Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

iPoker

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Poker770

poker770polska : www.Poker770.com W tym temacie będe zamieszczał informację na temat aktualnych promocji w Poker770 . KLIKNIJ i zarejestruj się na www.Poker770.com

ostatni wpis 20 stycznia 2012 15:01 przez mazaq
Sieć IPoker

suchoparek : Sieć IPoker przez wielu uważana jest za najlepszą, a to między innymi za sprawą świetnego oprogramowania firmy Playtech. Sieć oferuje ciekawe turnieje, różne odmiany sit'n'go i gry stolikowe w trzech …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
BetMost poker

sc00by : Jak długo trwa wypłata z tego roomu? Potrzebne są skany i inne ustalenia tożsamości, czy wystarczy wpłata przez MB?

ostatni wpis 10 marca 2016 14:09 przez tommytsw
BetfredPoker - transfer żetonów

dfrugo : Witam. Mam problem z przetransferowaniem żetonów w Betfre d Poker na pieniądze co się z tym wiążę niemożność wypłaty. Gdy próbuje przetransferować widzę błąd "Ooops, something went wrong" Miał ktoś …

Betfred soft

dfrugo : Witam Czy też tak macie, że po około 30 minutach gry zaczyna strasznie komp mulić i trzeba wyłączyć soft Betfred.com i włączyć od nowa? Bo nie wiem czy to wina …

ostatni wpis 18 grudnia 2013 13:33 przez alkoterror
Everest Poker

suchoparek : Everest Poker 10 000 $ do rozdania Freeroll Freeroll o 10 000 $ otwarty dla wszystkich Po prostu zdobądź 8 punktów Summit na nowym oprogramowaniu pomiędzy 30.10 a 30.11 . …

ostatni wpis 3 listopada 2013 11:19 przez plej
MoreGames

suchoparek : www.mooregames.com Nowy poke room z sieci iPoker 300% Poker Bonus Moore Games has prepared a 300% Poker Bonus for poker players who will make their first deposit this week! The …

Paddy Power Poker

simhazi : wiec tak zarejestrowalem sie na paddy poker zagralem jednego freerolla rano chce sie zalogowac i pisze ze moje konto jest zablokowane ze wzgledow bezpieczenstw. Napisalem im maila czemu jest zablokowane …

ostatni wpis 8 maja 2012 10:00 przez suchoparek
Poker Plex24

suchoparek : Scientists have come up with a formula which labels this coming Monday (Jan 24th) as the most depressing day of the year, commonly dubbed ‘Blue Monday’. If you’re curious and …

ostatni wpis 13 lutego 2012 17:50 przez suchoparek
SunPoker - Santas Suprise and 1000$ freeroll

suchoparek : www.sunpoker.com $1000 Freeroll for all SunPoker players who test the new software: We will be having a $1000 freeroll on December 23rd for all players who come and test out …

ostatni wpis 23 grudnia 2011 14:24 przez mark
Titan POKER

rgonzaless : witam, włąśnie dostałem bonus 50$ na Titan Poker od strategypoker i moje pytanie jest takie kiedy będę mógł wypłacić tą kase po ugraniu ilu pkt??? chodzi mi jedynie o te …

ostatni wpis 8 grudnia 2011 16:30 przez the_longer
Betfred Poker

suchoparek : www.betfred.com January $$$ Grabber Exclusively from Betfred Poker, we are giving you the chance to pocket some great cash prizes in January; all you have to do is accumulate your …

William Hill wypłata

mayoaj : wydaje mi się, że William Hill jest z ipoker. wygrałem pieniądze we freerolach i wiem, że muszę najpierw wpłacić jakieś pieniądze żeby wypłacić i teraz tak: -jaka minimmalna kwota? -gdzie …

ostatni wpis 13 listopada 2011 18:19 przez kamil00
Boylepoker

suchoparek : Exclusives At Boylepoker we're giving away a fantastic $4,000 every week in added and guaranteed prize pools in our tournaments. What's more, these tournaments are exclusive to you, our valued …

Chilipoker

mark : Bez względu na to czy będzie to Twoja pierwsza wpłata lub jesteś już doświadczonym graczem Chilipoker, nagrodzimy Cię możliwością gry w bezpłatnych turniejach typu Freeroll z pulą dodaną ponad $10,0000!!! …

Genting Poker & Circus Poker

suchoparek : We’re big on rewards here at Genting Poker – especially when it comes to giving something back to our players who make a deposit with us every month. So if …

Vernons Poker

suchoparek : www.vernons.com Nowy room z sieci Ipoker Vernons Freeroll Action Vernons brings you a variety of Freerolls to help build your bankroll. Weekly Freeroll Tournaments: * $100 Beginners Freeroll – This …

Black Belt Poker

suchoparek : Weekly freerolls Black Belt Poker is offering weekly freerolls to all members, from White Belt upwards. No deposit necessary – build your bankroll from scratch! Starting from Wednesday 9th September, …

ostatni wpis 13 czerwca 2011 23:55 przez suchoparek
Offsidebet Poker

suchoparek : www.offsidebet.com Offsidebet Poker League Offsidebet Poker will run tournament Poker League during each month. Registration in daily tournaments is free , prize pool - $900 per week. Play in our …

ostatni wpis 30 maja 2011 18:41 przez suchoparek
IPoker-The Five A Side Poker Championship (18.05-20.06)

suchoparek : General Description The Five A Side Poker Championship promotion is a community promotion on which players will have a chance to create a team of their friends, and play to …

ostatni wpis 8 maja 2011 14:10 przez simons
Dafa Poker

suchoparek : Złóż swój pierwszy depozyt w w terminie 1 stycznia-31 stycznia i wygraj IPAD lub wiele innych fajnych rzeczy! Po dokonaniu pierwszej wpłaty, zostaniesz zaproszony do specialnego First Deposit Freeroll o …

ostatni wpis 2 maja 2011 13:00 przez suchoparek
BETnGO

suchoparek : $500 BETnGo Freeroll every Sunday! Generate 300FPP during weekdays (Monday to Friday) and you will be invited to our weekly Sunday BETnGo Freeroll tournament . Tournament only has players from …

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.