Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Skrill

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Wypłata z Moneybookers - Skrill

squnisz : mam pytanie zlecał ktoś może wypłate z MB w piątek na Mbank (bądz inny bank) dostaliscie juz kase ? zawsze było tego samego dnia po 18.00 w piatek nie doszly …

ostatni wpis 17 lutego 2020 16:11 przez bzyq
Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

legionista880 : Mam jedno pytanie zostal mi juz (chyba) ostatni krok do weryfikacji konta i dostalem takie pytanie od MB: Uprzejmie prosimy również o podanie informacji na temat Pana relacji z użytkownikami, …

Zablokowane konto Moneybookers - Skrill

loozer21: Tak jak w temacie na koncie mam 3tys złoty chcialem dzis przelac kase z mb na kolegi mb zeby mi wyplacic pieniadze a tu pisze ze mam konto zablokowane i …

ostatni wpis 7 listopada 2019 14:20 przez hagi84
Karta Moneybookers - Skrill

galacik20 : Ostatnio cos slyszalem o tym ze mb ma wydawac karty do bankomatow i napisalem dzis z ciekawosic do nich w tej sprawie i oto mi odpisali: Dziękujemy za napisanie do …

ostatni wpis 18 września 2019 21:57 przez nasada
Moneybookers - Skrill - informacje

al_capone : Moneybookers Jest to portfel internetowy, idealnie nadający się dla graczy, którzy często wpłacają i wypłacają pieniądze między bukmacherami. Wpłata pieniędzy poprzez Moneybookers do bukmacherów zajmuje kilkanaście sekund. Jest idealną pomocą …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
karta pre-paid skrill i neteller

qarny : witam. posiadam karty zwykle fizyczne skrilla i netellera. czy jest jakis buk z tych mniej legalnych do których wpłace i wyplace na taka karte?

Skrill - nie mogę wypłacić w żadnym bankomacie

gerrard5 : Cześć, dostałem nową kartę Skrill w euro i nie mogę wypłacić pieniędzy w żadnym bankomacie. Próbowałem w kilku i nic... w każdym bankomacie podpowiada kwoty typu 20 zl, 50, 100 …

wpłata/wypłata poprzez skrill obecnie

wichniar : Witam, któryś buk oferuje jeszcze wpłaty i wypłaty na skrilla czy to gatunek wymarły?

Problem podczas aktywacji

alwayspodgure : Dzisiaj otrzymałem nową kartę prepaid. Na stronie skrilla uruchomiłem aktywację. Wpisałem wszystkie dane, po czym wyskoczyło okienko, w którym wpisuje się PIN. Ustawiłem swój PIN. Aktywacja została zakończona sukcesem. Otrzymałem …

Zmiany w usługach Skrill w związku z Brexitem

madangelo : Kontaktujemy się z Tobą, aby Cię poinformować, że musimy wprowadzić kilka zmian w sposobie świadczenia usług. Jak mamy zamiar działać po Brexicie Wielka Brytania ma opuścić UE 31 października 2019 …

ostatni wpis 12 września 2019 12:17 przez hagi84
Opłaty za nieużywane konto i ich ściągalność.

surebet123 : Tematyka jak w temacie tj. czy konta, które nie zostały usunięte jeszcze za czasów MONEYBOOKERS (konta były zweryfikowane), ale przez około ostatnich 8-10 lat nie były używane, miały lub mają …

ostatni wpis 5 września 2019 19:54 przez rondani
Rapid Transfer ile trwa

theart : Cześć Jako że napisali Rapid to myślałem że będzie od razu a tu już 10 minut czekam i nic, ktoś coś

ostatni wpis 1 sierpnia 2019 14:57 przez roger12
Kontakt Skrill

nataliab23 : Witam, Czy ktokolwiek posiada aktualny kontakt do Skrilla? Chodzi o Polski support 😄 Ten ze strony +48 221 288 257 jest wciąż niedostępny.

ostatni wpis 29 czerwca 2019 09:20 przez koootol91
Skrill-bank ing

brunero : Mam pytanko,można zrobić przelew ze skrill do banku pocztowego?

Zmiana opłat i prowizji Skrill

mistrzpawel : Otrzymałem dzisiaj maila od skrill z takim linkiem. https://www.skrill.com/pl/indywidualnie/oplaty/ Widać że opłaty za przelew na konto bankowe zostały podwyższone.

Limit

speedy_ut : Czy ma ktoś status VIP na skrillu, obojętnie czy bronze czy silver i mógłby podać ile wynosi limit na wpłatę poprzez Rapid Transfer a ile poprzez Klarna. Dzięki wielkie

Już 13 marca zmiany w regulaminie Skrill i Neterller

xsebax : Znane sieciowe portfele Netteler i Skrill już 13 marca wprowadzają zmiany w swoim regulaminie, o czym klienci obu serwisów są właśnie powiadamiani drogą mailową. Zmiany nie koniecznie będą przyjętę pozytywnie... …

ostatni wpis 19 lutego 2019 19:09 przez hagi84
2 konta Skrill +bet365 - jak to rozwiązać

masta8 : Cześć, mam do was kilka pytań Zacznijmy tak, załóżmy ze mam 2 konta skrill. Jedno z nich jest moje z prawidłowym danymi, drugie jest połączone z kontem bet365 założone również …

ostatni wpis 18 lutego 2019 03:14 przez masta8
Skrill wpłata psc

bodzio57 : Witam, mam pytanie bo mam konto Skrill w PLN a mam kod psc w euro jestem w stanie jakoś wpłacić te pieniądze ? Bądź miał ktoś podobnie i coś innego …

ostatni wpis 2 lutego 2019 20:42 przez casuals
Odmowa dostępu do account.skrill.com Nie masz uprawnień do wyświetlania tej strony.

degonss : Odmowa dostępu do account.skrill.com Nie masz uprawnień do wyświetlania tej strony. HTTP ERROR 403 Ktos wie o co chodzi ? jak wchodzie w moje konto to mi to wyskakuje o …

ostatni wpis 25 stycznia 2019 17:45 przez ibis
Zasilenie skrill z innego rachunku.

phex88 : Witam. Dzisiaj poprosiłem znajomego o zasilenie konta przez p24. Podałem mu wszelkie dane do przelewu wraz z tytułem wpłaty jaki pokaz mi się po zalogowaniu na skrilla. Wpłata nie doszła …

ostatni wpis 14 stycznia 2019 19:53 przez phex88
Skrill - odrzucenie płatności

bratriposty : Witam, tak jak w tytule - próbuję podlać bet365, zarówno skrill jak i bet365 w pełni zweryfikowane.Pierwsza wpłata przebiegła koncertowo, po kilku godzinach starałem sie kilkunastokrotnie wykonać kolejny depozyt, kółeczko …

Doladowanie skrill

ranczo0123 : Witam. Ostatnio doladowalem sobie konto na skrill poprzez przelewy24 z banku to tych pieniedzy nie moglem wplacic do buka (bwin) bo wyskakuje info ze nie moge ich uzyc w celach …

ostatni wpis 16 grudnia 2018 17:33 przez ranczo0123
Prosimy zacząć używać swoje konto teraz.....

parodia : Pany dostałem takiego oto maila i nie wiem czy to są jakieś jaja czy o co tu chodzi? I rozumiem, że to jest 12 zł a nie 12.000 zł 😄 …

ostatni wpis 16 grudnia 2018 16:09 przez mr_mxzptlk
Oprócz hazardu

soldier31 : Cześć. Co doładuję Skrillem, oprócz gier i forexa? Mam 100 PLN a do w/w nie mogę wysłać.

1 060 11 273

Dział poświęcony płatnościom przy użyciu portfela elektronicznego Skrill

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.