Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Sport

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Ciekawe artykuły

vader : Tutaj można wkleić jakiś ciekawy choćby krótki artykuł. Ten artykuł podał Grzesiu . W temacie nie wkleja się linków do innych serwisów/for bukmacherskich. Bo to jest spam. Jedynie serwisy sportowe. …

ostatni wpis 1 sierpnia 2017 10:29 przez madman01
Pozostałe tematy
ostatni wpis
Sporty ktore uprawiacie

karoleks85 : Mam na mysli nie tylko to w co gracie w klubach itd ale takze sporty na ktore poswiecacie czas na "podworku" Ja osobiscie gralem w kilku hlubach: Piast, Wlokniarz, Jagiellonia …

Najlepszy stadion... w Polsce

nowak : Elo ! Tak jak w temacie jaki waszym zdaniem jest najładnieszy stadion w Polsce, bądz jak Wam sie najbardziej podoba. Wpisujcie swoje propozycje zobaczymy który wygra. Mogą byc to stadiony …

ostatni wpis 6 kwietnia 2019 16:56 przez ukassekkk
Kanały sportowe - piłka nożna

seanprice : Czołem e-ziomeczki! Kwestią kilku dni jest wykupienie przeze mnie TV w UPC. Mam do wyboru dwa pakiety (Select [106 kanałów] i Max [156 kanałów]). Celem nadrzędnym są oczywiście kanały sportowe …

ostatni wpis 2 kwietnia 2019 20:12 przez karciarz
Canal+Sport/Eleven

ibis : Witam. Mam pytanie, wie ktoś może do kiedy Canal+ ma wykupioną Premier League, Lige Mistrzów i Ligę Europejską?. To samo tyczy się Eleven, do kiedy ma wykupioną La Liga, Seria …

ostatni wpis 2 kwietnia 2019 20:11 przez karciarz
Wyjazdy na mecze zagraniczne

kamil9414 : Czy ktoś praktykuje od czasu do czasu wyjazdy na wydarzenia sportowe? Moim marzeniem jest zobaczyć w końcu z trybun mecz Premier League. W tym celu powolutku rozglądam się za ofertami …

Bielizna termoaktywna - wybór

lukanio87 : Cześć wszystkim! Słuchajcie, potrzebuje porady. Wybieram się na ferie zimowe, podczas których spory % dnia spędzę na zewnątrz. Oprócz tego sporo spaceruje z psem. Pomyślałem więc, żeby zainwestować i zakupić …

Plastry kinesiotaping - opinie

serenowy : Elo Panowie nie mogę jeszcze założyć tematu tutaj w off topic gdyż mam za mało postów a szukam porady gdyż mam mało czasu zaraz do pracy wychodzę. Panowie miał ktoś …

Komu kibicujecie

grzesio : No komu kibicujecie ?? Tematu nie widziałem , tylko w działach NHL i NBA Podajemy wg wzoru : Anglia ▶ Szkocja ▶ Hiszpania ▶ Włochy ▶ Francja ▶ Belgia ▶ …

ostatni wpis 10 grudnia 2018 23:06 przez volleybet
Jak zostać piłkarzem?

soniaczek : A więc pytanie jak w temacie. Czy, żeby grać w jakimś klubie B-klasowym, albo wyżej trzeba się przejść na trening jakiejś drużyny i do trenera zagadać czy jak? No i …

ostatni wpis 1 listopada 2018 12:30 przez pazdhino
Bilety Lechia - Korona

pinek92 : Cześć, jest ktoś z Trójmiasta? Oddam prawie za darmo dwa vouchery na jutrzejszy mecz Lechia - Korona. Więcej na priv

Pamiatki sportowe

damianmularczyk : Czytałem na innych forach i jestem ciekaw czy ktoś z naszego forum bawi się w to? Tzn czy wysyła e-maile bądź listy do klubów z prośbą o wysłanie pamiątek?Ja sam …

ostatni wpis 26 sierpnia 2018 08:21 przez akai88
Rozpoznaj twarze piłkarzy

ptok7 : Panowie biorę udział w lokalnym konkursie gdzie muszę podać nazwiska piłkarzy ze zdjęć. 12/15 dałem radę. Ktoś pomoże z tymi trzema?:beer:

ostatni wpis 21 czerwca 2018 20:58 przez mr96
Gdzie będzie grał Robert Lewandowski?

xsebax : Robert zmienił właśnie agenta. Po 10 latach rozstał się z Czarkiem Kucharskim. Obecnie jego karierę będzie prowadził Pini Zahavi. W mediach gorączka. Wszyscy zastanawiają się nad przyczyną i ewentualnymi dalszymi …

jakie suplementy są warte uwagi

jureqq1 : jako że dział sportu to postanowiłem zapytać jakie suplementy na masę mięśniową niektórzy z was mogą polecić. Na pewno są tu osoby, które trochę ćwiczą ;) dzieki za odp

ostatni wpis 1 kwietnia 2018 13:17 przez siwersklb
Bilety na MS 2018

zal28 : Cześć, Czy orientuje się ktoś jakie będą możliwości odsprzedania biletów na MS 2018 (oficjalne i nieoficjalne)? Czy jak odsprzedam komuś bilet to czy on wejdzie na stadion?

Zaczynać czy nie - Piłkarz

dobryx : Witam Wszystkich Mam taki mały problem.Otóż mam 20 lat i chciałbym grać zawodowo w piłkę . Mam marzenia aby zostać prawdziwym piłkarzem, obecnie pracuje fizycznie od pon do pt po …

ostatni wpis 25 grudnia 2017 12:30 przez dobryx
Memy sportowe.

wonderkido : Nie widziałem żeby był podobny temat, o podanej nazwie więc ja go otwieram i na początek wklejam coś takiego ;)

ostatni wpis 1 listopada 2017 15:48 przez va-banque
Luźna gra w kosza ;)

q7dwa9 : Siemanko... Na szybko wstęp krótki heh... 🆒 Lubie sobie porzucać piłeczką na orliku ale wiadomo trochę brakuje do wsadu i zacząłem szperać po necie i widziałem programy takie jak: - …

ostatni wpis 20 września 2017 20:41 przez 5567
Różne techniki samoobrony

edi8 : Russian SPETSNAZ Martial Art - Colonel Mikhail Ryabko (Possession of a knife) https://www.youtube.com/watch?v=_obdLIgti-I https://www.youtube.com/watch?v=3NeMkL9qdD4 https://www.youtube.com/watch?v=hZcG4ivGCTo ........... Systema London Seminar 2004 Mikhail Ryabko https://www.youtube.com/watch?v=WgA48KKKGBQ

ostatni wpis 27 lipca 2017 22:52 przez edi8
1 268 9 960

Ogólne dyskusje sportowe.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.