W tym temacie przedstawmy w co gracie z kategorii gier multiplayer online, moze byc zarowno na PC'ie jak i przez tel. Osobiscie przez tel gram od niedawna w Clash Royale …

Typer online

zszpiegz : Siema ;p Napisałem apkę do typowania meczów na MŚ. Ktoś chce wziąć udział dla zabawy? Można typować każde spotkanie, za każdy dobry typ 1 punkt, kto zdobędzie najwięcej punktów ten …

Diablo II lord of destruction

krain : Witam! Zapraszam Wszystkich Graczy Diablo 2 Nowych Oraz Tych z Doświadczeniem Na Prywatny Serwer Diablo 2 Realm Kilka słów o serwerze: -Patch 1.13c -Mod poprawiającym grę, ale tak żeby zachować …

ostatni wpis 8 maja 2018 19:19 przez mlleko
Menedżer koszykówki online

legwan : Zapraszam na dobrze rozwijającą sie grę, na razie wersja beta więc warto juz teraz zacząć, gra w polskiej wersji... https://mybasketteam.com/pl/Landing/Register/tpWjAgczl0aui6yk3kyXIg

Mafia 3 od R.G Mechanics czarny ekran

bart1902 : Witam! Zainstalowalem na nowym laptopie Mafie 3 od R.G. Mechanics. Pierwsze uruchomienie gry wszystko elegancko na max ustawieniach troche pogralem i wylaczylem. Pozniej siadam drugi raz odpalam gre launcher normalnie …

Skomentuj osobę wyżej

jacekk : Trzy lata temu był taki fajny temat: http://forum.bukmacherskie.com/f307/skomentuj-osob-powy-ej-18413.html Myślę, że moderatorzy nie będą mieć nic przeciwko, jeśli odkopię ten temat. Nie wiem w jakim dokładnie dziale nienaliczane są posty, dlatego …

ostatni wpis 15 marca 2018 08:44 przez rybson77
FM17

sopel90 : siemanko . w tym roku spotykam sie z roznymi cenami tej gry? moze posiadacie link gdzie warto kupic te gre? 😄

ostatni wpis 1 marca 2018 09:35 przez vidok
Sell CS GO

verno : Siema jakby ktoś chciał to mam po taniości steama z CS GO na sprzedaż, z racji że nie gram to tylko się "kurzy" steam 2k10 cs 1.6 2kh~ CS GO …

King avalon- gra ktos ?

ewaelo88 : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.funplus.kingofavalon&hl=pl

CS:GO

defox: Znajdzie się tu ktoś kto gra w Global Offensive? Wpisujcie się to może uda się umówić na jakiś meczyk;)

ostatni wpis 5 listopada 2017 17:03 przez ckrfnex
Outlast II

dan333: Polecam dla wszystkich ludzi poszukujących adrenaliny prawie takiej jak podczas zakładów 😄

ostatni wpis 5 listopada 2017 17:02 przez ckrfnex
292 9 642

Świat gier i rozrywki elektronicznej, gry na PC, konsole, komórki oraz gry online.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.