Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Świat Pokera

Sekcje
ostatni wpis
Przyklejone tematy
ostatni wpis
Nasze rozdania

spirol : Witam w tym tymacie prosze opisywac swoje rozdania w ktorych braliscie udzial wiadomo ze do pokera trzeba miec szczescie dlatego niektore partie sa naprawde dolujace,masz silna reke ale i tak …

ostatni wpis 20 czerwca 2013 21:02 przez kowboj
Pozostałe tematy
ostatni wpis
Turnieje w Polsce

tarki16: Gdzie można pograć w większych miastach?

ostatni wpis 8 lipca 2019 17:30 przez wtaking
Czy poker jest ustawiony?

bananeq : Jak w temacie 😄 Co o tym sądzicie? Ja osobiście uważam to za ostatni kretynizm, bo przy ustawianiu sporo osób by wygrywała na lewo, bo wiedziała by kiedy ma grać, …

ostatni wpis 2 maja 2017 15:05 przez bludek
Turnieje w Czechach

rayolites : Witam! 😃 Czy ktoś z tutaj obecnych był w Ostravie? A moze w Pradze lub Ołomuncu? Wysoki poziom tam jest? Jak wyglada kwestia czeskiego jezyka? Trzeba sie nauczyc mowic troche …

ostatni wpis 27 grudnia 2016 17:29 przez rayolites
Turnieje pokerowe w kasynach

strike : Witam, do tej pory grałem w Pokera ze znajomymi i w internecie na b365 i pokerstars. Nie wiem jak w Polsce wygląda sprawa z legalnymi turniejami pokerowi w kasynie. Wiecie …

ostatni wpis 16 lipca 2016 18:38 przez raczykk
Poker ebook pl

jobdzik : Szukam i szukam i nic. Google nie pomaga. Moze ma ktos z forum pdf poker mindset (po Polsku) i moze podeslac? Z gory dziekuje

ostatni wpis 1 sierpnia 2015 07:57 przez yrek
2 konta jeden komputer....

arczibalt : Witam Mam takie pytanie i chodzi mi tu o 3 konkretne pokeromy pokerstars 888sport winamax na kazdej z wymienionych firm mam juz zalozone swoje konto z mojego komputera z ktorego …

ostatni wpis 4 maja 2015 23:27 przez sylwek2012
1 000 000 $

harnas_aug : Witam, jak wrażenia po wygranej polaka na P* ?

certyfikat...?

arczibalt : Witam mam taki problem. Sciagnalem sobie softa zarowno z betsson jak i np 888poker chyba w betsafe tez tak bylo ze wyskakuje mi jakis brak certyfikatu i nie da sie …

Gdzie grac

mucek181 : Witam chciałem się zapytać co polecacie w sensie gdzie najlepiej grac w texas holdem bo bwin zablokował rejestracje dla polskich kont wiec moje pytanie brzmi gdzie najlepiej grac za prawdziwe …

Bonus Club Betvictor

haker_dream : Witam, znalazłem sobie fajne promo w betvictor, bonus club gdzie można dostać za grę w lidze kasę. Trzeba rozwiązać quiz, ale ja nie mogę go rozwiązać. Ktoś mi powie / …

ostatni wpis 24 lutego 2014 13:04 przez haker_dream
BET365 - NIE GRAJCIE TAM W POKERA

peltis : Informacja dla grających w pokera w Bet365. Nie opłaca się tam grać, ponieważ mają chore zasady w programie VIP . Grałem u nich i uzbierałem mase punktów. Chciałem je wymienić …

Moj Ulubiony Filmik Pokerowy

tomex11 : Zamieszam go tu bo szukam go co jakis czas , a bardzo lubie go ogladać , tym samym podziele się nim z wami http://www.youtube.com/watch?v=IzLye6Rep04 O MAMA MIA SEVEN OF DAIMOND …

Sharkscope wazne pytanie ???

spike761 : Witam, 2 dni temu kupilem pakiet wyszukiwan , lecz teraz chce z niego zrezygnowac , bo nie spelnia moich wymogow , a pod kupnem bylo napisane "7 day money back …

ostatni wpis 23 kwietnia 2013 14:53 przez spike761
Program do analizy rozdań

bacius93 : Witam , szukałem na forum ale nie znalazłem być może przeoczyłem jeśli tak to z góry przepraszam Chodzi mi mianowicie o program do analizowania własnej gry , chodzi mi o …

ostatni wpis 20 lutego 2013 20:42 przez bacius93
Serwisy Pokera bez depozytu.

kibol1302 : Tak jak w temacie, oferuje jakiś serwis pieniądze bez depozytu 😄 ?

ostatni wpis 15 lutego 2013 15:41 przez esiok5121
Full Tilt Poker: Licencja zawieszona

orient44 : The Alderney Gambling Control Commission (AGCC) has suspended Full Tilt’s licences, requiring the poker room to suspend all operations from the jurisdiction with immediate effect. The AGCC said in a …

ostatni wpis 21 listopada 2012 10:41 przez tomk
książka harringtona on holdem po polsku

an1elski : Witam czy ktoś posiada książkę Harringtona on holdem po polsku, obojętnie w jakiej formie proszę o kontakt?

The Micros

suchoparek : The Micros czyli animowany serial pokerowy ;) Odc. 1 http://www.youtube.com/watch?v=YN2260WELCw&feature=player_detailpage Odc. 2 http://www.youtube.com/watch?v=EnJibOiKDAU&feature=player_detailpage Odc. specialny http://www.youtube.com/watch?v=qQNT8QRnOWs&feature=player_embedded

ostatni wpis 24 grudnia 2011 10:28 przez suchoparek
Programy do analizy a ew. konsekwencje

twojprzyjaciel : Witam! Czy za korzystanie z pomocy programow typu Poker Edge mozliwe sa jakies konsekwencje? Czy pokerroom moze nam cos zrobic za korystanie z takiego oprogramowania? Czy oni w ogole moga …

ostatni wpis 13 grudnia 2011 15:47 przez 777
Pomóżcie

indapub555 : Z góry przepraszam, ale nie wiem gdzie mam umiescić mojego posta, nie mniej jednak szukam porady... Jakiś czas temu dostałem 50$ z pokerstrategy.com na pokerroom TITAN POKER. Oczywiście, aby te …

ostatni wpis 12 listopada 2011 15:28 przez sc00by
301 4 128

Ciekawostki i inne różności ze świata Pokera.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.