Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Konta Elektroniczne

Przyklejone tematy
ostatni wpis
BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

peja : W jakich bankach macie konta ?? PS. Bo np. moja mama ma konto w PKO i co miesiąc musi przelewać tam pensję, a ja potrzebuję takiego banku, żeby nie trzeba …

Bank, Kod IBAN , SWIFT

hubert_23 : Bank, Kod IBAN, SWIFT Te informacje wam sie przydadza kiedy bedziecie chcieli wypłacick kase z buka .... Kod SWIFT Jest to 8 literowy kod, przy pomocy którego można zidentyfikować instytucję …

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Trustly

krystek_96: Witam, potrzebuje konta na Trustly żeby wypłacić gotówkę, teraz mam pytanie JAK MAM SIĘ TAM ZAREJESTROWAĆ? nacisnąłem "sing up" uzupełniłem dane i e-maila nie mam od nich, ani nic. Może …

ostatni wpis 11 września 2019 12:45 przez tyksiol
Wirtualna karta płatnicza

chibs : Witam, orientuje się ktoś może czy można gdzieś założyć Wirtualną kartę płatniczą? Chodzi mi o coś w stylu: otwieram gdzieś konto, wpłacam tam środki i dostaje dane do karty, dzięki …

ostatni wpis 5 listopada 2018 08:02 przez kombajn
Bezpłatne konta bankowe

morskiroman : Witam, mam pytanie o konta bezpłatne konta bankowe, czyli gdzie możemy zakładać konta za 0zl za prowadzenie i opłatę za karty. Ważna też jest informacja czy online można zakładać wiele …

ostatni wpis 11 lutego 2018 22:41 przez nasada
Konto online z karta debetowa ( jak jest na skrillu)

waska : Witam zakładam temat poniewaz skrill w niedlugim czasie nie bedzie przyjmowalo wyplat z bukow takze szukam innego alternatywnego rozwiazania... czy jest jakis e portfel z karta bankomatowa jak skrill? Jakies …

ostatni wpis 10 stycznia 2018 23:15 przez mankiecik
leupay.eu

yetix : Witam, jak na razie polecam. Karta do konta za darmo, własny IBAN na Malcie wraz z potwierdzeniem posiadania (imiennego). Karta niestety niedostępna w PLN, chociaż konto w PLN można mieć. …

Wypłata na kartę z Marathonbet problem

hortex : Cześć! Mam pytanie. Regularnie wypłacam z Marathonbet poprzez kartę VISA na konto bankowe (PKO Inteligo) drobne sumy. Co 1/2 dni. Od niedawna jednak wypłaty nie docierają na moje konto (trafiały …

ostatni wpis 1 grudnia 2016 20:40 przez hortex
ZMIANA PINU NA KARCIE SKRILL

dynioglowy : Czy jest mozkiwosc zmienienia pinu w karcie SKRILL?, bo na stronie widze tylko opcje przypomnienia pinu.

Karta debetowa na Skrill

tropix : Chciałbym podać numery karty debetowej na Skrillu, ale nie wiem czy to będzie bezpieczne.

przelewy24

szymonbee : witam nigdy nie korzystalem z przelewow24 i jestem w tym troche zielony. Moglby mi ktos na czym to polega? czy to jest tak jak z MB czy cos innego? Glownie …

ostatni wpis 29 sierpnia 2016 14:01 przez amindada
Wypłata z bet365

bugza : Witam wygrałem na bet365 w dziale gry 4500zł czy bede miał jakiś kłopot z wypłatą tego na konto? oraz czy nie będę musiał od tego odprowadzić jakiegoś podatku? Nastepna sprawa …

ostatni wpis 27 lutego 2016 10:29 przez lukiszuki
Płatność kartą, a Quazi Cash

filip11 : Zrobiłem wpłatę do Betano poprzez kartę i bez żadnej informacji pobrało mi z konta characz 7zł - bo okazało się, że to forma wpłaty Quazi Cash. U wszystkich buków tak …

YetiPay

slomiany400 : Jest jakiś bukmacher do którego wpłacę przez yetipay?

przelewy24 czy buk widzi nr konta wpłacającego?

tomek-11 : j/w numer konta jest widoczny? czy będzie pisało tylko, że wpłata poszła przez przelewy24? pozdrawiam

ostatni wpis 14 lipca 2015 23:02 przez jannek
Wpłata Kartą Debetową TSB

pro100 : Witam, w temacie płatności kartą jestem zielony zawsze płaciłem przez p24, paypal, psc.Przebywam aktualnie w UK i otworzyłem sobie konto w WH, swoją pierwszą wpłatę do nich zrobiłem kartą debetową …

ostatni wpis 11 maja 2015 15:53 przez pro100
Konto prepaid/karta kredytowa prepaid

bandeodubin : Witam. Niedawno dowiedziałem się o możliwości zakupu karty kredytowej prepaid w różnych bankach. Jedną z jej głównych zalet to możliwość zakupu bez rejestrowania (jest to karta na okaziciela, a nie …

ostatni wpis 17 marca 2015 11:44 przez sylwek2012
Wypłata na ekartę Mbanku.

suise : Witam, wpłacałem ostatnio pieniądze przez ekartę na bet365, więc żeby teraz wypłacić pieniądze użyłem wypłaty na ową kartę. Ciekawi mnie czy mbank pozwoli w ogóle na taką wpłatę, a jeśli …

ostatni wpis 21 lutego 2015 15:19 przez sylwek2012
Bank Pekao-Eurokonto Intro-Pytanie

taktyk : Witam posiadam to konto w tym banku wymienionym wyżej, mam pytanie posiadam na koncie obecnie marne parę złotych a musze zrobić przelew w wysokości 500zł mogę to zrobić i saldo …

ostatni wpis 18 stycznia 2015 19:42 przez amigo007
karta debetowa PKO, bet365

horscik : Witam, Chcę zacząć przygodę z zakładami. Zarejestrowałem się na bet365 i chciałem wpłacić depozyt za pośrednictwem karty debetowej z PKO (VISA). Podając nr karty wyskoczył monit w skrócie, że nie …

ostatni wpis 15 czerwca 2014 21:13 przez horscik
Przelew przy użyciu karty przedpłaconej.

wojteksg : Poszukuje możliwości dokonania przelewu z kart bankowej przedpłaconej, na konto bukmachera który daje możliwość płatności tylko i wyłącznie przelewem. Albo czy istniej jakaś firma typu moneybookers, neteller, paypall, która dej …

ostatni wpis 23 maja 2014 14:36 przez koper
BANKI - awarie i wpadki

john-smith : Od dłuższego czasu interesuję się szeroko pojętą bankowość. Żaden ze mnie specjalista, ale po prostu śledzę ten rynek dość bacznie. Zauważyłem, że na forum brakuje różnych informacji, że dany bank …

ostatni wpis 4 kwietnia 2014 19:02 przez john-smith
240 2 039

Wszystko o płatnościach za pomocą kont bankowych, kart kredytowych oraz pośredników w transakcjach

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.