Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Sieci Pokerowe

Sekcje
ostatni wpis
Pokerstars

Najlepsze promocje pokerowe tylko w Pokerstars!

ostatni wpis 23 grudnia 2018 16:23 przez dynamo89 w temacie Przestroga...
Pozostałe tematy
ostatni wpis
888 Poker

lar : Witam, Wypłacał ktoś kase od 888 poker na skrill. Mija juz doba i wyplata ma dalej status do realizacji. Normalnie jak wyplacalem kase z PS albo od buków to góra …

ostatni wpis 25 lutego 2016 20:02 przez nowicjuszz
Poker a Linux

blum : Witam. Czy są jakieś strony z pokerem online, które umożliwiają grę użytkownikom Linuxa? W grę wchodzą dwie opcje - albo oprogramowanie dedykowane na Linuxa albo poker roomy przez przeglądarkę. Odpalanie …

ostatni wpis 2 stycznia 2015 20:00 przez sylwek2012
poker na androida

pasiak_forever : Jaki room oprocz ps daje mozliwosc grania na androidzie

ostatni wpis 7 kwietnia 2014 14:02 przez alkoterror
pkpoker

radomiak1910 : witam moze ktoś coś powiedzieć o tym pokeroomie? Jak wygladaja wyplaty, weryfikacja? p.s. chodzi oczywiscie o Pkrpoker Dowod powinien wystarczyc.Dawniej czesto nic nie chcieli.Pierwsza wyplata to roznie,pozniejsze szybko.Na konto bankowe …

PokerAce

ulter : Możecie się zalogować ? www.pokerace.com Mi nie wchodzi pokój wogólę, macie ten sam problem?

ostatni wpis 25 lutego 2013 19:59 przez ulter
Entraction

redbet-polska : RedBet Poker działa w dwóch sieciach, z których jedną jest Entraction. Klient RedBet Entraction właśnie zyskał nowy wygląd oraz uruchomiono klienta na komputery Mac. Z tej okazji RedBet organizuje specjalną …

Absolute poker

mrforest : Na początek chciałem się przywitać bo jestem tutaj nowy tak więc witam 😄 Załapałem się na darmowe 50$ na Absolute poker od Pokerspace i udało mi się coś ugrać i …

Betfair

bohunnn : Witam, wie ktoś jaki jest minimalny depozyt na betfair poker?

ostatni wpis 17 lipca 2009 15:07 przez esio-police
rosso poker /wypłata

balwanek : witam MAM TKI PROBLEM Z TYM P.R. UGRAłEM350 ZIELONYCH , ALE KOMPLETNIE NIE WIEM JAK JE WYPłACIć . WYSłAłEM DO NICH DANE DO PRZELEWU , A DOSTAłEM 2 ODPOWIEDZI PO …

wyplata kasy z paddy power poker

hugodewolf : Paddy Power Poker panowie mam problem , wygralem 60 $ w turze na paddy power poker ,troszke to pomnozyłem i chciałem wypłacic wiec wplacilem 15$ z mb zeby konto odblokowac. …

ostatni wpis 3 marca 2008 14:53 przez hugodewolf
i4poker - pytanie?

djskorp : Witam, mam dwa pytania. 1. Czy kase mozna wplacac i wyplacac przelewem bankowym? 2. Czy przy wypłacie trzeba wysylać im skan dowodu? pozdrawiam, djskorp

ostatni wpis 4 lipca 2007 17:37 przez mazaq
231 1 421

Opinie, porównania, problemy, firmy warte uwagi.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.