Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Skrill

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Wypłata z Moneybookers - Skrill

squnisz : mam pytanie zlecał ktoś może wypłate z MB w piątek na Mbank (bądz inny bank) dostaliscie juz kase ? zawsze było tego samego dnia po 18.00 w piatek nie doszly …

ostatni wpis 24 czerwca 2019 09:44 przez masta8
Karta Moneybookers - Skrill

galacik20 : Ostatnio cos slyszalem o tym ze mb ma wydawac karty do bankomatow i napisalem dzis z ciekawosic do nich w tej sprawie i oto mi odpisali: Dziękujemy za napisanie do …

ostatni wpis 19 czerwca 2019 14:42 przez michalo28
Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

legionista880 : Mam jedno pytanie zostal mi juz (chyba) ostatni krok do weryfikacji konta i dostalem takie pytanie od MB: Uprzejmie prosimy również o podanie informacji na temat Pana relacji z użytkownikami, …

ostatni wpis 28 marca 2019 15:19 przez dreamtox
Zablokowane konto Moneybookers - Skrill

loozer21: Tak jak w temacie na koncie mam 3tys złoty chcialem dzis przelac kase z mb na kolegi mb zeby mi wyplacic pieniadze a tu pisze ze mam konto zablokowane i …

Moneybookers - Skrill - informacje

marcin-odra: Moneybookers Jest to portfel internetowy, idealnie nadający się dla graczy, którzy często wpłacają i wypłacają pieniądze między bukmacherami. Wpłata pieniędzy poprzez Moneybookers do bukmacherów zajmuje kilkanaście sekund. Jest idealną pomocą …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Rapid Transfer ile trwa

theart : Cześć Jako że napisali Rapid to myślałem że będzie od razu a tu już 10 minut czekam i nic, ktoś coś

ostatni wpis 1 sierpnia 2019 14:57 przez roger12
Kontakt Skrill

nataliab23 : Witam, Czy ktokolwiek posiada aktualny kontakt do Skrilla? Chodzi o Polski support 😄 Ten ze strony +48 221 288 257 jest wciąż niedostępny.

ostatni wpis 29 czerwca 2019 09:20 przez koootol91
Skrill-bank ing

brunero : Mam pytanko,można zrobić przelew ze skrill do banku pocztowego?

Zmiana opłat i prowizji Skrill

mistrzpawel : Otrzymałem dzisiaj maila od skrill z takim linkiem. https://www.skrill.com/pl/indywidualnie/oplaty/ Widać że opłaty za przelew na konto bankowe zostały podwyższone.

ostatni wpis 13 kwietnia 2019 18:31 przez mozberg
Limit

speedy_ut : Czy ma ktoś status VIP na skrillu, obojętnie czy bronze czy silver i mógłby podać ile wynosi limit na wpłatę poprzez Rapid Transfer a ile poprzez Klarna. Dzięki wielkie

Już 13 marca zmiany w regulaminie Skrill i Neterller

xsebax : Znane sieciowe portfele Netteler i Skrill już 13 marca wprowadzają zmiany w swoim regulaminie, o czym klienci obu serwisów są właśnie powiadamiani drogą mailową. Zmiany nie koniecznie będą przyjętę pozytywnie... …

ostatni wpis 19 lutego 2019 19:09 przez hagi84
2 konta Skrill +bet365 - jak to rozwiązać

masta8 : Cześć, mam do was kilka pytań Zacznijmy tak, załóżmy ze mam 2 konta skrill. Jedno z nich jest moje z prawidłowym danymi, drugie jest połączone z kontem bet365 założone również …

ostatni wpis 18 lutego 2019 03:14 przez masta8
Skrill wpłata psc

bodzio57 : Witam, mam pytanie bo mam konto Skrill w PLN a mam kod psc w euro jestem w stanie jakoś wpłacić te pieniądze ? Bądź miał ktoś podobnie i coś innego …

ostatni wpis 2 lutego 2019 20:42 przez casuals
Odmowa dostępu do account.skrill.com Nie masz uprawnień do wyświetlania tej strony.

degonss : Odmowa dostępu do account.skrill.com Nie masz uprawnień do wyświetlania tej strony. HTTP ERROR 403 Ktos wie o co chodzi ? jak wchodzie w moje konto to mi to wyskakuje o …

ostatni wpis 25 stycznia 2019 17:45 przez mavashi
Zasilenie skrill z innego rachunku.

phex88 : Witam. Dzisiaj poprosiłem znajomego o zasilenie konta przez p24. Podałem mu wszelkie dane do przelewu wraz z tytułem wpłaty jaki pokaz mi się po zalogowaniu na skrilla. Wpłata nie doszła …

ostatni wpis 14 stycznia 2019 19:53 przez phex88
Skrill - odrzucenie płatności

bratriposty : Witam, tak jak w tytule - próbuję podlać bet365, zarówno skrill jak i bet365 w pełni zweryfikowane.Pierwsza wpłata przebiegła koncertowo, po kilku godzinach starałem sie kilkunastokrotnie wykonać kolejny depozyt, kółeczko …

Doladowanie skrill

ranczo0123 : Witam. Ostatnio doladowalem sobie konto na skrill poprzez przelewy24 z banku to tych pieniedzy nie moglem wplacic do buka (bwin) bo wyskakuje info ze nie moge ich uzyc w celach …

ostatni wpis 16 grudnia 2018 17:33 przez ranczo0123
Prosimy zacząć używać swoje konto teraz.....

parodia : Pany dostałem takiego oto maila i nie wiem czy to są jakieś jaja czy o co tu chodzi? I rozumiem, że to jest 12 zł a nie 12.000 zł 😄 …

ostatni wpis 16 grudnia 2018 16:09 przez mr_mxzptlk
Oprócz hazardu

soldier31 : Cześć. Co doładuję Skrillem, oprócz gier i forexa? Mam 100 PLN a do w/w nie mogę wysłać.

Skrill a Trustly

cristovao : Czy jeżeli bukmacher oferuje depozyty poprzez Trustly to można to zrobić poprzez Skrill? Jeżeli wybieram opcję Trustly to jest tam opcja Skrill czy tylko przez konto bankowe które obsługuje Trustly?

ostatni wpis 9 listopada 2018 09:57 przez husarz22
Skrill: zablokowana kwota, nie konto.

lowliness : Witam, mam konto skrill swoje i na osobę z UK, chciałem zaoszczędzić na przewalutowaniu robiąc przelew z karty wirtualnej (karta wirtualna Ecopayz w GBP) i przelałem od razu na konto …

Skrill dodawanie karty

degel123 : Witam czy jeśli dodam moja kartę debetowa do konta Skrill to będę mógł je zasilać owa karta identycznie jak zwykłym przelewem bankowym tylko że natychmiastowo? Z identycznym przelicznikiem czyli za …

ostatni wpis 4 sierpnia 2018 10:13 przez casuals
Dwa konta

kapel : Jest możliwość założenia drugiego konta na mój niemiecki adres czy można mieć tylko jedno konto?

Skrill pytanko

degel123 : Witam zalozylem konto na Skrill w walucie TRY (lira turecka). Teraz chce je zasilic. Wybieram wiec depozyt i przelewam w Zlotowkach na to konto pieniadze i oni mi to przeliczaja …

ostatni wpis 17 lipca 2018 13:20 przez casuals
Skrill - przelewy 24

zegeee : Witam. Zlozylem depozyt przy pomocy przelewy 24 - pieniadze z konta bankowego pobralo, a na skrillu nadal ich nie widac - minelo juz ookolo 4h. Czy moglby ktos mi powiedziec …

1 054 11 232

Dział poświęcony płatnościom przy użyciu portfela elektronicznego Skrill

Moderatorzy
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.