II Edycja Turnieju Gry w Tysiąca

Pozostałe tematy
ostatni wpis
II Edycja Gry w Tysiąca - dyskusja

baqu : czyli rozmowy na każdy temat związany z turniejem

ostatni wpis April 9, 2010 10:10 p.m. przez baqu
II Edycja Turnieju Gry w Tysiąca na Kurnik.pl - Grupy, terminarz i wyniki

baqu : :idea: 08:03.10 ▶ 18:10 W tej edycji startuje 22 zawodników, z tego wzlędu długo dumałem nad formą i podziałem grup, uważam, że trzy grupy odpowiednio po 7,7,8 zawodników, gdzie z …

ostatni wpis April 9, 2010 10:09 p.m. przez baqu
II Edycja Gry w Tysiąca - ZAPISY

baqu : ▶ Tutaj się wyłącznie zapisujemy :!: ▶ Dyskusje w tym temacie ===> >>> Turniej FB gry w "Tysiąca" na Kurniku- dyskusja <<< :idea: Turniej jest przeznaczony dla ludzi umiejących grać …

ostatni wpis March 6, 2010 9:02 p.m. przez kurus-i
I Edycja Turnieju Gry w Tysiąca na Kurnik.pl - Grupy, terminarz i wyniki

ted : Grupa1 cygeiro 3, 2, 3= 8 pkt. AWANS princeAs 0, 1, 0= 1 pkt. Zuber 2,0, 3= 5 pkt. AWANS Olo_13 3, 0, 1= 4 pkt. Grupa2 jajo 3,3,0= 6 …

ostatni wpis Aug. 9, 2009 11:36 p.m. przez ms89
I Edycja Gry w Tysiąca- dyskusja

vader : Sporo ludzi gra w tę popularną grę na naszym forum. Niedawno rozmawiałem z kilkoma osobami, które powiedziały, że można byłoby zrobić jakiś turniej. Ja nie bardzo znam się na organizacji …

ostatni wpis Aug. 9, 2009 10:39 p.m. przez gred
I Edycja Gry w Tysiąca- - ZAPISY

vader : Tutaj się wyłącznie zapisujemy. Dyskusje w tym temacie--> >>> Turniej FB gry w "Tysiąca" na Kurniku- dyskusja <<< Turniej jest przeznaczony dla ludzi umiejących grać w tę grę. Organizatorzy mogą …

6 388

Startuje kolejny turniej gry w tysiąca. Zagraj i wygraj! Zapraszamy!

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.