Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Strategie i Taktyki

Pozostałe tematy
ostatni wpis
taktyki i systemy pokerowe

piotrpiechura : witam wszystkich spragnionych zwycięstwa w pokerowej konfrontacji. słyszałem o istnieniu systemów gry w Texas Hold'em. Ja jak wielu innych użytkowników tego forum z pewnością chciałoby poznać takie systemy. Był bym …

ostatni wpis 12 maja 2017 08:51 przez shakeyobody
Szukam Mentora !

adbreaker : Witam , gram w pokera internetowego od 2 lat z przerwami . Jestem młody + mam kapitał +znam podstawy gry + strategie artykuły + mam wielkię chęci do gry ... …

Turnieje 50/50

bacius93 : Czy gra ktoś z was w ten rodzaj turniejów? 😄 Jeśli tak to jakie są wasze wrażenia? Jaką taktyke przyjmujecie? 😄 Osobiscie bardzo lubię ten rodzaj gier z racji możliwości …

Analiza rozdań

piotrek__17 : W tym temacie mozecie wrzucac swoje rozdania. Nie jestes pewny czy dobrze rozegrales partie? My to sprawdzimy 😄 . To że wygrałeś jakieś rozdanie wcale nie oznacza że zrobiłes to …

Prośba o pomoc

marasking : Witam, mam trochę nietypowy problem - chce zagrać z gościem w pokera i delikatnie mówiąc chce zamontować kamerkę nad jego miejscem, tak żeby widzieć karty. Mam do Was pytanie- czy …

ostatni wpis 28 grudnia 2013 12:23 przez dejf
Niskie pary stoły short handed

krzychuu : Mam dylemat jak rozgrywać niskie pary np. 55 przy stole 6 osobowym. Powiedzmy jestem na pozycji srodkowej mam pare 66 czy powinienem limpowac? Albo jestem na big blindzie i przedemną …

ostatni wpis 30 maja 2013 04:56 przez lazzarov
premium hand's w MTT

simons : Ostatnio pogrywając sobie MTT zastanawiam się jak rozgrywać premium handy w początkowej fazie turnieju chodzi o 1-2 faze blindów, a ręce o których mówie to JJ+. Ja osobiście JJ jeszcze …

ostatni wpis 30 maja 2013 04:50 przez lazzarov
Poker Tracker 3 w sieci ongame

lothar : Witam. Mam problem ze skonfigurowaniem huda (PT3) w sieci ongame, konkretnie betsafe. Jeżeli ktoś na forum konfigurował i posłuży radą to będę wdzięczny za pomoc. pozdrawiam

ostatni wpis 5 lutego 2013 18:57 przez lothar
PokerTableStats - Nowy Poker Odds Kalkulator

tomnovak98 : PokerTableStat.com to program, który ma sprawić, że gra łatwiejsze dla pokerzysty, na przykład, pokazując prawdziwe statystyki gry czasowe.Program oferuje również HUD statystykami, które są obliczane z rąk przechowywanych w chmurze, …

kalkulator do pokera

jordan : witam, macie moze kalkulator do liczenia odsow, prawdopodobienstwa wygrania w pokera? kiedys mialem taki kaltulator ze wprowadzalo sie swoje karty, pozniej flota, turna i rivera i on liczyl. niestety nie …

ostatni wpis 17 września 2012 07:06 przez edi8
Skrypt

feniks2003 : Spotkał się może ktoś z jakimś skryptem np do PokerStars który byłby w stanie zapisywać wyniki na koniec każdej partii? Odkryte karty, stawki? Kiedyś widziałem takie coś napisane w Visual …

ostatni wpis 3 stycznia 2012 20:48 przez feniks2003
Jak lepiej podbijać?

esio-police : Witam, jestem początkującym pokerzystą(10k rozdań) i chciałbym się dowiedzieć jak lepiej podbijać? Mam podbijać (oczywiście z uprawniającą do tego kartą i pozycją) zawsze tak samo np.4BB, czy lepiej zmieniać np. …

OMAHA

matiz121 : Chciałem zapytac znawców OMAHY jaki jest najlepszy układ na pre-flopie, mysle za QKAA ale wole sie upewnic ;-) ;-)

ostatni wpis 16 listopada 2010 00:57 przez simons
Bankroll Management

vice-versa : Wszystko nt. zarządzania kapitałem w pokerze. Wasze porady, przemyslenia. Zapraszam do dyskusji.

ostatni wpis 4 listopada 2010 11:27 przez szkruk
10 Porad Dotyczących Wielo-Stołowych Turniejów

suchoparek : Gdzieś kiedyś znalazłem,więc może przyda sie tym,ktorzy zaczynają przygode z pokerem: 10 Porad Dotyczących Wielo-Stołowych Turniejów Wielo-stołowe turnieje mogą być frustrujące. Czasem grasz nawet przez 4 godziny, a i tak …

Filmiki szkoleniowe [SR]

suchoparek : Ogolnodostepne,wiec wrzucam: o.pl Dwa filmiki http://blip.tv/file/3896789 http://blip.tv/file/3900875

ostatni wpis 1 sierpnia 2010 15:27 przez tackles
Strategia turniejowa?

renton : Moze kilku bardziej doswiadczonych kolegów z forum pochwali sie jakie strategie uzywa na turach (onojetnie czy tur z buy-in czy freeroll). bo ja raczej gram stoły cash tylko i w …

ostatni wpis 10 lipca 2010 00:04 przez sylwek2012
Floating - ma ktoś ciekawy artykuł?

bananeq : Witam! Poszukuję artykułu na temat floating'u w pokerze. Wiem, że taki jest dostępny na stronie pokerstrategy, jednak nie mam niestety statusu platyna. :P

ostatni wpis 18 września 2008 12:06 przez bananeq
Pokerowe odds'y

bananeq : Wpisujcie tutaj ciekawostki dotyczące odds'ów w pokerze. Ja zacznę: Para AA (jednego koloru, np czarne) na Pre Flop ma najmniejsze szanse zwycięstwa z parą 88 (koloru przeciwnego do AA). AA-79,68% …

S&G 4 vs 1 vs 1

grytek666 : Witam. Chcialbym was prosic o rozwiazanie nastepujacego problemu. Chce grac turnieje 6 osobowe S&G o wpisowym 200 - 500$ z czego ja kontrolowal bym 4 graczami (stacjonarny + 2 laptopy …

ostatni wpis 8 marca 2008 21:17 przez bananeq
21 306

Analizy rozdań, porady, taktyka, czyli jak grać żeby wygrać

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.