Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Sports Trading Sports Trading

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Programy wspomagające trading

vader : Temat przeznaczony do dyskusji o oprogramowaniu wspomagającym trading. Można korzystać z takich programów. The Geeks Toy http://www.geekstoy.com/ - Całkowicie za darmo do końca 2010 roku. BetAngel http://www.betangel.com/ - 7 dni …

ostatni wpis 1 lutego 2019 16:18 przez dolgo
Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

vader : Temat ma służyć do wymiany poglądów na temat tradingu na giełdzie Betfair. Jest to najpopularniejsza giełda wśród graczy. Mająca największe obroty dzięki temu płynność rynków jest duża i dość swobodnie …

ostatni wpis 25 listopada 2018 21:35 przez grodzio
Betdaq oraz pozostałe giełdy - pytania, sugestie, problemy.

vader : Temat służy do dyskusji o wszystkich pozostałych giełdach sportowych. Betdaq >> BETDAQ << World Bet Exchange >> WBX << matchbook >> Matchbook.com << Betliner >> betliner << Betmate >> betmate …

Baza linków - trading

vader : W tym temacie znajdziecie przydatne linki do stron przydatnych do tradeowania na giełdach sportowych. Aby temat był przejrzysty, wszystko będzie w jednym poście. Gdy ktoś poda link moderator/administrator działu edytuje …

ostatni wpis 26 lutego 2017 10:46 przez edi8
ABC początkującego? Podstawy podstaw tradingu?

feekus : Nie spotkałem się wcześniej z tradingiem. Nie ukrywam, że zaciekawiło mnie to, gram u buka już kilka lat i chciałbym 'nauczyć' się czegoś nowego. Jest to dość niestandardowa forma zakładów …

Sports Trading & Betfair - FAQ

favago : Giełda zakładów Betfair - FAQ Od pewnego czasu przyglądam się działowi poświęconemu tradingowi sportowemu. Zauważyłem, że na forum pojawiają się wciąż te same pytania. By temu zaradzić postanowiłem stworzyć FAQ, …

ostatni wpis 24 maja 2013 12:57 przez jawor28
Regulamin działu

vader : Dział Sports Trading przeznaczony jest do rozmów na temat kupowania i sprzedawania zakładów na internetowych giełdach sportowych. Każdy z użytkowników może założyć w tym dziale temat związany z tradingiem, może …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
gramy sobie tak

astana : http://eurosport.onet.pl/zimowe/biegi-narciarskie/janusz-krezelok-bedzie-nowym-trenerem-kadry-w-biegach-narciarskich/j8jtx

ostatni wpis 4 września 2019 16:12 przez astana
Pre-ko trading

ryanwolf : Ittihad - Wahda +43.35 2.14 -2 Sydney - Kawasaki +11.49 1.6 Urawa - Guoan +16.63 2.64 - 2.6 Paris FC - Lens -11.04 2.74 - 2.7 Levski - CSKA -1.64 …

ostatni wpis 31 lipca 2019 17:51 przez ryanwolf
Orbitexchange

pandalobo : Witam, czy korzysta ktoś z alternatywy do BetFair jaką jest Orbitexchange? Czy jest jakiś problem związany z rejestracją z Polski, wpłatami i wypłatam? Czy jest możliwość korzystania z programów typu …

ostatni wpis 31 lipca 2019 17:29 przez jurko8
Traiding na zielono

damian_rs : Witam, od dłuższego czasu przyglądałem się na forum jak kto gra na giełdzie sportowej i sam postanowiłem też spróbować. Napiszę krótko, da się zarobić jeśli weżniemy pod uwagę zwroty jako …

ostatni wpis 21 maja 2019 10:46 przez ryanwolf
Zarób na Betfair

ryanwolf : Długo byłem przekonany, że kursy na Betfair odzwierciedlają realne prawdopodobieństwo. Bo w... 99% przypadków tak jest. Ale nie zawsze. Betfair ma "dziury". Są sytuacje, w których kursy na BF nijak …

ostatni wpis 19 marca 2019 15:30 przez theboss
ZAPYTANIE O STAWKOWANIE

dynioglowy : Mam takie zapytanie odnośnie giełdy BETFAIR. Poniżej na screenie zaznaczyłem zakład kolorem czerwonym, do którego mam zapytanie. Mowa o zakładzie na over 1.5 gola w całym meczu. Kurs na to …

ostatni wpis 9 kwietnia 2018 20:49 przez fremen
Side Markets (1X2,U/O) - Betfair

harpagnan : Cześć Jak się tłumaczy pojęcie "side markets" w odniesieniu do 5-ciu opcji/rynków (1X2,U/O).

Inwestuj w przyszłość- naiwny blog

inwestuj-w-przyszlosc : "Inwestuj w przyszłość" Projekt, który powstał w głowie z "nienacka", w którym zaczynając od zaledwie 250 funtów będę chciał osiągnąć coś w rodzaju spełnienia finansowego inwestujac w siebie, doskonaląc swoją …

Z £500 do £20.000 w 10 miesięcy

fremen : Zakładam ten dziennik, aby oprócz swoich excelowskich spreedsheetow mieć trochę inną formę monitorowania swojego postępu ze screenami, luźniejszymi przemyśleniami i mam nadzieję ciekawymi komentarzami użytkowników. Cały plan pomnożenia pieniędzy będzie …

ostatni wpis 18 marca 2018 17:32 przez fremen
Handelek in-play

szymi12 : Jak w tytule ... tylko rynki in-play ( Kopana , Krykiet i Tenis ) . Czasami będzie też MO pre . Zobaczymy jak to się ułoży .

ostatni wpis 9 grudnia 2017 19:39 przez szymi12
Trading - Blog - Handluj aktywnie, zyskownie z głową.

odzien : Witam Was, postanowiłem napisać pare zdań o swojej przygodzie z tradingiem. Rynki giełdy zakładów obserwuję od dawna, chociaż dla wielu jest to pojęcie względne dlatego powiedzmy, że trwa to od …

ostatni wpis 24 maja 2017 23:25 przez dak86
Pseudo trading

pseudotrader : Od paru dni prowadziłem temat w kuponach (nie mogę dodać linku, bo mam za mało postów) Niestety z braku czasu nie mogę umieszczać typów w trakcie meczu, później je rozliczać, …

1x

fly1987 : sory ale glupie pytanie pewnie ale jak postawic opcje 1x czy 2x na giełdach betfair i matchbook 😄

ostatni wpis 15 kwietnia 2017 12:01 przez pazzini
Program do tradowania - opcja wystawiania kursu

piotpal : Mam pytanie, który z programów do tradowania ma taką opcje, że gdy kurs osiągnie dany pułap to program automatycznie wystawi za nas wcześniej ustaloną sumę, np. mamy back/lay na over …

ostatni wpis 14 marca 2017 18:05 przez marok
Legalność zarobku z giełdy

damianos500 : Czy zarobki z giełdy sportowej są legalne czy traktowane jak bukmacherka?

ostatni wpis 11 marca 2017 19:43 przez damianos500
BACK FAV , LAY DOG przy niekorzystnym wyniku faworyta

voic3d : W sumie temat już wiele wyjaśnia: BACK FAV , LAY DOG przy niekorzystnym wyniku faworyta Stawiam na drużynę, która przed meczem była wyraźnym faworytem, a straciła bramkę lub też przez …

ostatni wpis 5 marca 2017 12:35 przez voic3d
Sukcesywna nauka tradingu

adz : Dzień dobry, Od ponad roku bardzo mocno zainteresowałem się tradingiem. Przeczytałem na ten temat kilka lektur, bardzo dużo szperałem w internecie. Jestem człowiekiem, który nie podejmuje pochopnych decyzji, w związku …

ostatni wpis 26 lutego 2017 17:00 przez odzien
Zielony kajecik tradera

voic3d : W internecie nic nie ginie, tak więc to chyba odpowiednie miejsce na zapiski moich poczynań jako trader. Cel: [url]www.youtube.com/watch?v=ZZBzXliwtG8[/url] Wstępne założenia: Piłka nożna (były próby tenisa i poległem) Trading na …

ostatni wpis 23 lutego 2017 22:31 przez odzien
Kurs 1.01

lollercoaster : Witam. Moze mi ktos powiedziec co to są za kursy wystawiane na długo przed meczem? Ktoś je gra czy sa tak ustawione zeby były? Wszystkie są 1,01 np. Penarol - …

ostatni wpis 23 lutego 2017 13:57 przez lukaszbonq
274 5 780

Dział poświęcony giełdom zakładów bukmacherskich. Dowiedz się czym są, gdzie można z nich korzystać i co zrobić by na nich zarabiać.

Moderatorzy
ryanwolf
ryanwolf
Wrz 2013
madangelo
madangelo
Sie 2008
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.